הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

מרשים.

2. yakov_y YNWA

* המילטון שחקן שחקן.
    מדהים שאילת ועוד קבוצות פיספסו אותו, הפועל ת״א תבצע עוד חילופי שחקנים ?
    בכל מקרה זה לא מספיק למרות שהביאו שחקן גדול עם קליעה, הגנה, סייז והכי חשוב איכותי, ליונס הופך להיות מספר 2 עכשיו באיכות הסגל ומבחינת התקפית הפועל ת״א קבוצה סופר מרשימה.

* חולון וראשל״צ מוותרת על זר חמישי, זה משנה את הכלים, זה מחליש אותם גם אם הזרים שהם שיחררו הם נפילה, אני דמיינתי 5 זרים טובים בסגל כמו כל עונה כי אם אתה נופל באחד אתה מביא תותח אחר.
    הוואל שובר שיווין כישראלי, יש בעיה אבל... הגנה מי ייתן ? קליין ? פניני אולי ? דניאל ששון ? אולי הם בונים עליי שאני ישמור ?

* נס ציונה וי-ם עם ניצחונות באירופה, הזרים עם שליטה מוחלטת, כל הכבוד, בריימו כוכב.

* מתי אשדוד מביאה סנטר ורכש ישראלי ? הם יורדת בטוחה לצערי.

* נהריה בקושי מנצחת את הקבוצה החלשה בלאומית בליגה הלאומית מהחלשות בהיסטוריה.
    70 נק׳ על נתניה החלשה, הזרים נוראיים, כל הזרים שיחקו בארץ ובגיל מבוגר יחסית לליגה, כולם בירידה וזאת בעיה.
    הבעיה הכי גדולה של נהריה היא שאין שחקן בעמדה מספר 3 ויש רק 3 גבוהים בכל הסגל, כלומר מעל 196 ס״מ רק 3 שחקנים, הזייה.
    פרנקו חלש בבניית סגלים, גם בי-ם היה כך, גם בהפועל וגם בנתניה.

* מכבי חיפה עם 2 זרים בשבועיים הקרובים, מה עם רכש ? לפחות ישראלי, גם ככה חסר ישראלי לסגל, שיביאו מישהו מהלאומית לקו האחורי.

3. Roma מנהלים

משחק מעניין היום בבית מכבי, ראשון לציון מאחרת את חולון. לטעמי הקבוצות הכי טובות אחרי מכבי וירושלים.

קרב מעניין צפוי להיות מתחת לסלים בין ה-ווילאמס שהוואל ומונרו מצטרפים.

4. גלצ Member

מצטער אבל חולון מביכה. עם כל הכבוד לזרים שנחתו אצלה שהם לא רעים בכלל על הנייר הם חסרי אופי לחלוטין וחלשים מנטלית, מתפרקים ברגע ולא עושים הגנה. ובשביל כל אלה היה אפשר לשחק רק עם שחקנים ישראלים.
    המילטון של ראשון לא יישאר בליגה הפח הזו עוד הרבה זמן אני מניח, גדול על ראשון בכמה מידות וירצה לשחק בקבוצה שיכולה להצליח באירופה (ניצח להם לבד את מונאקו). אני אישית מקווה שמכבי תחשוב עליו בקיץ הבא.
    בקשר לריצ'ארדסון - גלן רייס לדעתי היה יותר טוב.

באמת ליגה מעליבה בשביל שחקנים כמו פלדין, המילטון וטאריק בלאק אבל אין לי בעיה שיישארו כאן עוד שנים רבות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/19
  5. Roma מנהלים

גלצ,

למה ליגה עלובה?
    תתקן את עצמך, חוקים הזויים, רמה נמוכה של השחקן המקומי אבל הליגה עצמה בסדר גמור.

קבוצות משלמות בזמן, רוב הזרים הטובים בארץ משתדרגים ועוברים לליגות טובות יותר וארץ נהדרת בשביל זרים. אם השחקנים האלה כל כך גדולים הם לא היו מוצאים את עצמם בארץ.

גם קשה לשפוט את גליל ואילת מול מכבי לצורך העניין, זה עולם אחר. ליגה שונה.

6. yakov_y YNWA

לא ראיתי את המשחק, רק כמה דק׳ בודדות ברבע הראשון עם החסימה הגדולה של המילטון.
    איך היה הצבע של חולון ? ראשל״צ חגגה ?

אני מחזיק מחולון וראשון לציון אבל ההחלטה לעבור ל-4 זרים מוצדקת אבל פוגעת בהם מקצועית קשה, בעיני הם מזלזלות ככה באירופה.
    הרושם שלי מראשל״צ עד היום:
    זרים נדירים, ישראלים ממוצעים, סגל מאוזן מבחינת עמדות, סייז, קליעה, הגנה, התקפה שיוצר קבוצה מעולה, לא מושלמת אבל קבוצה טובה מאוד, בטח ביחס לתקציב.
    המילטון אחד הזרים האהובים עליי, המנהיגות שלו זה דבר שלא רואים בסטט׳, מונרו כל מילה מיותרת, סווינג קלעי מצוין ושחקן מוכח, וויליאמס נראה בינגו, פוטנציאל להיות שובר שיווין בליגה, הוא בדרך לשם.

לא הייתי משנה כלום בחולון אבל המחשבה על רכז נוסף בסגל + שחקן הגנה גבוה על חשבון קליין לגמרי עוברת לי בראש, הייתי נותן צ׳אנס לזרים שכרגע מאכזבים.

* שמעתי בערוץ הספורט שהפועל מחתימה זרים על ימין ועל שמאל אבל שכר למאמנים במחלקת הנוער אין. מפתיע.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/19
  7. yakov_y YNWA

קיבלתי פוש בטלפון וידעתי שמשהו כאן מסריח, מהדברים ההזויים ביותר שקראתי:
    בדיקה: התרומה של הצברים גדולה מזו של המתאזרחים

רועי כהן שכתב את הכתבה ואני אף פעם לא מבין מה טוב בו אמר לפני יומיים שדורסי בדרך החוצה והיום הוא נרשם לליגה, בכתבה הנוכחית הוא מציין וממשיך את הדרך של ההזויים, לדוגמא:
    * הישראלים קולעים 45 אחוז מסך הנק׳, 36 אחוז הם של הצברים.
    קודם כל רק 3 מחזורים עברו ויש קבוצות ששיחקו רק משחק אחד, מי מסתכל על סטט׳ ?
    דבר שני, ה-45 אחוז יירד לדעתי אבל לא משנה, 36 אחוז של צברים מן הסתם כי מתזראחים יש אחד על 6 ישראלים בערך, גג 2 על 6, מן הסתם.

* 50 אחוז מהליגה הם זרים ו-50 אחוז ישראלים ? חרטא, אם היה לי כוח הייתי בודק, הנתונים לא נכונים כאן ואני לא אתפלא אם בכלל.

8. Roma מנהלים

אשכרה נכנסת לזבל הזה? מדובר באחד החרטטנים הכי גדולים בערוץ הזה ויש לא מעט. המצב בכדורסל עוד סביל.
    ממציאים שמועות ודיווחים ואם פוגעים מתהדרים בכך, אם טועים? הציבור שוכח.

"יש להדגיש כי הדבר נובע ממיעוט המתאזרחים העונה בליגה - נכון לעכשיו ישנם 16 שחקנים מתאזרחים בלבד, ורוב הקבוצות מחזיקות במתאזרח אחד בלבד. בנוסף, בניגוד לשנים קודמות, שבהן המתאזרחים היו דומיננטיים בקבוצותיהם, העונה רוב המתאזרחים נחשבים לשחקנים משלימים וכתוצאה מכך נתח הדקות והנקודות שלהם ירד בהתאם."

מספיק לקרוא את הפסקה הזאת להבין שכל הכתבה המפוצצת הזאת לא שווה כלום.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

לא נקלט מה שראיתי עכשיו, איזה דקה מטורפת, כואב הלב על אשדוד.
    ענק !!!

Roma אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי מנצחת 89-73 בעזרת רבע שלישי קטלני ביותר. ג'ייקובן בראון היה האיש בחצי הראשון של ירושלים, אבל ברבע השלישי ספרופולוס נתן הוראה למנוע ממנו את הכדור. השחקן שקלע 17 נק' לפני ההפסקה נעלם ואף אחד אחר לקח פיקוד. ווילבקין התחיל לצלוף מכל עבר והפער המבטיח גרם למעשה לסוף המשחק.

בסה"כ ניצחון, אבל כולי תקווה שווילבקין לא גמר את כל התחמושת שלו הערב. ביום רביעי באה להיכל פנר כחייה מאד פצועה. ירושלים יודעת עכשיו מה זה להפסיד, והיא תהיה בסדר. בראון ופלדין יכולים בקלות להחזיר לנו בגומלין. כאוהד מכבי רק אגיד עוד שנהנתי מהאווירה בהיכל, חוץ מסידי שפשוט לא קשור לשום דבר. איש מאוס.

11. yakov_y YNWA

משחק התקפה לא טוב של י-ם אבל אני לא מופתע, יריבה איכותית, בבית שלה עם הרבה שחקני הגנה.
    האכזבה העצומה שלי ממשחק ההגנה של י-ם, היו רגעים של השפלה, הובסו בריבאונד, תומאס, לוקט וקצת בריימו מאוד איכזבו אותי בהגנה, כנ״ל בר טימור, מאחרים לא ציפיתי הגנתית.

לוקט מאוד מאכזב התקפית, מאוכזב מחלוקת הדקות של קטש, בר טימור היה רע ושחקן בינוני אבל במשחק כזה ובמיוחד כשווילבקין לוהט אתה צריך כמה שיותר שחקני הגנה ולא שחקנים שהם חור בהגנה.
    גם החילופים של קטש מאוסים, הישראלים לא טובים בהגנה, בהתקפה אין ציפיות גדולות, הרוטצייה קצרה.
    זה אומנם הפסד ראשון אבל הפערים גדולים, לא רואה את י-ם לוקחת סדרה נגד מכבי ת״א, אלו הפערים, בליגה הסדירה הם יהיו צמודות בגלל היורוליג העמוס.

מחר נתייחס בהרחבה לערב הנהדר שהיה לנו.

12. DRORIKO Member

כנראה שגביע הצ'וקופוקו שירושלים מככבת בו לא עושה רושם על מכבי

13. Roma מנהלים

בדיוק רציתי לרשום שמזל שההפסד מגיע עכשיו לא במעמד יותר חשוב, כולה משחק ליגה.

קטש כהרגלו טועה בחילופים וניהול הרוטציה, משחק מול מכבי זה משחק שיכול לברוח בכל שנייה, אסור לתת לשחקנים מסוימים שלא אציין לעלות על הפרקט למעט ביצוע עבירות ומנוחה.

שאפו למכבי, תצוגה רצחנית ברבע השלישי. ננקום בארנה.

14. ייא Member

אנחנו נראים רע מאד , השחקנים לא נראים כאילו מאמצים בכלל. מתנחם בכך שיש לנו עוד 5 חודשים לתקן את זה. על הגביע ויתרתי לצערי

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יאניס עם הרוטציה שלו בתחילת העונה והחילופים החברתיים בהכנה (וזה בסדר) הוציא שחקנים חמים כמו סקוטי וכספי נגדכם בגביע ווינר כדי לשתף את כולם וזה עלה לנו. אתמול כבר סקוטי לא יצא אחרי שהוא התחמם וככה זה נראה.

ועוד נקודה, 26-44 למכבי בריבאונד. בגביע ווינר זה היה 38-34 לירושלים. עובדתית? האנטר נרשם למשחק אתמול (8 ריב') ולא נרשם למשחק בגביע ווינר. אבל כמובן שזה לא רק זה.

de Middenweg ו-Roma אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.