לה סקוואדרה אזורה 2016-2018:: אפוקליפסה עכשיו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cazzo Il Capocuoco

איטליה עדיין לא הבטיחה את המקום בהצלבה (כזכור הסגנית הכי גרועה בחוץ, כרגע זו בוסניה). ואם לא ננצח את אלבניה לך תדע אם היא תהיה בכלל בצד של המדורגות, ככה שיש סיכוי שנקבל את קרואטיה או פורטוגל, שוויץ, שבדיה, דנמרק ולא נבחרת פחות טובה ומבריקה על הנייר.

אבל השחקנים לא רצים, בקושי זזים, כולם רחוקים אחד מהשני, יש שטחים ריקים בין ההגנה לקישור, בשביל להבקיע גול אינסיניה צריך להתקרב לגליארדיני ופארולו ולחכות שקייליני החלוץ הדגול יהיה במקום הנכון. אני כבר מעדיף את קונטה על אנצ'לוטי ובטח שהוא עדיף על ונטורה שמשנה כל הזמן שיטות ומערכים.

2. DRORIKO Member

לפי תכנת המחשב המאד משוכללת שלי שאני לא יכול לגלות לכם אותה(סתם ויקיפדיה) איטליה כרגע מדורגת שניה מבין המקומות השניים, כשהיא עם 6 נקודות מעל בוסניה וביניהן יש איזה טריליון נבחרות. היא תהיה בפליאוף וקרוב לודאי שגם מדורגת. מה היא תעשה עם זה זאת כבר שאלה אחרת. נקווה שהיא תראה יותר טוב מאיך שהיא נראתה נגד מקדוניה וישראל

3. DUGRI Member

בלי להוריד אחריות מונטורה (האשם העיקרי, איתו איטליה לא עוברת את הבתים) אני חושב שהסגל האיטלקי לא טוב ומוכשר כמו שחלק מתארים אותו. יותר טוב משנים קודמות? כן. אבל זו לא חוכמה גדולה.

4. DRORIKO Member

אני מוכן לקבל את הטענה הזאת כשאיטליה מתבזה נגד ספרד, מסכים שאין מה להשוות בין שני הסגלים. אני לא מוכן לקבל את הטענה הזאת כשאיטליה נראית כמו כלום נגד נמושות כמו ישראל ומקדוניה. מעלה חשש לגבי הפליאוף שם נקבל יריבה יותר חזקה.

5. Don Joan Roman Member

איטליה מעולם לא הייתה העיפרון הכי מחודד בקלמר המוקדמות אבל מאז שאני צופה בנבחרת בקביעות (מונדיאל 2002) לא ראיתי נבחרת שפשוט הולכת על המגרש ונראית רפויה ועצובה כל כך.
    לא יודע אם זה ונטורה, הסגל או שניהם יחד אבל זה נראה מאוד לא טוב כרגע.

Sent from my m3 note using Tapatalk

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. yonmu Member

היה כואב הרבה יותר אם היה לנו סגל ששווה זכייה, אבל כרגע כשרואים את ספרד, ברזיל, גרמניה וצרפת - זה לא כזה משנה. גם עם מאמן מוצלח ושיטה שעובדת לא היינו 'אמורים' לזכות. בכל זאת, אי-העפלה תהיה כתם ענק.

אני משער שאנצ'לוטי כבר בכוננות...

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביורו הסגל היה הרבה פחות טוב ואיטליה סיימה ראשונה בבית קשה, דילגה מעל ספרד ונעצרה רק בפנדלים. אין לדעת כמה רחוק הייתה מגיעה הנבחרת ההיא ללא הפנדל המפגר של זאזא, אבל הייתה שם קבוצה מאוד מאומנת ללא תלות ב"כוכב" כזה או אחר. מקווה שלונטורה יהיה מספיק זמן כדי לנסות להכין משהו דומה.
    אולי מפגשים נוספים עם השחקנים במהלך העונה היו תורמים לו, אבל אלה בוודאי יהיו עסוקים בהכנות לבנוונטו וקרוטונה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/17
    Don Joan Roman ו-Captain Canada אוהבים את זה.
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת חושב שונטורה הוא לא דמות מספיק סמכותית/קריזמטית/מבריקה כדי להוציא מים מהסלע, או אפילו להוציא את המיטב. ההתעקשות על מערכים, ומעל הכל שפת הגוף והחוסר מוטיבציה שנשפך משחקנים, הוא כזה שגורם לך לתהות בהקשר להובלת הנבחרת.

10. SerieA Il Capitano

הנבחרת הטובה ביותר לא תמיד זוכה. ע"ע פורטוגל ביורו האחרון.
    הסגל של איטליה לא היה הכי טוב גם ב2006.

11. VAR Member

אז למי כן היה את הסגל הכי טוב?

12. alexshw Member

גרמניה, ברזיל, צרפת(שאומנה בצורה איומה).
    בוא נגיד ב - 1998 למשל לאיטליה היה סגל חזק יותר באופן יחסי לאחרות, כמובן גם 4 שנים לפני כן. רק שבשני המקרים היא הפסידה בפנדלים.

13. VAR Member

ברזיל? לא התבגרנו מאז? לא הבנו עדיין ששלישייה קדמית מפחידה (שלא בהכרח מתאימה לשחק ביחד) לא יכולה לכסות על סגל שלם שפשוט לא היה מספיק טוב?

ההגעה של צרפת לגמר הייתה הפתעה בעיני רבים ממה שאני זוכר. גרמניה שנתיים אחרי יורו מביך.

לאיטליה היה תותח על כל עמדה וכולם בשיאם. יחד עם ספרד של 2008-2012 הנבחרת הכי טובה שאני זוכר.

14. alexshw Member

היו שם שחקנים בהרכב כמו גרוסו, טוני, מטראצי, ופרוטה. שותפו יאקוונטה, ג'ילרדינו וברזלי. כולם זכו באמת להכרה אחרי הטורניר הזה. ברזלי אפילו רק אחרי שעבר ליובנטוס שזה 4 שנים אחרי המונדיאל נדמה לי. אם לא 5.
    ואני מתכוון מבחינת ההייפ הכללי, לא מבחינת הערכות של עכברי סרייה A.
    איטליה ממש לא הייתה מועמדת לזכיה.

ב - 1994-1998 אנחנו מדברים על שחקנים מהמועדונים ששלטו באירופה. כמעט כל הסגל.

הסגל הברזילאי ב - 2006 היה מרשים מהאיטלקי מה שלא תגיד. עניין אחר איך הוא נוצל. תמיד גרוע לנסות ולדחוס את כל הכוכבים להרכב כי הם שמות נוצצים. גם ריאל סבלה מזה באותה תקופה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/17
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. yonmu Member

אין ספק שהזוכה לא חייבת להיות הנבחרת עם הסגל החזק ביותר, אבל ככל שהסגל חזק יותר (ביחס ליריבות) אי-הצלחה כואבת יותר.
    נכון, אולי קונטה או מאמן אחר היו מצליחים להפוך את הסגל הזה למכונה שעשויה להביא את התואר, ובכל זאת, זה כנראה לא היה קורה. אם כבר טורניר שיתחרבש - אז עדיף טורניר שגם ככה הנבחרת מגיעה אליו כאנדרדוג ברור.

מצב נושא:
הנושא נעול.