ליגת החלומות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Civil, ‏22/10/14.

1. Civil Anti Madridista

במחצית אחת של ערן זהבי (קפטן) קיבלתי תפוקה גבוהה יותר מכל הנבחרת שלי ביחד
    15 נקודות עד עכשיו (בהנחה כמובן שהוא ישלים 60 דקות לפחות).

2. Love Is Red Member

איזה גדול, למרות העובדה שעכו הפסידה סליחי הביא לי 5 נקודות, וערן זהבי השחקן הכי שנוא עליי אבל בליגת החלומות הוא מלך הביא לי 30 נקודות אשכרה במשחק אחד (מיניתי אותו לקפטן רק בגלל הנקודות שהוא מביא), זה היה המחזור שהרווחתי בו הכי הרבה ואלמלא העובדה שחן דלמוני לא שיחק אולי הייתי מרוויח יותר.
    מה שכן אני אצטרך לשנות שוב את ההרכב אבל כבר אין לי מושג על מה ללכת כי כל פעם יכול לקרות משהו אחר זה משחק מאוד קשה...
    ד"א יש לי 168 נקודות ואני מקווה שבוריס קליימן לא יספוג היום ויביא לי עוד כמה נקודות...

3. Civil Anti Madridista

50 נקודות צברתי במחזור הזה.
    הרבה קרדיט לערן זהבי שהציל אותי (ואני מניח שעוד הרבה אחרים) מחזור נפילה, הרבה בזכות הכתבים המהוללים פה בארץ.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מי שלא שם את זהבי עד עכשיו פשוט חייב להכניס אותו. השחקן הראשון שחייב לשים בהרכב.

לא לשכוח שאין הרבה זמן לעשות חושבים על מחזור 6 כי עכשיו נפתח חלון ההעברות ומחר כבר נגמר. אני מניח שבמחזור הקרוב שיהיה הרבה יותר ייפלו על שחקנים שלא יהיו בהרכב, כי כבר מעכשיו אין הרכבים משוערים למשחקים שיתקיימו ברביעי או בחמישי.

5. Love Is Red Member

הרווחתי במחזור הזה 59 נקודות שעיקר הנקודות בזכות בוריס קליימן ובזכות ערן זהבי, בוריס קליימן הביא לי 10 נקודות, ערן זהבי כקפטן הביא לי 30, השאר הביא ולי 1-5..
    ללא ספק המחזור הכי טוב שהיה לי במשחק הזה..
    לצערי יש לי עוד עבודה רבה כדיי לצמצם פערים ואני אצטרך גם מזל.

6. Civil Anti Madridista

@Love Is Red סחטיין על קליימן, זו בהחלט הברקה.

שימו לב, מחזור אמצע השבוע חלון החילופים ינעל הערב בשעה 18:30
    בהצלחה!

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אשמח לעזרה בהתלבטות חברים -
    החזרתי את טב"ח והחלפתי בין פניאס לחן דלמוני ונשאר לי חילוף אחד , הבעיה שיש לי שני שחקנים בעייתיים בהרכב:
    ג'ון אושינאווה שמשחק נגד מכבי ת"א בבלמפילד וזה בהחלט יכול להגמר בתבוסה בשבילו. ברגע ששחקן הגנה סופג 2 גולים ומעלה כל גול מוריד לו נקודה ויש פה פוטנציאל לאבידו נקודות ..
    פאפאדופולוס על פי כל האתרים פצוע ולא ישחק נגד קריית שמונה (בלי קשר אם המשחק בכלל יתקיים או לא) ..

אז מה עדיף - להוציא שחקן הגנה עם פוטנציאל לאיבוד נקודות, להכניס במקומו את מטוביץ' ולהשאיר שחקן קישור שב99% לא יביא לי נקודות בכלל המחזור או לתת לאושינאווה צ'אנס ולהכניס את ערן לוי במקום פאפאדופולוס?

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/14
  8. Bilev Member

אני אישית הייתי מוציא את פאפאדופולוס (שנפצע במשחק מול נתניה ויצא עוד במחצית הראשונה), וגם עשיתי את זה אצלי
    אבל תנסה לחשוב גם על המחזור הבא (אשדוד תארח את רעננה, וסכנין בחוץ מול הפועל חיפה)

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עזוב מחזור הבא. מחזור הבא יהיו לי 3 חילופים חופשיים. במחזור שעבר, כמו שכתוב באשכול, עשיתי חילופים שהתבררו כלא-נכונים ולכן הייתי חייב לעשות 2 חילופים באנקר (טב"ח חזרה על פני עמאשה ופינאס במקום דלמוני ואם היום דלמוני בסוף ייפתח בהרכב אני אגיע לכל כתב וכתב שחתם על כתבה שפינאס יפתח) ולכן נשאר לי רק חילוף אחד.
    אם לא אהיה מרוצה אוכל להחליף גם את פאפדופולוס או את המחליף שלו וגם את אושינאווה או המחליף שלו במחזור הבא.

העניין פה הוא שבמחזור הזה אושינאווה עתיד לספוג בגדול והשאלה העיקרית היא האם להסתכן ולספוג מינוס נקודות ממנו אבל כן ישחק (ויכול להיות כמובן שזהבי וטב"ח לא יצליחו לפרוץ את הבונקר של קלניגר) או 'ללכת על בטוח', להוציא אותו אבל להשאיר שחקן שלא יישחק ?

10. Civil Anti Madridista

גם אני מתכוון להוציא את פאפאדופולוס, למרות שאני על הקשקש עם החילופים דילמוני-פינאס עושים לי הרבה בלאגן.

11. Love Is Red Member

אני רק ממך הבנתי לגביי פאפדופולוס ועדיף לך לקבל 0 מאשר מינוס...

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

טוב הכנסתי את מטוביץ׳ במקום אושינאווה ומקסימום במחזור הבא אחזיר את ערן לוי במקום פאפדופולוס . נקווה לטוב :)

עריכה: טוב עכשיו שהמשחק ביניהן בוטל זה בא לטובתי כי יש סיכוי שהמשחק החוזר ישוחק פאפדופולוס כן יהיה כשיר.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/14
  13. Civil Anti Madridista

אשכרה מגששים באפלה, 10 דקות לפני סגירת חלון החילופים ואין התייחסות להרכבים רשמיים בשום מקום.
    אני מקווה שחן דילמוני יחזור הערב להרכב. הוצאתי את גאדיר, פאפאדופולוס ומלול מהנבחרת לטובת נוואקמה, דסה ואזולאי

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בוואלה שמו הרכב משוער למשחק הזה וכתבו שם שברק בכר כנראה ימשיך עם אותו הרכב שפתח בשבת, כלומר פינאס ולא דלמוני.

בכל מקרה עשית אחלה של שינויים.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחזור הקודם שכחתי להחליף הרכב ובסוף קיבלתי הרבה נקודות. רק קליימן וזהבי(קפטן) הביאו לי 40 נקודות ביחד.

ההרכב שלי למחזור הנוכחי:
    קליימן
    גוטליב, סוארס, גארסיה
    אזולאי, זהבי, בוזגלו, ערן לוי, קהת (הבקיע עכשיו נגד סכנין)
    מנגה, סאליחי