הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

מה הקטנה בזה? הוא טען שצריך לאחד, זה להביע דעה. ״אין הפועל בחיפה״ זה משהו שהקהל שר, לא יעקב שחר.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הוא טען שאין מקום לשתי קבוצות בחיפה כאילו שהפועל זו רעננה או שעריים. זו האמ-אמא של ההקטנה. בטח יותר גרוע מנאום הדריסה שאתה ככ "מזועזע" ממנו

3. VAR Member

טוב.

4. Hapoel_Tel_Aviv Member

קצת נאבד עם ההגרלה של מכבי בכדורגל, אבל שבוע שעבר התקיימה הגרלת ליגת הכדורסל.
    הליגה תתחיל ב11 בספטמבר, כלומר בראשון הראשון שאחרי החגים. גביע ווינר יתקיים בחג הראשון של סוכות.
    הליגה תמשיך להיות מפוצלת ומעצבנת על שלוש ימים
    , כאילו איך זה עוזר לספורט 5, בין כל הליגה הצרפתית והאיטלקית שלהם, ושאנשים יכולים לראות ביום שבת כדורגל מכל העולם ומישראל, לדחוף כדורסל ולעצבן בדרך הרבה אנשים דתיים או אנשים שקשה להם להגיע למשחקים במוצ"ש/ מתנגש עם הכדורגל של אותה קבוצה.

משחקי המחזור הראשון:

ראשון - אילת
    חולון - הרצליה
    נס ציונה - הפועל
    ירושלים - אשדוד
    חיפה - עירוני נהריה
    מכבי - קריית גת

משחקים מרכזיים:
    מחזור 2 - ירושלים מארחת את חולון
    מחזור 3 - חיפה מארחת את הפועל, מכבי מארחת את ירושלים
    מחזור 4 - חולון מארחת את מכבי
    מחזור 5 - הפועל מגיעה לאילת
    מחזור 6 - ירושלים נגד חיפה
    מחזור 8 - מכבי נגד חיפה
    מחזור 9 - הפועל מארחת את ירושלים
    מחזור 10 - הפועל מארחת את חולון
    מחזור 11 - דרבי בדרייב אין

*שימו לב להגרלה של הפועל, מחזורים 9-12 יהיה ברצף בבית, מדובר בחודש דצמבר שבדרך כלל יש בו גם גביע. ככה שהרצף יכול לגדול ל5 משחקים.
    וההפך? מסיימים את העונה בחוץ בירושלים,בחולון ובדרבי.

*אם כבר גביע, העונה ייערך שינוי בסדר המשחקים,שמינית הגמר ורבע הגמר יופרדו.
    שמינית הגמר תערך ביום רביעי 23/12 (שבוע פגרה מהיורוליג)
    רבע הגמר ייערך בעשירי לינואר (יום ראשון - פגרה מהליגה)

חצי הגמר והגמר יהיו באותו שבוע בפברואר 15.2 ו18.2

*בפינת המקוריות של המנהלת:
    במנהלת החליטו לחקות את הפריימר ליג ולעשות חגיגת כדורסל לקראת סוף השנה האזרחית, וישחקו שוב פעם בערב השנה האזרחית כשיש זרים שאמורים לחגוג את זה. באותו שבוע יש גם יורוליג מה שימנע ממכבי לשחק, ביורוליג פשוט עשו שבאותו שבוע משחקים בשלישי ורביעי ולא בערב החג, אחר כך בוכים שקובעים בישראל משחקים בערב פסח שני כשאנחנו לא מכבדים כאן חגים של זרים.אפילו בפריימר ליג לא משחקים ב31/12 ככל הידוע לי אלא ב1/1.

מחזור 12-13-14-15 ישוחקו בתקופה שבין ה20 בדצמבר ל2 בינואר, 4 מחזורים ב12 יום בלי שהזכרנו את הגביע שייערך ב23 בדצמבר. 5 משחקים.
    למכבי ולראשון יהיו 6 משחקים בתקופה הזאת.

הרצליה עד המוות ו-idans10 אוהבים את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11137106_519100648256275_3942993116222974344_n.Xxx?oh=1d48042ab9092577e1ebfb66233a8dab&oe=567E7991&__gda__=1449063335_c60cbab09769a7891318cceaa324695a

חחחחחח האמת שזה מאוד הצחיק אותי אבל גם מאוד נכון....אה, וגם תופס לגבי אוהדי ירושלים ;)

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ואוו. אחד הנכונים שראיתי. אני זוכר שישבתי בעבודה עם שני אוהדי הפועל משער 5 אחרי המשחק הראשון נגד פנרבחצ'ה בסידרה. רמת ההתעניינות והשקיקה שלה והתיאור שלהם למשחק בצירוף ההתלהבות מפנר היו לגמרי ברמה הזויה ביחס לאוהדים של קבוצה שלא מעורבת במשחק הזה.

idans10 אוהב/ת את זה.
  7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

במשחק אימון היום מכבי חיפה מנצחת את הפועל ת"א 55-69.

8. Hapoel_Tel_Aviv Member

לפי אנשים שהיו במשחק הפועל נראתה מאוד מאוד רע, עד תחילת הרבע האחרון הפועל קלעו 30 נקודות.

9. VAR Member

אין שום סיבה לקחת שום דבר מהמשחק הזה. הפועל בלי לימונד ורותבארט מכבי בלי ורגאס וסלסטין וגרייבס נפצע ברבע השני.

10. DRORIKO Member

והשבוע הזה מוכיח כמה לא צריך להסתמך על משחקי הכנה ;)

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  11. Hapoel_Tel_Aviv Member

ועוד יותר שאנחנו מדברים על ליגה של 33 משחקים, מישהו זוכר שאילת הייתה מקום אחרון בסוף סיבוב הראשון עד הניצחון בארנה וסיימה בגמר?

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

ללא לימונד,רותבארט ואמיתי אירחה הפועל את אילת(שגם היא הופיעה בהרכב חסר), במחצית הפועל פיגרה 42:29 ונראה המשך למשחק מול חיפה, אבל מחצית שנייה נהדרת (כך טוענים- לא הייתי במשחק) הפכה את התוצאה כך שבסיום הפועל ניצחה 81-76.
    קלעים בולטים: באטל 24, כריס אוונס 22, גאדג' 19.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/15
  13. DRORIKO Member

אם כבר פתחו פה שרשור על ליגת וינר בא לי לכתוב קצת על הקבוצה שלי לקראת העונה הבאה. אני מאד אוהב את איך שהקבוצה נראית. אורי אלון וגיא הראל עשו בשכל שלא הסתנוורו מהאליפות וחיזקו את הקבוצה במקומות הנכונים. מאד אוהב את ההגעה של ינסי גייטס,ומההתחלה אמרתי שצריך להביא אותו, הוא בדיוק הביג גאיי שכל כך היה חסר לנו ביורוקאפ השנה, מהסוג של פרחוסקי המלך רק לטעמי יותר ורסטילי. בנוסף למסה שלו מתחת לסל הוא זריז מאד ביחס לסנטר, יודע לשים כדור על הרצפה ובעל קליעה טובה מחצי מרחק. הגנה הוא לא ממש עושה,וכנראה בגלל זה פרנקו,חסיד גדול של הגנה,לא מתלהב מההגעה שלו אבל קבוצות גדולות מאיתנו הסתדרו עם סנטר שלא עושה הגנה(מישהו אמר מכבי תל אביב 2014?). רכש שעוד יותר אהבתי זה ג'וש דאנקן התותח. סטראצ' 4 אימתני,מהסוג שכל כך חסר באירופה. התקווה הגדולה היא שהוא התאושש מהפציעות שפקדו אותו בעונה שעברה ויחזור להראות את היכולות שלו מלפני שנתיים. לצדם יש את טוני גפני,שאמנם היה חלש ביורוקאפ עונה שעברה,אבל זה בגלל שהוא עדיין לא התאקלם בקבוצה ובמהלך העונה הוא נכנס לעניינים. מח הגנה,סופר אתלטי, ושחקן מהיר שמתאים למשחק הריצה שלנו. לא מכיר את הגארד החדש שהקבוצה הביאה, אבל טוב ששחררו את קיצ'ן,גארד בינוני עם יותר מדי אפס אן דאונס שאם אתה רוצה לעשות לפני חצי גמר יורוקאפ ולהגיע דרך זה ליורוליג הוא לא אמור להיות המנהיג שלך.

ליאור אליהו אמנם ימשיך להיות פקטור בליגה,ביורוקאפ הוא אמור להיות במקרה הטוב על תקן חילוף שני.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/15
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל אחלה שאתה פה. מגיע לירושלים נציגות עקבית בפורום. נראה לי שגם נייק2013 אוהד שלהם אבל יחסית הוא רושם פה מעט. עם מגוון יפה של אוהדי מכבי, ירושלים, הפועל וחיפה וסתם אוהבי הליגה - יכול להיות פה אחלה של דיון העונה.

לעניין:
    אני מכביסט אז אני לא אובייקטיבי כמעט אני מניח כמוך - אבל אני שם סימן שאלה גדול מעל מה שעשתה ירושלים הקיץ. נתחיל מהרכישות: גייטס, אין ספק סנטר ליגה נהדר אבל עדיין לא הוכיח את עצמו באירופה ולשם ירושלים מכוונת. אני בתחילת העונה התלהבתי בטירוף ממנו, וגם זכרתי אותו מאילת כסנטר טוב. דווקא אוהדי הפועל שראו אותו משחק משחק "ציננו" אותי שהבן אדם חור. הסתכלתי לעומק ואני מודה שהוא קצת היה רך לפעמים בהגנה במשחקים שבאמת "באים לפוצץ". אני לא יודע לגבי אירופה, לגבי הליגה הוא טוב. דאנקן - זוכר אותו רק מהעונות ההן בירושלים שבהם היה מעולה. לא שיחק בגלל פציעה הרבה זמן, קשה להעריך. לגבי פישר - אני בשום פנים ואופן לא הייתי שם 600 אלף דולר לעונה לסנטר בן 35. אני מבין שאורי אלון הוא המיליונר התורן שלנו בספורט אבל אני, עם כל הכבוד לפישר, חושב שזה מוגזם לחלוטין.

בעיניי וזה משהו שלא רשמת, המפתח יהיה אי ג'י רונלד. אם היית אומר לי לפני שנתיים שהוא חתם בירושלים הייתי אומר לך שזה אחת ההחתמות הטובות בהיסטוריה. אבל בשנתיים האחרונות בטורקיה לאט לאט הוא יורד בדקות ובמספרים, ושוב, הגיל (32) משחק תפקיד. הוא שחקן טוב מאוד השאלה כמה עוד נשאר לו בקנה. בהנחה ואליהו, דונטה וברייסי יעשו את שלהם, הוא יכול להיות ההבדל בין אליפות או לפחות פייט מטורף עם מכבי והגעה לשלבים הסופיים של היורוקאפ לבין מקום 2 והדחה מוקדמת שוב מאירופה.

אני חושב שכאוהד מכבי הקבוצה שלנו, מבחינת כישרון עולה בעשרות מונים על ירושלים. היתרון של ירושלים הוא שני דברים. א: קבוצה מחוברת מאוד שלא החליפה כמו מכבי הרבה שחקנים. זה יתן לה יתרון במיוחד בהתחלה (אין לי ספק שמכבי תקרטע ושגם הווינר קאפ לצורך העניין ילך לירושלים) אבל לשלבים המאוחרים (בכל זאת, ליגה של 33 משחקים...) אני מאמין שמכבי תהיה טובה יותר. ב. אורי אלון מנהל תקציב "גמיש". זה אומר שבאמצע העונה אם יהיה שם גדול (כמו תופסון, או מקל שהוא אמנם לא הביא אבל הציע המון כסף) הוא יביא אותו וזה משהו שיכול לשנות הרבה דברים.

סך הכל, עוד חזון למועד. מכל הבחינות ובכל הקבוצות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/15
  15. DRORIKO Member

סימן שאלה זה בסדר, גם רנדל היה סימן שאלה ליורוליג,בעיקר כשעונה לפני הוא היה גרוע ביורוקאפ. והפלא ופלא מסתבר שאת אותה הגנה אדירה שהוא נתן בליגה הוא הצליח לתת גם ביורוליג. גייטס הוא סנטר מסוג שאין הרבה באירופה, כאלה שבנוסף להיותם מקררים מתחת לסל הם גם ורסטילים מאד. זה שהוא חור בהגנה אתה לא צריך לשכנע אותי, אני בעצמי כתבתי את זה.
    לגבי פישר,לא שאני בונה עליו בתור הלידר שלנו ביורוקאפ(למרות שעונה שעברה הוא הציג במפעל נתונים נאים) אבל טוב שהביאו אותו כי הוא גם יכול להועיל במפעל אבל יותר חשוב הוא רשום כישראלי ובשביל החוק הרוסי הוא נכס לא יתואר. אם הוא לא היה ישראלי אלון לא היה מביא אותו. הוא לא טיפש.

מצב נושא:
הנושא נעול.