ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי שהייתי שותף לרוגע שלך. מה שלי נראה זה שלא בפעם הראשונה אנחנו נקלעים למשבר ובפעמים הקודמות שזה קרה תחת קלופ לקח הרבה זמן (אם בכלל) עד שהתחלנו לשחק כדורגל.

דיי נו. באמת?

2. Coutinho10 Member

אחי לא כתבתי את השורה על ואן דייק בתור ציפייה.
    אם וייתכן המצב שהוא יגיע בינואר אני אבוא הרבה יותר רגוע לעונה הבאה ולחלון ההעברות בקיץ.

ולא יודע, קורה שהמצבים לא נכנסים אבל אנחנו מגיעים למצבים מצוינים ולא סתם מפציצים את השער בלי הכרה כמו פעם וטוענים שהשוער תפס יום משחק אחרי משחק. חוץ מזה שאנחנו שנתיים שמים גול כמעט בכל משחק, גם אם ההתקפה כרגע לא טובה כמו תמיד היא עדיין מספיק טובה בשביל לנצח משחקים אם ההגנה לא הייתה כושלת.

אני מבואס העונה כמו כולכם ואני מסכים עם כל מה שאתם אומרים ברוב המקרים אבל לדעתי היום היינו מספיק טובים כדי לנצח והחמצות כאלה קורות. זה גם לא בונקר של ניוקאסל, זה בונקר של אלוהי הבונקר ושחקנים איכותיים יותר.
    אני אגיד את זה ככה, היום היינו טובים הרבה יותר מהמשחק מולם באנפילד אשתקד, ואז היינו בזון מטורף.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי חוסר בURGENCY, ראיתי חוסר באיכות. בסופו של דבר אתה צריך כוח התקפי מהקישור שלך ועומדים שם הנדרסון-צ'אן-ווינאלדום וכל אחד חסר מושג בדרכו שלו בהתקפה ואין מי שיתמוך בשלישייה הקדמית. היה ברור בקיץ ולא טופל, זה המחיר.
    אי אפשר להיכנס לעונה עם החורים הברורים האלה ולא לשלם על זה ביוקר. הבאסה שכולנו מרגישים כל משחק עכשיו זה בגלל העבודה המחורבנת שעשינו בקיץ. חד וחלק. קוטיניו נראה מדהים, היית שם סביבו קשר ובלם משמעותיים יחד עם השחקנים הטובים שכבר יש בקבוצה וזה היה נראה אחרת לגמרי, אבל זה האוהדים רוצים, הבעלים רוצים מקום 4 ו20 מ' ספנד. ואולי יקבלו.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור לי שזאת לא ציפייה, ואני מסכים עם השורה השנייה שלך, אבל בחייאת. בוא נוציא את השם הזה מהלקסיקון, זה כבר סתם נהיה פאתטי להזכיר אותו.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעשה טובה אלכס ואל תעמיד פנים שאתה טיפש רק כדי לקחת את הצד ה"נכון" בעניין הזה. שנינו יודעים שהויה ובניטז לא היו עולים למשחקים ככה.

אין לי בעיה עם איך שמוריניו עלה נגדינו, ככה צריך לשחק נגדינו. באותו זמן, אני גם מסוגל להבין אוהדים של יונייטד שיגידו שזה מביך - אף קבוצה, אבל באמת אף קבוצה, לא באה לשחק נגדינו העונה כמו יונייטד אתמול. זאת הייתה ציניות ברמה אחרת, בעיקר בזבוזי הזמן כבר מהדקה הראשונה זה באמת מביך.

לעלות למגרש עם תקציב כזה וסגל שחקנים כזה בבירור בלי שום מטרה לשחק כדורגל זה כן סוג של בזיון, לאוהדים של יונייטד שנסעו לאנפילד לדוגמא מגיע לראות קבוצה שלפחות מנסה לעשות משהו על המגרש בדרבי הכי גדול באנגליה.

6. Coutinho10 Member

אגב טומי לדעתי גם לא מופרך לגמרי שנשיג את קייטה בינואר אם ננסה מספיק. אם יוצא למישהו לעקוב אחריו יש לו עד עכשיו פתיחת עונה רעה מאוד. מניח שזה נובע כנראה גם בין היתר מהרצון לשמור על עצמו. הוא מוחלף כמעט בכל משחק כשאתמול הוחלף במחצית.
    מצד שני אני רואה שגם וורנר ופורסברג ירדו בכמות הדקות ובמקום השחקנים החדשים מקבלים הרבה קרדיט.

Liverpool could face competition from Barcelona in race for Virgil Van Dijk - Liverpool Echo

לא יודע אם זה יהיה מצחיק או עצוב אם אכן הוא יגיע לשם (אני גם לא בטוח לגבי האמינות), אבל אם אכן זה יקרה אני לא רואה סרט שאנחנו מוכרים את קוטיניו לבארסה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/17
  7. alexshw Member

מאמן לא נמדד לפי משחק אחד. קלופ אומר שלא משחקים ככה בליברפול, כאילו שיש פה איזה DNA.
    12 שנים לליברפול היו מנג'רים עם אופי הגנתי/זהיר מובהק. אז וואלה קלופ גבר ומשחק כדורגל. לא אומר שזה תמיד היה ככה במועדון.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. זה לא אמין ולא רק בגלל המקור אלא בגלל שבאוקטובר קשה מאוד למצוא כתבות אמינות לגבי ינואר.
    2. אם הדיל זה שהם לוקחים את ואן דייק אבל עוזבים את קוטיניו הייתי קופץ על זה, הלוואי וזה היה ככה. אם הם ירצו הם פשוט יקחו את שניהם (מתישהוא).

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שבינואר ואן דייק גם מתכנן ללכת על שאקירה.

Scouser ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

בינתיים אוריגי שוב כבש היום.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתן אפילו משחק לא רע. נגמר שם 2-2 ואני מוכן להישבע שאני לוקח כל בלם שנכח שם במגרש לפני לוברן... וונדל המגן השמאלי של לברקוזן גם כן היה נהדר.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוריגי לא היה משהו אצלנו, הוא שחקן שאני לא מתלהב ממנו בכלל אבל איך שולחים אותו בהשאלה כשסטארידג' לא ברור מבחינת כשירות ומבחינת רמה בסיסית וסולנקי עדיין לא מוכן לתרומה אמיתית? אין לפירמינו תחרות.

13. oranfu Member

גיל ביטא את זה נכון. הדיכאון אצלי הוא מה1.9. לי זה היה ברור מאותו רגע שאנחנו הולכים לעונה של מקסימום מקום 4. אז אני מקבל את מה שקורה עכשיו בשלוות נפש (יחסית). באמת שאין לי שום ציפיות.

כשמדברים על URGENCY, ואני לא יודע אם יש לנו בזה בעיה, צריך לקחת בחשבון שיכול מאוד להיות שהקיץ הזה הוציא את הרוח מהמפרשים גם לצוות ולשחקנים (המובילים). כל בר דעת מבין שעשינו חרא קיץ והתוצאות הן בהתאם. אם אני הייתי שחקן ברמה והייתי צריך לראות את לוברן בהגנה והנדרסון עם ה4000 מסירות לצדדים שלו כל משחק גם אני הייתי מתייאש.
    אין לנו איכות. יש לנו גאון בדמות קוטיניו, פירמינו שהוא שחקן ברמה גבוהה ויש לו הרבה איכויות אבל הוא לא ישים 25 שערים בעונה והוא משחק חלוץ אז זאת סוג של בעיה, מאנה שהוא שחקן מצוין ויכול עוד להשתפר לרמה הגבוהה ביותר (לדעתי) וסלאח שהוא שחקן מאוד מוגבל שיתסכל אותנו המון אבל הוא מספק מספרים.
    לדעתי, בקישור עם שחקנים שישלימו אותו טוב, גם צ'אן שחקן ברמה מספקת. כל השאר בקישור ובהתקפה זה פשוט לא רציני (אולי סולנקי יתפתח לחלוץ ברמה טובה אבל אי אפשר כרגע באמת לדעת).
    על ההגנה אין כבר מה להרחיב. הבלם הכי טוב שלנו זה מאטיפ וגם הוא בינוני ביום טוב. האחרים זה בדיחה עצובה מאוד.

זה מה שהסגל הזה שווה, זה מה שהם מסוגלים. קלופ מאמן מצוין ולכן אנחנו רואים גם הרבה פעמים משחק איכותי עם המון מצבים. אבל חייבים גם איכות על מנת להוציא את הדברים לפועל, בטח שעל בסיס קבוע, ואת זה אנחנו מאוד חסרים.

מה שכן, אנחנו רצים פחות העונה. אני לא יודע אם זה כי מווסתים יותר את העומס על השחקנים או שהשחקנים לא בכושר (יכול להיות עם משחקי הנבחרות המזויינים האלה כל שבועיים). אנחנו כמעט לחלוטין לא מפעילים לחץ העונה, בטח ובטח לא משהו שמזכיר את העונה שעברה. משחק הלחץ בנוי על זה שכולם יעשו לחץ ואם יש לנו כרגע שחקנים שלא מסוגלים לתת כזה מאמץ (מסיבה כזו או אחרת) אז אולי זה מסביר את העניין.

זה לא ישתנה עם הבעלים האלה, אין שם באמת רצון להתמודד. הם פה 7 שנים, יש דיי והותר ראיות שמצביעות על כך.

להיפטר מאוריגי אפשר להבין אבל להיפטר ממנו בלי שיגיע מחליף לא. אבל ככה זה אצלנו, קיבלו עליו 6 מיליון על ההשאלה הזאת אז זה מה שמנחה את המועדון. עשו אותו דבר על סאקו לפני שנה.

אולי קייטה יגיע בינואר, אולי ואן-דייק. לא נמאס לכם? בינואר נדבר על הקיץ ובקיץ נדבר על ינואר. חלאס. גם כשיבוא רכש גדול הוא יהיה על חשבון קוטיניו ואם מישהו חושב להגיד לי פה שאני סתם פסימי אז שיחסוך ממני, תפתחו את העיניים.

הגיע הזמן (ממזמן) לפתוח עם גומז במקום לוברן.

לוברן לא עלה לנו בגול אתמול ולא עשה אף טעות לגול. זה המקסימום של המקסימום שניתן לצפות ממנו. אז בהגדרה הוא לא חירבן. ברח לו קצת פיפי במכנסיים פה ושם, זה כן אבל לא צריך להחמיר איתו, טעויות קטנות פה ושם קורות לכולם.

14. Coutinho10 Member

מסכים לגבי הפסקה על הלחץ, אבל זה חרטא בפיתה. לא ראיתי את סיטי מפסיקים ללחוץ אחרי פגרת הנבחרות, ואצלם כל השחקנים משחקים בנבחרות.

רק להראות כמה אתה צודק, הנה המשחק מול האל סיטי בסוף ספטמבר שעבר:

שברנו להם תצורה באותו משחק, אחד ממשחקי הלחץ הטובים שאני זוכר. היום בכלל לא דומים לזה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/17
  15. Cup of Tea Liverpool, UK

לא ברור לי למה וודברן לא נסע עם הקבוצה למאריבור.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.