ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים סיבוב שלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kiko, ‏19/10/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב כמה דברים:

נתחיל מבית 5

ארסנל מוכיחה שוב שכל המחמאות שאני מביא לה בפורום אנגלי זה באמת תקף אך ורק לליגה האנגלית. באירופה הקבוצה הזאת לא שווה יותר מדי. היה מצחיק לראות את התגובה השחצנית והמגעילה של הנרי אחרי השער שלו. למה מי אתה חושב שאתה? מה אתה חושב שהקבוצה שלך שווה באמת יותר מדי באירופה? ארסנל היא קבוצה שאין מה לספור אותה באירופה, היא גם השנה תגיע מקסימום מקסימום לרבע גמר. באירופה הרגליים משקשקות ו...הנקודות הולכות.

בבית 6

היום ראינו את הקבוצה החזקה באירופה (מילאן) נגד הקבוצה שמשחקת ללא ספק בכלל את הכדורגל היפה היותר באירפה (ברצלונה כמובן). מילאן שמה שער וכרגיל במחצית השנייה הלכה אחורה ושיחקה בונקר כמו קבוצה איטלקית טיפוסית וברצלונה פשוט נתנה לנו משחק שבאמת נהנתי לראות אותו, מהלכים יפים שרק הסיומת הייתה חסרה. 2 משקופים ועוד מצבים שלא נוצלו ובאמת ברצלונה אומנם הפסידה אבל לא צריך לדאוג זה הפסד שלא תהיה לו לדעתי ממש משמעות, בעצם כן כי זה חשוב אם לסיים במקום הראשון או השני, נראה מה יהיה בנואו קאמפ. מילאן כרגיל שיחקה הגנה מצויין ובאמת הקשתה על השחקנים של ברצלונה שאם קבוצה אחרת הייתה עומדת על המגרש בארסה היו מבקיעים פה 5 שערים. רונאלדיניו פשוט תענוג.. פרט לאיבוד אחד או 2 הדרך היחידה לעצור אותו זה רק בעבירות.. זה מדהים מה שהוא מסוגל לעשות עם הכדור. שחקן מס' 1 בעולם.

בבית 7

אינטר.... הפתיעה אותי לטובה ובגדול. לא האמנתי שהם מסוגלים לנצח בולנסיה בטח ובטח לא 5-1, תוצאה ענקית. 9 נק' מ-9 אפשריות ומה נאמר ומה נגיד. עכשיו זה באמת לא ממש עקרוני כי מה שחשוב זה מה יהיה ברגעי האמת ואם אינטר תצליח לעמוד בלחץ של השלבים הגבוהים אבל בינתיים מגיע להם את כל המחמאות וכל הסופרלטיבים על הניצחון הענק הזה, מדהים. אדריאנו יוצא מן הכלל, אומנם הוא כבש רק שער 1 אבל כמעט הכל עובר בהתקפה אצלו.

בבית 8

טוב עוד 3 נקודות פשוטות, המקום הראשון כנראה בכיס ואני לא ממש מתלהב כי שוב, הכושר בשלב הזה לא אומר שום דבר והעיקר זה לעלות בשקט בלי הרבה פאדיחות והעסק האמיתי הוא בסביבות חודש אפריל. אה.. ופורטו ז"ל.

ולסיום הווינר..... הייתי כל כך קרוב ל- 521 שקל...
    שימו לב
    פאנא- ארסנל- הבאתי תיקו
    הנרי- רייס- הבאתי שהנרי יכבוש יותר
    ולנסיה- אינטר- הבאתי אינטר
    ונפלתי ב!!! קרנות במשחק של מילאן- ברצלונה.. שמתי 1 שזה אומר 0-8 קרנות והיו..... 9 קרנות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לפי הספירה שלי....

על קרן אח.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

2. Julian Joachim Member

קצת קשה להשוות בין הקבוצות האנגליות לאיטלקיות, בייחוד אחרי 3 משחקים ובעיקר בהתחשב בעובדה שאין שום בית שבו יש איטלקית ואנגלית.

3. shmulikwe Member

בסה"כ מלאן בכלל לא הרשימה אותי, ברצלונה עלו עליהם בשבעים אחוז מהזמן ורק עצירה מצויינת של דידה, בעיטה חלשה בצורה מזורה מאוד של רונאלדיניו ושתי משקופים הביאו לה את הצחון (גם זה סוג של נצחון, ושלא יתחיל פה הדיון על המזל...)
    צמד הקשרים האחורים הכ"כ מדובר שלהם ביחד עם סיידורף לא הצליח בכלל להשתלט על הרמכז ופיפו עשה יותר נבדל מאשר נגע בכדור.
    החלטה תמוהה מאוד להציב את רונאלדיניו בשמאל ועובדה שרק כשהוא בא למרכז הוא הורגש, כי שם מקומו.

4. Javier Zanetti Member

אני חייב להגיד שההגנה של ולנסיה בלי אז'אלה היא פשוט בדיחה , מי שראה את המשחק מול סביליה בסוף השבוע האחרון יודע על מה אני מדבר , מארצ'נה גם מושעה בגלל הצגה של קלאזניץ' מברמן .
    אני שונא להגיד את זה(על מי אני עובד :aaa021: ) ,
    אבל ... אמרתי לך .

5. Yeste Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx
    למדתי לקח,אף פעם,אבל ממש אף פעם אי אפשר לסמוך על בלמים ספרדים צעירים שלא עונים לשם פויול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/10/04
  6. Barcik Member

אני מבסוט למדי. ההפסד הראשון היה חייב להגיע במוקדם או במאוחר, ואני בהחלט מרוצה מהאופן שבו הוא הגיע - רמת המשחק של ברצלונה, הגישה והיריבה. בארסה שיחקה טוב, והייתה שקולה למילאן במשך כל המשחק. הקישור עבד היטב במשך כל המשחק, וגם ההתקפה עליה גיא לוי דאג לרדת הייתה טובה (ואגב, אטו עשה עבודה מצויינת. אינייסטה היה צריך לבוא במקום לארסון. אני לא ממש אוהב את אי-האמון של רייקארד בקמרוני). ההגנה תפקדה טוב יותר מאשר חשבתי, ואפילו אולגוור נתן משחק שקט להפליא. פויול, כמובן, היה כולו זהב. ככל שהתקרב המשחק לסיומו בארסה לא נלחצה והמשיכה לשחק את הכדורגל שלה, נלחמה ולא איבדה את הראש. אם צריך להפסיד מתישהו, אז ככה זה צריך להיות. כמובן הפסדים לא קורים בלי שיהיו טעויות ועכשיו רייקארד צריך להסיק כמה מסקנות: 1) למה לעזאזל בלטי מרים כל כדור? 2) חשבתי שואלדז נפטר מבעיית כדורי הגובה שלו. 3) אני מתקשה להבין את רונאלדיניו העונה. לפעמים הוא דומיננטי מאוד, ולפעמים הוא פאסיבי להחריד. 4) מדוע כמעט ולא לקח חלק פעיל במשחק ההתקפה היום? גורם חופשי שבא מאחור, במיוחד אחד שעושה את זה טוב כמו הקטלוני, יכול להיות טוב מאוד מול התקפה צפופה. 5) מארקז טוב יותר מאדמילסון וג'רארד כקשר הגנתי. 6) ח"ח לפרוייקט החלפת המקומות בחוד. מתקדם היטב. 7) חייבים רכש בחורף. אם הספסל המלא של ברצלונה, זה בהחלט יכל להגמר אחרת, אם האפשרות להכניס את אינייסטה ולארסון. אפילו אני מסכים שבמצב אליו ברצלונה נקלעה לא היה מקום להכניס אף אחד פרט לאינייסטה, אפילו לא ליונל מסי. 8) לנצל הזדמנויות!

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני רק רוצה לסכם את המחזור השלישי של ליגת האלופות במשפט אחד בו אני מאמין!

ההבדל באיכות הקבוצות לא נמדד לפי כמות המצבים עליו הקבוצות מגיעות, אלא לפי ניצולן!

8. robson Member

איך רואים שאתה אוהד כדורגל איטלקי....

9. shmulikwe Member

יש צדק במשפט הזה אבל אם קבוצה מגיעה למאה מצבים במשחק ולא כובשת כי (משקופים, קורות,שיוער, שחקנים בקו וכו') וקבוצה אחרת הגיעה לרבע מצב ואותו היא כבשה אז היא שחקה יותר טוב מהקבוצה השנייה? היא יותר איכותית ממנה? גם אם אתה אומר שבעיטות שלא נכנסות לשער הם פשוט בעיטות לא מספיק טובות עדיין עצם העובדה שהיו לה הרבה יותר מצבים וזה שהיא הצליחה להגביל את הקבוצה השנייה למצב אחד בלבד לדעתי, הופך אותה לקבוצה יותר טובה

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב מה מה הויכוח? אין פה ויכוח....

ארסנל ומנצ'סטר בהתחלה גרועה ומצחיקה מבחינתן מנגד אינטר, מילאן, יובנטוס וצ'לסי עושות את העבודה בצורה מושלמת.

רוצים להתווכח איטליה-אנגליה? תתווכחו...

11. טוטי מלך רומא Member

למי שלא הבין,או לא מעוניין להבין.

עובדה פשוטה-3 קבוצות איטלקיות מתוך 4 (כשהרביעית היא רומא המפורקת) השיגו 9 נקודות מתוך 9 אפשריות.האם זה מקרה? או שזה מלמד על איכות הליגה שממנה הן יוצאות? תחליטו לבד.
    לדעתי,זה מעיד על איכות הליגה האיטלקית שהיא הבכירה ביותר באירופה.

ואני עומד אחר מה שכתבתי קודם,אילו המגמה תימשך כך,ולא יהיו מפולות בלתי צפויות (כמו פיטורי מאמן ע"ע אינטר בעידן קופר) אני צופה שגם העונה נראה את האיטלקיות בגמר ליגת האלופות.

נ"ב -קשה לשכוח את הפסדה של מילאן בעונה שעברה ללה קורוניה 4-0 ,הפסד מטורף לחלוטין שהרס את ליגת האלופות ונתן לקבוצות מהדרג השני לזכות באליפות,אלמלא אותו הפסד,מילאן ללא ספק היתה אלופת אירופה.כך שאין פלא על מצבה של מילאן גם כיום.

12. Javier Zanetti Member

צ'לסי מאוד מרשימה , מאוריניו פשוט קוסם , אני מאמין שהוא יכול להפוך גם את ההגנה של הפועל טייבה לאחת הטובות באירופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx , תקנו אותי אם אני טועה אבל צ'לסי ספגה רק שני שערים העונה ,אחד מהם בפנדל .

13. Yeste Member

בארציק צודק ב -100 אחוז,רוב הזמן רונלדיניו נראה כזה חסר חשק ,לא אכפתי כזה...
    נראה כאילו הוא משחק בהילוך שני או שלישי ורק כאשר "בא לו" להתאמץ קצת הוא מפעיל את המנוע ופשוט בלתי ניתן לעצירה.

14. שבצ'נקו Member

היום מילאן לא שיחקה במיטב וגם לא כל השחקנים הביאו את התפוקה הרגילה,אבל דבר אחד כן,ניצחון יש וזה העיקר.
    יאפ סתאם הרשים מאוד היום ולדעתי איש המשחק של מילאן,רונאלדיניו בצד השני.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומנם אוהב כדורגל איטלקי, אבל המשפט הזה נכון גם לא בהקשר האיטלקי. תראה תא המשחק של ריאל-קייב, או צ'לסי-צסקא, או מילאן-ברצלונה ואפילו פנא-ארסנל. בכל המשחקים האלה המפסידה הגיעה ליותר מצבים ובכל המקרים הללו היא החלשה יותר והמנצחת היא הקבוצה האיכותית.