הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

דני פרנקו בליגה הוא תותח עם קבלות.

2. yakov_y YNWA

מכבי תל אביב: תגובה לטיעונים של המועדון נגד וואלה! ספורט - וואלה! ספורט

זאת הכתבה הכי שקרית ועלובה שראיתי בהיסטוריה, אני רוצה להקיא, אינטרס אחד יש בכתבה הזאת, מנסים לגנוב כאן דעת, דברים לא קשורים, מקווה מאוד שהכתבה לא תעבור בשקט ובמכבי ת״א ייענו, עלוב.

״הארץ״ הם היחידים בארץ שיש להם עיתון/אתר ספורט איכותי (בכללי עיתון נהדר), ״ספסל״ נחמד וגם ״הכדור הכתום״ אבל אני לא מוצא עוד אתר ספורט ראוי, רמה נמוכה מאוד, שי האוזמן כותב יפה מאוד בספורט 5 אבל הוא לא יתקן את המערכת.

3. כינוי כי הכח זהו כח

אם אתה רוצה לעקוב אחרי ליגה לאומית יש את אתר סל לאומית של ניב שמולי שהוא ממש טוב בקשר לליגה הזאת, בדרך כלל הוא הכי מהיר ומדוייק ויש דברים נחמדים שם(אני אהיה כן ואגיד שלא נכנסתי לשם הרבה מאז שרג ירדה אבל כשהיינו בלאומית הייתי נכנס לשם הרבה)

yakov_y אוהב/ת את זה.
  4. yakov_y YNWA

אני תמיד אומר שהמאמן הישראלי הוא מאמן נהדר, לא קרוב בכלל לליצנים בכדורגל, מאמנים עם תארים באירופה, מאמני נבחרות, מאמנים אדירים אני לא מתבייש להגיד.

דן שמיר:
    על מה אתה מדבר ? איזה יח״צ ? מאמן אדיר, גאון, אם נדבר על החיצונית אני יבין את ההתנהגות המוזרה אבל כמאמן הוא גאון כדורסל ונסתכל על העובדות:
    לקח את חולון באמצע העונה ב-2016, השאיר אותם בליגה במצב קשה כשאני הימרתי שהם יירדו ושנה וחצי רצופות שהוא מקום 1, פאקינג מקום 1.
    הקנדציה הזאת זה 100 אחוז הצלחה.
    ב-2014 העוזר של מסינה, לקח שם תארים ואימן שחקנים גדולים.
    ב-2012 לקח את חולון לפיינל פור, מאז הם לא היו שם ולקח מקום 3 בפיינל פור, היה רחוק 2 ניצח׳ מלסיים במקום ה-2 + הדיח בסדרה את הפועל י-ם ב-4 משחקים בלי ביותיות, מאז יש רק 5 קבוצות קבועות בכללי, חצי גמר גביע, עוד הצלחה.
    ב-2011 היה רחוק מניצחון ממקום 2 בהרצליה, זרים כמו: דאנסטון, ניילון וג׳יימס.
    ב-2010 הייתה לו קבוצה אגדית בהרצליה, לא חושב שהייתה להם קבוצה כזאת בעשור האחרון לפחות, השופטים הביא לפיני גרשון את הכרטיס לשלב הבא, סדרה מהגדולות שאני זוכר.
    ב-2009 היה עוזר מאמן של בלאט במוסקבה, הגיע שם לגמר.
    2 גביעים בעונות הראשונות שלו עם י-ם, ב-2006 הגמר הזכור, הישג גדול.
    עוזר מאמן עם פיני גרשון במכבי ת״א הגדולה.

יש לו מאזן חיובי ברוב הקריירה, לא לכל מאמן יש את זה, אתה מוזמן לבדוק. אני לא ירחיב את הזרים שהוא הביא לארץ.
    אין ספור תארים כעוזר, 3 גביעי מדינה כמאמן !
    קריירה אדירה, איזה יח״צ.

לדבר על דרוקר או פרנקו או לוותר ?

בית הלחמי מאמן מעולה אבל אני לא יודע אם הוא בטופ 5 אבל דבר אחד בטוח, אין לשום מאמן יח״צ בליגה, גם לא לצביקה שרף.

פרנקו בעונה מהגרועות בשנים האחרונות, מצד אחד לא פייר לשפוט, מצד שני בושה העונה הזאת.
    אם אתה מחליף מאמן רק בשידרוג כמו גרינברג או פיני גרשון, הוא מאמן טוב, תאמין בתהליך, הבעיה בסגל שבנה.

הנרי ולונג מעולים, מה עם היתר ? עלובים, במקרה הטוב שחקנים משלימים, יש להם בחמישייה מתזראח חלש, לך תיראה את המספרים של הספסל, מי זה אדם אריאל ? נמרוד לוי 4, יש להם 2/6 שחקנים תותחים בקו האחורי, כמעט לכל הקבוצות בליגה יש קו אחורי טוב יותר.

ג׳רארד לי שחקן מצוין, המספרים מדברים, הוא לא סנטר אימתני אבל הוא סנטר ואין לך הרבה כאלה בליגה והוא שחקן טוב עם קו קדמי טוב, בקבוצה אחרת הוא לא היה ככה וככה זה שמחברים סגנון קבוצה נכון לשחקן, בדיוק כמו שהאוול ואליהו תלוים בגבוהים שלהם וגם אומיץ׳ ואוסטין די שחקנים מעולים אבל תלויים באחרים,.

תיראה מה רשמתי כאן למעלה על הקו האחורי, זה 1/6 בקו אחורי של קבוצה.
    סק הנרי שחקן מטורף, במחזורים הראשונים התלהבתי, שמאלי (מקנא בו רק בגלל זה), פיזי, טכניקה מושלמת שלא רואים כל יום, כידרור יפה שלא רואים כל יום, כמו הכדורגלנים הטכניים האלה עם הנגיעה היפה בכדור (לרואה לדוגמא), קלעי אדיר, מוסר אדיר, אחד על אחד.

5. DRORIKO Member

אלי סער קרא לאחד הזרים של חיפה טיפש. לא לעניין בכלל.

6. yakov_y YNWA

איזה מחזור...
    מכבי ת״א פותחת את הרבע האחרון ביתרון 13, י-ם מצמצמת ל-3 תוך 4:23 דק׳ עם 17 נק׳ !!!

7. Jefecito Member

ומנצחת!

8. yakov_y YNWA

אין מילים, פאק, משחק ענק, עוד משחק ענק, מחזור מטורף.

@Telkiyski
    מה אמרת על קטש ?
    5 ניצח׳ ב-6 המשחקים האחרונים, פעמיים חולון (אחד בחוץ) ומכבי ת״א בנוקיה.
    קיבל קבוצה רעה והחייה מחדש את לוקאס, טימור, קינזי, פרפרגולו ואליספור.

@Roma
    זוכר שצחקת עליי כששיבחתי את אליספור ?

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יעקב, המשחק היה טוב מבחינת הדרמה בלבד. מבחינת כדורסל, מביך שאלו הקבוצות העשירות ולכאורה הטובות במדינה. ירושלים לא היתה במשחק שלושה רבעים עם משחק שכונתי להפליא (לא שמכבי היתה הרבה יותר טובה) ומכבי כרגיל במחצית שניה לפנתאון....לפנתאון שלל המחציות השניות הגרועות בהיסטוריה של המשחק. לא חושב שהיה במכבי מאמן כל כך לוזרי כמו ספאחיה. אולי טד אואנס וגם זה לא בטוח. פשוט כל משחק מחדש מביך לראות אותו מנסה לאמן כדורסל. אני ללא ניסיון כנראה הייתי עושה החלטות טובות יותר. יש לי עוד ים של דברים לרשום על שתי הקבוצות, אבל אין לי כוח. מגיע שאפו גדול לירושלים שללא ליאור ויוגב הצליחו לחזור ביד אליהו מפיגור דו ספרתי לניצחון ברבע האחרון.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ירושלים עשו את אותו טריק כמו שמכבי עשו במשחק הקודם. ראיתי חלקים מהחצי השני, העיקר שקול יעזוב בסוף העונה. הוא כבר לא עם הראש בארץ. חבל על הזמן. המרוץ לאליפות לגמרי פתוח. האלופה היוצאת כבר היתה קבורה והנה היא מנצחת ברצף גם את חולון המתרסקת וגם את מכבי בביתה. לא אופתע אם האדומים שוב יקחו אליפות. גם לא אופתע אם אשדוד תניף את הצלחת. הליגה החלשה מלאת הפתעות.

11. Telkiyski Member

אני חושב שמקומות 1-4 פותחים לגמרי בין ירושלים, מכבי, חולון ואשדוד.
    כנראה שאדוד ומכבי יסיימו 1-2.

הפועל ת"א, גליל ואילת יהיו 5-7.

המאבק נותר על מקום 8.

אני לא חושש מאף סדרה, גם בידיעה שלא תהיה לנו ביתיות.

ועדיין, אם אני צריך לבחור, אני מעדיף סדרה בלי ביתיות נגד אשדוד שכן, היא כרגע הכי טובה בליגה.

12. Roma מנהלים

חס וחלילה צחקתי. הוא שחקן משלים טוב לליגה, זאת לא השאיפה שלי.
    אני גם לא מתרגש מניצחון על מכבי בסיבוב השלישי, זה שווה ערך לניצחון במשחק אימון.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא שאני תופס מגודס, אבל אם למכבי יש רצון כלשהו לנסות ולהציל משהו מהעונה, זה הזמן להטיס את ספאחיה ולתת לגיא ולטל לאמן עד סוף העונה. הרבה זמן לא נראה ליצן כמו ספאחיה, כולל הסו קולד מאמנים שאימנו כאן לפני שנה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא האם יש כימיה בין גודס/בורשטיין לבין השחקנים הבולטים? אם לא אז חבל על הזמן. בסה"כ יש לי הרגשה שבהנהלה כבר לא ממש אכפת. הם בעיקר מתרכזים בעונה הבאה. אפשר בקלות היה לחכות עם ההודעה על שתי הקבוצות. יש עוד פרס לקחת העונה, אבל כנראה אין כסף ואין רצון אמיתי לעשות שינויים.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שי, הכימייה לא משנה כרגע. בטח שאין כימייה בין ספאחיה לשחקנים, אבל בניגוד לקרואטי, לפחות גודס ינהל משחק טיפה יותר טוב (רק טיפה, עדיין לא שכחתי לו את ההפסד בסדרה לאילת). ספאחיה פשוט נראה כמי שהבין שהוא לא הולך להשאר אז הוא זורק זין. לפחות זה מה שהוא משדר. ג'קסון לא שיחק אתמול לא בגלל פציעה אלא בגלל התחזות ואני מוכן לחתום על כך. כולם שם מתים לסיים את העונה ורק מזרחי רוצה לסיים אותה עם תואר. אני עד עכשיו הייתי בעד לתת לספאחיה לסיים אחרי הפיאסקו עם המאמנים אשתקד, אבל באמת שהגיעו מים עד נפש. זה לא הגיוני ניהול המשחק שלו. צריך להיות אידיוט מושלם בכדורסל כדי להפסיד את המשחקים שהוא מפסיד.

מצב נושא:
הנושא נעול.