הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

יש קבוצות שבלי רכש אין להם סיכוי, הפועל תל אביב וראשון כאלה.
    נהריה גרועה גם כן ויש עו כמה שדחוף לה רכש, הפועל תל אביב וראשון לציון הכי דחוף.

הקהל הירושלמי שר המורי הזקן, זה לא עלוב להעתיק שיר ?

2. Telkiyski Member

לא הבטחת לנו פה בפורום שאמינו זה בינגו?

3. yakov_y YNWA

הבטחתי גם שהפועל קבוצה גרועה, ים מדר שחקן וסטו דאגלאס וצוף בן משה שחקנים בינוניים ביום טוב.
    ברצינות, אלאדו אמינו שחקן נהדר, במשחק האחרון ראינו את זה, היום היה משחק שפל (ראיתי רק מחצית 1), הוא שחקן הגנה גדול, שחקן התקפה יעיל גם אם לא טכני, הקדנציה באילת לזכותו, לא לשכול שהוא משחק עם גינת והוואל שהם שחקני הגנה לא משהו + הפועל זה לא מועדון בריא כמו לדוגמא שיחרור דאלאס מור.
    אמינו שחקן מסוג מסויים, סוג שאני, גרינברג ורמי הדר מאוד אוהבים, לא כולם יכולים להתחבר לזה אבל לדעתי בשיכלול הסופי הוא שחקן שחקן.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  4. abcd Member

עונה שעברה יצא לי להיות בכמה משחקים של בני הרצליה ואפילו שברובם הם דווקא ניצחו לא היה שם שום דבר מלהיב.
    העונה אתמול ראיתי אותם לראשונה וכשממול גליל המרשימה ועוד בלי אדריאן שהיה די היחיד ששווה משהו ממה שזכרתי הייתי בטוח שזה הולך להיות חד צדדי לחלוטין.
    בפועל אני חייב להגיד שדי נהניתי וזה היה משחק טוב בפער מכל הפעמים הקודמות שראיתי אותם. השאלה אם באמת נפלתי על משחק שהכל הלך (6 שחקנים בדאבל פיגרס) כי המאזן עד עכשיו לא מרשים או שבאמת חל שם שיפור בסגל ו/או במאמן?

5. yakov_y YNWA

קודם כל היריבה, גלבוע הפיעה בטירוף, הביאה שוב 3.5 זרים מטורפים, אפילו טובים מאשתקד, גלבוע באותו סגנון משחק, אותו בניית סגל אבל הסגל עדיין קצר ואין ישראלים מספיק טובים.
    גלבוע הגיעה עם פגרה, אחרי תקופה טובה ולגיטימי שתהיה ירידה ביכולת.

בקשר להרצליה, הסיבה העיקרית היא גייב לוין, חתיכת ישראלי, פוטנציאל נבחרת, הגנה, התקפה, טכניקה.
    הרצליה עם סגל מעולה, האוקראיני שלהם לגמרי הפתיע וזה נראה שיש לו ביטחון מה שלא קרה אז, גם הגארדים הזרים הבינוניים נראים טוב יותר במשחקים האחרונים, כנ״ל הסנטר, זה דברים שלוקחים זמן כולל המאמן.
    אדלשטיין אמר אתמול שג׳ף אדריאן מזיק מקצועית, בדקתי וזה המשחק הראשון שפיספס בהרצליה ככה שאי אפשר לבדוק.
    הישראלים של הרצליה נהדרים, כרם משעור תענוג, חנוכי אופצייה אחרונה מהספסל, אור לאומי ישראלי יוצא דופן עם חוצפה חיובית ויכולה טובה עם הכדור.

הימרתי בתחילת העונה על מכבי ת״א (1), ירושלים (2), חולון (3), הרצליה (4), אשדוד (5) ואני עדיין נשאר ככה, הימרתי על נס ציונה שישית אבל חשבתי שהם יישחקו עם 5 זרים והם לא.
    ב״ש מיורדת בטוחה הביאה 3 שחקנים גדולים ואני לא נותן להם סיכוי בכלל לרדת כיום.

abcd אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

ערב הכדורסל עם לא אחר מאשר ארז אדלשטיין. אכזבה לא אכזבה אוהב את האיש.

7. DRORIKO Member

אילת עם שישה נצחונות רצופים. מקווה בשביל דרוקר שבניגוד לראשון הפעם הוא ידע לשמור על היציבות והקבוצה לא תקרוס באמצע העונה.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמאג' כריסטון מעל כולם כמובן. שחקן על לקבוצה כמו שלנו.
    טוב שחזרנו לחלק העליון של הטבלה, חושב שפתיחת העונה שלנו שווה מיקום יותר גבוה, לפחות שלושה הפסדים צמודים היו דווקא אחרי שהיינו טובים יותר לאורך כל המשחק ורבע אחד ממש רע חירב משחק שלם שהיינו עדיפים.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה צפוי שאחרי ההודעה האחרונה שלי תצא הודעה רשמית שבעקבות הפציעה במשחק האחרון כריסטון נפצע ויעדר מספר שבועות...

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד רביעי העונה עם הבאזר, פשוט לא להאמין.

11. yakov_y YNWA

לא בדיוק על הבאזר, פשוט משחק צמוד כמו נגד חולון.
    בכל המשחקים היה לב״ש כדור אחרון והיא לא רק שהחטיאה גם הגיעה למצבים רעים בניגוד ליריבות (רק נגד מכבי ת״א היה מצב טוב).
    בנוסף ההגנה במהלך האחרון תמיד זוועה, משאירים את הקלעי הכי טוב במגרש לבד ושומרים איזורית, נו באמת, להשאיר את פלדין לבד ? להשאיר את אדם אריאל שנכנס במיוחד למהלך הזה לבד, מפגר.
    חוץ מלהשאיר להכניס סל עצמי עשו הכל בב״ש, לא שומרים איזורית ומשאירים את הקלעי הכי טוב לבד, לעשות עבירה ? גם לא אופצייה כי אין בב״ש שחקנים של אחד על אחד וכבר אמרתי את זה וזאת בעיה, פשוט לשמור אישית וזהו.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור לשכוח שגם סמאג’ כריסטון וגם טראוויס ווריק פצועים, ואחרי שדונלדסון יצא בעבירה חמישית פשוט נתקענו התקפית אחרי שכבר הובלנו ב-12 הפרש...

13. Jefecito Member

שאפו ענק לנס ציונה. מחזור שעבר ניצחו את מכבי ת''א ועכשיו מביסים את חולון בחוץ עם כדורסל מעולה. שאפו

14. גלץ Member

עם הסגל שהם בנו בקיץ לא ברור איך לקח להם כמעט סיבוב שלם לעשות תוצאות כאלו.
    הזרים המרשימים בליגה, כמעט כל שחקן שם יכול לקלוע בספרות כפולות, מהקבוצות הביתיות בליגה וקבוצת השלשות מספר אחת ביורופקאפ. רק נקווה שינוחו היטב לקראת המשחק נגד בלקן ברביעי.
    בינתיים הם גם לא עוברים פציעות משמעותיות, בלי לפתוח עין.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/18
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי מנצחת ב"קלאסיקו" 91-78. הייתי מעדיף לנצח את באסקוניה ביום ה' האחרון.

מצב נושא:
הנושא נעול.