הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

סקוטי הופסון על המדף, לא חסר שחקנים. רק צריכים לחשוב טוב מה חסר להם.

גלן רייס לא יותר טוב מדונטה סמית' בחיים. גם ג'רמי לין דפק חצי עונה היסטורית ב-NBA אבל הוא עדיין לא מדגדג את רשימת 15 הרכזים הטובים ב-NBA באותה תקופה.
    לתת חצי עונה מרשימה זה לא משתווה ל-4 שנים מצוינות שאפילו חלקם בזירה האירופאית מה שמר אגו לא הצליח לעשות.

עריכה: פירסמו שדונטה הוצע והם כרגע מסרבים. אפשר להבין הבחור כבר בן 34.

yakov_y ו-idans10 אוהבים את זה.
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חייב להסכים איתך. אנשים פה נסחפו אחרי גלן רייס שהוא שחקן מצויין, אבל ממש לא טוב יותר מ-90% מהזרים שנחתו פה. נקודות זה לא הכל וגם אם אני מוציא את ההתנהגות הבעייתית שלו, אני בספק אם הוא בטופ 10 הזרים שהייתי לוקח לקבוצה שלי לאורך השנים. גם דונטה לא, אבל כמו שאמרת, דונטה לפחות בנה לעצמו שם כאן והגיע להישגים.

Roma אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

ליגת העל: רוב בדירקטוריון לביטול החוק הרוסי - וואלה! ספורט

7/12 קבוצות הליגה בעד ביטול החוק הרוסי.
    כבר הבינו ממזמן בעלי הקבוצות שהישראלים קונסים אותם אבל אין להם ברירה כי הישראלים ישביתו את הליגה, אתם מבינים ? אם השחקן הישראלי כל כך טוב למה הוא לא משחק באירופה ? למה הוא לא מוביל את הליגה הישראלית ? למה הוא צריך חוקים כדי לזכות בדקות משחק ? אפסים.

עכשיו אתם מבינים למה אני בעד כמה שיותר זרים בליגה הזאת, מעדיף לראות שחקנים איכותיים (שמרוויחים כלום כסף דרך אגב) שנלחמים על הדקות שלהם מאשר פישרים, מה עם הביזיון של שחקני מכבי ת״א שהתלוננו על חוק הצעירים ? פתאום הם לא בעד ישראלים ? גועל נפש.

אני מוכן שיהיה פיינל פור מגוחך רק שייבטלו את החוק הרוסי.

4. yakov_y YNWA

אשדוד עם 2 זרים מנצחת את הרצליה עם 5 זרים.
    גרינברג קוסם, הם ברצף בכל המסגרות לדעתי של 15/16-3 חיובי, צמד הפסדים למכבי תל אביב וחולון הפסד אחד.
    האמנתי בהם בתחילת השנה בדיוק כמו אשתקד אבל לא האמנתי לדבר כזה. מה הסוד שלהם ? ריבאונד התקפה הטוב בהיסטוריה, מכבי תל אביב גם עם ריבאונד התקפה היסטורי, מה לעשות ככה זה כשבונים קו קדמי איכותי.

הרצליה תתמודד על הפלייאוף, לא תירד ליגה, אם אני זוכר נכון יש להם בערך מאזן של 7-6 חיובי מאז ששיבק הגיע וזה כשהזר התותח שלהם ברח.

אילת עם 3 זרים מאכזבת ומפסידה לראשון, ראשון כמו הפועל תל אביב הכי לא צפויה בליגה הזכות השחקן הטוב בליגה (לנגפורד).
    אילת עד למשחק הזה הייתה ברצף של 11-5 חיובי, זה המאזן בלי טפירו, הקבוצות הלוהטות של הליגה הם קבוצות שטפירו עזב אותם, מאמן כושל מהגדולים שהיו פה.

הפועל תל אביב פיטרה את אברהמי במחזור 12 אשתקד עם 50 אחוז הצלחה, פרנקו עם אותם אחוזים במחזור 24 ונשאר.
    שיביאו את נייט רובינסון כבר.
    נס ציונה הפתעה גדולה, נהריה אם מפסידה יורדת ליגה כמעט בטוחה, חיפה תברח להם.

——-
    חולון לא הייתה בפיינל פור הרבה שנים, דונטה סמית׳ זה כרטיס בטוח לגמר, פראיירים, אם לא יביאו אותו או זר בקליבר של הופסון הם יאכלו אותה.

5. Telkiyski Member

מה מקי עדיין עושה בהפועל?
    אצל פרי מקי ופרנקו כבר בחוץ לפני חודשיים.

נשבר הזין.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גרינברג מאמן מעולה. עוד לפי עידן הטררם בבירה עם האיטלקי, שכחו שבחצי תקציב כמה שנה שעברה גרינברג הגיע איתם לרבע גמר יורוקאפ. ובחיפה מה שעשה. ובאשדוד.

אנדרייטד ברמות.

סק הנרי היה רחוק 2 ריבאונדים מטריפל דאבל, אגב. עוד שחקן פנטסטי שנמצא מתחת לראדר.

7. Telkiyski Member

אשדוד לדעתי תסיים את הליגה במקום השלישי.
    עדיין אם זה לסיים 6 ולקבל את אשדוד בלי ביתיות או לסיים 4 ולקבל את מגדל בלי ביתיות אני מעדיף את אשדוד.

8. גלץ Member

היה לי חשד שאתם לא כל כך מתאמצים בליגה כדי לא לקבל את ירושלים

9. Telkiyski Member

לא לא לא.
    אל תחמי להפועל יותר מדי.
    לדעתי נסיים בנוהל איפשהו ב6-9.

בהנחה שיחליפו בסוף את מקי אף סדרה לא נראית לי נוראית מדי חוץ מדרבי.
    לא ירושלים, לא חולון ולא אשדוד. גם בלי ביתיות.

10. גלץ Member

מכבי הקבוצה הכי יציבה בליגה, אפילו יותר מחולון.
    דיברנו בקשר לפלייאוף על אשדוד, חולון, ירושלים, ראשוו אבל שכחנו לדבר על גלבוע גליל.
    קבוצה שניצחה השנה את מכבי תל אביב, הפועל ירושלים והפועל חולון בפחים.
    זאת הקבוצה הכי מוכשרת שהייתה לגלבוע מאז האליפות שלהם שהיו להם בסגל את גל מקל וגוני יזרעלי.
    ליגה מרתקת השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/18
  11. Telkiyski Member

הכל בגלל הליגה הזאת והחוקים ההזויים שלה והפיינל פור.
    לדעתי צריך שנה הבאה 3 קבוצות.
    אחת למפעל הפרטי, אחת לליגה הסדירה בישראל ואחת לפליאוף בישראל.

12. Roma מנהלים

אם לא הבנת זה הכוונה של מכבי. מכבי בסוף עונת היורוליג יירשמו את הזרים המוצלחים בקבוצה של הליגה בשביל לקחת אליפות.

13. Telkiyski Member

מי מפריע לכם לעשות את זה כבר עכשיו?

14. Roma מנהלים

לכם? אני לא אוהד מכבי.

אני לא יודע מה ההבדל יהיה, לדעתי סתם ספין ועקיצה למנהלת. מכבי עושה סוג של החרמת משחקי הליגה עד הפלייאוף בכך שמצהירה שהיא זורקת את העונה הסדרה לפח בכך ש"מכבי 2" משחקת בה. בסופו של דבר המהלך יעלה למכבי הרבה יותר כסף אבל ללא ספק יכול לתרום בזירה האירופאית אם באמת יעמדו במילה שלהם.

15. yakov_y YNWA

רוצ׳סטי בדרך לי-ם.
    אם לא הפציעות של אוחיון ואליהו + 3 ההפסדים האחרונים, בהנהלה לא היו חושבים להתחזק בכלל.

רוצ׳סטי זה שובר שיווין בדיוק כמו דייסון, האוול ורוברטס, י-ם תיראה אחרת למרות שהיא מביאה שחקן הגנה רע להגנה הרעה שלה, עדיין, זאת הליגה הישראלית + השוברי שיווין שנמצאים בקבוצה ואפשר לקחת אליפות בעונה הזוייה.
    3/4 אליפיות לאורי אלון זה בנאדם שאלוהים אוהב אותו, לא יהיה אפשר לבוא אליו בטענות ונותר רק לקנא בו.

מצב נושא:
הנושא נעול.