ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clichy COYG

הבעיה היא לא המכירה של לוברן אלא אי הבאת מחליף ברמה נורמלית.

לצאת לעונה של ליגה + צ'מפיונס + גביע עולם לקבוצות (שדוחה משחקים אחרים) עם 3 בלמים בכירים זו התאבדות, במיוחד שחלקם כמו שכתבו פה חשודים פיזית. לוברן הוא פשלונר אבל הנזק שהוא יכול לעשות כבלם רביעי הוא פחות.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויש לי גם עיתונאים מאוד מקושרים שאומרים את זה:
    Positive negotiations have taken place between Liverpool and Roma for Dejan Lovren. Liverpool expect to recoup almost all of the £20 million fee they paid for him. Klopp wants a clearer path to the first team for Sepp van den Berg. (
    @MelissaReddy_
    )
    מה הנקודה שלך?
    "חצי מהעונה" איזה הגזמה.
    אם חצי עונה נאלץ לאלתר כמו שאתה מתאר כי לוברן לא נמצא, זה אומר שלוברן היה אמור לשחק חצי מהעונה? איך זה מסתדר? כי זה נוראי גם אם לוברן עצמו ישחק חצי מהעונה, לא רק שהוא בינוני ומטה הוא גם פציע מאוד אז כל התאוריה שלך לא מסתדרת לי בכלל.

Clichy
    ברור שהייתי מעדיף להביא בלם ואז למכור את לוברן.
    זאת לא אופציה כבר.
    אבל אני לא יכול לקבל את התאוריה שאומרת שנשארנו עם בלמים שנפצעים הרבה ועכשיו חצי מהעונה נאלתר כי גם לוברן שנמכר הוא בלם שנפצע הרבה, למה הוא היה אמור לשחק חצי עונה? סתירה בתאוריה.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  3. Coutinho10 Member

הבאנו בלם הקיץ, והקפצנו את הובר לבוגרים. אני מבין את החשש שהם לא הולכים לשחק, אני לא ממש מסכים. הראשון מסתמן ככישרון אדיר ואחד שקלופ מאוד רוצה לעתיד והשני כבר חווה עונת בוגרים, צ'אנס הוא יקבל - אם הוא יקח אותו זאת שאלה אחרת. גם הובר וגם ואן דר ברג ליד ואן דייק יהיו בסדר לטעמי, לוברן היה מייצר לעצמו בעיות שאפילו ואן דייק כבר לא יכול היה לתקן.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא סובל את לוברן. ועדיין אין שום דרך רציונאלית להגן על המהלך הזה. מי שרוצה לחשוב בשיא הרצינות ש -

א. קלופ יעלה במשחקים שמעניינים אותו ילדים בני 16-17 בלי שום נסיון רלוונטי או במקרה של הובר בלי שום נסיון בוגרים בכלל.
    ב. שזה אחראי ונכון לעשות את זה, והתנהלות שמתאימה לקבוצה שרוצה 95-100 נקודות בשביל צ'אנס לאליפות.

שיבושם לו. לי מאוד ברור מה נקבל בפועל, ולדעתי עוד חודשיים-שלוש אנחנו נבקר שוב את ה"החלטה נכונה ומבורכת" הזה כשפאביניו במרכז ההגנה וללאנה בקישור לפניו.

גיל, לוברן שיחק 18 משחקים בעונה שעברה. לדעתך זה מספר שאפשר לצפצף עליו ולהגיד יאללה, יהיה בסדר אם נחלק את הכמות הזאת בין ילדודס שלא יודעים איך נראה מגרש פרמיירליג מבפנים לבין אלתורים עם הכלבויניקים למיניהם?

שלא יובן לא נכון - להעיף את לוברן זה צעד מתבקש שיקרה באיחור של כמה שנים טובות. אבל המהלך הנכון זה לחכות לינואר. תמכור, תביא מחליף.
    מה קורה בפועל? קיצרנו את השמיכה כל כך הרבה שכבר אי אפשר להתעלם מהפיל בחדר - הסגל חלש יותר מבעונה שעברה. יצאת לעונה אפילו יותר ארוכה ועמוסה מהקודמת (אולי לשם שינוי ננסה לעבור את הסיבוב שאנחנו נכנסים בו באחד הגביעים?) עם 2 וחצי בלמים, 1 וחצי מגנים ימניים, מגן שמאלי אחד. לא תשכנע אותי שזה בריא לבנות על ילדים כדי למלא את החורים האלה גם אם זו באמת התכנית.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה18 הזה משקר כי הייתה תקופה שהוא היה הבלם המועדף על פני קלופ, זה לא שהוא שיחק בגלל פציעות.
    היום גומז ומאטיפ מועדפים על פניו, הוא יתחיל וכנראה יסיים את העונה ׁ(אם יישאר) בתור ה4 ברוטציה.

הבעיות שלי עם הסגל הן לא מהיום, אני כתבתי עליהן כל הקיץ לכן כשמדברים על לוברן בואו נזקק את זה ללוברן עצמו ולא נעמיס את יתר הבעיות עליהן אני בעצמי כבר כתבתי מזמן.
    לא מקבל את זה שבגלל שמכרת את לוברן אתה נכנס לבעיה יותר גדולה ממה שהיה לפני המכירה שלו (עוד לא נמכר אגב).

אני ממש לא בטוח שלאלאנה בקישור ופאביניו בלם זה פחות טוב מלוברן בלם ופאביניו בקישור אגב...וזה בהתייחסות לתרחיש ה"בלהות".

6. Clichy COYG

@Liverpool-Forever
    גם אם לוברן נפצע הרבה אז הוא ידחה את הקץ שתשאר בלי בלמים. זו סיבה מספיק טובה להשאיר אותו עד שיביאו תחליף.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Clichy
    אם תסתכל על מה שכתבתי קודם על ההופעות של לוברן בפרי סיזן, לי זה נראה שאין לו כוח לשחק עבורנו יותר.
    הוא מבין שהוא 4 ברוטציה, הוא חושב שהוא מצוין, הגיע הזמן שלו ללכת.
    היה צריך להביא בלם? ברור...אבל כל הקיץ הזה שלנו הוא כישלון אחד גדול. מכירה של לוברן לא הופכת אותו לכישלון גדול יותר כי מדובר בשחקן לא מספיק טוב. אני מעדיף אלתורים על פניו אם לומר את האמת. כל פעם שהוא נכנס להגנה שלנו התחיל הבלאגן והכל הפך לקרקס. מאז שהוא לא בלם פותח הוא גרוע מאוד כשהוא נכנס לשחק במקום מישהו. הוא היה סביר כשהיה בלם פותח (לפעמים). יש פה ירידה שנובעת ממרמור. בפרי סיזן הוא נראה ממש כאילו אין לו כוח כבר. הג'וגינג שלו בגול בידידות האחרונה שהוא שיחק היה בלתי נסבל.
    מעדיף אלתורים ובזמן שאני כותב את זה רק מבין את זה עוד יותר. אפילו פאביניו בלם (שיחק שם פעם אחת והיה מצוין) ולאלאנה קשר אחורי (תרחיש בלהות שספק אם יקרה הרי אפשר באותה מידה להכניס את קייטה/צ'מברליין ולהזיז את הנדרסון אחורה).

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל משחק שפאביניו יפתח כבלם ונאבד אותו בקישור, אנחנו נקלל על המהלך הזה. חלטורות זה עוד מילא, אבל כשמדובר בשחקן מפתח כמו פאביניו, הקשר הכי טוב שלנו בסגל כרגע - זה מחדל. כמו האלתור של גומז כמגן ימני, אי אפשר ששחקנים עם משמעות כזאת בעמדות המקוריות שלהם יהיו נתונים לחלטורות כל העונה. כשזה מילנר אני אומר ניחא, אפילו הנדרסון, אבל לאבד את הקשר הכי טוב שלך לעמדת הבלם זה טמטום.

מעבר לזה, עניין ריבוי המסגרות העונה הוא קריטי, זה לא שיש לנו עונה בדיוק כמו הקודמת. אם אומרים לי שואן דן ברג אשכרה מוכן לשחק כדורגל בוגרים, אחלה, אבל גם על ברוסטר אמרו לי את זה והוא אפילו לא הגיע לספסל במחזור הראשון של העונה, אז תרשו לי לפקפק.

שוב, קשה להתלונן כששחקנים כמו מורנו ולוברן שסבלנו מהם המון עוזבים, אבל ההפקרות הפושעת של הגיבויים בהגנה היא הזויה. לא פחות.

oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקיץ היה כישלון, לכן כל ביקורת על עומק הסגל מתקבלת על הדעת.
    יחד עם זאת לגבי לוברן אכתוב שוב ואשאל אותך על הדרך:
    מה עדיף?
    לוברן בלם, קישור של הנדרסון וואיינלדום ופאביניו.
    פאביניו בלם, קישור של הנדרסון וואיינלדום וקייטה.

10. Clichy COYG

@Liverpool-Forever
    מודה שלא יצא לי לראות הרבה את לוברן בשנה האחרונה (מאז שירד במעמדו) ואם הוא באמת הדרדר עד כדי כך ביכולת אז הנזק שלו > התרומה שלו. אחרת זה באמת טעות רצינית.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נתון לפרשנות, יש פה אנשים שיותר תופסים ממנו ויש שפחות.
    אני חושב שמדובר בבלם אסון.
    אני זוכר ממש טוב הופעה ספציפית שלו אבל לא את היריבה. בעונה שעברה כשהיינו במהלך עונה שבקושי ספגנו שערים ואז הוא נדרש לעלות משחק אחד והיה לנו פשוט קרקס ברחבה והכל היה קשור אליו.
    זה בלם שתלוי בביטחון (זה אמור להיות קונצנזוס עכשיו כבר), הוא צריך לפתוח בכל שבוע ואז אתה תראה ממנו ממוצע סביר.
    זה לא בלם שאתה מעלה מדי פעם כשיש פציעות.
    מעבר לזה, מדובר בשחקן שכבר עשה המון נזק בקבוצה ולא השתפר במילימטר מההתחלה שלו אצלנו. כל פעם שהולך שחקן כזה זה חיובי לדעתי.
    היה ויישאר, אנחנו עוד יודעים איך זה אצלנו. יכול לתפוס את מקום 3 ברוטציה איכשהוא ולמשוך גם עוד עונות בקבוצה. טוב להיפטר מבינוניות כשיש את הצ'אנס.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתה מציג את זה ככה אז כן, אופציה 2 עדיפה, ואולי בנקודת הזמן הנוכחית זה באמת מהלך נכון למכור אותו. לא יודע אם הסלידה ממנו מעוורת אותי אבל אני נוטה להסכים עם הניתוח הזה.

מה שמרגיז פה זה שכנראה שידעו שלוברן כבר לא בתוכניות להעונה, ועדיין לא הביאו בלם, מגן שמאלי או מגן ימני, אפילו לא שחקן אחד לסגל הבוגר שיכול לעזור בעמדות האלה. הקיץ הזה מסתמן כאחד הגרועים שאני זוכר, כרגיל אחרי עונה טובה. רק שהעונה הזאת לא תיראה בסוף כמו 09/10 ו14/15.

כשמכרנו את דאונינג כמעט דמעתי מאושר, בני זונות שלא מאפשרים לי לשמוח באמת גם הפעם עם הקיץ ההזוי הזה.

Cup of Tea ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. Rushie Member

אני חושב שהוא סוס מת לא פחות מסטארידג' או ממורנו, רק עם מעמד חברתי טוב יותר בקבוצה.
    הייתי מעדיף שיביאו לסטארידג' ומורנו מחליפים, אבל עכשיו כשאני יודע שלא הביאו, האם בדיעבד אני חושב שזו הייתה טעות למכור אותם? ממש לא וזה אותו הסיפור עם לוברן. אני מעדיף עליו כל אחד אחר. גם את פאביניו, ויש מספיק משחקים העונה שבהם הנדרסון/ווינאלדום ואפילו לאלאנה כמס' 6 אמורים להספיק.
    יש לי עוד סיוטים לפעמים על איך שאגוארו התגנב מאחוריו ושם את השער ההוא באיתיחאד בעונה שעברה. עד עכשיו הוא לא שם לב.

Coutinho10, Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. Coutinho10 Member

ווקאון, לא חסר תסריטים של ילדים שקפצו ישר לכדורגל בוגרים והסתדרו יפה מאוד. אם מדובר בכישרון באמת גדול (ושוב, הובר באמת מסתמן ככזה) אז זה יכול לעבוד. קיים סיכוי סביר מאוד שבכלל לא נצטרך להגיע למצב שבו הוא או ואן דר ברג פותחים בהרכב, אבל אם כן - למה שלא יהיו טובים יותר מלוברן ? יש כאן איזה רף כ"כ גבוה לעבור ?

גם טרנט אלכנסדר ארנולד נכנס ישר להרכב עם 0 ניסיון והיה גדול מההתחלה, אז כן שילמנו קצת שכר לימוד בעונה הראשונה, השנייה, אפילו עד היום - ועדיין הוא בן זונה של שחקן ואחראי גדול לקפיצת מדרגה שעשינו. הובר בכל משחק שעלה, אפילו מול וולבס בגיל 16 ואחרי כמה שבועות בודדים במועדון, הרשים. ואן דר ברג לא ראינו, אבל כנראה שלא מדובר באיזה נגר אם רדפו אחריו כמה קבוצות ענקיות מהיבשת.

אני מבין את הלחץ שלכם, והטענה נשמעת גם מאוד הגיונית אגב, אבל אני חושב שהם בונים על שני הילדים האלה יותר ממה שנראה לנו. עד כדי שהם היו מוכנים להיפרד מלוברן כדי שלא יתקע להם את ההתקדמות.
    ובגדול שוב, אני לא חושב שמקצועית אנחנו נחלשים יותר מדי, חוץ מזה שהוא היה בן 30 ועם ניסיון, אני לא רואה במה הוא עולה על אף בלם אחר בסגל (ועם כל הניסיון שלו הוא עדיין בגיל 30 עושה טעויות של ילד בן 18).

תכינו את הפופקורן, עוד מעט התגובה של אורן.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אוהב את ההשוואה למורנו וסטארידג'. נגמר להם החוזה, אם אתה רוצה להשאיר אותם זה כרוך בלחדש את החוזה שלהם - ומי אמר שהם בכלל רוצים?
    יותר הגיוני להשוות למצב איתם לפני שנה, שנתיים. או לאוריגי לפני שנה. היה ברור לכולם שאלה שחקנים שיהיו בקצה הרוטציה אבל מה התועלת בלהעיף אותם? כמה גרושים לפה או לשם? אז השאירו כדי שיהיה משהו שנראה כמו סגל ולא 13 שחקנים + אוויר על הספסל כשהמנג'ר בא לעשות חילוף וצריך לבחור את הילדון התורן לתת לו בכורה.

עם לוברן הקלפים בידיים שלנו. אין שום מניעה מלהשאיר אותו לפחות עוד חצי עונה עד ינואר ולהעיף אותו כשיש לך מחליף ביד.

הוא בלם לא יציב שמסוגל לנפק משחק גדול יום אחד ושבוע אחר כך ללחוץ על כפתור השמדה עצמית ולחרב משחק שלם לקבוצה. בשקלול הכל, בינוני. האם זה יותר גרוע מפאביניו בלם (שכמו גומז האישיו זה לא רק היכולת שלו בעמדה החדשה אלא הבור שהוא משאיר בעמדה המקורית שלו) או ילד בן 17 עם 0 דקות פרמיירליג שיש פה אנשים שהחליטו שהוא מוכן? לא יודע, נגלה.

התנהלות קצת יותר נורמלית ומחושבת לא הייתה מביאה אותנו להימורים כאלה. ככל שהזמן עובר רק מתחזקת אצלי התחושה שאנחנו מגיעים להישגים מדהימים למרות חלק מההחלטות שמתקבלות במועדון ולא בזכותן. זה מראה את הגדולה של הקבוצה הזאת ובו זמנית גורם לתחושת פספוס כי אי אפשר לא לתהות מה היה אם היינו מנסים בקיץ הזה לעשות עוד צעד קדימה במקום לחשוב על דרכים יצירתיות להזיז קשרים לכל עמדה אחרת במגרש כי יש לנו יותר מדי מהם ודווקא שם כולם חסינים ממכירה ואולי 19-20 תהיה עונת הפריצה הגדולה של ללאנה שההישרדות שלו במועדון הזה כבר הופכת לתעלומה יותר גדולה מזאת של לוקאס.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/19
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.