הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

אני לא זוכר מתי הליגה ה-1 שלנו הייתה כל כך חלשה והליגה ה-2 כל כך חזקה.
    בליגה ה-1 מכבי ת״א תרוץ חזק מאוד, קבוצה מפחידה, הפועל ירושלים התחזקה ועל הנייר סגל סופר מרשים, אולי המרשים ביותר בשנים האחרונות כולל עונות האליפות, הפועל חולון מאוד קבוצה וגם בני הרצליה מרשימה מבדיקה קצרה, כל השאר נורא.

בליגה ה-2:
    אשקלון ממש לא הכי חלשה בפער, איגור מאיור שם וזה חיזוק אדיר, ניב ברקוביץ׳ חיזוק מעולה, אחיעד בוקרא מהגבוהים הטובים בליגה.
    בנוסף, קהל ואולם שייעזרו לקבוצה.
    רחובות יירצו חזק, מכבי חיפה תיתן פייט ושאר הקבוצות הנהדרות יישארו מאחור, לא כוחות.

יש לנו ליגה לאומית וארצית סופר איכותית, הגיע הזמן להגדיל את ליגת העל והליגה הלאומית, זרים, מתזראחים, עכשיו שטויות תגדילו את הליגות.

2. כינוי כי הכח זהו כח

@yakov_y
    יש לך מושג אם ים מדר יהיה חלק מהרוטציה העונה של הפועל?
    לפי משחקי ההכנה וראיון שהוא נתן באתר המנהלת נראה שכן, אם כן יהיה מעניין לראות אותו בגיל 17\18 משחק מול בוגרים.

3. yakov_y YNWA

אל תיקח את הראיון ברצינות, אפילו הוא בעצמו לא יודע, בנוגע למשחקי ההכנה זה לא רלוונטי, הפועל ת״א בסגל מאוד חסר, הם שיחררו היום את שוטבין, חבל.

ים מדר הולך לשחק הרבה יחסית, בעיקר בגלל אירופה, אם יעפו מקודם מאירופה אז ייקבל מעט דקות אבל ייקבל בוודאות.

מור - שולר - מנקו - גינת - אמינו
    לימונד - מדר/בן משה - דאגאלס - ששון - הולמס

ייקבל כאן דקות בוודאות, יש חוק רוסי, יש רפי מנקו בעמדה 4, יש דאגאלס שהוא שחקן לסגנון מסויים, יש לימונד הזקן, תחרות קלה מול צוף בן משה, בנוסף כנראה אירופה, הוא שחקן 9 ברוטצייה כרגע.
    אני רואה את הפועל ת״א חלשה ומודחת מאירופה אבל אם תהיה באירופה ייקבל הרבה דקות.

4. כינוי כי הכח זהו כח

לא לקחתי ברצינות, בגלל זה שאלתי אותך כי אתה מבין יותר ממני בהפועל תל אביב. מאוד מקווה שיהיה חלק מהרוטציה ויקבל קרדיט כי בא לי לראות אותו משחק בבוגרים כי יש לי הרגשה שהוא יכול להשתלב טוב ברוטציה. מאירופה הפועל תעוף כנראה בסיבוב הראשון, לדעתי הם נחלשו לא מעט(דווקא היריבה בסיבוב השני אמורה להיות פחות קשה)

5. כינוי כי הכח זהו כח

גל מקל חתם איפשהו(באירופה) לעונה הבאה?

6. yakov_y YNWA

7. צ. שיף Member

האם מהעונה הבאה 14 קבוצות בליגת העל ובהמשך כל עונה 2 יורדות 2 עולות? השאלה אם יש די אולמות לקבוצות מהלאומית שיוקפצו לליגת העל. שימו לב שאפילו אין הסכמה בין הדיווחים מאיזה עונה יחול השינוי.
    מהעונה הבאה: ליגת העל בכדורסל תגדל ל-14 קבוצות
    כדורסל: ליגת העל תגדל ל-14 קבוצות החל מעונת 20/21 - וואלה! ספורט

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/18
    yakov_y אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

חדשות מעולות, סוף סוף מישהו קורא את ההודעות שלי :)

חדשות מעולות לנתניה, לרחובות, למכבי חיפה ולעוד קבוצות בלאומית והכי חשוב, לשחקן הישראלי, העמותה של הכדורסלן הישראלי בכלל לא נילחם על הדבר הכי חשוב, הרי החוזים לא יגדלו ככה אבל מה אכפת לנו, הכדורסל הישראלי בדרך לצעד טוב, תודה למנהלת הליגה ולעמותה של הליגה הלאומית.

החלטה אדירה לכדורסל הישראלי ולאליצור נתניה !

9. yakov_y YNWA

@Sir Alex Ferguson
    היה לי ברור שאתם הקבוצה החלשה בהיסטוריה של ליגת העל כולל מכבי נתניה בשנות ה-80 וקרית אתא לפני כמה שנים, כנראה שרמי הדר קרא את ההודעות שלי והחליט להחתים 2 זרים בפחות מחודש אימונים.

מה דעתך על המאמן והקבוצה ?
    לדעתי יש לכם מאמן מעולה וסגל טוב אם תשחקו עם 5 זרים, פלייאוף עליון זאת חובה וזה יקרה עם 5 זרים, אם זה 4 זרים בלי חיזוק ישראלי אין לכם סיכוי לשרוד בליגה למרות נהריה החלשה ועוד קבוצות עלובות.
    תשמרו לנו טוב על הנתנייתי שלנו בסגל, אני לא כזה מחזיק ממנו אבל אלוף אירופה, בעוד כשנתיים אני מהמר שיחזור אלינו, תשבחו לנו אותו ותחזירו אותו משופר :)

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לנתח את הקבוצה כרגע, משחקי האימון האלה לא אינדיקציה לכלום. נראה אותה בליגה ואז ננתח...

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנהלת איגוד הכדורסל החליטה שבשנים הקרובות הליגה תוגדל. המנהלת מסרבת. לא יהיה נכון קודם כל להגיע להסכמה או שמה אני לא מבין שום דבר?

12. צ. שיף Member

ליגת העל בכדורסל: תגדל בעונת 2019/20 ל-14 קבוצות | ספורט 1

ממנהלת הליגה נמסר: "בהמשך להודעת איגוד הכדורסל על הגדלת הליגה, ברצוננו לעדכן כי כל החלטה על שינוי כמות הקבוצות בליגת העל כרוכה בהסכמה מלאה של מנהלת הליגה. להבנתנו על פי החלטת האיגוד הגדלת הליגה כפופה לכך כי הקבוצות העולות מהליגה הלאומית יעמדו בתנאי כניסה לליגת העל כפי שמופיעים בתקנון המנהלת ובכך כי יגדל תקציב המנהלת ולא תהיה פגיעה כלכלית בקבוצות ליגת העל ובכל מקרה יתקיימו דיונים בנושא אשר תלויים בהסכמה מלאה של שני הצדדים. המנהלת תברך כל החלטה שתתמוך בכדורסל הישראלי ובכדורסלן הישראלי".

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אז זה אני אומר, אם כרוך הסכמה למה האגוד מתנהג ככה? ולמנהלת הייתי אומר שיפסיקו את השטויות עם ה"כדורסלן הישראלי". הבנו את הקטע, זה כבר מאוס.

שני הצדדים מעייפים עד סוף ומה שקרה בגרמניה כנראה מסמלת יותר מכל את מצב הכדורסל הישראלי.

14. yakov_y YNWA

ב״ש מחתימה 2 זרים, אחד מהם חתיכת שחקן, הפועל ת״א ונס ציונה עם 5 זרים באירופה, הרבה קבוצות מחתימות ומשחררת, קשה לעקוב.

ב״ש והפועל ת״א לדוגמא, ההבדל בניהם בין ירידת ליגה לפלייאוף זה ה-4 זרים או 5 זרים, לקראת תחילת העונה נשפוט אבל כרגע נס ציונה והפועל ת״א מוכנות לאירופה עם סגלים טובים בגלל ה-5 זרים.

גלץ אוהב/ת את זה.
  15. yakov_y YNWA

??? ???: ?? ???? ????? ???? ?????? ?????
    בעוד כשעה וחצי הפועל ת״א צפוייה לשחק עם 5 זרים */aaa021

בשיא הרצינות, מאחל להם בהצלחה וכל הכבוד על השאיפה לשחק עם 5 זרים, זה משנה עונה של קבוצה, מקווה שייעברו שלב אירופה אבל... הצביעות, אוי הצביעות, מה עם השחקן הישראלי שלנו :) ?!

גלץ אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.