ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדה בור אין באמת מושג. הוא משחק עם פאנצ'ן קשר מרכזי אחד משניים.
    לדעתי אתמול אלארדייס היה לוקח לפחות נקודה, היו המון כדורי גובה שבנטקה זכה אבל אף אחד לא היה לידו כדי לקחת את הכדור. בזבוז גדול.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה כל כך מאכזב לשמוע את זה על המאמן שמתאים להחליף כל אחד בכל קבוצה בעולם:(

3. alexshw Member

זאהה פצוע, הוא בונה להם המון התקפות. אין לו תחליף בסגל שלהם.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאהא היה מאוד חסר, מצד שני זה מתקזז עם קוטיניו+לאלאנה וכמה שהם חסרים עבורנו. הקישור שנותר לנו אחרי שניהם הוא מאוד אפור וחסר רעיונות.
    אני עדיין חושב שהם יכלו לעשות הרבה יותר נזק. הם לא העזו, המצב של בנטקה היה היחיד שלהם.

בהקשר שלנו, הייתי מנסה את וודברן בקישור ברביעי. אם הולך טוב, עולה איתו גם בראשון. הקישור הזה לא יכול להמשיך ביחד.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Scouser Member

לא וודברן, פירמינו. עולה עם סולנקה חלוץ ופירמינו מאחוריו. הוא תורם יותר בבניית המשחק מוינאלדום והנדרסון שמתחרים מי מתחבא מהכדור יותר טוב.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שלי עם זה היא שאני לא מאמין בסולנקי כמוך (כנראה) ושלדעתי פירמינו לא יוכל להשתחרר מלחץ כמו שצריך כי הוא חייב לשחק בנגיעה ובעמדה הזאת הרבה פעמים אין מסירה מהירה לתת.

7. Big Virgil Member

@golding באופן כללי לא היה לו המון נגיעות בכדור אבל במעט שהיה לו ראו שיש לבחור כדורגל ברגליים. מסכים עם מה שנכתב כבר על פאלאס, בכלל זה קצת מביך עבור קבוצה כמו פאלאס ששני השחקנים הכי טובים שלהם על המגרש אתמול היו שני מושאלים בנים 19-20, אני צופה להם מאבק קשה מאוד השנה אם דה-בור לא יתעורר.

ולגבי הקבוצה שלנו -
    קודם כל מבחינה הגנתית נראנו הרבה יותר טוב, מאטיפ במשחק טוב מאוד, אחד הטובים שהוא הראה במדינו, התמודד עם בנטקה יפה מאוד והיה ראשון כמעט לכל כדור גובה שנשלח קדימה מהגנת פאלאס. כולם בטוויטר גומרים מרוברטסון, אני חושב שהם נסחפים, לדעתי היה לו משחק ראשון לא רע, הוא הרבה יותר טוב ממורנו כרגע זה בטוח. יש לו מנטליות של בריטי שרץ עד הקרן ומגביע אבל נקווה שעם קצת עבודת אימון קלופ יוכל להוציא ממנו את זה. ג'ו גומז שחקן חמוד, סך-הכל טוב הגנתית, התקפית הוא התקרה שלו זה בערך הרמה של קליין רק קצת יותר כבד, אין מה להשוות בכלל לארנולד. גם רוברטסון וגם גומז התחילו את המשחק קצת שייקי (לגיטימי) והשתפרו ככל שעבר הזמן. קלאבן היה שקט וסביר (שזה הרבה יותר טוב מלוברן) עד הטעות המטומטמת שכמעט הובילה לגול. אני ממשיך עם ההגנה הזו ברביעי רק ארנולד במקום גומז.

בקישור אנחנו פשוט נראים רע, משהו חייב להעשות בדחיפות שם, וודברן גרויץ' פירמינו או לא יודע מה אבל הקישור שלנו פשוט לא קיים. הנדרסון עם משחק קצת פחות גרוע מהמשחק נגד הופניים וווטפורד אבל הוא פשוט נראה לא קשור לליגה, ויינאלדום כרגיל לא קיים ואם הוא כבר מגיע למצב טוב בהתקפה הוא מחמיץ ברשלנות.

איזה שינוי היה בהתקפה מאז הכניסה של סלאח לא יאמן. כמה אנחנו צריכים את המהירות שלו ושל מאנה באגפים, אני חושב שהחופשיות שקלופ נותן להם בחלק הקדמי והיכולת שלהם להחליף עמדות ולתקוף כל פעם ממקום אחר זו נקודת מפתח עבורנו בהתקפה. ה1-0 פה משקר, הגול הגיע בהזדמנות הכי מקרית שלנו בעוד שהיו לא מעט מצבים מצויינים שהיו צריכים להגמר בשער.
    סולנקי שנכנס היה חד ומסוכן מסטארידג' בהרבה, דבר שבעיקר מעיד כרגע בעיקר על הבעיה של סטארידג' ולא על האיכות של סולנקי מבחנתי.

golding אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוברטסון היה טוב מאוד, ממש לא וואן טריק פוני כזה שרץ ומרים כל הזמן. הסיבה שכולם גומרים עליו זה כי קבלת ההחלטות שלו הייתה ברובה חכמה וכך גם התנועה שלו ללא כדור, מה שהופך אותו לשחקן ההגנה החכם היחיד בסגל כרגע. לא סתם מהר מאוד חיפשו אותו באגף, מילנר זרק לו את הכדור כל הזמן כי הוא קלט שהבנאדם רואה מסירות יותר טוב ממנו.

9. Coutinho10 Member

שוב, גם מורנו היה נראה עילוי במשחק הראשון שלו (עם הגול א-לה מסי מול טוטנהאם). לא היה לו מבחנים אתמול והוא היה קצת בעייתי בגובה אבל גם אני אהבתי את ההופעה שלו אתמול.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Big Virgil Member

@Scouser Tommy מסכים שהוא לא ואן טריק פוני, פשוט אופי המשחק שלו נראה לי כרגע בריטי קלאסי, לצורך העניין יותר מזכיר לי את מילנר וקליין כמגנים מאשר את מורנו וארנולד. אם לא היה ברור אגב, אני חושב גם שהייתה לו הופעת בכורה טובה מאוד.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Narkis
    היה ברור, פשוט התכוונתי שגם לי בתחילת המשחק הוא נראה יותר קליין מאשר מורנו נניח, אבל בהמשך הוא מסר כמה מסירות חכמות ומדויקות בקרבת הרחבה שלא נראה את קליין מוסר בחיים (גם את מורנו כי הוא טיפש). מילנר עוד כן מסוגל לתת כאלה מדי פעם. לא שאני טוען שזהו, סגרנו את העמדה ל5 שנים עכשיו - אבל הייתי מבסוט בעיקר מהנעת הכדור שלו במשחק עומד ומקבלת ההחלטות שלו. קרוסים טובים יש לא מעט שחקנים שמסוגלים לתת.
    הוא וקלאבאן אמנם משמעותית פחות אתלטיים ממורנו ולוברן, אבל אני בכל יום פותח עם שניהם. זה לא מקרי ששמרנו על שער נקי, אם קלאבאן היה שווה גול אחד עם הפרפור של לופטוס צ'יק, אז עם לוברן אני בטוח שלבנטקה היה יותר ממצב טוב אחד. קלאבאן נתן לו אחלה פייט באוויר רוב הזמן ומניע כדור בצורה הרבה יותר חכמה.
    לצערי אני מעריך שמורנו יחזור להרכב ברביעי כי רוברטסון היה נראה סחוט בסוף המשחק.

אגב, לא דיברנו על זה נראה לי - מה הפאקינג קטע של מאטיפ?! הבנאדם 1.95 בערך, מגיע לא פעם ולא פעמיים לנגיחות ברחבת היריבה ומחרבן אותן. שמישהו ילמד אותו לנגוח למסגרת כבר.

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  12. Big Virgil Member

קטע מוזר מאוד עם מאטיפ, זכור לי שבשאלקה הוא עמד על ממוצע לא רע בכלל של איזה 4 שערים לעונה, אצלנו הוא מחטיא נגיחות מול שער ריק. רוצה להמאמין שמתישהו זה ישתחרר לו.

13. oranfu Member

לרוברטסון לא היה שום מבחן הגנתי, איך אפשר לשפוט אותו כרגע?

מאטיפ בליגה הרבה פחות פיזית הצליח להבקיע. שכחו מזה שהוא יהיה פתאום חזק באוויר כי הוא לא. הוא לא יודע לנגוח, הכדור פוגע בו.

הקישור ששיחק אתמול זה איידס לעיניים. כל כך כל כך גרוע. בלי טכניקה, בלי שכל, בלי אתלטיות. אסון.
    ראיתי את ההרכב ופשוט לא הבנתי מאיפה קלופ מצפה שיקרה משהו כי זה קישור באמת עלוב.

@golding לא ממש ראו את הבחור חוץ מאיזה שתי פעולות. אני לא חושב שהייתם צריכים להשאיל אותו כי יש לו את הכלים על מנת להיות שחקן מועיל בסגל לכל הפחות.

דה-בור לא מאמן.

לא יודע מה טאונסנד עשה אתמול שהפך אותו לשחקן הכי טוב שלהם. לדעתי השחקן שנראה שם הכי טוב זה הקאיקאי הזה (או איך שלא קראו לו) שנכנס מחליף.

שמועות שקנט הולך בהשאלה לגרמניה. הזוי, גם ככה אין לנו בכלל עומק בסגל, אני כבר בלי מילים בחיי.
    חלק מהשמועות מדברות על לייפציג, מועדון שמסרב למכור לנו שחקן שזה כמובן זכותם אבל למה לעזאזל שאנחנו ניתן להם שחקן???

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/17
  14. Ori8 Member

עצוב כמה כולכם עסוקים כל הזמן רק בשלילי. תפתחו את העיניים, אפשר לראות רק את הטוב אם רוצים. זה תלוי בכם.

היום לפני תשע שנים בדיוק החתמנו את הבלם האדיר סוטריוס קירגיאקוס, היום למשל לא החתמנו אף אחד. מישהו יכול לטעון שזו לא התקדמות?

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר את הרכישה הזאת, הייתה מכת פציעות בהגנה והיה צריך בלם בדחיפות אבל היה כסף רק לבלם מאוד זול.
    לא הרבה השתנה ב9 שנים אה?

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.