הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

אוהדי חולון לא אהבו בלשון המעטה את העובדה שסטודמאייר קיבל את האזרחות שלו בדיוק לפני ההתמודדות מול קבוצתם, וזוכרים גם את עונש ההשעיה שספג טי.ג'יי קליין במפגש נגד הירושלמים מכיוון שטס לחו"ל ולא ייצג את נבחרת ישראל.

בעקבות כך בחרו הסגולים להכין לסטודמאייר, או יהושפט בשמו היהודי, קבלת פנים מיוחדת שתכלול ניפוף בתעודות זהות כאות מחאה ושיר מיוחד שחובר עבור סנטר ירושלים. כמו כן, אוהדי חולון הזמינו למשחק את הכדורגלן פדרו גלבאן, שנמצא בארץ מעל לעשור, לא קיבל מעמד חוקי במדינה והוא על סף גירוש. גלבאן יישב עם האוהדים השרופים של חולון ביציע מאחורי הסל. גם לתמיר בלאט, שעזב בטונים את חולון לי-ם, מחכה קבלת פנים מיוחדת, מבטיחים האוהדים.

-------

איזה קהל מפגר, מה קשור הסיפור של קליין לסיפור ?
    מה הכעס על תמיר בלאט ? שיחק שם בסה״כ עונה אחת, מקווה שייענה להם ולא יתבייש עם הגביע, עד עכשיו די פירק אותם במשחקים.
    בקשר לגלבאן, זוהי צביעות וניצול על חשבונות של גלבאן, הרעיון יפה ומצחיק אבל הם מבינים בכלל בנושא ? לאמארה לפחות יש קצת רקע עם טענה שאימו יהודייה, מה הקשר לגלבאן ?
    נטו ליצור שנאה עם הפועל י-ם כי אין להם יריבות, חבל שהירושלמים נגררים.

2. ייא Member

מגדל מחר תשתיק מהר את החגיגה של לפני המש'. אמארע יתפור 19נק, נפסיד 95-80 בערך.

3. Roma מנהלים

yakov_y,

יש על מה להתרעם בסיפור עם יהושפט, תהליך מזורז ומושחת. כמובן שאין ספק שהסיפור שונה מפדרו גלאבן בגלל השורשים אבל עדיין, כשר אך מסריח.
    אפשר לכעוס על בלאט, גם אני אכעס עם בלאט יעזוב פתאום למכבי, השקיעו בו ושילמו מחיר על הטעויות שלו והוא עזב. זה מרגיז ומעצבן. כל עוד זה יריבות בפרקט ושם זה נגמר זה לגטימי ומובן.
    ואם כבר יריבות אז היריבות הכי גדולה של ירושלים היא עם חולון ולא עם מכבי וגם הפוך.

ייא,

בדקתי אופציה להגיע ומבחינת הכרטיסים נשארו לא מעט, איך זה הגיוני? אמור להיות משחק צבעוני או שהסיבוב השלישי נותן את הטון והקהל כבר צמא למאני טיים?

חבל שבקצב הלימודים אני כמו בני הרצליה... בפער ממקום מבטחים.

4. yakov_y YNWA

אוהד חולון לא תומכים בגלבאן, הם משתמשים בו נגד הפועל י-ם, הסיפור של הוואל הרבה יותר מסריח לדוגמא.
    למה אז לא עשו כלום ?
    מה עם טי גיי קליין ? צביעות.
    רוצ׳סטי רשאי לקבל כאן אזרחות, אמארה עוד ככוכב באן בי אי דיבר על היהדות ועל אימו, אין כאן ניסיון סחיטה שלו, עושים פה עוול לישראלי הראשון באן בי אי :)

לא רק אתה בקצב הלימודים כמו בני הרצליה... אני מפספס גם מלא משחקים ומפסיד פה ופה.
    נקווה שנצמצם את הפער בלימודים כמו שאני צופה שהרצליה תעשה, יש להם בסיס סגל מצוין.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. ייא Member

יש הרבה כרט כי הקהל מבין שזה מש אימון. יהיו הערב גג4000 כולל אתכם.

אז לא הבנתי אם תבא או לא?

6. Roma מנהלים

מגיע!

7. גלצ Member

אני חושב שהמשחקים של הפועל ירושלים במפעל האירופי נותנים את אותותיהם. הקבוצה נראית מאוד עייפה.

8. DRORIKO Member

אז קבוצה שהודחה בשלב הבתים של המפעל השלישי בטיבו באירופה נותנת בראש לקבוצה שאולי תעשה שם חצי גמר. מרתק.

9. גלצ Member

הם צריכים לעבור את טנריפה בשביל חצי גמר. בוא נגיד שהם עשו רבע גמר, זה בטוח :p

10. Roma מנהלים

אחלה תצוגה של חולון, אהבתי את העקיצות של הקהל שלהם לאמארה ואת תצוגת העידוד של החולנים. הת.ז. של הסמל זה פשוט גאונות.
    ישב איתנו ביציע אוהד של חולון עם הילדים שלו, נחמד. מהצד השני ביציע ליד, בחור בסביבות גיל ה-40 יושב לבדו ופעם ב-5 דקות דואג לקלל את כל הקהל שלנו וקללות עסיסיות - לא נחמד.

וולדן ואטינקס זה הטופ של הטופ.
    קטש טעה שהחליט להושיב את אוונס בצד במיוחד שאמארה לא כשיר. לא היה שחקן בצבע.
    בנוסף קטש פשוט לא מצליח למצוא שני ישראלים שיאפשרו לו לשחק עם שלושת הזרים הבכירים של הקבוצה: פלדין, בראון ותומאס. ביום שזה יקרה הקבוצה תגיע לשיא הפוטנציאל.

שוב שאפו לחולון. עושים שם עבודה נהדרת.

11. yakov_y YNWA

בעיני זוהי צביעות, איפה הם היו עד היום על כל האיזרוחים ? אצל ג׳ו אלכסנדר ורוצ׳סטי הם נעלמו.
    זה גם מגעיל בעיני לפגוע ככה בבנאדם אישית (אמארה). הם ייקבעו מי יהודי ומי לא ?

ראיתי גם אוהדים של חולון זורקים שטרות מזויפים ישר לתוך בעלים הפועל י-ם ואנשים במועדון, כמעט בתוך הפרצוף.

המקרה היום הוכיח לי כמה צבועים בענף הזה, כשהקהל של הפועל ת״א עושה בלאגן אז כולם יוצאים מהחורים, ברגע שחולון או י-ם (וזה קורה הרבה) כולם נעלמים.
    זוכרים את הפועל חולון אשתקד נגד קיין ? אוהדי חולון בארנה ? אוהדי חולון נגד מכבי חיפה ? זה היה רק אשתקד.

גלצ ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. ייא Member

3 דברים:
    ראינו את הכוח של משחק בבית,
    מול ירושלים לעומת משחק בארנה.
    צריך להודות שהיו חסרים לירושלים שלושה שחקנים,
    ובמאני טיים הם ישחקו בחמישייה עם ארבעה זרים ובלאט.
    ניצחון במש אימון שלא שווה כלום. אשתקד מגדל דרסה אותנו 3-0 בליג אבל בנוקאאוט ניצחנו ורק את זה זוכרים. מגדל עדין המועמדת מס1 לדאבל.
    חולון? יום ד נחזור למציאות.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שאין לי מושג למה אוהדי חולון כל כך כועסים על האזרוח של סטודמאייר? להביא לאולם שחקן כדורגל שלא מקבל תעודת זהות זה גם לא ברור לי. מבחינתי גלבאן גם מקבל ת.ז, אבל מה זה קשור לחולון?

לגבי המשחק. ירושלים מתרכזת כרגע באירופה. גם יהושפט עדיין לא משחק בליגה כך שצריכים לקחת הכל בערבון מוגבל.

14. Roma מנהלים

yakov_y,

אני מחמיא על אוהדי תצוגת עידוד ועקיצה יפה, הקהל של חולון לא בדיוק טלית שכולה תכלת, לרוב זה מסתכם במשחקים מול ירושלים ות"א.
    היום הגרעין הקשה של ירושלים לא הגיע וגם לא בטוח יגיע בקרוב, מתנהל מאבק נגד ההנהלה.

לפגוע אישית באמארה? אוי נו די. חצי מהדברים הוא לא הבין וגם לא הזיז לו יותר מדי.
    הרבה ביקרו את האיזרוחים, גם הפועל ת"א המבקרת הראשית, לבסוף כולם הבינו שצריך לנצל את הפריצה הזו וכולם עשו זאת כולל הפועל ת"א, ירושלים, חולון, שאר הליגה והחלוצה מכבי ת"א.

להשוות את הקהל של ירושלים לקהל של הפועל ת"א(הקומץ) זה קצת מנותק מהמציאות, רק השנה הקהל של הפועל עשה יותר בלאגנים מ-5 שנים של ירושלים. חמור מכך, ההנהלה של הפועל ירושלים מנסה להילחם בזה, נעזוב את זה אם אני מסכים עם זה או לא, ההנהלה של הפועל ת"א מעודדת את זה. זה כל ההבדל, לכל קהל את יש החרא שלו, הנהלת הפועל ת"א בניגוד לרוב ההנהלות היא חלק מזה.

סיימתי להתייחס לנושא המאוס הזה, גם ככה קיבלנו בראש היום.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמאג' כריסטון סיים את דרכו בקבוצה, כניראה גמר את העונה, ימשיך את השיקום בארה''ב ולא יחזור העונה (חבל מאוד, היה מדהים בדקות ששיחק, מהזרים שאין לך מושג איך הגיעו לקבוצה עם תקציב כמו שלנו)...

מצב נושא:
הנושא נעול.