לוח משחקי ליגת העל וגביע הטוטו לעונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏21/7/20.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללוח המלא:

https://www.football.co.il/news/hagrala

https://assets-eu-01.kc-usercontent.com/4ad75187-15da-0133-0b25-fdd7d2bf6800/c7965a74-e34e-43c6-8aea-d1ad346d5770/2.Xxx?auto=format

2. Raulito Madridista

אני הייתי מבטל את גביע הטוטו, כל מיני הפועל-בית"ר שעלולים לגרום ללחץ מיותר לשני הצדדים וכמובן שאין קהל במגרשים, בשבילך מה זה טוב? השחקנים הם בני אדם שצריכים מנוחה, לקבוצות אין זמן להתארגן.

לגבי ליגת העל - הדרבי - כמה שיותר רחוק, וכמה שיותר טוב. על הנייר הפועל עם פתיחה לא רעה בכלל - משחק חוץ נגד כפר סבא ואחר כך מ.ס אשדוד, אבל אני נזכר שגם בשנה שעברה האתגרים הגדולים כמו חיפה-בית"ר-מכבי חיכו לנו בסוף וזה לא עזר לנו לפתוח את העונה בצורה רגועה ולבנות ביטחון לאט לאט, גם בגלל המאמן ניסו אביטן אבל לא רק. כמובן שאין דרך לעשות את זה אבל הלוואי שכמה שיותר משחקים גדולים היו נדחים כמה שיותר רחוק לתקווה האפסית הזו שיהיה קהל או לפחות חלק ממנו עוד לפני 2021. זה מטורף שמכבי חיפה נגד מכבי תל אביב במחזור הרביעי, בעונה שתמה לה זה קרה גם כן מאוד-מאוד מוקדם. יסלחו לי סקציה נס ציונה והפועל רעננה שנפרדו מאיתנו אבל שתי העולות החדשות הרבה יותר מעניינות.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דווקא בעונה כזו שאין מחנות אימון גביע הטוטו נחוץ.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. Butragueño מנהלים

מעניין מה יעשו עם הקהל העונה. בלי קשר להכנסות כספיות, אני חושב שמבחינת הגינות ספורטיביות, למכבי חיפה יש מה להפסיד.
    כמי שחופר וקורא לעומק בעולם הקורונה, אני דווקא בצד האופטימי שכן חושב שעד פברואר-מרץ כבר נהיה עם חיסון ביד, או לכל הפחות ניתן יהיה להכניס קהל למגרשים (כי הדיבור הוא שבדצמבר יחלקו את החיסונים לצוותים רפואים ואוכלוסייה בסיכון, מה שכן יגרום לחיסון עדר), לכן אני חושב שאת מלוא הסיבוב הראשון נשחק ללא קהל, ומדובר על סיבוב בו מכבי חיפה מארחת את מכבי ת"א, הפועל ב"ש ובית"ר ירושלים (וגם את הפועל תל-אביב). מה שככל הנראה יגרום לכך שבמשחקים האלו מכבי חיפה תאבד את היתרון הביתי שלה, וככל הנראה בסיבוב השני כבר הקהל יוכנס למגרשים.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רע מאוד מה שקרה למכבי חיפה. לא פייר גם. היו צריכים לחכות קצת כדי לראות מה עם הקהל. בסיבוב הראשון חיפה מארחת את כל הגדולות, ובסיכוי גדול שזה בלי קהל יהיה. קצת לא הוגן עבורה.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נחכה עם הגרלת לוח המשחקים עד שנדע בדיוק מתי יהיה חיסון (אם בכלל יהיה) או מה יהיה אסור או מותר בחצי השנה הקרובה בישראל לא תהיה עונת 20/21.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה אומר את זה כאילו זה דבר רע.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

oranfu ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי זה דבר רע מאוד. מי שלא רוצה לראות כדורגל עד לקיץ 21 יכול להשאיר את הממיר על יס דרמה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  9. HHFC1924 Member

יאללה משחק מרכזי שלנו במחזור הראשון!! (אלא אם המנהלת תדפוק אותנו כמו שעשתה כל השנים)

בע"ה מגיעים לאירופה (ואם אפשר אז עם אליפות)

10. HHFC1924 Member

הימור שלי לעונה הקרובה (מי תהיה בפלייאוף בלי להמר על מיקום)
    פלייאוף עליון: הפועל חיפה (בע"ה), מכבי תל אביב, מכבי חיפה, בית"ר ירושלים, מ.ס. אשדוד, מכבי פתח תקווה
    פלייאוף תחתון: הפועל כפר סבא, הפועל באר שבע, מכבי נתניה, בני סכנין, הפועל תל אביב, בני יהודה, הפועל חדרה, קרית שמונה

11. Love Is Red Member

הצלחת להצחיק אותי, עלק הפועל חיפה אלופה, יש יותר סיכוי שמכבי פתח תקווה יזכו באליפות חחח

12. HHFC1924 Member

אמרתי לא לפי הסדר. רק באיזה פלייאוף תהיה כל קבוצה

והלוואי וניקח אליפות

13. Mahranlala Member

מה הסיבה שבסוף ספטמבר משחקים בסופ"ש של ראש השנה (מצויין שם יום ראשון - שיוצא יום שני של ראש השנה, מאמין שישחקו במוצאי החג או יעבירו לשני) אבל בסופ"ש שאחריו, שכיפור יוצא בראשון בערב ובשני - לא משחקים בשבת?
    לא ידועה לי על פגרת נבחרת. אולי בגלל מוק' אירופה?

14. ירוק ירוק Member

הימור שלי פליאוף עליון שנה הבאה מכבי חיפה מכבי תל אביב הפועל באר שבע (זרים טובים) ביתר ירושלים בני יהודה ומכבי פתח תקווה ילחמו על הפליאוף גם חדרה אשדוד והפועל חיפה

15. HHFC1924 Member

כרגע, לדעתי, זה סדר של איכות הקבוצות בסגל הנוכחי של כל אחת (עוד יכול להשתנות עם ההחתמות שתעשה כל קבוצה בהמשך)
    1. בית"ר ירושלים
    2. מכבי תל אביב
    3. מכבי חיפה
    4. הפועל באר שבע
    5. הפועל חיפה
    6. בני יהודה
    7. מ.ס. אשדוד
    8. מכבי נתניה
    9. הפועל חדרה
    10. קרית שמונה
    11. הפועל תל אביב
    12. מכבי פתח תקווה
    13. הפועל כפר סבא
    14. בני סכנין

(מדגיש שזה רק דעה על רמת הסגלים ולא הימור על טבלת הסיום)