הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ארז, הייתי מוסיף עוד יתרון לירושלים, או לפחות בטח לא חיסרון מול מכבי וזה בגזרת המאמן. לא שאני מחזיק יותר מדי מפרנקו, אבל גיא גודס הוא ככל הנראה המכה הכי גדולה של האוהדים והקבוצה. לא מתפקד במצבי לחץ ולא ממש יודע להתנהל עם קבוצה גדולה. אולי גיא פרנקו במקומו היה נכשל, מכבי זה המועדון שהכי קשה להצליח בו, אבל נכון לעכשיו למכבי אין שום יתרון על פני ירושלים בעמדה זו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם הביקורת של ארז בנוגע להחתמה של פישר, אבל, דיי ברור שעל הליגה שלנו, בטח על תקן ישראלי, הוא גדול. אני חושב שהוא מאוד מתאים לקונספט הקבוצתי שפרנקו מנסה ליישם בירושלים ולפחות ע״פ הקמפיין עם הנבחרת עד כה אפשר לראות גם ש״פ טוב עם אליהו.

יש לא מעט חרא בענף הזה בארץ, אבל עם קצת שינויים טכנים ברמת הליגה בלבד היה אפשר ליצור ליגה לא רעה בכלל עם עניין גבוה בהרבה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

אני יכול למנות לך כמה סיבות לחוסר עניין בליגה:
    1.הסיבוב השלישי והכ-ה מיותר שהופך את הליגה לארוכה מדי ומתישה
    2.לוח המשחקים המבולגן שלפעמים גם מגיע למצבים אבסורדים(למשל במחזור הראשון שיחקנו משחק שבכלל היה שייך למחזור החמישי,ואת המשחק של המחזור הראשון שיחקנו חודשיים אחרי)
    3.למעט מכבי ואנחנו אף קבוצה לא מצליחה להעמיד סגל נורמלי. לג'ף רוזן אין אמצעים להחזיק קבוצת צמרת לאורך שנים. את הפועל מנהלים האוהדים וככה היא גם נראית עם שלל החלטות מטופשות(אחת מהן היא ההיפרדות ממי שהוא היום המאמן הלאומי). לשאר הקבוצות בליגה אין אפילו יומרות(מה שקרה לאילת השנה היה לגמרי בטעות).

אז את סעיף 3 אי אפשר לתקן בהתערבות חיצונית, את 1 ו-2 אפשר גם אפשר.

4. Nike2013 Member

האמת שאני חייב להסכים איתך לגבי פישר, אבל מקווה שאני עוד יאכל את הכובע. פישר בקרוב יהיה בן 34 וזה בהחלט לא גיל צעיר בלשון המעטה. האומנם? שמים לב שמדובר בשחקן שיש לו עוד מה לתרום למרות שבהתחלה היה קצת חלוד בנבחרת. עד כמה התרומה שלו תספיק? אני בספק.

נכון שרוב השחקנים המובילים שלנו כבר עברו את ה - 30 ואני מאמין שזה נלקח בחשבון, אבל אני מודאג מדבר אחד, וזה מבחירת השחקנים וצורת המחשבה בקבוצה. לא מבין איך חשבו להגיע רחוק ביורוקאפ עם פישר המזדקן ללא גיבוי של סנטר נוסף מהספסל. למזלנו, מישהו שם התערב ולבסוף הוחלט להשאיר את גייטס ולא להשאילו. גם כאן אגב יש הימור. גייטס שחקן כישרוני מאוד שקשה היה לפספס, במיוחד כשתפר אותנו ביחד עם תומפסון שנשחב לשחקן טופ יורוליג, אבל לא לשכוח שרק בליגת הגמדים שלנו תומפסון נחשב "סנטר", כך שאינני בטוח איך גייטס יסתדר עם סנטרים אמיתיים ביורוקאפ 2.10 ואולי יותר.

סה"כ יש לנו סגל טוב ומאוזן שרץ יפה עונה שנייה וחלקם אפילו שלישית. דאנקן כבר שיחק כאן ופישר וגייטס מכירים את הליגה. רולנד למעשה השחקן היחיד שלא מכיר את הליגה שלנו.

Pg אי ג'יי רולנד, בר טימור, יוחאי צוקרמן
    Sg ברייסי רייט, יותם הלפרין, איגור מאיור
    Sf דונטה סמית', רפי מנקו
    Pf ליאור אליהו, ג'וש דאנקן, טוני גפני
    C ד'אור פישר, יינסי גייטס

מהפורום של הפועל הבנתי שגייטס ו - דאנקן משתלבים יפה, רק נותר לראות לאן פנינו מועדות עם הסגל הנ"ל.

5. Roma מנהלים

לא חסר לירושלים עוד שחקן לפחות לאחת העמדות בחוץ? רפי מנקו באמת יכול לתת לדונטה לנוח?
    בניגוד לשחקני הפנים שהמצב נראה מצוין בשביל הליגה, במיוחד שאתה יכול לשחק עם פישר ואליהו בתור ישראלים.

בקשר לבעיית השלשות, שוב נשארנו בלי קלעי רציני למעט ברייסי או שרולנד יודע משהו בנושא?

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לגבי מה שנרשם על פישר פה (התייחסות לנייק2013 ודרור) - השאלה היא למה מצפים. האם אתם מצפים להתמודדות שלו מול ראשון והרצליה? אז אני בטוח ש"נאכל את הכובע" והוא יהיה טוב. שאני מסתכל על ירושלים אני מסתכל על מועדון שמכוון יורוליג והעונה טופ יורוקאפ עם כל האמצעים שיש להם וזה בהחלט ריאלי (מקצועית וכלכלית) - ואני שואל אם פישר יתמודד מול דורסי של גאלאטסראיי או מול הרוסים או אפילו מול מכבי שכמובן היריבה העיקרית שלהם בליגה ? פה יהיה המבחן שלו ולא הסנטרים האלמוניים של נהריה או אשדוד....בשביל להתמודד איתם היה אפשר להביא סנטר ב100 אלף דולר ולא ב600

7. DRORIKO Member

ביורוקאפ ונגד מכבי הוא אמור להיות סנטר שעולה מהספסל כשגייטס יהיה הסנטר הפותח(אני מקווה) בתור סנטר שני פישר סבבה לגמרי,בטח ליורוקאפ

8. DRORIKO Member

אליהו לפני דאנקן? מה אתה על סמים?

9. DRORIKO Member

יש לך את ג'וש ויותם.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

למה אתה חושב שפרנקו יספסל את אליהו שנחשב לישראלי הבכיר שלכם? אין ספק שדאנקן יותר טוב, אין ספק שליאור יפתח בחמישייה.

11. DRORIKO Member

אני דיברתי על היורוקאפ

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם אני. ליאור במעמדו לא יקבל בעין יפה ספסל ותהיה בטוח שלאף אחד בירושלים אין את הכוונה לספסל אותו. אגב, לטעמי זה גם בכלל לא משנה מי פותח, אלא מי מסיים את המשחק. ביורוקאפ יפתחו רולנד, רייט, דונטה, ליאור וגייטס/דאנקן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

idans10 אוהב/ת את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, גם לי יצא לקרוא את זה במקרה. לפעמים אני כבר לא מאמין כמה הכול כאן חלטורה.

15. Roma מנהלים

התגובה של צביקה שרף */aaa8

idans10 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.