הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בעלי הפועל י-ם חומסקי: מכבי ת''א מכניסה הכי הרבה כסף לליגה - לכן אם תפרוש היא צריכה לפצות את כל הליגה | על היורוליג: פדרמן היה איתי בקשר

בראיון לתוכנית "וילנסקי את ברדוגו" בגל"צ, אמר בעלי הפועל ירושלים אייל חומסקי:
    "מכבי ת"א מכניסה הכי הרבה כסף לליגה. אם היא תפרוש - היא צריכה לפצות את כל הליגה על הנזק."
    על תעלומת התנגשות משחקי הליגה עם משחקי היורוליג ועל הטענה שמכבי לא העלתה את הנושא במנהלת הליגה:
    "דני פדרמן היה איתי בקשר אישי על הבעיות של מכבי ת"א עוד לפני יום שישי."
    "מכבי ת"א הייתה צריכה לעשות הכל כדי להזיז את מועדי היורוליג כדי שלא יתנגשו עם מועדי הליגה."

קישור להאזנה לראיון המלא:
    https://www.ifat.com/InfoBuzzerItemPage/?resourceId=9895900

2. yakov_y YNWA

אוהב את חומסקי, בטח עם סיפור מרגש והפציעה הקשה בעין בסיירת מטכ"ל ועדיין... איש מוזר.
    קצת מוזר, מפוזר, שחצן, חולה תקשורת, קצת משוגע ועדיין דמות צבעונית שעושה טוב לכדורסל ולי-ם.

אמירה הזוייה.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ברור שזו לא הדרך היחידה, אבל בחירה בדראפט מעניקה ביטחון מסוים שאין לשחקן שמגיע לליגה בדרך אחרת.
    לי תמיד עושה רושם ששחקן עם הנתונים שלו ב-NBA צריך להיות מוסר טוב יותר כדי להתבלט, למרות שהוא לא רע. גם שיפור הקליעה לחילופין יכול לעזור לו, אבל אני לא חושב שהוא יהפוך לקלע שלשות מספיק טוב.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

חשיבה אדומה קלאסית.

5. Roma מנהלים

הכי מצחיק שמכבי בכלל לא רוצה לשחק ביורוליג, 60-50 אחוז מהתקציב בנוי על הקהל ומנויים. הם דואגים לעונה הבאה.
    רוצים כדורסל, עם מכבי או בלי מכבי. עם זרים או בלי זרים.

yakov_y,

יש לי הרבה ביקורת על ההתנהלות של הראל וחומסקי אבל עם תוצאות קשה להתווכח. בדומה לעודד קטש שעושה עונה מטורפת למרות הבייב שלו, בלאט.
    חומסקי גאון תקשורת, הוא יודע מה הוא עושה. אני לא דואג, ירושלים ומכבי הולכים ביחד בהרבה צעדים כנגד המנהלת ושאר הכדורסל הישראלי ואם הוא בוחר לשנות כיוון בסיטואציה מסוימת אני סומך עליו.

6. yakov_y YNWA

מכירים את התוצאות המטורפת ב-40 הפרש כל מחזור ביוון ? אז בקרוב כאן עם אשדוד.
    גרינברג עזב, נתי כהן או עמית תמיר ייאמנו, מי שייקח את הג'וב הזה אידיוט.
    הזרים בחוץ, יגיעו 2 זרים בעלות נמוכה.
    המתזראח פרוינד בחוץ, אליהו גמר את העונה.
    נשארו הישראלים החלשים.

מקווה שלא ייתבזו, שייקבלו כל משחק 20 הפרש אני קונה בשביל הכבוד של הליגה.
    מועדון כושל, ירידה שנייה בשנים האחרונות, אני רק אזכיר לכם:
    1. עלתה ליגה אם אני זוכר בצורה לא הכי חוקית, היו מקום 5 ולא היה מי שיעלה.
    2. יירדו ליגה, נתניה התפרקה והם תפסו את המקום.
    לפי השמועות, "קנו" את המקום בליגה בכסף.

7. כינוי כי הכח זהו כח

:
    האמת העובדה שהם עדיין בליגת העל זה לא פחות מנס.
    אם אני קבוצה בליגת העל שלא שואפת אליפות ויש לה בעייה עם הזרים אני מנצל את זה לחפש בינגואים לעונה הבאה, קבוצות כמו אילת, גלבוע, באר שבע ואפילו נהריה.
    מה שאני עושה זה לקחת ישראלים צעירים מהליגה השנייה ולהמר, ליגה לא נרד כסף גם ככה אין יותר מדי נביא אותם בזול ואם יהיו בינגו שיישארו לעונה הבאה.
    בנוסף יש כל מיני מושאלים וצעירים מעניינים בקבוצות.
    להפועל אילת: יש את רזיאל חיון (18) שהיה בנוער של גלבוע/מעיינות ומכבי והיה נחשב כישרון לא רע,
    הפועל חולון: לפי ישראל היום רוצים להחזיר את המושאלים הובר (23, שנמצא בגליל העליון), דדון (22, שמשחק באשקלון) ופלטין (19, ששיחק בהפועל ר"ג/גבעתיים)
    ראשון לציון: יכולים לתת דקות לטל פלד (17), קצת ניב בלול (21) ולנסות את גיא נצר/ מושאלים אחרים מהמחלקת נוער.
    הפועל תל אביב: יכולים להחזיר מהשאלה את אייזנדורף, גם ככה לא יזיק להם עוד נפח, ויש להם עוד מושאלים לליגה הלאומית והארצית ואולי גם שחר לזר (18
    9 שווה התייחסות בקיץ הוא היה מצויין באליפות U18.
    גלבוע/גליל: יכולים להחזיר את אייל ננקין(20) שהיה לא רע בנתניה
    נס ציונה: עידן אלבר, ליאור קררה ועידו שבת שווים דקות במסגרת הזאת

מבחינת שחקנים ישראלים ששווים ניסיון בליגת העל אני מאמין שיש את: חן כלפון (24), מירון רוינה (22), בן קרטר (25), עידו דוידי (23), יאיר קרביץ (21), רז אדם (20), איתי מושקוביץ' (20, שייך לגלבוע לדעתי), אוריאל טרוצקי (23).
    עכשיו כשאשדוד הבטיחה ירידה ויש לה סגל שלא שורד בלאומית (עמית עבו, תומר לוינסון, עודד ברנדווין, צוף בן משה, אלכס צ'וברביץ, סטו דאגלס(?) ואפי טיומקין.
    מבחינת שאר הזרים בליגה:
    נס ציונה: וויטי וקוק לא ישחקו, השאר בספק. מקווים שטוקוטו יגיע
    באר שבע: חמשת הזרים לא יגיעו (אולי פטרוסלי ווייס אמור לחזור)
    אשדוד: כמו שנאמר כל הזרים שוחררו ויגיעו שניים זולים
    חולון: כל הזרים לא הגיעו, הבנתי מוואלה שהתעניינו בג'ימי הול מהליגה הלאומית וג'יימס בל
    הפועל ירושלים: ג'ייקובן בראון, סולימאן בריימו, ג'יימס פלדין וג'ון הולנד בדרך חזרה. יש קשיים עם עמנואל טרי וטיישון תומאס
    מכבי ראשון לציון: ג'יימס קלי לא יחזור, דריל מונרו בספק ודיאנג'לו האריסון ואלכס המילטון בדרך חזרה.
    לגבי שאר הקבוצות המצב לא השתנה מאז הכתבה הזאת בישראל היום
    בשביל זה חזרנו? הקבוצות לא מוכנות לחידוש הליגה | ישראל היום

8. כינוי כי הכח זהו כח

לטאביוס ווילאימס לא חוזר להפועל וג'ורדן המילטון חוזר(וסק הנרי שבארץ), ווטרס וסימפסון (גם גפני בארץ) חוזרים לנהריה ווריק צריך להחזיר תשובה ומקניל לא יחזור, אריק תומפסון וגילברט בראון לא חוזרים לאילת.
    גלבוע/גליל החתימו זר מהליגה הפינית במקומו כלל הנראה של ג'ארמר גאלי, עכשיו בדרך כלל זרים מהליגה הפינית מגיעים לליגה הלאומית (ע"ע הזרים שהגיעו בתחילת העונה לרמה"ש ובנוסף אלופת פינלנד רצתה להחתים את מירון רוינה), בנוסף כתוב שמייקל יאנג הביע נכונות לחזור.
    דריל מונרו חוזר לראשון
    לפי עמרי מנהיים נס ציונה במו"מ מתקדם עם ג'ייסון סיגרס, והפועל אילת שנותרה ללא ארבעת הזרים של תחתים ככל הנראה את לי רוברטס ששיחק בנס ציונה כשהם היו בלאומית.
    הפועל חולון החתימה היום שני זרים דזי וושינגטון מהליגה הטורקית השנייה (שנגמרה) וג'ימי הול שלדעתי היה העונה בקריית אתא, בנוסף יש מצב טוב שג'ו אלכנסדר יישאר

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/20
  9. כינוי כי הכח זהו כח

ג'ימי הול חתם בחולון (שיחק העונה בהוד"ש)
    שאנון שורטר סיכם באילת (אקס עפולה וכפ"ס)
    קמרון אוליבר חתם בנס ציונה
    סק הנרי חוזר להפועל ת"א
    הסנטר ג'ק פורסינגר, הפורוורד/סנטר אנדריי קואליש (יהודי) והפורוורד אוון ברונסמה חתמו באר שבע
    קורי פישר כנראה לא חוזר לנס ציונה, ג'יי פי טוקוטו דווקא כן חוזר
    טיישון תומאס נכון לעכשיו לא רוצה לחזור לירושלים, ג'יימס יאנג כנראה לא יחזור לחיפה ואותו דבר לגבי קורי פישר בנס ציונה
    ג'יימס פלדין חוזר לירושלים.
    ריצ'ארד האוול צייץ אתמול הכדורסל חוזר, יש מצב שאולי יחזור לחולון

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/20
  10. yakov_y YNWA

מישהו עוקב ? אי אפשר לעקוב אחרי כל החתמת הזרים.
    מקווה שיחתימו ישראלים מהלאומית לפחות, יאללה שיישחקו מהר ונגיע לפלייאוף, בלתי נסבל המצב הנוכחי.

מקווה שלקבוצות יהיו כבוד למכבי אשדוד ולא יביסו בתוצאות של 50 ו-60 הפרש.

11. DRORIKO Member

@yakov_y איתך התווכחתי על שרון דרוקר? בכל מקרה הבן אדם צריך לקחת את אח שלו בתור יועץ תקשורת. כל ראיון שאני רואה איתו הוא מדיף המון מרמור ויוצא לא טוב. עכשיו למשל הוא אומר במגרש פתוח שהוא לא מבין למה מביאים לפה כל כך הרבה מאמנים זרים, וזה ברור לכל ילד שהוא בעצבים על זה שהביאו במקומו מאמן יווני, שמה לעשות גם מצליח יותר(לא שזה אומר בהכרח שהוא מאמן טוב יותר משרון כן? גם לו היו את הרגעים של השייע מושיע)

12. yakov_y YNWA

לא זוכר אבל אני מחזיק מדרוקר ומרוב מאמני הליגה הישראלים.
    לא יודע מה אמר אבל אם זה נכון זה ביזיון, עוד ממאמן שאימן בכל כך הרבה מקומות בחו״ל, ביזיון.
    כשהוא ״גנב״ מקומות עבודה למקומיים וזה קורה לשמחתו הרבה, הוא גם התלונן ?

ועדיין ראש כדורסל מבריק וזה הכי חשוב, גם את פיני ואפילו בלאט לא כולם אוהבים.
    אח שלו אכן עילוי, תמליץ לו :)

13. DRORIKO Member

לא הייתי מגדיר אותו כראש כדורסל מבריק. ב-25 שאני רואה כדורסל ראיתי רק שני מאמנים שעונים להגדרה-פיני גרשון ודיויד בלאט. כל השאר נעים בין טובים יותר לטובים פחות. אני לא חושב שיש מאמן ישראלי היום שהוא ברמה של ספרופולוס.

14. כינוי כי הכח זהו כח

אני כותב את העדכונים על הזרים פה שאני מצליח ללקט מאתרי הספורט והטוויטר.
    בנוסף גם רשמתי איזה ישראלים לדעתי שווים ניסיון בליגת העל מהלאומית

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/20
  15. yakov_y YNWA

אפשר עדכון על החוקים החדשים ?
    כמות זרים לרישום ? מה לוח המשחקים ? פלייאוף תחתון ועליון ? כמה יורדות וכמה עולות ?
    הכל אפשרי ? בילבלו אותי לגמרי.

אתר המנהלת מעדכן על החתמות, שיחרורים עוד לא כי אני מניח שהקבוצות לא באמת שיחררו.

מצב נושא:
הנושא נעול.