לה סקוואדרה אזורה 2016-2018:: אפוקליפסה עכשיו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cazzo Il Capocuoco

ג'אני דה ביאזי מספר שאלבניה לא תגיע לפאלרמו במצב טוב, מאבראי שמשחק בהמבורג פצוע, ברישה וג'ימשיטי הורחקו במשחק נגד ישראל, מדובר בשוער ראשון ובבלמים החשובים במרכז ההגנה. בלוטי בכושר טוב ולמרות מספר הזרים הרב שמחוררים רשתות באיטליה, הוא עדיין מלך השערים עם 22 שערים. בנוסף אליו העונה מצטיינים אימובילה, אינסיניה וקאנדרבה. אך האזורי מפחדים מאלבניה - לפי דה ביאזי בפדרקאלצ'ו החליטו לקיים את המשחק בפאלרמו כדי למנוע מכמה שיותר אלבנים להגיע למשחק ולצבוע באדום-שחור את היציעים (באיטליה חיים כחצי מיליון אלבנים, בסיציליה רק קצת יותר מ-8,000). כזכור איטליה של קונטה אירחה במאראסי של ג'נובה את אלבניה לפני כשנתיים וחצי והאצטדיון היה מלא באוהדי אלבניה שחיים בחצי האי האפניני.

ונטורה מצד שני מספר שלא משנה היכן יתקיים המשחק, האלבנים יפלשו לכל מקום וימלאו כל אצטדיון. "הייתי בג'נובה והייתי במרסיי ו-75 אחוז מהמושבים היו תפוסים על ידי אוהדים אלבנים. יש לי חבר משם והם אמרו לי 'אל תדאג, אנחנו נגיע גם לשם'. זה יהיה המשחק הרשמי הראשון נגד אלבניה אבל פאלרמו מעולם לא איכזבה אותי מבחינת הקהל."

שוערים: תומאס סטראקושה (לאציו), אלבן הוג'ה (פרטיזני טיראנה), אורגס שהי (סקנדרבאו קורצ'ה).

הגנה: אלבי אלה (קוקסי), אנדי לילה (PAS יאנינה), ארלינד אייטי (טורינו), אלסייד הוסאיי (נאפולי), אנסי אגולי (קראבא באקו), נאסר עליי (קייזרסלאוטרן), פרדריק וסלי (אמפולי).

קישור: לדיאן ממושאי (פסקרה), מיג'ן באשה (בארי), יאהמיר הוקה (סן חוסה ארת'קוויקס), אודיסה רושי (טרק גרוזני), טאולאנט דז'אקה (באזל), לירידון לטיפי (סקנדרבאו קורצ'ה), בורים קוקלי (ציריך), אמיר אבראשי (פרייבורג), ארוס גרזדה (לוקומוטיבה זאגרב), אזדרן לולאקו (אסטנה).

התקפה: בקים באלאי (טרק גרוזני), סוקול ציקאלשי (אקהיסאר בלדייספור), ארמנדו סדיקו (לוגאנו).

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  2. Don Joan Roman Member

בין אם היו מגיעים בהרכב הכי חזק ובין אם לאו, איטליה כרגיל תעשה את זה קשה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

http://static.goal.com/191300/191345_heroa.Xxx

בופון מגיע לאלף!!
    מוקדמות המונדיאל שוב כאן ובמקביל למשחק ספרד-ישראל, איטליה שנמצאת בשיוויון נק' עם הסלקסיון, תארח את אלבניה. המשחק יהיה מיוחד מאוד עבור השוער. ג'אנלואיג'י בופון ירשום ציון דרך אדיר נוסף בקריירה המפוארת שלו, כאשר יעלה להופעתו ה-1,000 במשחק רשמי. בופון הוא כמובן שיאן ההופעות בנבחרת איטליה כשמזמן עקף את קנבארו ויש לו 167 משחקים(הופעת הבכורה: 1997| הכי הרבה משחקים: 2006 ו-2013 - 15 הופעות), יחד עם 220 משחקים בפארמה ו-612 במדי יובה. "זה תענוג גדול להגיע ל-1,000 משחקים, אני יכול להגיד שיהיו עוד אלף", התבדח בופון, "אני לא יודע אם אפרוש אחרי מונדיאל 2018, אני רק חושב על המשחקים הקרובים. יש לנו כבוד גדול לאלבניה, לא רק כי צריך להגיד אלא כי הם הוכיחו שהם טובים בשנים האחרונות".

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאביאדיני וברנרדסקי נפצעו. אסטורי, ספינאצולה ופוליטאנו קוצצו. 23 נשארו:

Goalkeepers: Gianluigi Buffon (Juventus), Gianluigi Donnarumma (Milan), Alex Meret (Spal)

Defenders: Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Matteo Darmian (Manchester United), Danilo D’Ambrosio (Inter), Mattia De Sciglio (Milan), Alessio Romagnoli (Milan), Daniele Rugani (Juventus), Davide Zappacosta (Torino)

Midfielders: Daniele De Rossi (Roma), Roberto Gagliardini (Inter), Marco Parolo (Lazio), Marco Verratti (Paris Saint Germain)

Wingers: Antonio Candreva (Inter), Lorenzo Insigne (Napoli), Nicola Sansone (Villarreal), Simone Verdi (Bologna)

Forwards: Andrea Belotti (Torino), Eder Citadin Martins (Inter), Andrea Petagna (Atalanta), Ciro Immobile (Lazio)

הרכבים צפויים:

http://cdn.corrieredellosport.it/images/2017/03/24/092220602-7aa13697-cac7-4c8c-a49a-cbb6f92b2edf.Xxx

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מצליח להיזכר מתי בפעם האחרונה נבחרת איטליה סיימה משחק ללא חילוף.

6. cazzo Il Capocuoco

במשחק מוקדמות יורו 1992 בלימאסול נגד קפריסין שהתקיים ב-22 בדצמבר 1990.

חייל שוקולד, uri ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17498647_1459175174101692_3160144034091852835_n.Xxx?oh=4afa2c4dd9f7355ef4453540dd9895c3&oe=594CFFDF

8. cazzo Il Capocuoco

שחברינו המודאגים מארץ השפלה יתקנו אותי - אלו ההרכבים המשוערים למשחק שרק שאני אצפה בו (אולי ביחד עם אורי בטלפתיה)...

OLANDA (4-3-3): Cillesen; Karsdorp, de Ligt, Hoedt, Daley Blind; Sneijder, de Roon, Wijnaldum; Promes, Dost, Depay.

ITALIA (4-2-4): Donnarumma; Darmian, Rugani, Romagnoli, Spinazzola; Parolo, Gagliardini; Eder, Belotti, Immobile, Sansone.

יצא לי גם למצוא הרכב צפוי בסגנון אנטוניו קונטה -

Italia (3-5-2): Donnarumma; Rugani, Bonucci, Romagnoli; Zappacosta, Parolo, De Rossi, Verratti, Insigne; Eder, Immobile.

אני לא יודע מה לצפות בדיוק (לפי השינויים הרבים שונטורה כנראה מתכנן), אבל אני מקווה שנראה הופעה יותר משכנעת מזאת שצפינו בה בפאלרמו. במחצית השניה נגד אלבניה ראינו מערך יותר משומן ומשופשף התקפית, וראטי היה מאוד טוב, את אינסיניה ראינו פחות מקריב בעבודות שחורות בתחום ההגנתי ובכלל הקצב היה מהיר הרבה יותר. בחצי הראשון די היה ברור לראות שמערך של 4-2-4 הוא לא מאוזן ולא ממש מתאים לאיטליה, דה שיליו נראה מאוד ביישן, מצד שני הכניסות של זאפקוסטה לחצי האלבני היה כל הזמן צריך לחפות מישהו, אינסיניה נאלץ לעזור בהגנה יותר מדי וקנדרבה נאלץ להכנס לאמצע כדי לא לתת לאלבנים יותר מדי מיקום באמצע המגרש.

אה...ונקווה שבארזאלי הלבין את בעיותיו עם אשתו.

uri אוהב/ת את זה.
  9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם העתיד לא היה ורוד מספיק, עכשיו אפשר להוסיף גם את אמרסון שקיבל היום אישור רשמי מפיפ"א לייצג את איטליה למרות הופעות רבות בנבחרות הצעירות של ברזיל. ונטורה יזמן אותו לסגל הבא וישתף אותו כדי "לנעול" אותו אצלנו.

השלב הבא: דיאווא-פאקינג-רה.

Mamadu, Gianzola, אלעד ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוכים השבים!

11. Alta Tensione Member

אמרסון שחקן שולי בכל הדור הזה. ההוא של טורינו טוב יותר, גם דה שיליו וכמובן ספניצולה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/17
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפאלמיירי היה "שכר לימוד" (כמו שאומרים פה) כבד מאוד אך אין זה מצביע על היכולת שלו היום (הרבה יותר טוב ויציב משחקן הרבה יותר יקר כמו ברונו פרס).
    אני עוקב אחרי כל הקבוצות בליגה. מאוד אוהב את בארקה, מאזינה וספינאצולה, אבל כרגע לאף אחד מהם אין את הטאץ' של פאלמיירי, את האתלטיות שלו, את הדומיננטיות (ועוד בקבוצת טופ בליגה) ואת היכולת להתאים לכל עמדה שהמאמן דורש. פאלמיירי היום הוא מה שהאוהדים קיוו שיצא מדה שיליו בתחילת דרכו. מגן בכיר בקבוצת צמרת. הילדים האחרים צריכים לעשות מקפצה לא פשוטה כדי לעמוד בקצב שלו.

13. SerieA Il Capitano

ברוך שובך הביתוש.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין לא באמת הבנתי מה המטרה של ההתקבצויות הללו (שהמציא קונטה אם אני זוכר נכון), אבל שיהיה. אלה השמות שונטורה הזמין להתאמן תחתיו בעוד שלושה ימים:

Goalkeepers: Alex Meret (Spal), Simone Scuffet (Udinese)

Defenders: Claude Adjapong (Sassuolo), Cristiano Biraghi (Pescara), Davide Calabria (Milan), Federico Ceccherini (Crotone), Cristian Dall’Orco (Sassuolo), Dos Santos Palmieri Emerson (Roma), Gian Marco Ferrari (Crotone), Rolando Mandragora (Juventus), Filippo Romagna (Brescia)

Midfielders: Daniele Baselli (Torino), Danilo Cataldi (Genoa), Manuel Locatelli (Milan), Lorenzo Pellegrini (Sassuolo)

Forwards: Domenico Berardi (Sassuolo), Federico Chiesa (Fiorentina), Federico Di Francesco (Bologna), Stephan El Shaarawy (Roma), Diego Falcinelli (Crotone), Roberto Inglese (Chievo Verona), Gianluca Lapadula (Milan), Andrea Petagna (Atalanta)

15. DRORIKO Member

והקבוצות בסדר עם זה?

מצב נושא:
הנושא נעול.