הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

@Roma
    אני מאוד מודאג בשבילכם, אז נכון שמבחינה הגנתית זה קו הגנתי מעולה אבל... חתיכת נגרייה פתחו אצלכם.
    אתה מביא זר בינוני באיכות כמו תומאס אז אתה חייב להביא זר איכותי ולא את ג׳וש אוואנס שלהפועל ת״א בקושי מתאים, זה שג׳ונסון הזר החדש ריבאונדר טוב לא יעזור.
    אתה מדמיין לעצמך את אוונס ואליהו משחקים ביחד ? איזה נוראי, קלעי עונשין נוראיים, שחקני התקפה בינוניים באותו סגנון, בלי בשר אבל עם סייז ושחקני הגנה לא טובים.

יש עוד אוהדי הפועל י-ם בפורום ?

Roma אוהב/ת את זה.
  2. Roma מנהלים

ככל שהזמן עובר רמת האופטימיות יורדת... נחכה לראות מה בסוף יצא, בכל מקרה לא יהיו שינויים מרחיקי לכת וחיזוקים כמו שאורי אלון אהב לעשות לקראת הפינאלה של העונה.

3. גלץ Member

פיספסתם ביקור בארץ של רולנד וג'וש דאנקן בגלל הפרישה של אקסישהיר מליגת האלופות ובכלל מהליגה.
    ואם כבר הם מתפרקים, יש סיכוי אולי לעשות מהלך על אחד מהם?

4. yakov_y YNWA

לא הייתי מביא אותם.
    קודם כל, דאנקן הוא שחקן התקפה יוצא מן הכלל אבל... שחקן הגנה לא טוב (למרות שבקו הקדמי הנוכחי זה לא יורגש), בן 32, חתיכת נאחס (האליפיות שי-ם איבדה היו איתו בקבוצה ויש לו עוד הפסד בגמר עם אשדוד אם אני זוכר) והסיבה הנוספת היא שדאנקן זר טוב אבל לא שובר שיווין, לך תהמר על זר אחר, סיכוי לא רע שתביא זר שובר שיווין ואם לא פגעת אז במקסימום הבאת זר טוב, עדיף לקחת הימור.

רולנד אומנם זכור לטובה ויש לו יתרונות אבל הוא לא שובר שיווין והכי חשוב, בן 35 !
    חוץ מ׳זה יש לך את אוחיון, בראון ובלאט בסגל, בלי להחשיב את טימור ואולי הלפרין שיישאר, כמה מובילי כדור אתה רוצה ?

אחרי הבנייה של גיא הראל בשנים האחרונות, הדבר הראשון שהייתי בונה בסגל זה מביא שחקנים צעירים ולא מבוגרים כמו שהוא בנה, לא יודע מה חשב לעצמו.

5. Mahranlala Member

???? ?????? ???? ?????, ????? ?? ????? ????
    לכל היוזמות להגדלת הליגה ל14 קבוצות - בישראל אין פיזור ותשתיות טובות בערים כדי לאפשר 14 קבוצות מקצועניות בליגת העל, בקושי 12 יש.

6. yakov_y YNWA

מבטיח לך שאם תציע לקבוצות בליגה הלאומית והארצית מקום בליגה ה-1 עם תקציב מינמום תוך זמן קצר תקבל לפחות (!) 4 קבוצות שרוצות לעלות.
    ק״ג זה לא מדד.

הפועל פ״ת על סף פירוק מהלאומית בכדורגל, זה אומר שאין לך קבוצות בארץ שרוצות לעלות לליגה ה-1 ?

7. yakov_y YNWA

החוזה של ג׳וש אוונס בי-ם הוא 300 אלף דולר לעונה.
    השחקנים של אשדוד עוזבים אותו לשאר קבוצות הליגה, חבל ומאכזב.

@Sir Alex Ferguson
    החתמתם 3 זרים חדשים, כולם לבנים. הפכתם לזניט ?
    לא זוכר מקרה כזה, מקווה שהם איכותיים.

8. גלץ Member

שחקן שאני אוהב נמרוד לוי.
    נראה שמכבי משתדרגת קצת מבחינת שחקנים ישראלים.
    דרך אגב הסגל שבאר שבע בונה מסקרן מאוד. שחקן מהסגל של ארה"ב ושחקן של נבחרת שסיימה במקום 3 בדרום אמריקה.
    מפתיעים לטובה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/18
  9. yakov_y YNWA

מכבי חיפה תשחק נגד קבוצות מהאן בי אי גם השנה.

10. גלץ Member

זה נראה שזה לא עוזר להם מקצועית, הם פשוט נהנים מיזה.

11. DRORIKO Member

מירוץ החימוש בכדורסל הישראלי מגיע לשיאו! אחרי המעבר המרעיש של בלאט לירושלים והמעבר המרטיט של נמרוד לוי למכבי, ראשון לציון עונה בעוז בלייזר. הולכת להיות ליגה מטורפת(למי שעדיין בתול)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

13. Roma מנהלים

הפועל ת"א רדומים, כבר היו אמורים להיות עם 70% סגל לקראת אירופה והם בינתיים רק מאבדים שחקנים.
    השנה אחלה צ'אנס יש להם לעשות שוב פיינל פור ואפילו אליפות. ירושלים וחולון יהיו בודאות יותר חלשות בטח לאור חלון העברות עד כה.

ירושלים, חולון והפועל מאבדות את הישראלים שוברי השוויון\מתאזרחים שלהם. אלכסנדר, הוואל ובנקס בהתאמה. עוד יתרון גדול שיהיה למכבי תל אביב.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וברינדזי קבוצה איטלקית מאוד צנועה (דונטה סמית' שיחק שם שנה שעברה) לא קבוצה בסדר גודל כלכלי גדולה מדי על הפועל. כלומר לא מדובר על שחקן שהלך לשכר שהפועל לא יכלה להתמודד איתו.

15. yakov_y YNWA

אלכסנדר וויתר על יפן וכרגע בלי קבוצה, לא יודע איך מכבי ת״א וי-ם לא קופצת עליו, חולון מנסה להשאירו.

אלכסנדר הרוויח באיטליה 150 אלף לעונה, במכבי ת״א כמובן שהשכר הוכפל ל-300, בחולון 150 וכרגע הוא דחה 200 אלף דולר מצרפת, כמובן שזה תלוי בתקציב של כל קבוצה אבל אני זורק עליו את הסכומים האלה אם אני כל קבוצה בארץ, הבנאדם שווה הרבה הרבה הרבה יותר מהסכומים האלה.

אם י-ם תחתים את אוונס ב-300 אלף דולר (לפי הדיווחים) במקום אלכסנדר זה יהיה אבסורד, אני מעדיף אותו בקלות על ג׳ייק כהן לדוגמא ואני מחזיק מכהן, אני מעדיף את אלכסנדר על הוואל גם בלי שאלה למרות שאני אוהב את סגנון המשחק של השני.

מצב נושא:
הנושא נעול.