ליגת האלופות, שלב הבתים, מחזור משחקים 2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י שגיא, ‏24/9/02.

1. שגיא Guest

אחרי המחזור הראשון המרתק ורב השערים, מגיע לו מחזור מספר 2 בשלב הבתים של ליגת האלופות.

רשימת המשחקים:

בית 1
    בורוסיה דורטמונד - אוקזר
    פ.ס.וו. איינדהובן - ארסנל

בית 2
    ספרטק מוסקבה - ולנסיה
    ליברפול - באזל

בית 3
    א.א.ק. אתונה - רומא
    ריאל מדריד - גנק

בית 4
    אינטר - איאקס
    ליון - רוזנבורג

בית 5
    יובנטוס - דינמו קייב
    ניוקאסל - פיינורד

בית 6
    לברקוזן - מנצ'סטר יונייטד
    מכבי חיפה - אולימפיאקוס

בית 7
    לה-קורוניה - מילאן
    לאנס - באיירן מינכן

בית 8
    פ.צ. ברוז' - לוקומוטיב מוסקבה
    גלאטסראיי - ברצלונה

--------------------

אני ממש עייף ואין לי כח, אז אם מישהו אחר ירחיב זה יהיה יותר טוב.
    תודה.

2. ראול המלך Member

אינטר-אייאקס
    המשחק הכי מסקרן בסיבוב השני של שלב הבתים הראשון
    מפגיש את אלופת הולנד שחוזרת למפה האירופית עם ה"כמעט" אלופה של אינטליה ובעצם כסגנית דבר שהקטור קופר מאמנה מכיר הכי טוב
    אייאקס חוזרת לליגת האלופות צעירה ומשופרת אך בלי כוכבה הצעיר והמוכשר ביותר רפאל ואן דר וארט
    לאחר נצחון במשחק הראשון בבית על ליון עכשיו זה המבחן הראשון האמיתי של אייאקס שיגיד לאן פניה השנה וכנ"ל לגבי קבוצתו של קופר
    לדעתי תוצאת המשחק הזה תכריע מי מהקבוצות תצליח יותר מהשניה
    זה יהיה מבחן קשה לחניכיו הצעירים של קומאן מול שחקנים מנוסים עם שם באירופה
    אך כמו שקבוצות של אינטר ידועות כמעצליחות כל הדרך אל הגמר ובגמר נעצרות אני מאמין שיהיה משחק צמוד אך הניסיון ינצח את התלהבות של אייאקס אך אני מקווה ומאמין שאייאקס תעלה עדין מהבית

3. RE-QL Member

ליברפול-באזל אחרי ההפתעה שבאזל השיגה מול המוסקבאים הם מגיעים לאנפילד כאנדרדוגים מובהקים! ליברפול באה אחרי אחד המשחקים הכי גרועים שלה בליגת האלופות ההפסד 0-2 בספרד מול ולנסיה אבל הם התאוששו בליגה על חשבון בולטון 2-0 משערים של מילאן בארוש שפורח וג'ון ארנה ריסה המצויין אבל הדבר הכי חשבו שיצא מהמשחק הזה היא ההחמצה (הנוספת) של מייקל אואן מהנקודה הלבנה והילד לא פוגע! הימור שלי 3-0 קל לליברפול

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית 1
    בורוסיה דורטמונד - אוקזר 1-1 אוקזר מפתיעה בדורטמונד
    פ.ס.וו. איינדהובן - ארסנל 2-0 1-0 או 2-1 לארסנל כי זאת המכונה..

בית 2
    ספרטק מוסקבה - ולנסיה 2-0 למרות שספרטק תשחק יותר טוב
    ליברפול - באזל 1-3 בכל זאת ליברפול יותר טובה

בית 3
    א.א.ק. אתונה - רומא 2-0 רומא מתחילה להתעורר
    ריאל מדריד - גנק 0-5 לא רמה...

בית 4
    אינטר - איאקס 2-1 או 1-2 הגול האחרון יבוא בדקות הסיום[הרגשה]
    ליון - רוזנבורג 1-2 אבל גם תיקו יכול להיות

בית 5
    יובנטוס - דינמו קייב 1-3 ליובה..הם צריכים מתישהו לתת לכישרון שלהם להתבטא..וקייב כבר ניצחו..
    ניוקאסל - פיינורד 1-0 לפיינורד לא יודע למה אבל יש לי תחושה כזאת..חוץ מזה פיינורד מאוד טובים לצערי

בית 6
    לברקוזן - מנצ'סטר יונייטד 2-1 ליונייטד לברקוזן מתאוששת מבחינת יכולת
    מכבי חיפה - אולימפיאקוס 0-7 לחיפה..ככה סתם כי אני אוהב לחלום

בית 7
    לה-קורוניה - מילאן 1-1 רוי מקאי בכושר שיא שכל חלוץ יכול להתגאות בו ומילאן גם בכושר מעולה אז בעצם אולי גם תוצאת 2-2 או 3-3 אפשריות
    לאנס - באיירן מינכן 2-1 גרמני [דאבל מינינג]

בית 8
    פ.צ. ברוז' - לוקומוטיב מוסקבה 1-1 רמה יחסית שווה
    גלאטסראיי - ברצלונה 3-2 לבארסה או לגאלאטאסארי כי זה בכל זאת בעלי סמי יין שהוא איצטדיון מהמפחידים באירופה..

5. Julian Joachim Member

דפורטיבו לה-קורוניה - איי.סי. מילאן

המשחק של המחזור לטעמי. שתי הקבוצות יתייצבו מחר בלילה למשחק בריאזור, שישודר בערוץ 5 אגב (יש!!!).

בדפורטיבו יפתחו:

חואנמי; סקאלוני (חזר מהשעייה), נייבט, סזאר ורומרו; ויקטור, אקוניה, סרחיו, מאורו סילבה ופראן; מקאי.

דפורטיבו מגיעה בהרכב מאוד חסר. מלבד השוער מולינה שמחסיר עוד משחק צ'מפיונס, גם ואלרון וטריסטאן חסרים. במצב הזה, סרחיו ייאלץ לקחת עליו את מלאכת בניית המשחק, ומקאי יצטרך להמשיך להפציץ כמו בשבוע האחרון.

המערך של אירורטה הוא די הגנתי, אבל יש לו פוטנציאל התקפי לא רע, כשהמגנים סקלוני ורומרו יכולים לאיים בהגבהות, במיוחד כשפראן, ויקטור וסרחיו המצויינים נמצאים שם בשביל לתת להם את הכדורים. אני מקווה שמאורו סילבה וטורו ידאגו לשבור למילאנזים את הרגליים, ואני עוד יותר מקווה שניתנה הוראה לשבור לריבאלדו את המפרקת (טוב, זה סתם wishful thinking...).

בהצלחה לשתי הקבוצות, ושרק הקבוצה מגאליסיה תנצח.

6. Don p1 Member

דפו - מילאן
    מהצד של מילאן(פולדש יביא את הצד של המארחים)
    לפני שנתיים בעונה האחרונה של מילאן בליגת האלופות, היא ניצבה במחזור האחרון של שלב הבתים השני למשחק גורלי מול דפו, מילאן לא השכילה לנצח ולא עלתה לשלב רבע הגמר.
    מילאן היא קבוצה שונה לגמרי השנה, היא פתחה עם את ליגת האלופות עם ניצחון בית קל על לאנס 3-1, ושני ניצחונות ליגה קלים. מילאן בכושר נפלא ומעל הכל פיפו אינזאגי לא מפסיק לכבוש!! כבר עם 7 שערים מתחילת העונה הסדירה.
    משחק החוץ האחרון של מילאן בריאזור נגמר בניצחון חוץ 1-0, משער של הלבג סמוך לסיום המחצית הראשונה. הלבג לא צפוי לפתוח בהרכב מחר, מי שצפוי לחזור להרכב אחרי שלא שיחק במשחק הליגה האחרון הוא ריבאלדו.
    הרכב משוער-
    דידה; סימיץ', נסטה, מלדיני, קלאדזה; גאטוסו, פירלו, סיידרוף, רוי קוסטה; ריבאלדו ואינזאגי.

יובה - דינאמו קייב
    יובה תשחק מחר בטורינו מול קייב, קייבו שמובילה את הבית אחרי ניצחון בשבוע שעבר מול ניוקסאל, לעומת זאת יובה שיחקה מול פיינרוד וסיימה בתיקו.
    "המשחק של קייב פיזי כמו שתמיד היה" אמר ליפי. "למרות שבעבר היה לה יותר שחקנים זרים"
    "אנחנו בכושר טוב, גם פיזית וגם מנטלית. אנחנו קבוצה מאוחדת ואנחנו יכולים לעבור את המשחק הזה"
    ההרכב של יובה-
    בופון; טוראם, יוליאנו, מונטרו, מוראטי; קאמראנסי, תאקנדריי, דווידס, נדבד; די ואיו, דל פיירו.

7. AFC Member

פ.ס.וו - ארסנל - ארסנל ידועה כקבוצת חוץ מעולה, והיא הפייבוריטית הברורה לניצחון במשחק הזה. ארסנל באה בכושר שיא, וקשה מאד לראות אותה מפסידה בפעם הראשונה העונה בכל המסגרות (!). לאיינדהובן בבית אין שום ייתרון, כי כידוע, ארסנל קבוצת חוץ מצויינת. אם פ.ס.וו תצליח לנטרל את ההתקפה הקטלנית של ארסנל, כמו שדפורטיבו עשתה בעונה שעברה, אז לארסנל אין סיכוי. יהיה מעניין.

גלא - בארסה - בארסה מגיעה למשחק בתקופה רעה, לאחר שהפסידה לנובלדה מהליגה השלישית אבל ניצחה בדרבי של ברצלונה את אספניול. גלא, במקום הראשון בליגה הטוריקת והאלופה, תסתמך על חסן שאש בעיקר. אם ואן-חאל יכניס את חואן ריקלמה, לבארסה יהיה הרבה יותר קל. פשוט מדהים שלבארסה יש כזה שחקן, אבל ואן-חאל לא מנצל אותו.

8. Julian Joachim Member

פ.ס.וו היא קבוצה הגנה מעולה, ויש לה גם קישור טוב מאוד עם ואן בומל ווגל (הוא פותח?). לדעתי היא מאוד תטריד את ארסנל, אפילו שהבנתי שההולנדי המתרומם כן נוסע למשחק, במעבורת או משהו... באמת מעניין.

ווידוקה, ריקלמה בכלל לא נסע לטורקיה לפי מה שהבנתי... אז הפעם זה לא ואן חאל אשם.

9. שגיא Guest

וידוקה, דבר ראשון - בארסה לא בתקופה רעה!
    היא הפסיקה לתת משחק טוב מול ברוז' מבלד הדקות האחרונות
    וגם משחק מצויין בדרבי מול אספניול, והדבר החשוב הוא הניצחון שמוסיף למוראל השחקנים....
    דבר שני - ריקלמה בכלל לא יצא עם בארסה לטורקיה, הוא פצוע....
    -------------------

אגב, פיימן ופולדש, אהבתי את שיתוף הפעולה בינכם!
    חחחחח הכל היה מתכונן, פולדש דופר', פיימן מילאן, גדול!

10. Julian Joachim Member

תודה תודה, אנחנו גדולים וכל זה...

:)

עלוב וידוקה!!!
    זה היה בכלל אואן!

(אז למה הודית שעשית את זה?)

11. juva Member

אמממ, וידוקה אמר פה איזה פרט שנשמע לי קצת מוזר "ארסנל ידועה כקבוצת חוץ מעולה" באיזה פלטנה?! ארסנל משחקת מעולה בבית אבל בחוץ זה סיפור אחר לגמרי

עכשיו אחד המשחקים המענינים במחזור יהיה בארסה-גלאטסראי, בארסה, היא הקבוצה הראשונה שניצחה את גלאסטראי בבית מזה 3 שנים, גלאסטראי רוצה נקמה על ההפסד המשפיל, לבארסה זה מבחן רציני ראשון העונה אחרי ששיחקה נגד קבוצות חלשות ממה, ונפגשת מול הקבוצה עם המגרש הכי מפחיד באירופה, הימור שלי 2:2, ושחקן טורקי מורחק

12. Don p1 Member

וידוקה אני מקווה שאמרת את זה בציניות...
    ארסנל נחשבת לאחת מקבוצות החוץ הרעות ביותר, וזה היה המכשול העיקרי של הקבוצות בשנים האחרונות. הבדלי משחק ענקים בין משחקי הבית לחוץ של הקבוצה.
    הרבה אמרו כי בעיה זאת נובעת מכך שהולנדי המצויין דניס בארקמפ לא מגיע לכל משחקי החוץ של הקבוצה בגלל פחד הטיסות שיש לו, ורק אם המשחק קרוב הוא עובר אותו ברכב, מה שעוד יותר מעייף את השחקן ובארקמפ עף פעם לא טוב במשחקים האלה.
    בכל מקרה מחר אמור בארקמפ להגיע לארץ מולדות באוניה, כך שאולי הוא ישחק טוב יותר וארסנל תזכה לניצחון חוץ...

13. Pasquale Member

אני דווקא חושב שאתה צודק אבל אל תגיד מיד שאינטר גרועה מול הקבוצות הטובות... מי יודע מה תעשה מחר אינטר לאייאקס או מה אייאקס תעשה לאינטר... מחר תיהיה תבוסה גדולה אחת בסאן סירו... (אה וואלה סאן סירו, לא הרבה קבוצות יוצאות שם עם נקודות...)

14. AFC Member

גם אני לא מבין מדוע אמרתי זאת...

כנראה שהתכוונתי שהיא קבוצת בית מצויינת...

סילחו לי...

המשיכו בדיון, בבקשה...

15. ראול המלך Member

אוקיי
    לארסנל המחודשת יש קבוצה מאוזנת יותר כרגע
    והעובדה לדעתי שהם התגברו על טראומת משחקי החוץ היא שאת האליפות שנה שעברה הם לקחו לא פחות ולא יותר באולד טראפורד אבל באירופה זה יכול להיות שונה לכן זה יהיה בעצם המבחן האמיתי של התותחנים