ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלופ אמר את זה בהקשר של רכישה של שחקן אפריקאי.
    זה פוגע בכדאיות עסקה עבור שחקן אפריקאי.
    ההחלטה הזאת סתומה, אין בה טיפת היגיון.

מבין שיש בעיות מזג אוויר אבל האפריקאים משחקים באירופה, אי אפשר פשוט לדחוף את זה באמצע עונה.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. oranfu Member

שוב, זה לא יגרום לנו להביא שחקן כמו שזה לא גרם לנו להביא שחקנים בעבר.

בלי קשר, אנחנו הולכים להביא שחקנים בחלונות הקרובים, זה ברור לחלוטין. זה דובר כשקלופ חתם על חוזה חדש לא מזמן וקלופ עצמו התייחס לזה בראיונות שאנחנו נצטרך גם לרענן את הסגל ולבנות את "הקבוצה הבאה".

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שידרו בספורט 1 תוכנית שגארי נוויל מראיין את ג'ררארד.
    מעניין מאוד. שווה צפיה.

4. oranfu Member

אני חושב שזה מאוד מעניין לראות איך ג'רארד התפתח עם השנים גם כשחקן וגם כבנאדם.
    זה בא קצת לידי ביטוי בראיון הזה.
    על המגרש זה ברור לחלוטין, אבל גם באופי שלו, מילד קצת חסר ביטחון למנהיג הבלתי מעורער של המועדון, לאגדה מטורפת.

בלי ספק שחקן הכדורגל האחרון שאני אוהב. אולי בגלל שגם אני כבר התבגרתי אבל אולי בגלל שפשוט אין עוד ג'רארד וגם לא יהיה.

יותר מזה שמבאס אותי שלא ראיתי אליפות, מבאס אותי שהוא לא זכה.

אני יכול רק לדמיין איך המקומיים הותיקים מרגישים לגבי קני וכל מה שהוא עבר עם המועדון. הם הרבה יותר מכוכבי כדורגל עבור האוהדים.

Big Virgil, owen11111 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקן שאני הכי אוהב אי פעם, לא יהיה דבר כזה.
    החלום שלי היה שנביא אותו בחלון הזה כדי שיהיה סיכוי לקחת אליפות איתו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

ברוסטר עם גול היום לסוונזי. לפחות לפי התקשורת היה לו משחק מצוין.

7. Clichy COYG

נתון די מטורף - אתם כבר 1001 ימים (כמעט 3 שנים) לא מנוצחים באנפילד. פסיכי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Rushie Member

זו אמנם ספירה שהתחילה עוד לפני שהגיע, אבל אין ספק שואן דייק הוא אבן הפינה בנתון הזה. הוא פשוט מטורף. מנהל את ההגנה, שומר את כולם מרוכזים וגם אם מישהו טועה הוא תמיד בא לנקות בעצמו. גם היום הוא הרס לבדו כל שאיפה של יונייטד לחזור למשחק בדקות הטובות שלהם בסוף.
    גם ההפסד האחרון שלנו בליגה היה לפני כבר יותר משנה. גם שם סיטי הייתה זקוקה ל11 מילימטר בטכנולוגיית קו השער או משהו כזה כדי לנצח אותנו.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב,
    בין סלאח, לאליסון, לואן דייק, להנדרסון - פספסנו שאוקס נתן עוד הופעה טובה מאוד אתמול (לדעתי). מהווה איום קבוע בהתקפה כולל בישול ענק לוויינאלדום בשער שנפסל, עבודה בלתי פוסקת וריצות מאוד יעילות קדימה, חטיפות ותאקלים. נהדר. שוב פעם שחקן פצוע חוזר כמעט כאילו לא היה פצוע בכלל... ומה שעוד אהבתי זה שהוא היה מתוסכל מההופעה שלו ורצה יותר. תוספת כ"כ חשובה לסגל שלנו, רק שיישאר כשיר עד סוף העונה.

ופאביניו ומאטיפ חוזרים מפציעות בדיוק בזמן, ולא הרגשנו בחסרונם בכלל. איזה סגל מטורף.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  10. Ori8 Member

בחיי שקמתי מזיע ב-4 בבוקר מחלום בו לקחנו אליפות וקלופ מודיע בחגיגות שהוא עוזב אחרי שהשיג את המטרה.

מישהו באמת מצליח להפנים איפה אנחנו נמצאים? כי אצלי האסימון לא לגמרי יורד. מרגיש כמו אוביס שעשה ניתוח ונראה פגז ועדיין מפחד להסתכל במראה. ההבנה הזו שיותר גבוה מזה פשוט אין. אנחנו אשכרה בסיטואציה בה אין לנו ממש לאן לעלות.
    מה אני אבוא להתלונן על הנדרסון ומילנר? מה אני חתיכת בן זונה? שב ותסתום את הפה שלך.

ובאותה נשימה אני מקווה שכולם מוכנים פה להפסיד במוליניו בחמישי בלילה. קלאסי.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב-11 המשחקים האחרונים (לא כולל הפארסה מול אסטון וילה) ליברפול ספגה פעם אחת בלבד אז VVD לא שיחק מול מונטריי.

1. מבחינת כושר גרידא: הנדרסון אחד השחקנים הטובים שלכם מאז הפציעה של פאביניו.
    2. מילנר בכלל פצוע וכבר תקופה ארוכה יותר רלבנטי ל-good feel factor בחדר ההלבשה מאשר במגרש.

לגמרי קלאסי להפסיד אחרי 91/93. לא יודע אם תצליחו להתאושש מזה.

Jefecito, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הציוץ הזה דיי אומר שאנחנו מחפשים למכור את שאקירי (אם זה לא היה ברור עוד לפני). מפנים מקום לורנר בקיץ?

העניין הזה מעלה עוד תהייה בעיניי: עד כמה קריטי להיות שחקן מהיר בקבוצה של קלופ ובכלל בכדורגל האירופאי? מקומם של שחקנים איטיים נהיה מוגבל יותר ויותר. אצלנו היחיד בהרכב שאני יכול להגיד שהוא ממש איטי זה בובי, והוא ניחן ביכולת התמקמות פנומנלית + מתופקד בעמדות היחידות שאפשר לקבל את האיטיות שלו בהן (חלוץ מדומה או מאחורי חלוץ). כל עמדה אחרת, בדגש על עמדות ההתקפה אצלנו, דורשת מהירות מינימלית גבוהה. כנראה גם הסיבה שמינאמינו הובא בינואר.

13. Clichy COYG

האמת שאלה מאוד מעניינת - לפחות לגבי הפרמיירליג לדעתי זה מצרך שהוא must בקצבים הכל כך גבוהים שרוב המשחקים מתנהלים. ברור שיהיו הבדלים בין פפ שהכדור רוב הזמן אצל הקבוצה שלו (ולכן יכול להרשות לעצמו שחקן כמו רודרי באמצע) לבין קלופ שעבור שחקן אמצע לגמוע 11+ ק"מ זה תנאי בסיסי לפתוח בהרכב.
    אגב זה תקף גם לבלמים - לא חושב שיש היום זכות קיום ברמות הגבוהות לבלמים לא אתלטיים אלא אם כן הם משחקים במערך של 3 /משחקים נסוג. לצורך העניין אם הייתי צריך להתפשר על בלם שני הייתי מעדיף שחקן לא הכי חכם כמו לוברן על פני מישהו כמו סוקרטיס.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. Ori8 Member

אני לא חושב ששאקירי כלכך איטי.
    לאלאנה מהיר? רחוק מזה. יש שחקנים איטיים יחסית שמצליחים והצליחו להחזיק מעמד יופי בסגלים של קלופ.

התחושה לגבי שאקירי היא שזה דווקא קשור למוסר העבודה וההשקעה שלו, וגם שם אלו דברים שלנו קשה לראות. זה רק באימונים.

אני חושב שזו תהיה טעות כל עוד זה לא הוא שמבקש לעזוב. מה רע להחזיק שחקן כזה בסגל בהנחה והוא לא בוכה על דקות משחק ואומר תודה על כל מה שהוא מקבל? אני לא חושב שהוא אי פעם ממש אכזב אצלנו. גם כשפתח וגם כשעלה מהספסל. תמיד נתן משהו. גם ההרמות, גם המסירות וגם הפיניש שלו ברמה גבוהה מאוד בשביל שחקן גיבוי ויהיה לי חבל לראות אותו עוזב.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון מאוד שזה גם ואולי אפילו בעיקר לגבי הבלמים, שם השינוי הוא הדרסטי ביותר - מהשחקנים האיטיים ביותר על המגרש באופן מסורתי, למצב שבו קב' טופ אמיתית לא יכולה להרשות לעצמה בלם איטי, מתוך ההנחה שקב' דומיננטיות בדר"כ מאופיינות כיום בקו הגנה מאוד גבוה.

אני חושב שלשאקירי יש יציאה טובה מהמקום אבל בספרינט של מעל 10 מטר מעטים המגנים שלא יקחו לו את הכדור. זאת כוונתי במהיר. לאלאנה אגב עדיף עליו בפרמטר הזה על אף שגם במקרה שלו הוא לחלוטין לא מהיר, ואני מעריך שאם לא היה דמות מאוד דומיננטית בחדר ההלבשה גם לא היו מציעים לו חוזה אפילו. כך או כך הוא גם בכיוון החוצה אז זה לא סותר את מה שכתבתי.

לגבי הנקודה שלך שזה יותר קשור למוסר עבודה וכו' - 100%. לא טענתי שזאת ה-סיבה שבגינה יש לנו רצון למכור אותו, אלא התכוונתי שזאת מחשבה שעלתה לי בעקבות הנכונות שלנו לשחרר אותו, במקביל עם הבאת מינאמינו והדיבור שמתחזק על ורנר. ביחד זה העלה לי את השאלה הזאת שאני חושב שהיא רלוונטית מאוד באופן כללי ואף יותר בליברפול של קלופ.

owen11111, Ori8 ו-oranfu אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.