הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

הוא קיבל אזרחות, התחתן עם ישראלית, וכל השאר היסטוריה. אני לא משרד הפנים, זה לא מעניין אותי שהוא לא צבר לפי החוקים הוא כן אז צריך לנצל את החוקים לטובתי.
    בטח שאני אשפוט אותו לפי ישראלי\זר אם הליגה מחייבת לשחק עם ישראלי על הפרקט ויש לו אופציה ל"עקוץ" זר.
    ברגע שאתה מעלה סנטר ישראלי שהוא נגר מכל הבחינות ואני מעלה את הוואל אז יש לי יתרון וכן הוא מפלצת ליד הסנטרים הישראלים.

יש לו בעיית עבירות, יש לו בעיות בהגנה ועדיין הוא שחקן טוב. מאמן טוב יצליח גם לפתור חלק מהבעיות בהגנה. הוואל זה שחקן מושלם ל-20 דקות אפקטיביות, צובר נקודות במהירות, שואב ריבאונדים וסוחט עבירות טוב מהיריבות.

2. yakov_y YNWA

מלאכי ריצ׳ארדסון מוכיח שצריך סבלנות לזרים צעירים, לא סתם הגיע לאן בי איי.
    מבחינת התקפית חולון קבוצה מעולה והיום עוד חזר תומפסון שלגמרי נשכח.
    מקניל גורם להפועל ת״א להתגעגע, ללא ספק בכושר הנוכחי היה חייב להשאר שם ועדיף על הזרים שלהם. קשה לי להאמין שיימשך כך.

הלכתי לראות קצת סטט׳ אחרי הרבה זמן שלא:
    נהריה קבוצה הריב׳ הכי חלשה. למה ?
    יש להם 4 מובילי כדור ו-0 שחקנים בעמדה 3 ורק 3 גבוהים טבעיים בסגל.
    4 מובילי כדור זה חלום, השאלה על חשבון מי.

הפועל השנייה החלשה בריב׳, למה ? כל יום אני רושם כאן למה.

נהריה והפועל גם קבוצות קליעה חלשות מאוד.
    שי האוזמן אמר את זה על הפועל לפני המחזור ה-1 והם תיקנו את זה רק עכשיו, נהריה זה ממש לא מפתיע ולא ישתנה, שחקני ההתקפה שלהם מעבר לשיא ולא יציבים, אנחנו מכירים אותם.
    מקניל וגפני קולעים רע מבחוץ, קולושב כנ״ל, שגב זה לא התחום שלו, מי שם קולע ? ווריק ? שיהנו איתו.

רק ב״ש חוסמת פחות מחולון והפועל בליגה, מצחיק איך התיאוריה שלי פוגעת גם בסטט׳.
    ראשון וי-ם מקום 2-3 בחסימות ומה הפלא שהם בצמרת.
    ב״ש עם 4 גבוהים על הנייר אבל רק אחד משחק והוא שחקן טוב אבל לא חוסם.

הפועל ת״א הקבוצה שנחסמת הכי הרבה בליגה, הבעיה ? סייז !!!

עריכה:
    יאניס טען שמעולם לא היה לו חודש עם כל כך הרבה משחקים.

למה ציפית ? אתה ביורוליג עם שינוי השיטה שלהם.
    שיגיד את זה בראיון במשחק יורוליג.
    השיטה של היורוליג הזויה ומה הפלא שהגדולות לא לוקחות דאבלים בליגות שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/19
  3. כינוי כי הכח זהו כח

*breathes in*

וואו איזה כיף זה כדורסל, וואו איזה כיף לאהוד את מכבי רמת גן, וואו איזה כיף זה להתלהב מחדש, וואו איזה כיף זה להיות במתח, וואו איזה כיף זה לנצח במשחק צמוד, וואו איזה כיף להנות מהקבוצה שלך מחדש, וואו איזה כיף זה שיש תקווה.

אני צורח, אני משתולל, אני מכור, אני משוגע תנו לי כמה שיותר כדורסל ואני מעדיף שתזריקו לי אותו IV

משהו טוב התחיל במכבי רמת גן, אחרי שתקופת בני ברנר נגמרה, העירייה שאמרה שתשקיע במכבי רמת גן במקום בר"ג/גבעתיים, הסגל המעניין שנבנה וההתחלה המדהימה והאופי המטורף של הקבוצה הזאת. היום מכבי רמת ניצחה את ניצחונה השביעי מתוך שבעה משחקים מתוכם היא הייתה בתחילת הרבע האחרון ב-4 מהם (מול מכבי רחובות בעלת הסגל החזק הליגה(ברחובות), מול מכבי אליצור פתח תקווה בגביע האיגוד, היום מול חבל איילות ובמחזור הראשון במשחק חוץ סופר קשה מול מעלה אדומים). חבורת ווינרים מטורפת שהרבה זמן לא ראיתי, כשהם מעלים רמה בהגנה אי אפשר לקלוע מולנו.

טוב למשחק היום, מכבי רמת גן מנצחת את הפועל חבל איילות 71-75 ושומרת על מאזן מושלם!!!
    לרמת גן קלעו: יוני ניר 16 נקודות, עומר בן דוד(התעורר לגמרי בסוף רבע שלישי וכל רבע רביעי) 16 נקודות, מתן כהן 12 נקודות, יובל רחמילביץ' 11 נקודות, זאק יושור 7 נקודות, אמיתי לוי 6 נקודות, גראנט גרינברג 5 ואמיר אבנרי 2 נקודות.

המשחק התחיל לא רע, סל רודף סל וחבל איילות מובילה, לקראת סוף הרבע הראשון חבל איילות בורחת ל21-14, רמת גן קולעת סל והרבע הראשון נגמר בתוצאה 21-16, רבע שני מתחיל מצויין מבחינת רמת גן שמעלה את הרמה בהגנה ומצליחה לעלות ליתרון ועולה ליתרון 29-26 למרות היכולת הטובה בהגנה רמת גן לא משכילה לברוח וחבל איילות מתחילה ריצה משלה של 8-0 ועולה ליתרון של 34-29, באותו הרגע אורי קוקיה לוקח פסק זמן, רמת גן חוזרת ממנו לא רע ויורדת להפסקה בפיגור מינימלי 37-39, במחצית הראשונה בלט ברמת גן יוני ניר עם 12 נקודות, מתן כהן עם 8 וזאק יושור עם 6. במחצית השנייה ראינו עוד פעם את רמת מצמקת את הפער בזכות שתי שלשות של אמיתי לוי(שלדעתי היו הראשונות שלנו במשחק) אבל חבל איילות היו היום במשחק מצויין ולא החטיאו כמעט לשלוש(בייחוד ולרי גנדלין שהיה מצויין היום בחבל איילות) מאותו רגע המשחק תפס צורה לא נחמדה, רמת גן התחילה לשחק רע וחבל איילות התחילו לקחת שליטה בסופו של דבר הרבע השלישי נגמר 58-52 לחבל איילות אבל הרגיש שלרמת גן אין סיכוי, לפחות לי הרגיש ועכשיו המופע של עומר בן דויד והאופי של מכבי פאקינג רמת גן, עומר בן דויד קלע ברבע האחרון 12 נקודות ביניהן שתי שלשות קלאץ' שהחזירו את רמת גן למשחק והפכו את התוצאה, בנוסף יובל רחמילביץ' שלומר שנראה כמו הצל של עצמו זאת מחמאה לעומת איך שהוא נראה דופק עוד שלשת קלאץ' בסופו של דבר הקאמבק של רמת גן מגיע למצב הבא, 27.2 שניות לסוף התוצאה היא 73-71 למכבי רמת גן, הדופק על אלף בערך והכדור של מכבי רמת גן. חבל איילות לוקחת פסק זמן ואנחנו רוצים להוציא כדור מהצד ומתקשים, בסוף הכדור מגיע ליוני ניר שמקבל שלושה שחקנים של חבל איילות עליו ובסופו של דבר יורדות שלוש שניות מהשעון ויש שריקה לכדור ביניים החץ מורה שכדור של חבל איילות. עוד פסק זמן עכשיו הדופק עולה למיליון. חוזרים מהפסק זמן חבל איילות משחקים את ההתקפה זורקים זריקה לא נוחה אבל לא נוראית לשלוש ומחטיאים כשיש בערך 13 שניות לסוף ומחטיאים, הם לוקחים עוד כדור חוזר בהתקפה וולרי גנדלין זורק שלשה קשה מאוד הפעם וגם מחטיא עכשיו יש מאבק קשה על הריבאונד שבסופו של דבר כשנשארה 1.7 שניות על השעון עושים פאול על יוני ניר והוא הולך וקולע את שתי הזריקות וקובע את תוצאת המשחק 71-75 למכבי רמת גן. ניצחון ענק למכבי רמת גן!!!!

אחחחח איזה כיף להנות מהקבוצה שלי אם שנה שעברה אמרתי שאני אוהד את מה שנשאר ממכבי רמת גן, אני היום מרגיש שיש תחייה מחדש של הקבוצה ואנחנו באמת יכולים לחזור כבר העונה לליגה הלאומית.

יאללה רמת גן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. Roma מנהלים

yakov_y,

יאניס די מעצבן עם התלונות אחרי כל משחק, די הוצאת קיטור אחרי ירושלים הגיע הזמן להפסיק.

עד כה מכבי שיחקו 11 משחקים ביורוליג במסגרת הישראלית 9 ( 7 בליגת ווינר סל ו-2 בגביע). היורוליג מזמן לא גביע אלא ליגה בפני עצמה, אז או שמכבי יחליטו שאפשר להפסיק בליגה הישראלית וישחקו עם קצה הרוטציה ונערים או שפשוט יקבלו את רוע הגזרה.

---

איך אפשר שלא להתאהב בך....
    ניצחון קליל על אשדוד שנמצאת בדרך הבטוחה לליגה הלאומית. אשדוד פשוט לא יכולה להתמודד עם הסגל הקיים והתקציב הקיים. היום הגיעו למשחק עם זר אחד. לאן עוד זה ימשיך להידרדר?

5. yakov_y YNWA

הסגל של יאניס בקו האחורי מאוד ארוך, סנדי כהן כמעט ולא שיחק ואבדיה יכול לשחק הרבה יותר, עומס המשחקים מצוין לו עם העומס בעמדות האלה.

אני לא זוכר משחק בליגה עם זר אחד, וואו.
    תוסיפו את הישראלים הכי חלשים בליגה וסגל קצר.

6. Roma מנהלים

הפועל חולון: אנחל דלגאדו חתם - וואלה! ספורט

לפי הרזומה, אמור להיות שחקן מבטיח. חולון גם כן רושמת את הזר השביעי שלה במנהלת ונותר לה חילוף בודד כמו הפועל תל אביב.

---

https://www.israelhayom.co.il/article/711963
    *אייק אופייבו עשוי להצטרף למכבי אשדוד, אקס מכבי חיפה ומכבי תל אביב (35, 2.05 מ') מתאמן עם הדרומיים וייתכן כי יחזק בקרוב את הסגל החסר של בראד גרינברג

במצבם גם אני יכול לחזק את הקבוצה.

7. yakov_y YNWA

אבל הפועל אמרו שאין גבוהים זרים בשוק.

עריכה:
    מחצית בדרייב אין (למה לא איינשטיין ?), 23 נק׳ לוייס במחצית.
    23 נקודות, מחצית, ספנסר פאקינג וייס.

גלן רייס ורובינסון הגיעו ל-40 פלוס אחרי הארכה, וייס יגיע ל-40 ? אני בספק אם ל-35 אבל הלוואי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/19
  8. yakov_y YNWA

איזה משחק*/aaa021
    גיל ברק והארכות.

9. DRORIKO Member

מהלך יפה של רמי הדר. בן אלטיט ישב על הספסל כל המשחק, ליטרלי. הדר הכניס אותו לשתי זריקות עונשין אחרונות של לא יודע מי, רק בשביל שהלא יודע מי יחטיא את הזריקה השניה ואלטיט יקח את הריבאונד ויקלע. זה עבד. הולכים להארכה. השדר אגב הוא גיל ברק למי שתהה. אם יש אחד כזה.

10. DRORIKO Member

שני המשחקים האחרונים של הפועל הורידו לבית הלחמי כמה שנים טובות מהחיים(עד 120 כן?)

11. yakov_y YNWA

קצת סטט׳ ראשון - אילת:
    - ראשון עם 6 ניצחונות רצוף, וואו.
    - 44-29 לאילת בריבאונד ועדיין הפסידו.
    - דוברת בן 17 ושחקן רגיל ברוטצייה, מדהים.
    - בן שימול עם 8 ו-15, 15 אס׳. הוא ו-וארגס מוסרים גדולים, תהיה תחרות קשה לבן שימול לשמור שנה שלישית ברציפות על המלכות.
    - ג׳יימס קלי עם שורה סטט׳ מעולה.

הפועל - ב״ש:
    הגיע להפועל לנצח, קבוצת התקפה מעולה, קבוצה הגנה מזעזעת.
    24 שניות לסיום היה 5 הפרש להפועל והגיעו להארכה, למה גינת משחק במאני טיים ?
    עשה עבירה מפגרת לשלוש על באטלר והגיע עונשין שוב.
    שוכמן עם 20 דק׳ ונקודה אחת, 3 זריקות בלבד (לא מפתיע עם כל השחקנים האלה) ושורה סטט׳ חלשה, שחקן בינוני מינוס.
    בריסקר לא שיחק, מקווה שיעזוב, כדיר כמעט ולא שיחק וגם כששיחק היה רע.
    101 נק׳ לארבעת הזרים של הפועל + גינת ומדר, הפוטנציאל ההתקפי כאן גדול מאוד.
    וויליאמס עם 21 ו-16, שמח בשבילו.

ראיתי את כל המשחקים של ב״ש העונה כולל בגביעים, קבוצה מזעזעת.
    הייתה לי הרגשה שבן אלטיט ייעשה את זה וכל הכבוד אבל זה הדבר היחיד של רמי הדר מהערב הזה.
    בניית סגל לא טובה והוא מודע לכך, יש להם רק 2 ניצחונות העונה ושתיהם בנקודה כולל קמבאק לא נורמלי נגד אילת.
    וייס נשאר עם 23 נק׳, לא מפתיע, נגר.
    עמית זיס עם 22 דק׳ ו-0 נק׳, מינוס 5 מדד ורק 2 זריקות, 5 עבירות גם, איזה אנטי שחקן.
    וייס עם 7/14 מהשלוש ורק 0/1 מה-2.
    פטרסולי זר לענף, ז׳אק ובאטלר בינוניים עם כל הכבוד למספרים, וויליאמס מצוין.

12. Telkiyski Member

אוי הפועל.
    אשכרה ספגנו 12 נק' בדקה וחצי.

לא יאמן הקבוצה הזו.

13. ייא Member

מבחינתי העונה שלנו תמה ב23.11 בהפסד בגביע, החיזוק שהגיע יפה ונחמד אבל הקהל איבד ענין בעונה הזאת.
    אליפות ברור שלא ניקח ולעלות לפינל פור זה לא הישגדול מבחינתי, לעבור שלב באירופה יהיה נחמד ולא יותר.
    הפספוס של הגביע עצום, בטח בגלל ההדחה של מכבי וכמובן בגלל שהחצי קל'ב ויותר נוח לנו בת'א מאשר במלחה.
    מגדל הולכת לשייט להנפה הקלילה ביותר בהיסט' שלה, אבל מגיע לה אחרי שניצחה את מכבי בחוץ ברבע. הגרלה כזאת אמורה לצאת שוב לפני החצי רק ב2070 בערך, לכן חבל מאד שלא ניצלנו את זה.

14. Roma מנהלים

התרגלתם לפינוקים? אם העונה נגמרה עבור הקהל שלכם אז כנראה שהקהל שלכם לא קהל אלא אוסף של אוהדי הצלחות שהתרגלו לטוב. לא הכל מתחיל ונגמר בתארים, יש גם דרך. אשתקד הפועל ת"א רשמה את ההישגים הכי גדולים שלה כמעט מאז חזרה לליגה הראשונה ועדיין העונה נחשבה לרעה מהרבה סיבות.

נשאר לכם מספיק מטרות:
    1. פלייאוף ---> פיינל פור ---> גמר? ---> אליפות?. אם ראשון לציון זכתה גם חולון יכולה.
    גם אם לא זוכים באליפות או מגיעים לגמר יש מטרות שצריך להשיג. בשבילי בתור אוהד ירושלים גם להגיע לגמר גביע וגמר הפיינל פור ולהפסיד למכבי פעמיים בצורה מכובדת זה נחשב עונה טובה בהתחשב בפערים הקיימים. לא הכל שחור ולבן.

2. אירופה. לא זכור לי שעברתם את שלב הבתים אז כן יש עדיין מטרה ולעבור את שלב הבתים זה הישג. במיוחד לאור הבית הקשה שקיבלתם.

3. הכנה לעונה הבאה, כן זה עוד רחוק אבל צריך לראות עם הצוות המקצועי זכאי לקרדיט לעונה הבאה וגם מי מהקאדר השחקנים ימשיכו להיות בסגל לעונה הבאה.

כולה עפתם מהגביע, התואר השלישי בחשיבותו, פרופורציות.

היום משחק קריטי בחוץ מול לייטקבליס, נקווה לניצחון למרות שפשוט זה לא אמור להיות.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  15. ייא Member

כנראה שאם מכבי היתה עולה היתי פחות מאוכזב כי היתי מבין שאין סיכוי גם ככה.
    תמיד מרגיש לי שכל עוד קטש על הקווים שלכם- אפשר להפתיע.

Roma אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.