ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

לא יודע. בן 16

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קטע, קלופ עכשיו אומר שפשוט לא יכולנו לממן עסקה על קוטיניו.

לא פעם ראשונה וגם לא שנייה בקיץ הזה. אין לנו שקל זה די ברור, כנראה אפילו לא קצת עודף שמצאנו בין החריצים של הספה כדי לעשות איזה החתמה מסכנה לרוטציה בכמה גרושים. אבל יהיה מאוד מעניין להבין למה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני סגירת החלון קלופ אמר שהעסקה של קוטיניו יותר מדי יקרה, אם לזה אתה מתכוון אז זה לא אומר כלום.
    חופרים לו על קוטיניו אז הוא עונה תשובות פוליטיות. הוא לא יפתח את כל הבעיות והסיבות האמיתיות בפני התקשורת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מדבר על זה:

Jürgen Klopp on Coutinho to Bayern: "When I first heard about it, I thought ‘that makes sense’. As weird as it sounds, we couldn’t afford the deal. He’ll fit in well at Bayern.”

זה בתגובה להשאלה שלו לבאיירן.

הוא לא יפתח שום דבר אבל הוא גם לא ממש התבייש במהלך הקיץ להגיד שפשוט אין לנו כסף.
    שים לב איך אפילו לא קושרנו ברצינות לאף שחקן בשום שלב של החלון או לפניו. לא הייתה כוונה להביא אף אחד בשום נקודה. כמובן שזה כבר 1+1 שלי ולא משהו שקלופ אמר אבל לדעתי התמונה די ברורה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Rushie Member

afford the deal זה לאו דווקא במובן כלכלי.
    מעבר לזה באמת נשמע לך הגיוני שלא היו לנו 8.5 מיליון יורו לשים אם היינו רוצים?
    במקרה של קוטיניו זה דווקא הכי ברור שלא סגרנו כי לא רצינו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

On #Coutinho, James Pearce writes "the dialogue between the parties didn’t last long. It was a non-starter. Liverpool swiftly made it clear that they wouldn’t be interested in what was on the table – an expensive season-long loan with the option to buy next summer."
    "Finance played a part but it wasn’t the overriding reason. It would have cost Liverpool in excess of £21 million in wages and loan fees to secure Coutinho’s services for the next nine months."
    "Klopp and Edwards were in agreement – that kind of outlay just couldn’t be justified for a player who had lost his way so alarmingly last season."
    "They spoke about how Coutinho would potentially fit back into the team. Would he instantly improve Liverpool’s starting XI? The answer was a resounding no."

כמו שאמרנו, גם אם הסיבה כלכלית קלופ לא יילך לתקשורת ויגיד שלא יכולנו להביא אותו כי אין כסף לזה.

https://pbs.twimg.com/media/ECXSShvWwAEqoEf?format=Xxx&name=medium
    חייב להכניס טיפה קונטקסט למספר הזה.
    ההגנה לא מתפקדת כרגיל נכון אבל יש 2 דברים משמעותיים שקרו במשחק האחרון שלא מקבלים התייחסות.
    בתחילת המשחק שלטנו כמעט לחלוטין ואז מילנר נפצע בראש דימם וירד לקבל טיפול, עם 10 שחקנים סוטון התחילה להשתלט על המשחק והגיעה ל2 מצבים. משם המומנטום של המשחק התהפך והם קיבלו עוד כמה מצבים עד למחצית.
    מתחילת המחצית ה2 ועד לפאשלה של אדריאן הם לא עשו שום דבר.
    אחרי הפאשלה של אדריאן נכנסנו לפאניקה נוראית שהטמטום הזה יעלה לנו בנקודות וסוטון הגיעו לעוד 2 מצבים.
    אני מרגיש שה1.94 הזה מוגזם בגלל נסיבות נדירות.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/19
    owen11111, oranfu ו-Scouser אוהבים את זה.
  7. Coutinho10 Member

למה שנביא אותו ב-20 מיליון פאונד לעונת השאלה ואופציה של עוד 100 מיליון ?

אין שום צורך להשקיע סכום כזה על שחקן אחד במצבנו. קוטיניו או לא קוטיניו, אין שום צורך בזה.

אצל באיירן זה מהלך הגיוני, עזבו שני שחקנים שהחזיקו אותם עשור וקוטיניו עשוי להיות שחקן משמעותי בשבילם לשנים הבאות ואולי גם הפנים של המועדון.
    אצלנו הוא היה נהדר אבל עדיין לא שחקן של 100 מיליון, עשינו את עסקת חיינו עליו והסתדרנו ועדיין מסתדרים מעולה בלעדיו.

בבחינה הכלכלית, אני בטוח ולא באלף אחוז, במיליון אחוז, שכל שיקול כלכלי עובר דרך קלופ היום. ואם "אין כסף" הקיץ זה מתוך הסכמה גורפת בין כל הצדדים במועדון שהקיץ לא מוציאים כסף מסיבה מושכלת. מגדילים את אנפילד, בונים מתחם אימונים חדש, המשכורות צמחו הקיץ וגם מאמין שלואן דייק יציעו בקרוב חוזה חדש, + לא היה מישהו ששווה להיכנס בשבילו לשוק (והיום כדי להשיג שחקן שבאמת יהווה שדרוג על הקיים אנחנו צריכים להכניס את היד עמוק לכיס.).

בוורסט קייס, מצב שבו אנחנו נדפקים וסלאח או מאנה נפצעים חס וחלילה, או יותר גרוע, רוברטסון - אפשר להיכנס לשוק בינואר. (ובהחלט היה מקום להביא קיצוני ומגן שמאלי, ואולי הם שקלו במקרה חירום לתת דקות לאליוט ולארוסי.)

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

But according to the Mirror’s David Maddock, Keita will not only miss the Arsenalgame on Saturday as he “could be out for a while” with the complaint.

בשקט בשקט קייטה יותר פציע מהרבה פצועים שמקבלים את כל הפוקוס.
    המון פגיעות קטנות ומכל אחת לוקח לו המון זמן לחזור.

Scouser Tommy ו-Rushie אוהבים את זה.
  9. oranfu Member

מתסכל מאוד כל הסיפור איתו.
    בגרמניה הוא לא היה נפצע בכזאת תדירות.

עושה רושם שגם העונה הוא יהיה נוכח נפקד.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחלוטין. כרגע הוא חשוד ברמת לאלאנה, כנראה שיש פה בעיה פיזית רחבה... כמובן שאליפות אפריקה לא תרמה למצב אבל צריך להתחיל להתייחס לקייטה ככישלון גם אם זה נטו מבחינת כשירות.

מכה שצריכה להבהיר את הצורך בחיזוק להתקפה. איך שלא נהפוך את זה, קייטה היה אמור להיות הכלי ההתקפי המשמעותי ביותר שלנו אחרי השלישייה ואוקס, בנו על היכולת שלו לחתוך הגנות, לעבור שחקנים בדריבל בקישור...

לגבי קוטיניו,
    20 מיליון פאונד ל-9 חודשים זה הרבה, אבל לא אם אתה רואה אותו בתור ההבדל בין מקום שני רחוק מסיטי לבין מאבק אמיתי גם העונה. רובנו כאן רואים אותו כשחקן שמסוגל לעשות את ההבדל הזה, קלופ דיי בבירור לא.
    להגיד שהוא לא משפר את ה11 שלנו זה קצת מצחיק... קבוצה במעמד שלנו ועם כמות המפעלים שלנו לא צריכה לדבר במונחי 11, אלא במונחי 14-15. לא חושב שיש ספק שהוא שיפור עצום על פני אוריגי ושאקירי.

אגב שאקירי, 4 משחקים מתחילת העונה והוא שוב פעם לא נספר בכלל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Mellow29 Kopite

דבר נוסף שקלופ הזכיר בעקבות המשחק מול צ'לסי בסופר קאפ, זה השינוי בהוראות שהקוונים מקבלים לא להניף דגל עד סוף המהלך וההשפעה שלו על היכולת להעריך בזמן אמת אם קו ההגנה מתפקד כמו שצריך.

אם קבוצות מקבלות הזדמנות להמשיך את המשחק גם אחרי נבדל, ובהמשך המשחק לא נעצר (נניח, הקוון הניף דגל אחרי בעיטה שנחסמה אבל השופט סימן להמשיך), הסטטיסטיקה לא יכולה לשקף את זה.

אני מניח שזה יתבטא בעליה רוחבית של הxG בפרמיירליג.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת נקודה מעניינת, הסטטיסטיקה צוברת גם מהלכים שהיו אמורים להיפסל? אתה בטוח?

13. Coutinho10 Member

אני חושב שמאבק אמיתי יהיה עם סיטי גם בלי לשים 20 מיליון בשביל להשאיל את קוטיניו לעונה.
    אין שום ערובה להצלחה איתו, אנחנו לא יודעים איך הוא חוזר מבארסה ואיך זה יעבוד עם עוד 8 קשרים בסגל.
    כתבו לפניי דברים נכונים, המשחק שלנו השתנה מאז שהוא עזב עם נטייה הגנתית יותר ומרכז שדה קשוח יותר, אם תיאורטית היה מגיע, האם זה נכון לשנות את צורת המשחק שלנו בשבילו ?

בנוסף, הוא לא שווה את ה-100 מיליון הנוספים שנצטרך לשלם בסוף העונה אם נרצה להשאיר אותו.
    לשלם 120 מיליון על שחקן זה על גבול הדמיוני במועדון שלנו, אבל נניח שכן, ואם כבר אנחנו מגיעים לסכומים האלה, בחיים זה לא יהיה על שחקן כמו קוטיניו שמעולם לא נתן מספרים גדולים, בטח לא בעקביות. אותו שחקן היה כישלון טוטאלי בקבוצה טובה יותר ואף פעם לא היה כוכב גדול בפרמיירליג או לפחות לא באופן יציב.

להביא אותו זה נטו רומנטיקה כי הוא שיחק פה ולא נרצה לראות אותו אצל אחת היריבות. מקצועית, אין שום היגיון במהלך שכזה כרגע, ובמחיר הזה.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו הוא גם אף פעם לא היה כוכב בפרמיירליג, וגם אין ערובה להצלחה איתו. מחר אני כבר אשמע שהוא היה סתם איזה בינוני שעבר פה. סיפרתי לכם גם שהאקסית שזרקה אותי הייתה מכוערת גם ככה ואני הייתי המתפשר בקשר?

כל דעה מתקבלת. אני לא אגיד לאף אחד שאסור לו לחשוב ש"אין שום הגיון מקצועי" בלהביא אותו (אוריגי באגף > קוטיניו, כידוע), ושהוא לא צריך להיות פה לעונה גם במחיר שהוא פינאטס עבור עולות חדשות בפרמיירליג (מי דיבר בכלל על להשאיר אותו ב120 מ' אירו? באיזה עולם היא תקבל עליו סכום כזה? מה רע בהשאלה לעונה?). אבל בבקשה, לא לאנוס ולשכתב את ההיסטוריה בשם האג'נדה הנוכחית.

לי נראה שלהחתים שחקן שכבר הוכיח את עצמו בקבוצה שלך, עם אותו מנג'ר, לצד אותם שחקנים זה בערך המניה הכי בטוחה שאי פעם תוכל למצוא בשוק ההעברות. אז להגיד "אין ערובה להצלחה איתו" זה בעצם לא אומר לי כלום אם זה נאמר עליו. אין ערובה לשום דבר בחיים, אז לא תעשה כלום? משפט חסר הגיון. מדברים בסיכויים ואחוזים ובמובן הזה, מהלכים הרבה יותר גדולים בשוק ההעברות נעשים כל קיץ שהם בעלי סיכון הרבה יותר גבוה.

יש טיעונים בעד ונגד, אפשר לקבל הכל. זה בטח לא "נטו רומנטיקה" וטיעונים מזלזלים אחרים בסגנון הזה.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Coutinho10
    כרגיל, כולם כותבים x ואתה מגיב ל-y.
    תסתכל מה כתבתי, לא כתבתי שצריך לשנות את הסגנון שלנו בשבילו, להיפך - כתבתי שלא צריך לחשוב במונחי 11. כלומר, צריך לחשוב האם קוטיניו משפר את *הסגל*, לאו דווקא את ההרכב.
    בעיניי התשובה היא חד משמעית כן, חוץ מהשלישייה הוא יותר טוב מכל האופציות ההתקפיות שלנו, ובמשחקים בהם אנחנו צריכים אקסטרה יצירתיות מהקישור (אנדי או טרנט לא משחקים, לדוגמה), הוא יכול לתת גם את זה.

אם הוא שווה או לא שווה את ה100 מיליון זאת לא שאלה לעכשיו, זה היינו מגלים בסוף העונה ומחליטים אם מתאים לנו או לא.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.