ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏9/10/04.

1. יוגב אסולין Guest

מה דעתך על רמת ליגת האלופות השנה לעומת שנה שעברה? האם היא עלתה או ירדה?
    כמו כן אתה יכול לתת הימור על מי תזכה (לא מי אתה רוצה שתיזכה)?

2. -94- Member

הייתי רוצה להוסיף..

מאז שאתה זוכר את ליגת האלופות (צעיר!).. אתה יכול להצביע על מגמה כלשהי מבחינת רמת הקבוצות. מבחינת סגנון המשחק וכו'?
    ואיזה שנה היתה הכי מרתקת וטובה בעינייך ?

3. Max Member

יוגב, על איזו רמה אתה בדיוק מדבר? על הנייר? או על הדשא, כי על הדשא די קשה לשפוט, ראינו רק 2 מחזורים, ויורשה לי לציין, המחזור האחרון היה מטורף, במיוחד היום הראשון שבו.
    מבחינת הנייר גם כן בשלב הזה אין הרבה הבדלים כי גם שנה שעברה רוב הקבוצות הגדולות היו בשלב הבתים.
    הימור על מי תזכה קשה לי לתת, אני בכלל לא בן אדם מהמר, במיוחד לא לאור חודש של משחקים, בינתיים ברצלונה, יובה ובאיירן נראות הכי מאיימות, גם אינטר נראית טוב, אבל אני בטוח שזה יעבור לה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

ל 94, אני זוכר את ליגת האלופות משנת 99, וגם אז רק את הגמר, את שנת 2000 הפסדתי בגלל שהייתי רק עם אנטנה של 2 ערוצים ואת כל השאר ראיתי, לדעתי חלה ירידה קלה באיכות הגמרים ובסיגנון המשחק של הזוכות (באיירן, מילאן ופורטו), אבל באותן שנים פוצינו ע"י משחקים כמו ריאל נגד יונייטד, דפו מול מילאן וכו'.
    בתאכלס די קשה להגיד משהו על הרמה, הכדורגל כולו משתנה, זה כמו קרב בין הטוב לרע, לפעמים ריאל או יונייטד זוכות ולפעמים מילאן או באיירן זוכות בפנדלים אחרי משחק משמים, פעם ההגנה זוכה ופעם ההתקפה זוכה, זוהי לא פונקציה של התקדמות בשנים.

השנה הכי מרתקת בשבילי הייתה 2002, כי ריאל זכתה בתואר, אבל מבחינת דרמות ללא ספק שנה שעברה.

4. Barcik Member

אני בספק שנראה הפתעות השנה. מילאן, יובנטוס, ברצלונה, ריאל מדריד, ולנסיה, ארסנל וצ'לסי מציגות את הסגלים הכי חזקים שלהם זה שנים.

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מקס צודק, קשה לשפוט אחרי 2 מחזורים בלבד.
    אך לדעתי הרמה השתפרה, נראה משחקים חלשים של קבוצות גדולות-קטנות, עם ניצחונות קטנים של הגדולות.
    ולעומת זאת משחקי ענק של קבוצות פאר זו מול זו.