הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

"שמעון מזרחי תתאבד כבר" בקושי עומד ברף התחתון של אלימות, וכשגאונים גדולים מתחילים להעניש קבוצות על קריאות כאלו אנחנו מקבלים מחזות ביזאריים כמו שראינו היום.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

לדעתי יש להעניש גם על שירת "שמעון מזרחי מאפיה בן זונה".
    פשוט ביזיון שלא מענישים על השירה הזאת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. zivmay Member

המטרה הראשית של מכבי היא להשאיר את בלאק . אבל אני נותן לזה 10 אחוזי הצלחה ואני לארג'.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/19
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

להשאיר את בלאק, אבל המטומטמים האלו במקום לנצל את העובדה שיש להם כזה שחקן, מיידים שלשות כאילו הם באולסטאר (ולא בהצלחה מרובה) והופכים את הכדורסל לשכונתי שאתמול גם כמעט עלה בהפסד אחרי יתרון 30. ואני לא מדבר על הפסדים אחרים שבאו כתוצאה מזריקות מופרזות לשלוש. שלשות זה אחלה נשק, אבל איתו בלבד אתה לא מנצח משחקים, בטח לא שבלאק הוא שחקן פנים מצויין לאירופה.

Sir Alex Ferguson, גלצ ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. Telkiyski Member

גיא הראל וחומסקי הם סמרטוטי רצפה של מכבי.
    במקום לתקוף את החקיקה ההזויה שאוסרת לקלל את שמעון מזרחי, הם בוחרים לצאת נגד האוהדים שלהם.

אוהדי ירושלים צודקים 100%.

עוד מעט גם יהיה אסור לשיר בכלל שירים נגד מכבי במדינה הזאת.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע האם האימפקט שלו כמו של הוואל (למרות שזה מרגיש כאילו להוואל יש נטייה להיפצע המון) אבל חיזוק מפתיע מאוד בטח כשהוא עבר גיור ונחשב כישראלי, יהיה מעניין לראות אותו היום מול אשדוד בחוץ (יוצא לך טוב, אנחנו ואשדוד אחת מול השנייה, הדר מול גרינברג).

7. Hakeem Nicks Member

אלא אם כן התגובה הראשונה (או השנייה) מבין השתיים היא צינית, אני לא מבין איך רשמת את שתי התגובות הללו בהפרש של כמה שעות.

הדעה האישית שלי, בתור אחד שעמד אתמול ביציע 1 וגמר את הגרון שלו אחרי ניסיון הקאמבק ברבע השלישי, היא שקריאות כאלה הן מוגזמות ואין להן מקום במגרשים. יהרוג אף אחד? אפילו לא קרוב, אבל בואו נגיד שאם אלפי אנשים מאחלים לפניני למות ולא עושים על זה כלום, ומהצד השני הוא רק את האצבע על השפה אחרי שלשה וחוטף על זה עונש אז משהו כאן ממש ממש לא בסדר. זאת דעתי לפחות, וכאמור אני אוהד הפועל ירושלים.
    בהענקת הגביע כולם שרו ''שמעון אל תבכה" - שרתי כמו כולם, כי זה באמת סבבה, מצחיק ויש לזה מקום בספורט. קריאות לך תתאבד או בן זונה תמיד נראו לי מוגזמות ומטומטמות. לא חושב שחומסקי התנהל נכון וזה היה מוזר ואפילו מביך לראות אותו ככה, אבל אולי לא הייתי מצליח גם לעצור את עצמי אם הייתי בנעליים שלו.

ואגב, גיא הראל התלהם בגלל שהייתה תגרה עם רוני הירשנזון. מהפעמים היחידות שממש תפסתי מהבנאדם.

8. Love Is Red Member

שאלה.
    יהיה סיבוב שלישי?
    מה קורה אחריי המחזור ה22?
    כי כרגע אין מחזור.
    אז אם מישהו יודע בוודאות אני אשמח לדעת.

9. yakov_y YNWA

לא רואה סיכוי שתשחררו את הרכז החדש (ג׳ונסון), לדעתי תשחקו עם 5 זרים או דונאלסון ישוחרר.
    אם ב״ש יישחקו עם 5 הזרים הנהדרים שלהם... יאללה.

יש סיבוב שלישי.

10. Telkiyski Member

יש סיבוב שלישי של 11 מחזורים, בדומה למתכונת של ליגת הכדורגל מלפני עשור בערך (כשהיו 12 קבוצות בליגה).

6 הראשונות מארחות 6 משחקים מתוך ה-11 והיתר 5.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. גלצ Member

ואז אחרי הסיבוב השלישי שלב רבע הגמר (הטוב מ5 משחקים):
    מקום 1 נגד מקום 8,
    מקום 2 נגד מקום 7,
    מקום 3 נגד מקום 6,
    מקום 4 נגד מקום 5.

12. כינוי כי הכח זהו כח

יהושפט ישראלי מן המניין עכשיו חדשות טובות להפועל ירושלים.
    הוא לא יכול לשחק בנבחרת נכון?
    בנושא קצת פחות קשור הרצליה ונהריה נלחמות בכדי לרדת ליגה בינתיים מרגיש ששתי הקבוצות מתאמצות לרדת אחרת אני לא מבין איך הן כל כך חלשות...
    ליגה לאומית עוד מעט מתחילים פלייאוף ומלבד כפר סבא ש-99% בארצית יש קרבות מיקום מטורפים וצמודים כמו שאני לא זוכר בזמן האחרון.
    מקום 1 רעננה סגור, מקום 2 מוצקין כמעט סגור
    מקומות 3-5 עפולה, גליל ומכבי חיפה אותו מאזן
    מקומות 6-13 הפרש של שתי ניצחונות, נכון שלושה מחזורים לסוף זה הרבה אבל בין מקומות 6-7(אשקלון ויבנה שלהן אותו מאזן) יש ניצחון אחד יותר מלמקומות 8-10 (הפועל חיפה, קרית אתא ונתניה שגם להן אותו מאזן) כך שכל קבוצה פתאום יכולה למצוא את עצמה מחוץ לפלייאוף ובנוסף יש את 11-13(הוד השרון, מכבי רחובות!!!!(קבוצה שבתחילת שנה הימרו שתפרק את הליגה) והפועל ר"ג\גבעתיים(שגם לה אחד הסגלים היותר איכותיים על הנייר) שכנראה יהיו מחוץ לפלייאוף, למרות שהן רק משחק אחד מאוחרי הפועל חיפה שהיא במקום השמיני אז דברים אולי יוכלו להשתנות.
    בסופו של דבר מעבר למאבק המטורף על המיקומים הקרב על מקומות 6-8 ועל המקום מחוץ לפלייאוף התחתון יהיו הכי לוהטים מסיבה אחת פשוטה השנה יש על מה לשחק בפלייאוף התחתון בשנים הקודמות תמיד לפני הפלייאוף הייתה לפחות קבוצה אחת שירדה, קבוצה אחת ששרדה ועוד קבוצה עם רגל וחצי בארצית שמחכים שהירידה שלה תהיה רשמית, העונה מלבד להפועל כפר סבא לכל קבוצה יש על מה לשחק וכל קבוצה יכולה למצוא את עצמה בארצית כולל מכבי רחובות ששפכו העונה כספים מטורפים.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  13. yakov_y YNWA

פשוט בדיחה שיש העברות בליגה הזאת עדיין וזה יישאר ככה עוד חודש, כל שחקן חיזוק כאן דורם לי לשנות את דעתי, ב״ש הביאה להערכתי 8-10 שחקנים במהלך העונה.

למרות שאין להם רכז טבעי ויש להם רק 3 טבעי אחד, כיף לראות את הפועל ת״א, קבוצה אגרסיבית שיש לה קצת מכל דבר, יש לה קלעים, יש לה שחקנים טכניים, יש לה מוסרים, יש לה סייז, יש לה שחקני הגנה, השינויים שעשו שם נהדרים.

נהריה והרצליה בדיחה, אין בעיה החוזה של קרופורד, זה סיכון כשאתה מביא שחקן בלבל הזה אבל למה לא הגיע מחליף עד עכשיו ?
    היו לנהריה 4 זרים, מה עשו ? שיחררו גם את פולאנד הנהדר, אתם קולטים ?
    למה עשו את זה, כי יש עומס בצבע, נסטרנקו ואלטיט ייקבלו את הדקות שלו.

הרצליה שיחררה את את הגארד הכי טוב שלה לטובת דייסון בגלל תקציב והשאירה לעצמה 3 זרים בינוניים מינוס, למה לא להחליף עוד זרים ? בדיחה הזרים שלה.

14. Roma מנהלים

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות ליהושפט על אזרחותו. :lol:

מצב נושא:
הנושא נעול.