ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Rushie Member

@Scouser Tommy
    כשקלופ נשאל במסיבת העיתונאים הראשונה שלו איך נושא הרכש הולך לעבוד (אחרי שבתקופת רודג׳רס כן היו כנראה כמה החתמות שהונחתו ע״י הקומיטי) הוא אמר שאין לו בעיה לשמוע על כל שחקן, בתנאי שלו יהיה שמור הlast call. וכך היה ואין סיכוי שהרכש שלנו היה מצליח כפי שהצליח אילולא זה.
    זה מה שאני מקווה שנשמור עליו גם עם המאמן החדש. צריך לזכור שבסוף הוא זה שמתנהל עם השחקנים האלה ביום יום.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

לרודג׳רס היה קול בקומיטי אבל היה צריך שם רוב, לקלופ היה את היכולת לשים וטו שזה למעשה ביטל את הצורך בקומיטי והוא סוג של התפזר מהר אחרי ההגעה שלו כשנשארו הדמויות המוכרות שאמורות לעסוק ברכש.
    לא מאמין שיתנו לסלוט וטו, לא חושב שאפילו בפיינורד היה לו את זה.

3. Rushie Member

קרא לזה וטו או איך שתרצה, בעיניי אסור להביא שחקן שהמאמן לא רוצה.
    כמובן שלא צריך ללכת רק על שמות שהמאמן מביא כמו שקורה עם טן האח ביונייטד, טוב שיש בשולחן אנשים שיתנו לו איזונים ובלמים, זה הוכיח את עצמו גם בשאלת יוליאן בראנדט-סאלח במקרה שלנו.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

טן האח לקח את זה כבר לעניין לא מקצועי. עשיה לביתו (בית חבריו - סיים שיט). כשהוא יפוטר, אני בטוח כל הג'יפה על מעשיו תצא.

5. k_700 Member

ביונייטד לא הביאו רק שחקנים שטן האח איתר(דוגמא? את הויילן הצוות איתר והכיר לטן האח).
    מומלץ מאוד שיצליחו למכור שחקנים בזמן או בכלל(משהו שיונייטד לא עושה) וגם להביא שחקנים בקיץ בלי קרקס שכל שחקן שאמור לעלות 20 מליון הוא סאגה של חודשיים.

אני כן רואה אתכם מביאים לו שחקנים על הראש, אולי תוך שכנוע. לא רואה אותו, לפחות בהתחלה פותח שם במלחמות כשברור שהוא צריך להוכיח את עצמו.

אני חושב שאם קלופ לא היה רוצה את סלאח הוא פשוט לא היה מגיע.
    הוא אולי לא היה האופציה הראשונה שלו אבל הוא לא היה נגד.
    הוטו שהיה לו לא הייתה ספקולציה, זה משהו שצוין כדי להדגיש את השינוי מתקופת רודג׳רס.

אותי מעניין לראות איזה מגנים תביאו.
    הוא אוהב מאוד לשחק עם אינברטד והוא הרבה פעמים משתמש בחטראודה(בלם די מגושם) בתפקיד הזה.
    הוא גם מאוהב בקו הגנה גבוה שזה יכול להיות טו ריסקי כשנכנסים כבר לשנים האחרונות של ואן דייק.
    כאמור גם עניין הווינגרים מעניין. הוא לא משחק שם עם חלוצים אלא שחקן אחד שיותר דומיננטי על הקו והשני הוא יותר פליימייקר שנכנס לאמצע.

אין לי ספק שהדבר שהכי אהבתם בו זה שהוא הצליח לקחת אליפות עם מינוס 35 מליון אירו בנט ספנד.
    מה שזה עשה להנרי כשהוא קרא את זה...(דמיינו רגע את הmeme עם קארטמן).

בלונג טרם אני מאמין שהסיכוי שלו להצליח אם תתנו לו סגל שיותר משופע בשחקנים צעירים שעוד צריכים להוכיח את עצמם מאשר כאלה שהיו כוכבים גדולים אצל קלופ ולא יבינו מה הוא רוצה מהחיים שלהם. שזה אכן אומר לחתוך בבשר החי(כולל כמה שכרגע מוגדרים אנטצ׳בלס).

6. MaxAaRons Member

אלוהים יעזור לך.
    הלוואי תקבל אותו ,אפילו במועדון עלוב כמו שלך שאין בו שאיפות הוא יקבל בעיטה בתחת תוך עונה.

7. oranfu Member

אני לא מבין מאיפה החששות שלמאמן לא יהיה בכלל "סיי" בנוגע לרכש.
    ברור שיהיה לו, אבל אני מניח שלא יחתימו שחקנים רק כי הוא רוצה.

בזמנו, זה עבד אצלנו בצורה הזאת:
    המאמן אמר איזה עמדות הוא רוצה לחזק, איזה מאפיינים חשובים לו ואז הצוות המקצועי מביא רשימה של מועמדים, כל אחד עם ההמלצות שלו ומקבלים החלטה כשלא מתבצעת החתמה במידה והמאמן לא מאשר אותה.
    מה הבעיה בזה?

לא נכנס להשוואות טן-האח וסלוט כי אין לי מושג לגבי סלוט, אבל דווקא זכור לי שבזמן אמת חברים מהפורום ההולנדי הזהירו את אוהדי יונייטד שטן-האח אוברייטד\בלוף (או משהו בסגנון).

8. VAR Member

זה + בניגוד לבניטז, טן האח כן לקח אליפות בהולנד (3 כאלה כולל 2 דאבלים, ליתר דיוק).

זה לא שמדובר במאמן ליגה רע.

9. k_700 Member

אף אחד מהם לא הזהיר שהוא בלוף.

10. oranfu Member

לא זוכר את המילים המדוייקות, אבל זוכר בוודאות שהיה משהו לגבי זה שהוא ממש לא מה שחושבים כלומר לא כזה טוב.

11. k_700 Member

לא זוכר אחד שלא החזיק ממנו ממש אז בזמנו.

דיברו כמובן גם על המינוסים שיש לו. מאמין שהם גם יאשרו את זה.
    קל לבדוק את זה כמובן, אפריל-מאי 22 בדיון שלנו.

12. oranfu Member

אני לא עד כדי כך משועמם.
    זוכר בוודאות משהו כזה.

13. k_700 Member

אז כמשועמם כרוני עם זכרון לא רע אציג לך את ממצאיי.
    כולם החזיקו ממנו מאוד, דיברו על קפאון תוך כדי משחקים כשצריך לשנות ואונס של ה-11 שלו.
    אחד חשב שיכול להיות לו בעיות עם לחץ אחר וניהול אגו גדול כמו שיש בצמרת הליגה האנגלית ביחס למה שהיה לו בהולנד.

לגטימי. איזה מאמן שמגיע מליגה קטנה לא יעלה את החששות האלה כשהוא מגיע ליונייטד או ליברפול?

14. MaxAaRons Member

נו.... הם אמרו שאונס את ה11 שלו,ודיברו על תגובה גרועה במהלך המשחק.
    ואמרו שיהיה לו קשה להצליח במועדון גדול באנגליה בגלל האגו של שחקנים +לחץ.
    מה אני אגיד לך ממש השפריצו עליו כמו המשתמש VAR שחולם לקבל אותו בדורטמונד (אותו אחד שהרצת עליו דאחקות שהוא טען שסאנצו זה מסי\סלאח בהתהוות).
    היה שם משתמש בשם ארז שליכלך עליו אחרי כל משחק כמו שאני מלכלך על האפס הזה עכשיו.

אני מניח שאז וגם היום הם זוקפים את הקרדיט להצלחות שלהם לאוברמארס.
    ראינו איך האח נראה אצלך בלי מנהל מקצועי :)

בקיצור בהצלחה לאוהדי ליברפול עם ארנה סלוט- הם יצטרכו אותה.
    הם למעשה מקבלים פה מאמן פחות טוב בהרבה מטן פח על הנייר.

15. k_700 Member

ארז היה מקשקש בלי שום הגיון, היה מקווה שיפסידו כשהם מנצחים ולוקחים אליפות. כבר מזמן לא רושם שם(כנראה הטיסו אותו, בצדק).
    הם כולם אהבו את טן האח, החזיקו ממנו והיו עצובים שעזב, לך ל18 באפריל בדיון שלנו מ21-22 ותראה בעצמך.

כן היו לחלקם ספקות אם הקפיצה הזאת לא גדולה מדי אחרי אייאקס אבל מפה ועד לחשוב שהוא אוברייטד/בלוף המרחק ענק.
    אין מאמן בלי חסרונות וזה כולל את פפ גווארדיולה.
    אף אחד מהם לא זקף את ההצלחות רק לאוברמארס, תפסיק לקשקש.
    זה מגוחך. בסוף יש מאמן שמנהל משחקים ומכין את הקבוצה.
    לא אוברמארס ניהל את המשחקים בצ׳מפיונס מול ריאל, באיירן וטוטנהאם.

לא אוברמארס היה שם כדי לנהל משחקים שהכריעו אליפות צמודה. כבודו במקומו מונח כמובן, יש לו חלק חשוב בהצלחה שלהם.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 748)

1. חניבעל להרכב