הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

למה שאשדוד תוותר ? בעיה גדולה לקבוע שהאחרונה בטבלה יורדת.

גם הכנסת את מקום 11 לפלייאוף וגם סדרה של הטוב מ-3 ? בוא ניתן לב״ש את האליפות ונסגור עניין, אני בעד.

2. yakov_y YNWA

איגוד הכדורסל הודיע רשמית שיש 2 עולות, בני הרצליה והפועל חיפה.

אני בטוח שזה לא ייקרה אבל שמח שהם עלו בחזרה, חבר משחק בהרצליה ואני שמח בשבילו, הפועל חיפה זה מועדון מרגש שיוסיף המון, אני לא רגיל להפועל חיפה כדורסל, באמת מתרגש כאוהב כדורסל.

2018: הפועל חיפה יורדת - ק״ג מתפרקת וחיפה נשארת.
    2020: הפועל חיפה מסיימת 2, 4 מחזורים לפני הפלייאוף - הפועל חיפה עלתה ליגה.

שיא השיאים, כמויות מטורפות של מזל.

עריכה:
    בעצם נזכרתי באיחוד ההזוי ב-2004 עם ברקוביץ׳ ודיוויד לוגן שכולל את הפועל חיפה/רמת השרון, גדול, נוסטלגיה מתוקה.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפער בין הקבוצות במקומות 5 - 11 הוא קטן ולכן חשבתי אולי על מתכונת רחבה של פלייאוף כשהמקום הראשון מקבל פרס על העובדה שהוא ראשון והאחרונה עונש על העובדה שהיא אחרונה.
    עם זאת, לאור העובדה שאשדוד לא ירדה רשמית בהחלט מקבל גם הצעה שאשדוד לא יורדת, אלא פשוט לא משתתפת בפלייאוף (ושוב גם כדי לתת למכבי איזה פרס על העובדה שהיא ראשונה שהיא תעלה אוטומטית לשלב הבא).

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרבי חיפאי בליגת העל יוסיף הרבה צבע לליגה.

5. Mahranlala Member

הניסיון של איגוד הכדורסל לקבוע עובדות בשטח מביך. לא יקרה כלום אם יחכו עד אפריל-מאי ויחדשו את הליגה. במקרה הכי גרוע ישחקו רק ישראלים או שיתנו אפשרות להביא כמה זרים.
    בשום מקום לא הכינו את מקום 11 בליגה לרדת ליגה.

לדעתי יש עוד 2 רעיונות שלא הוצעו:
    1. לאחר קיום מחזור 22, לקיים סיבוב שלישי מקוצר של 6 משחקים. זה יכול להיות בית עליון ותחתון או חלוקה לשתי בתים, או סתם קביעת סדר משחקים.
    אחר כך הטוב מ-3 ברבע ופיינל פור.
    2. פליאוף מדורג בין מקומות 7-10 על שתי הכרטיסים האחרונים לרבע הגמר כשהמפסידות בפליאוף המדורג (2 קבוצות + מקום 11-12) ישחקו בניהם על ירידה תוך שמירה על המאזן הקיים מהליגה.

6. yakov_y YNWA

הרעיונות לא מספיק טובים, יש יותר מידי בעיות.

יכול להיות שהניסיון של האיגוד מביך, השאלה היא על פי חוק מי קובע, המנהלת או האיגוד.
    אני לא יודע את התשובה אבל אחד מהם ייצא מגוחך.

לדעתי צריך לחכות מעט לפני שסוגרים ליגות אבל הקבוצות הם בבעלות העירייה, הזמן מאוד מוגבל והם לא יישרדו לתקופה ארוכה.

לשחק רק עם ישראלים זה מגוחך, יגיעו הקבוצות שיגידו שהם השקיעו הכל בזרים ומשחקים עם ישראלים צעירים וזולים, כמעט אף קבוצה לא תסכים לזה.

@Sir Alex Ferguson
    היה כבר דרבי חיפאי אשתקד, היה רעש והיה נחמד.
    לא אהבתי את הרעיון שלך למרות ששתינו יודעים כמה אני בעד אשדוד וב״ש (הרעיון תורם להם), ספורטביות לפני הכל.

7. כינוי כי הכח זהו כח

לפי מה שאני הבנתי הסיבה שהייתה לחץ לסגור את הליגה הלאומית הוא הפסד הכסף של הקבוצות כל עוד הזרים נשארים וזאת הסיבה שאני חושב שסגרו רק את הלאומית ומחכים בשאר הליגות עד ה16.04 הבוגרים ועד ה-30.04 בנוער.
    בכל מקרה מי שאמורה לפי ההסכם בין המנהלת לאיגוד על הנייר לקבוע עולות זה האיגוד (לפי טענת האיגוד).
    לדעתי ההצעה הקיימת היא הכי אופטימלית כי לא יחזרו לשחק פה כדורסל ואני מאמין שאנחנו לפני הבום בהתפרצות הקורונה(תראו את המספרים באיטליה לפני שבועיים).
    שלא תבינו לא נכון אני לא חושב שזאת הצעה טובה אבל כרגע אני לא יודע מה יותר טוב כי אני חושב מנקודת הנחה שכדורסל לא ישחקו העונה(גם בליגת העל ועובדה שחולון נתנה לזרים ולמתאזרחים שלה לעזוב).
    כרגע המצב הוא שצריך לקבל החלטות ולדעתי ביטול יורדות בליגות והעלאת הקבוצות שכרגע במקום הראשון בכל ליגה ובכך להגדיל לעונה אחת את ליגת העל ל-14 קבוצות יהיה הפתרון הכי טוב.
    @Mahranlala
    יש בליגה הלאומית 14 קבוצות ככה שנותרו 4 מחזורים לעונה הסדירה ואין טעם לסיבוב שלישי אבל עוד פעם צריך לקחת בחשבון שהפעם הבאה שהקבוצות יוכלו לשחק בתרחיש הריאלי זה יוני-יולי (האופטימי זה מאי) והפעם שהם יוכלו להתאמן זה קצת לפני זה כי נכון לעכשיו אין אימונים כי אין אולמות להתאמן בהם, זאת אומרת שאם תתחיל מחדש העונה יצטרכו לעשות פרי זין במאי-יוני וזה מצב ממש לא ריאלי.

8. yakov_y YNWA

c_web אוהב/ת את זה.
  9. כינוי כי הכח זהו כח

ועכשיו הזרים של מכבי וירושלים עוזבים. הליגה ז"ל באופן רשמי גם אם לא הודיעו על זה ולפי זה יש מצב שגם יורליג ואלופות הולכות לאותו כיוון

10. yakov_y YNWA

11. DRORIKO Member

12. Roma מנהלים

אחת הקבוצות המיוחדות שהיו לנו, יכלה להיות עונה היסטורית.

13. yakov_y YNWA

לכל הכדורסל הישראלי...
    מכבי תל אביב מיוחדת, הפועל ירושלים, 5 קבוצות באירופה ועשו דברים יפים, 4 מפעלים שונים, נהריה עם קמפיין גביע, המפגשים הגדולים בין ירושלים למכבי ת״א, סיפור אמארה, טריפל דאבל של שחקן בליגה מה שלא היה שנים רבות (וארגס).

אחלה עונה, אני הכי נהנתי מהטימטום של קבוצות הליגה ובראשן הפועל ת״א כמו כל שנה, היה צפוי.
    מחכה לעונה הבאה, עוד מאמן שיעזוב את הפועל, החלפת זרים בתדירות גבוהה, החלפת שחקנים, סיכסוכים ורמי כהן שומר על הכסא, אני כבר מתגעגע.

Roma אוהב/ת את זה.
  14. Telkiyski Member

כל עוד ידידיה איתנו כל שנה זה יהיה אותו דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/20
  15. Roma מנהלים

העמוד המצוין בפייסבוק, הכדור הכתום, עשה טורניר עם הצבעות לגבי משחקוני 1VS1 לגבי שחקני NBA.

החוקים: מכיוון שיש אינספור גרסאות לחוקי משחק אחד על אחד אני אכתוב את החוקים שנראים לי הכי טובים למקצוענים: משחקים עד 21, אין המשכיות, שלשה=3 נק', סל רגיל=2 נק', פאול בזריקה מזכה בזריקת עונשין אחת+פוזשן.

חשבתי לנסות כזה לליגה שלנו: בחרתי זר וישראלי מכל קבוצה לדעתי ועוד 4 בכל צד בשביל להשלים ל-16. אם מישהו חושב שיש שחקן אחר שיוסיף.
    ישראלים:
    עומרי כספי, תמיר בלאט, עוז בלייזר, TJ קליין, ווילי וורקמן, רביב לימונד, יפתח זיו, אבי בן שימול, תומר גינת, איתי שגב, עמית שמחון, ליאור אליהו.
    הוספתי: ים מדר, דני אבדיה, יובל זוסמן וגיא פניני.
    זרים:
    סקוטי ווילבקין, ג'יקובן בראון, אלכס המילטון, מרקוס פוסטר, ג'יימס יאנג, דקוואן קוק, ג'אמר גאלי, קיוון דבנפורט, לטאביוס וויליאמס, דומיניק וולטרס, TJ ווילאמס, פול סטול.
    הוספתי: גרגורי וארגס, ג'רל מקניל, טיילור דורסי וג'יימס פלדין.

הגרלה:
    1.כספיVSאליהו
    8.מדרVSזוסמן

5.וורקמןVSבן שימול
    6.לימונדVSזיו

4.קלייןVSגינת
    3.בלייזרVSשגב

2.בלאטVSשמחון
    7.אבדיהVSפניני

*מנצח 1\8 נגד 5\6 וכן הלאה. מי מנצח לדעתכם?
    אחר כך זרים.

yakov_y
    כינוי
    de Middenweg
    ייא
    הרצליה עד המוות

וכל השאר כמובן..

yakov_y אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.