הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

ב״ש:
    וויליאמס וז׳אק נהדרים, שלושת הזרים האחרים נוראיים, לינהארט על חוזה זמני, לורנס בדרך החוצה לפי הדיווחים והגארד השחקן הכי חלש מהזרים.
    הישראלים של ב״ש זרים לענף בדיוק כמו הזרים, אגב, הרף מב״ש, המתזארח של הפועל ת״א וג׳ייק כהן ישראלים ולא מתזארחים !
    יש בעיות בסגל אבל אני אופטימי, יחליפו וייתקנו, חסר רכז רוטצייה וגבוה לרוטצייה וזה בתקווה שהזרים יהיו טובים, אם משחקים עם 4 זרים אז חייב להגיע גבוה ישראלי בכיר בנוסף לגבוה החמישי ברוטצייה.

י-ם:
    באמת יש טעם לנתח את המשחק ? כ״א נתן את מה שציפו ממנו, המצטיינים הם הזרים מהספסל, בראון וקופטס.
    אגב אני מקווה שקטש ייעלה עם החמישייה הטובה והמאוזנת, ג׳ייקובן חמישייה !
    קבוצה טובה אבל הציפיות גבוהות וזה אל יספיק, 4 ישראלים בלבד לעונה שלמה זה אסון, מה גם שהישראלים לא איכותיים, אני לגמרי רואה את נס ציונה עושה צרות לירושלים ומלמדת אותם לקח על בניית הסגל.
    זרים, בראון ופלדיין נהדרים, קל מאוד לאהוב אותו, לפלדיין יש בעיה באחד על אחד אבל יש לו סטט׳ מטורפת והוא קלעי גדול, הם מהטובים בליגה בעמדתם אבל הם לא שוברי שיווין, בסופו של דבר כמעט לכל הקבוצות בליגה אם לא כולם יהיו זרים מעולים בשלב כזה של העונה, מישהו רואה ההבדל בין וארגס והגארד החדש של מכבי חיפה מהאן בי איי לבראון ופלדיין ? חייבים שובר שיווין.
    קאזינס ולוקט לפי מה שהבנתי זרים הגנתיים, חייבים לתרום התקפית, מקווה שמהם תבוא הישועה, להיות דיאנדרה קיין לא מספיק בליגה הזאת, חייב תוצרת התקפית וזה תלוי גם בקבוצה מסביב.
    הקו הקדמי מדהים, בריימו בקלות יכול להיות הטוב בליגה, הפוטנציאל עצום, תומאס כל מילה מיותרת, הסנטר היה תענוג הגנתית והתקפית, הביאו גם סנטר ואני אוהב את זה, סנטר למקרה הצורף.
    קו קדמי ביחד עם נמרוד לוי זאת חוויה, בטח כשיש שחקנים שיכולים לשחק כ-3 ואהבתי גם שבריימו סוף סוף בחמישייה.
    זלמנסון אני מקווה שלא ייעשה נזק, מעניין מה יקרה עם אמארה, בכל מקרה קו קדמי מדהים.
    נקודות לחיזוק:
    ישראלי נוסף ובכלל חסר שחקן לעמדה מספר 3.

2. Roma מנהלים

yakov_y,

ג'יקובן בראון חד משמעית שוברי שיויון. ג'יקובן פשוט לא מקבל מספיק קרדיט, אין סיבה להפוך אותו לשחקן שהעולה מהספסל. הוא לא רע בהגנה, פייטר לא קטן. בהתקפה יש לו את הכל.

פאקינג 21.5 דקות בממוצע בעונה הסדירה, ו-23 בהפסד בפיינל פור לראשון לציון, רק מאמן בדיחה שפשוט מחויב לתמיר בלאט יכולה לאפשר ביזיון כזה. שחקן של 35 דקות, פאבלו לאסו היה יכול לעשות את זה לסרחיו רודריגס כי במגרש היה סרחיו אחר לא פחות טוב יול... קטש לא יכול.

פלדין הוא חידה, 80% מהמשחקים הוא יירצח אותך בהתקפה ובהגנה אבל לפעמיים המשחק הרעים מגיעים במאניי טיים. אני עדיין הולך איתו עד המוות.

העונה לא תיפול בגללם, זה בטוח.

זלמנסון, לוי, בלאט וטימור זה מספיק ישראלים. במיוחד שיש אופצייה שאמארה חוזר. בסוף הישראלים ייראו פירורים באירופה ואין סיבה להשקיע ביותר מדי ישראלים בכירים.

לגבי ההבדלים בין בראון ופלדין לשאר השחקנים בליגה אתה תראה בהמשך העונה. בסוף הם עשו עונה טובה ונפלו על משחק אחד בשיטה נוראית שלא אומרת כלום.

בראון - פלדין - לוי - תומאס - זלמנסון. חמישייה מפחידה לליגה הישראלית. אפשר גם לגוון עם טימור במקום זלמנסון והרבה אופציות מגוונות אבל הבסיס חייב להישאר בראון, פלדין ותומאס. זאת הסיבה שכל כך תמכתי בהגעה של לוי שפותר לנו בגזרת הישראלית את עמדות 3 ו-4.

3. yakov_y YNWA

ברגע שאחד הישראלים נפצע, הרוטצייה שלך יורדת ל-8 שחקנים, אנחנו מדברים כאן על הפועל י-ם בתקציב של 10 מיליון דולר.
    אתה יכול לדמיין ישראלי נפצע לאורך תקופה ארוכה ?
    חסר לי גם ישראלי (בקושי יש כאלה) שובר שיווין, אז עדיף להביא מתזראח שובר שיווין, אמארה (אל תרים גבה, קטש לא הפיק ממנו את המקסימום) יכול להכנס מושלם לעמדה הזאת, השאלה מה עם זלמנסון ?
    עד כמה הפער בין בראון להמילטון מראשון או וארגס מחיפה קיים לדעתך ? הם שחקני הגנה מפלצתיים, כנ״ל מקניל מהפועל ת״א.
    נכון שמקניל לא שחקן התקפה בלבל הזה והמילטון קלעי רע אבל בפלוס מינוס לגמרי שיווני.

החמישייה שלי לליגה/אירופה:
    ג׳ייקבון - פלדיין - לוקט - בריימו - לוי/קופשאס

אם אמארה חוזר אז הוא בחמישייה, הגיע הזמן שבראון - פלדיין - אמרה יהיו בחמישייה באנקר + 2 סטופרים הגנתיים (ג׳ונסון ותומאס אשתקד, לוקט ובריימו השנה), נקווה שקאזינס יהיה הפתעה נעימה ונתפלל שאמארה יחזור.

4. Roma מנהלים

הכל נחמד ובטל כי תמיר בלאט הולך לפתוח.
    אם ישראלי בכיר ייפצע לתקופה ארוכה יביאו מחליף, קטש לא יודע להתנהל עם המרמור של הישראלים וזה פגע בנו לא מעט בשנה וחצי שלה פה. אליהו הלפרין וטימור כדוגמה.

וארגס בן 300 כבר, בוא נראה מה יש לו לתת.
    מקניל 300 רמות מתחת לבראון, זה לא בר השוואה בכלל. לא יודע מה אתה תופס ממנו, אם אתה כזה חריף לגביי דיאנדרה קיין אז זה תקף גם לגביו.
    המילטון שחקן נחמד, בטח שאין לו את הארסנל שיש לבראון.

שלושתם פחות טובים מבראון, אין שאלה בכלל. המצחיק שבראון אפילו לא קיבל את הקרדיט שהם קיבלו בקבוצות שלהם. שיעשו מה שבראון עושה במסגרת האירופאית ונתחיל לדבר.

קטש בשנה וחצי שלו פה לא מיצא שום שחקן עד הסוף כמעט, אולי תמיר בלאט, פלדין ותומאס הציגו מספרים שיא. מרגיש ששאר הסגל לא ממצא את עצמו עד תום.

5. גלצ Member

גם נכון למרות שאני בספק אם הראש שלהם יהיה באירופה עם הבית שהם קיבלו. ככל שזה יתקדם אני חושב שחולון כבר תאבד את הסיכוי לעלות שלב.

6. yakov_y YNWA

מכבי תל אביב שיחקה בשבת וראשון נגד 2 יריבות חזקות, היום דרבי.
    בדיוק כמו בעונה שעברה, וולבקין התלונן על כך בפומבי ובצדק, ככה זה שההנהלה מתערבת בלו״ז.

4 אמריקאים של מכבי ת״א בחוץ, למה מבין למה הביאו גם את דורסי וגם את ברייאנט, שחקנים נהדרים ועדיין היה עדיף להביא רכז.

בכל מקרה מכבי ת״א צריכה לעבור, בלי כל הבעיות חייבת לפרק אבל לאור הבעיות אז משחק צמוד מובן לגמרי היום.

2 קבוצות עם סגלים נמוכים, אני לגמרי רואה את בלאק דורס את ה״גמדים״ ממול, אין שום שחקן הגנה שיעצור אותו ממול.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כספי חזר הביתה..מחצית ראשונה טובה של עמרי. 14 נק' ו-7 ריב'. מכבי מובילה ב-11 בהפסקה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון קל למכבי. 87-67. היה טוב לראות את כספי מתעורר. במשחקי האימון באירופה זה היה נראה ממש גרוע. כנראה שמול קבוצות ישראליות הרבה יותר קל לו. למרות רבע ראשון בסדר של האדומים השאר היה לחלוטין בשליטת מכבי. בסה"כ עוד משחק לכיוון המטרה האמיתית וזה חימקי בעוד פחות משבועיים.

לא קשה לנחש, הגמר יהיה ככל הנראה בין מכבי לירושלים.

9. גלצ Member

ועם חולון זה ממשיך לא להיראות טוב גם במשחקים רשמיים

10. Telkiyski Member

נראה ששוב הפועל נפלה עם הזרים.
    מה יהיה עם זה?
    איך זה שבכל הליגה כל האשוד ונהריה מביאות זרים טובים ורק אצלינו מביאים זרים כאלה פח?

11. Roma מנהלים

הגמר אמור להתקיים ביום שבת? בחיפוש קטן באינטרנט לא מצאתי אזכור לכך.
    כולם מדברים על כך שהגמר כבר נקבע, ירושלים נגד מכבי כמובן, אני עדיין פסימי. אמרו אותו דבר לגבי הליגה וזה לא התרחש כבר המון זמן.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מי זה הזר הזה שדפק 20 נק' לנהריה היום על הראש של חולון?
    משהו מקניל... מוכר לי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. Telkiyski Member

מקניל הזר היחיד מבין ה-4 של אשתקד שרציתי שיישאר.
    כתבתי את זה גם.

שחקן גדול.

14. yakov_y YNWA

מי זה המאמן הזה שהביא זרים טובים לנהריה ?
    משהו פרנקו... מוכר לי.

15. Roma מנהלים

הסקת מסקנות לפני משחקי קדם עונה וגביע ווינר זה לא דבר בריא ונכון.
    קבוצות לא מחבורות בכלל, אולי ירושלים ומכבי נמצאות במצב הכי טוב כי השאירו מספר רב של שחקנים מאשתקד בלי קשר לתקציבים הגדולים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.