לוזון מוסיף המון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏6/4/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב הכותרת נראה לי די ברורה.
    קצת רקע קל על האיש.
    http://football.org.il/SiteCollectionImages/AviLuzon.Xxx
    לאחר שהיה תקופה ארוכה יו"ר של מכבי פתח תקווה בכדורגל ולמרות התנגדות של יעקב שחר ולוני כישלוני,לוזון מונה במרץ 2007 להיות יו"ר ההתאחדות והחליף את סבאל'ה איצ'ה מנחם.
    מאז שלוזון התמנה לתפקיד הוא הספיק להיבחר לועד הפועל של פיפ"א,הספיק להקים אתר מושקע להתאחדות,להגדיל את מבנה הליגה(למרות שאנחנו לא יודעים כרגע אם זה טוב או רע),למנות כמה מאמנים צעירים לנבחרות הצעירות,להתחיל פרוייקט אימון מיוחד לשוערים העתידיים של הכדורגל הישראלי התחיל ניסיון למהפכת הורדת מחירים בכדורגל הישראלי(בני יהודה) ועוד..
    http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1488810/it_a.Xxx

כמובן שיש גם לא מעט חסרונות.
    לוזון ידוע בזה שהוא שחצן,עסקן(במובן הרע של המילה) קומבינטור ואדם שהוא לא אמין,מעט מאוד אנשים אוהבים אותו וכמובן שהוא גם עשה כמה טעויות בדרך ועיצבן לא מעט אנשים במיוחד את אוהדי בית"ר והוא אחד מהיו"רים היחידים של ההתאחדות שקיללו אותם בכל מגרש ברמה כזאת גדולה.(אתם מוזמנים להוסיף עוד דברים טובים ורעים עליו)

השאלה הגדולה היא מה אתם חושבים עד עכשיו על התפקוד שלו?
    האם הוא טוב מ-2 קודמיו איצ'ה מנחם וגברי לוי?
    איזה ציון מ 1-10 הייתם נותנים לכהונה שלו עד היום?
    איזה החלטות טובות ורעות הוא עשה?
    ומה הייתם מייעצים לו לעשות ומה לא לעשות.

אני אישיתי חושב שהוא מתפקד לא רע ואמנם עשה קצת טעויות אבל רואים שהוא משתדל להפוך את הכדורגל הישראלי ליותר טוב,אולי הוא מתעסק לפעמים בתפל,אולי הוא לא עושה את זה בצורה הכי יפה אבל הוא עושה וזה כבר משהו שקודמיו לא עשו לדעתי,במיוחד אי'צה מנחם.
    הייתי נותן לו ציון של 6.5 עד עכשיו שזה ציון יפה.
    אני חושב שככל שהוא מתעסק יותר עם הנוער זה רעיון טוב,אני גם בעד ההרחבה של הליגה שהוא עשה ורק חבל לי שהוא מתעסק מעט מידי בכל מה שנוגע למחירי הכרטיסים והתנאים באיצטדיונים.
    מה שהייתי מייעץ לו לעשות זה להשקיע חזק מאוד בנוער,להמשיך להשקיע כמה שיותר בפרוייקטים שקשורים לנוער ולנסות לקדם כמה שיותר את ההבאה של הקהל למגרשים אם זה בהורדת המחירים או בשיפור תנאי המגרשים.

דיון מהנה.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לציין לטובה שלוזון מבצע את ההבטחות שלו די מהר (למרות שההבטחה שלו להתפטר אם לא נעלה כנראה לא תתממש).
    אבל הוא שכונתי ומתסיס כנגד קבוצות מסוימות(אמממ בית"ר) , אני די מתבייש שאדם המגעיל הזה נמא בוועד של אופ"א ואני חושב שגם כל אדם ישראלי ששם משפחת אינו לוזון צריך להתבייש.

הציון שלי:6.5