ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

המועדון אף פעם לא התנתק מכתבי החצר.
    הם מדווחים את מה שהמועדון רוצה שידווחו.

לא יכולים לשלם על ורנר בגל הקורונה?
    אולי.
    אבל יש לנו אינטרס ברור להציג את זה ככה גם אם יש לנו יכולת והעדפנו לא להביא אותו מסיבות מקצועיות.

המשבר פוגע בנו, ועדיין אני מעריך שמצבנו הכלכלי בטופ של הטופ של המועדונים (אולי למעט סיטי\פריז\ריאל\יונייטד).
    יכול להיות שאנחנו מעריכים שדורטמונד\לברקוזן\באיירן\רומא\אינטר\ברצלונה\ולנסיה ייאלצו למכור שחקנים משמעותיים בסכום נמוך בצורה לא מבוטלת ממה שחשבו רק לפני 3 חודשים ובמקרה כזה עדיף לנו לוותר על ורנר בשביל שנוכל ללכת על הזדמנות אחרת שאנחנו מעדיפים.

למשל, אני בטוח שבמועדון גם סאנצ'ו והאברץ הם מטרות שעוקבים אחריהם שנים, אבל להם אין סעיפי שחרור והמועדונים שלהם קבעו תגים של 100+ מיליון. אנחנו לא מוכנים לשלם כאלה סכומים על מישהו שהוא לא גיים צ'יינג'ר (VVD\אליסון) אבל אם המועדונים האלה ייאלצו עכשיו להוריד 30% מתג המחיר, אנחנו בעניין?
    עד לפני 3 חודשים חשבנו שזה או ורנר ב50 או סאנצ'ו ב100, ועכשיו זה ורנר ב50 וסאנצ'ו ב70 - מי אנחנו מעדיפים?

וסאנצ'ו והאברץ הם רק דוגמאות, יש עוד שחקנים כאלה.

אני מקווה שזה המקרה ולא שהמועדון פשוט מסרב להוציא כסף.

Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה מאמין לדיווח באתלטיק, הרי שבליברפול מעריכים את ורנר מעל סאנצ'ו וההוא מלברקוזן.

לא נדע למי להאמין ומדברים פה על חלון שייסגר אפילו אחרי ספטמבר אז יש זמן, אבל יש כבר ריח של קיץ 2019.

3. Coutinho10 Member

יש איזה אחד בשם דילייני שדיווח עכשיו באינדפנדנט את זה:

לא יודע אם נחשב לאמין אבל הוא טוען שאם קלופ ירצה מישהו באמת (או במקרה הזה סאנצ'ו), ימצאו בשבילו את הכסף. אומר גם שההשלכות שהרד סוקס לא משחקים פוגעת בנו.

בגדול לא אכפת לי מי מבין ורנר או סאנצ'ו או האברץ יגיע, זה שבכלל זה הקליבר שמסתכלים עליו ? זה כבר לא משנה מי מהם, כל אחד מהם זה רכש איכותי ביותר שירגש את האוהדים. אולי באמת אצל אחד מהם (מינוס ורנר) תיפתח הזדמנות מיוחדת לרכוש במחיר זול, לכו תדעו.

4. Rushie Member

קלופ רצה באמת את וורנר והוא לא כאן. כל כתב אפשרי דיווח שהשניים דיברו ישירות. יש גבול לכמה אפשר להמציא.
    קלופ רצה באמת גם את פקיר, הבחור כבר צולם עם חולצה שלנו, והוא לא כאן.
    הוא רצה את קייטה וקיבל אותו רק שנה אחר כך בדיל מאוד מוזר, ואם תרצה הוא רצה גם את למאר וקיבל צ'מברליין, רצה דאהוד וזיילינסקי וקיבל ווינאלדום.

אם אתה רוצה להאמין לזה אז לבריאות, העובדות מראות שהדבר היחיד שמשפיע אצלנו בסוף זה כסף. הבעלים רוצים מועדון שיהיה self-sustained. כל עוד לא יכנסו 80 מיליון לקופה מאיפשהו, הם לא ייצאו על סאנצ'ו.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הדיווחים מאוד ספקולטיביים, ברור לחלוטין שהיה עניין בורנר, אבל להגיד שהעדפנו אותו על סאנצ'ו והאברץ נשמע לי כמו הערכה נטו. מה שאני כאילו יכול להסכים איתו זה שהעדפנו ורנר ב50 מסאנצ'ו/האברץ ב100.

מבין לגמרי את מי שחושש מעוד קיץ עקר לחלוטין, פשוט לא ממש בטוח שזה המצב. היסטורית אתם צודקים. פרקטית אני בתחושה שקלופ מבין היטב שהסגל הזה כן צריך שחקן-שניים בעמדות ובפרופיל הנכון, ושאם הוא מבין את זה, הבעלים יביאו את אחת מהמטרות.

@oranfu האמת שמה שאתה כותב מעניין ומסתדר לי עם המדיניות הסבלנית של המועדון מאז שקלופ הגיע. יש מצב שזה wishful thinking, אבל זאת לגמרי אופציה שאנחנו מחכים לראות את האימפקט של הקורונה גם על מועדונים אחרים לפני שאנחנו שמים כסף על מישהו.

@Rushie לכתוב "רצה באמת" זה מספר רק חלק מהסיפור בעיניי. ברור שהוא רצה, וכמו שכתבת, גם בעבר התפשרנו על מטרות שאולי לא היו אופציה 1. ותראה לאן זה הביא אותנו...
    אז להגיד שכל מה שקורה עכשיו זה למרות הבעלים זה קצת קיצוני, לא מדובר במייק אשלי בכל זאת. אני מרגיש שצריך פה את @owen11111 כדי לסגור כמה פינות בהיבטים הכלכליים, אבל לתחושתי הבעלים האלה כן השקיעו כספים במועדון בשנתיים-שלוש הללו. אולי לא ברכש - אבל כן השקיעו.

owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

אני לא יודע מי המקור לדיווח הזה באתלטיק.
    אולי באמת מעריכים אצלנו את ורנר יותר מסאנצ'ו והאברץ. אני לא משוכנע שזה נכון, משהו מנע מאיתנו ללכת על ורנר למרות שהמחיר לא בשמיים וגם בעונה שעברה לייפציג כנראה היו מוכנים למכור בסכום דומה ועדיין לא עשינו עם זה כלום.
    יכול להיות שיש חלק אצלנו במערכת שמעריכים אותו יותר.
    אני עדיין מסרב להאמין שאנחנו חמים על ורנר, חושבים שהוא שחקן ההתקפה הכי טוב בשוק - ולא מסוגלים לשלם 50 מיליון.
    קלופ רוצה אותו כמטרה הבכירה, חם עליו, והמועדון לא מסוגל לתת לו סכום כזה אחרי כל ההכנסות והוצאות מינימליות על רכש כבר שנים? לא יודע, באמת שלא יודע.

תראו, בטוח היה עניין בורנר, עניין רציני אפילו. אבל איכשהו, למרות כל הרעש, למרות המחיר הלא גבוה (יחסית) - לא עשינו צעדים רציניים בנושא. שיחת זום או שתיים של קלופ עם ורנר זה לא המון. אפילו סולשיאר נפגש איתו אישית לפי הדיווח ואנחנו מקושרים אליו כבר הרבה מאוד זמן, הרבה הרבה מלפני הקורונה.
    אני חושב שהחזקנו אותו על אש קטנה, כי ברור שהעיסקה קורצת, בזמן שאנחנו מנסים לעשות מהלך על מטרה גדולה יותר.
    הקורונה טרפה את הקלפים והורידה מחיר של מטרה שלפני זה חשבו שלא ריאלית.

למשל, אני מניח שהמעבר של ורנר לצ'לסי סוגר את האפשרות שלהם להביא גם את סאנצ'ו (והם נחשבו מועמדת רצינית מאוד להביא אותו).
    מה שמשאיר, כנראה, רק את יונייטד שם. יונייטד לצורך העניין גם עושים רעש של "קיץ שקט" ומלכתחילה סאנצ'ו כנראה לא שש להגיע לשם.
    יכול להיות שבחישוב מחדש, אנחנו מעריכים שסאנצ'ו אפשרי במחיר שאנחנו מוכנים לשלם.

או, שבאיירן אשכרה מביאים את סאנה ולא יכולים להרשות לעצמם גם את האברץ ואז יש לנו דרך קלה יותר אליו.

היו עוד שמות מעניינים שקושרו אלינו, מאוד בקטנה, בתקופה האחרונה. שחקנים שניתן לצפות שהמחיר שלהם יהיה מאוד גבוה אבל בעקבות המשבר יהיו בשוק בחצי מחיר?
    ורנר ב50 או 2 מטרות ארוכות טווח אחרות שיעלו ביחד 60 במקום 100?

אני חושש כי אני כבר מכיר את ההתנהלות של הבעלים בכל הנוגע להוצאת כסף, אבל באמת שלא יכול להיות ששוב לא יוציאו כסף בקיץ.

7. Coutinho10 Member

ממה שהבנתי באיירן רוצה את האברץ בנוסף לסאנה, לבנות כביכול שושלת חדשה.
    בינתיים לייפציג סוגרת עם מילוש ראשיקה מורדר ברמן כמחליף לורנר (ראשיקה גם קושר אלינו כמה וכמה פעמים).

וואלה מפתיע שעוד לא נגמרה העונה וכבר כמה החתמות מעניינות על הפרק, חשבתי לרגע שאנחנו לקראת קיץ שקט.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הימור ללכת על סאנה אחרי הפציעה שעבר.
    אם המחיר גבוה שווה לסיטי לקחת ולהעיף כפול מזה על איזה תותח.

הקורונה גמרה לספרס את הקיץ, פגעה/גמרה את הקיץ שלנו, גמרה בטח גם את ארסנל.
    צ'לסי מנ סיטי ומנ יונייטד זה סיפור אחר.

9. oranfu Member

אם באמת אנחנו לא מסוגלים להוציא כסף בגלל הקורונה (ושוב, אני לא מאמין שלא יכולים, רק שלא רוצים) זה עוד חיזוק לאיזה מקוללים אנחנו.

לא יודע מה התוכניות של באיירן, סתם נתתי דוגמה לתרחיש אפשרי.
    גם פסז' כבר השלימו את הרכישה של איקרדי.

בסוף נראה שרק אנחנו מכל המועדונים הגדולים לא מבצעים רכש בגלל הקורונה.

ולא, טוטנהאם לא מועדון גדול ולא, ארסנל כבר לא בלבל הזה בשנים האחרונות.

10. alexshw Member

לא הייתי ממהר לקבוע פרט ל - 2 קבוצות: צ'לסי אגרה את הכסף הזה בכל תקופת הבאן, הם הכניסו הרבה כסף ממכירות שחקנים, אז הקורונה לא משנה פה.
    המצב של טוטנהאם באמת על הפנים. לקחו עוד הלוואה של 160 מיליון פאונד. הם הכי ניזוקים מהיעדר צופים, בגלל שאמורים לשלם על האיצטדיון החדש. כעת המינוי של מוריניו נראה מוטעה עוד יותר. זה בטוח לא המאמן שהם צריכים עכשיו, כזה שיקדם שחקנים, יעלה את ערכם, יעשה הרבה ממעט, אלא להיפך.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה צ'לסי אגרה כסף ואנחנו לא אגרנו כסף?
    הם הוציאו על פוליסיץ' על מה הוצאנו כסף? מינאמינו?
    לגבי ספרס מסכים לגמרי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

פוליסיץ' זה לפני הבאן. במהלך הבאן הם בנט ספנד חיובי של איזה 100-120 מיליון פאונד לדעתי.
    כמובן בראש ובראשונה מכירת הזאר.

13. oranfu Member

אנחנו מסתכלים שנתיים אחורה - ההוצאה שלנו על רכש מינימלית.

אפשר ללכת עוד אחורה, אנחנו מוציאים מעט מאוד כסף נטו בשנים האחרונות (ולפני, תכלס).

14. yakov_y YNWA

יש לנו אליפות העולם בדצמבר או שהעניין בוטל/נדחה ?
    הרי היה רעיון שכל האלופות האחרונות יישחקו בשיטה חדשה, לא ?

15. RubberSoul Member

היה אמור להתקיים בקיץ 2021, אבל נדחה למועד לא ידוע בגלל הקורונה. באותו קיץ אמורים להיות היורו והקופה אמריקה...

yakov_y אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.