לה סקוואדרה אזורה 2016-2018:: אפוקליפסה עכשיו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

מטראצי היה אילוץ בגלל שנסטה נפצע על המשחק הראשון (או קצת לפני הטורניר, לא זוכר). טוני בתקופה ההיא היה חלוץ של 20+ שערים בעונה כמו שעון. גרוסו היה מהמגנים היותר טובים שיש. איטליה חטפה כל הטורניר 2 שערים, אחד עצמי והשני מפנדל שלא היה (בגמר). גם יצירתיות מהקישור ומעלה ממש לא הייתה חסרה עם פירלו, טוטי ודל פיירו. זו הייתה נבחרת מושלמת.

DRORIKO ו-yonmu אוהבים את זה.
  2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל של 2002 היה יותר מרשים,היה שם את מאלדיני, ו-ווירי אחרי עונה מטורפת באינטר,אינזאגי בכושר שיא.
    אבל ב-2006 הנבחרת הייתה יותר מאומנת/מגובשת. צריך גם להגיד את האמת נהנו מהגרלה יחסית נוחה עד לחצי לגמר מול גרמניה.

3. עודד (אוהד הצלחות) Member

4. cazzo Il Capocuoco

ואני פספסתי את המחצית הראשונה ואת השער של מטראצי המחליף במשחק הזה.

5. SerieA Il Capitano

איטליה ההיא ממש לא הייתה מושלמת והיה קושי גדול מאד להבקיע שערים. ההגנה הייתה מדהימה אבל ההתקפה - לא.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

מושלמת עבורך כי ובכן היא זכתה במונדיאל. אבל אנחנו דנים על יחסי הכוחות ערב הטורניר. מה הסגלים שווים על הנייר ולא מה יצא מזה.
    ושוב היו לאיטליה סגלים מרשימים יותר בהסטוריה שלה.

גם שני טורנירים גדולים לפני(ושני טורנירים אחרי) איטליה לא הייתה קרובה בכלל למשהו. וכן אני זוכר שהיא נשחטה ללא בושה ע"י שופט מכור ב - 2002.
    ככה שלא זכור לי שציינו את איטליה כמועמדת עיקרית. זוכר טוב מאוד שרבים הימרו שברזיל תשמור על הכתר.
    צרפת החזירה את הותיקים האגדיים שעדיין היו שווים הרבה גם מקצועית.
    גרמניה בנתה נבחרת נהדרת בדיוק למונדיאל הזה, עם הרבה שחקנים צעירים יחסית והם שיחקו גם כדורגל יותר מעניין מאיטליה. גרמניה תמיד מועמדת רצינית לזכות ובטח בבית.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. סיונרה Member

לברזיל היה סגל נהדר על הנייר אבל זה לא באמת יכל להפוך לנבחרת טובה עם 4 באנקרים בהתקפה שלא היו מסוגלים לשחק אחד עם השני. בדיעבד לאיטליה היה כנראה את הסגל הכי חזק באליפות (יחד עם צרפת). אני מאמין שעם מאמן אחר מליפי היא גם הייתה משחקת יותר נורמלי בהתקפה, טוטי לדוגמא היה בתקופה נהדרת אבל החילוף הראשון כמעט בכל משחק.
    הבעיה של איטליה היא בגדול ספרד. בעוד האיטלקים כבר שנים עומדים במקום בנושא של ייצור ושילוב שחקנים צעירים, נקודת ההתחלה של איטליה הייתה גבוהה בהרבה אולם בעשור-שניים האחרונים בספרד הצליחו לקחת את היתרונות שהיו פעם לכדורגל האיטלקי, שזאת ההבנה הטקטית שיש לכל שחקן ולשלב את זה בטיפול בכדור ויכולת המסירה הספרדית. היום קשר מרכז שדה ספרדי ממוצע גם מחזיק ביכולת טכנית גבוהה וגם בהבנה שלמה של המשחק, בעוד לשחקנים איטלקים בדרך כלל אין את הראשון.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא הוחלף, כי הוא חזר לכושר בדיוק לפני הטורניר,החמיץ כמעט חצי עונה בגלל פציעה בקרסול. ועדיין למרות הכול היה אחד המצטיינים בטורניר.
    דווקא החלק ההתקפי היה בדיעכה,טוני לא הביא את היכולת מפיורנטינה לנבחרת,דל פיירו להוציא את השער מול גרמניה לא תרם הרבה,ופרוטה/קמורנסי עשו בעיקר עבודה שחורה.
    פירלו היה אדיר,וכמובן כל החלק האחורי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. סיונרה Member

הכל זה זכרון אישי שלי, אבל ההרגשה הייתה שכמו הרבה מאוד מאמנים איטלקים, השמרנות של ליפי הייתה בעיקר אחראית ליכולת של איטליה בהתקפה. הוא זכה בטורניר ולכן אין הרבה מה לבקר אותו בנושא, אבל לדעתי הם יכלו לזכות וגם להראות טוב יותר.

10. Don Joan Roman Member

לא יודע מה זה "להיראות טוב יותר", נתנו למארחת 3 בראש, לקחנו את הגביע וזה מה שנחשב, איך שיחקנו/כמה הבקענו הכל בולשיט.

Sent from my m3 note using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

שתיים, בהארכה.
    אני מסכים עם השורה התחתונה שלך, אבל הרושם שיש מאיטליה בטורניר היה של נבחרת קצת אפורה, הנקודה שלי הייתה שגם הסגל שהיה יכל לעשות יותר כדי להיות פחות אפור ועדיין לזכות, כי לאיטליה היה את הסגל הכי טוב (או השני הכי טוב) בטורניר.
    זה נכון שבסוף בטורניר כמו גביע העולם אין דבר טוב יותר מלזכות בו.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Buffon; Darmian, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Parolo, Gagliardini; Candreva, Immobile, Eder, Insigne

הפליאוף מובטח, עכשיו נותר לשחק על הדירוג, על המורל ואולי אף על הג׳וב של ונטורה.

Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. Don Joan Roman Member

זו הנבחרת האיטלקית הכי משעממת, בנאלית וחסרת רעיונות שאני זוכר, בליגה הישראלית אני לא סובל ככה ממשחקים

Sent from my m3 note using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

ועוד לראות את זה עם טל בנין ברקע....

15. תומר1989 Member

נקודת אור מהמשחק של איטליה- הוא נגמר

מצב נושא:
הנושא נעול.