להבועל פ"ת אין זכות קיום !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏2/8/05.

1. בית"רי מלידה Member

התפוצצה עיסקת העברת הפועל פ"ת לרונן אלעד וגברי לוי / חדשות

חברי העמותה הישנה נסוגו מהסכמתם לעזוב.מאיר שמיר וגברי לוי עזבו את הישיבה, בה היה אמור להיחתם ההסכם ההעברה

לאחר שנראה כבר שהכל נסגר ונחתם, והפועל פ"ת כבר יצאה לדרך חדשה תחת ידיהם של רונן אלעד וגברי לוי- העיסקה התפוצצה..

מפגש שהיה אמור להיות חגיגי, הסתיים הלילה באוירה צורמת. שני הצדדים הגיעו מלווים בפרקליטיהם כדי לחתום על ההסכם הסופי. אבל אז קמו ארבעת חבר העמותה: יעקב שפי, שמואל בייגל, משה נפתלי ואיציק כגן והודיעו, שהם מחוייבים לעזוב רק במקרה שהקבוצה תימכר ולא כפי שקורה בפועל שקמה עמותה חדשה, שלא לוקחת על עצמה שום התחייבויות כספיות ישירות ועתידיות.

בלהט הויכוחים הקולניים, קם מאיר שמיר, עזב ואמר שהוא לא מבין את המתרחש. אחריו עזב את המקום גם היו"ר המיועד, גברי לוי, שאמר: " המהלך אינו מובן לי ,זה מוביל לחיסול העיסקה וגורם נזק אדיר להפועל פ"ת.

http://www.telesport.co.il/article.asp?id=8020&ida=5&com=37

דרישת שלום בקרית שמונה :aaa021:

אני בטוח שהקהל הענק התרבותי והמסור של הבועל פ"ת ביחד עם אנשי התרבות המובילים בארץ דוגמת דני לוי וליאור שחר ימשיכו להוביל אותכם להשגים רבים....בליגה א'..... :aaarofl:

2. אלסנדרו דל פיירו Member

עוד הם מסתכלים ומדברים על משפחת לוזון. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    הדרך שלהם רק להגיע לניהול של משפחת לוזון עוד ארוכה.. שלא נדבר על הקבוצה והשגיה...

3. Ariel Member

סתם עוד פיצוץ בדרך לסיכום כמו בכל מו"מ.
    בסופו של דבר תיסגר עיסקה ופ"ת תציג קבוצה סבירה בליגת על.

4. בית"רי מלידה Member

להתראות בעונה הבאה בליגה א' - תוכלו לראות אבל בטלויזיה את הלוזונים משחקים באירופה

חשש משיתוק קבוצת הפועל פתח תקוה / חדשות

ארבעת חברי העמותה הישנה חוששים מסרובו של הנשיא רונן אלעד לחתום על לקיחת האחריות

המשבר בהפועל פתח תקוה גורם בינתיים לשיתוק ניהולי בקבוצה, לאחר שאתמול פוצץ המשא ומתן (ראו ידיעה נפרדת) בין חברי העמותה לרונן אלעד אודות העברת האחריות.

פרקליטי חברי העמותה הופתעו מההתייחסות של אלעד ושל היו"ר החדש גברי לוי לחתום על ההסכם. אחד מחברי העמותה אמר כי: "אנחנו השקענו את הנשמה בקבוצה. הפסדנו כספים ועשכיו רוצים שהתיק יפול עלינו. התפטרנו והבטיחו לנו שכל החובות יהיו על הבעלים החדשים. כל מה שאנו דורשים זה שהבעלים החדשים יחתום שהחובות יהיו עליו".

למעשה, היו"ר החדש, גברי לוי כלל אינו עובד עקב המצב שנוצר. כל נושא ההכנות לעונה הבאה מוטל כרגע בספק ולא ברור האם הקבוצה תוכל לצרף בקרוב שחקנים חדשים.

http://www.telesport.co.il/article.asp?id=8033&ida=5&com=38

:aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021:

5. נדב מיכאלי Member

הנה יורדת ראשונה מליגת העל .
    השנה אין איזה מאמן שיציל אותם כמו בעונה שעברה.
    להתראות הפועל פתח תקווה -היה נעים להכיר.

6. robson Member

חבל על הפועל פ"ת..מועדון כזה עם מסורת וקהל בסדר גודל הזה חייב להיות בליגת העל..
    מה גם שמי יספק עכשיו שחקנים למכבי חיפה?.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx אני מתחיל להיות מודאג..

7. הפועל פ"ת אימפריה! Member

מצלחיק אותי שפותח הנושא הוא אוהד בית"ר, שגם הם לא השיגו שום הישג משמעותי ב5 שנים האחרונות, והם עוד מעיזים לדבר על האימפריה של הפועל פ"ת.
    בסופו של דבר העמותה תעוף, וגברי לוי ינהל את הפועל פ"ת ככה שהדיבורים שלכם סתם יוציאו אותכם מפגרים בסופו של יום. הפועל פ"ת לעולם לא תרד ולעולם לא תתפרק, וכשזה בא מאוהדי בית"ר שהם לדעתי הכי אומללים בארץ והכי נאיבים וחסרי אונים...(העיקר גוטמן היה אפס, אבל אוחנה מאמן גדול) וכבר הרבה שנים בלי השגים וכול שנה בתחתית, אז מי אתם בכלל שתדברו על הפועל פ"ת? תדאגו לקבוצה המסכנה שלכם, שהיא לא מצב יותר טוב משלנו.
    אחנחנו לא נרד ליגה, והעמותה תעוף, והפועל פ"ת תהיה לעד אחת מהקבוצות הטובות במדינה, למרות הקנאה של רבים פה ולמרו תהרצון של הרבה לראות אותנו יורדים, אז מצטער לקלקל לכולכם, אתם עוד הולכים לסבול הרבה מאוד שנים עם הפועל פ"ת, ובקשר להשגיות ולניהול, אתם שוב יוצאים מנקודת הנחה שאני אמרתי שהפועל פ"ת מהונלת טוב יותר ממכבי פ"ת, אבל אני לא אמרתי את זה, כיום מכבי פ"ת מנוהל בצורה מבריקה, אני יצאתי נגד משפחת לוזון, לא נגד העסקים שלהם, אתם רוצים שהאיש הזה ינהל את הכדורגל בארץ, אז אתם בעצם בעד זה שהכדורגל פה יהיה שכונה, אני נגד. זה הכול, ולאוהדי בית"ר, תמשיכו לקנא, תמשיכו לחשוב שאתם קבוצה גדולה מאיתנו, עדיין אין לכם את ההשגים שיש לנו, וכיום אתם באותו מצב מסכן כמו שלנו, ועם מאמן פחות טוב משלנו(שזה בכלל עצוב) אז תשים לב לקבוצה שלך ותדאג לה, להפועל פ"ת יש מספיק אנישם שדואגים, אתם עוד תסבלו אותנו שנים רבות מאוד!

8. בית"רי מלידה Member

אתם אימפריה? פחחחחחחחחחחח

אנחנו מקנאים בכם? פחחחחחחחחחחח

טיול נעים בליגה א' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. הפועל פ"ת אימפריה! Member

אחננחו אימפריה כן, כשיהיו לכם 6 אליפויות, מךכון 5 ברציפות, תשווה אותכם אלינו.
    כשתשלטו בכדורגל הישראלי ותהיו במשך המון שנים אחת מהקבוצות הכי טובות במדינה, תשווה אותך אלינו. אבל אתה מבזה את עצמך, אתה יודע למה? כי אתה אולי לא שמת לב באיזה מצב נמצאת הקבוצה שלך בשנים האחרונות, ואם אתה רוצה שאני אזכיר לך, אז ללא העזרה הרבה של ההתאחדות, קריית גת הייתה היום בליגת העל, ואתם לא. אתה רוצה בטח לשכוח את זה, ולא להזכיר את זה, אבל זאת האמת. אתם כבר 4-5 שנים במצב מחפיר, ואתה עוד מדבר על זה שאחנחנו יורדים ליגה ושלנו אין זכות קיום? ביל הכוח שלכם על ההתאחדות כבר הייתם היום בליגה א, זאת שאתה מדבר עליה, ואחנחנו היינו מסתכלים עלייכם מלמעלה, אז אחי שים לב על מה שאתה מדבר, ותסתכל על עצמך, ואם אתה קורא לבית"ר אימפריה, אז סבבה אולי, אבל הפועל פ"ת, במצב כזה, היא ללא ספק אימפריה! ויש לכם עוד הרבה זמן כידי להגיע אלינו.

10. C.Ronaldo#7 Member

אויייי נו באמת לקחתם 5 אליפיות ברציפות שהבריטים היו פה בקושי 7 קבוצות נורמליות היו בליגה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ובמה יש לנו לקנאות בכם?באיצטדיון המפואר שלכם?או אולי בקהל המדהים שלכם שממלא איצטדיונים? :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/05
  11. אלסנדרו דל פיירו Member

דבר ראשון אחי שיהיה לכם בהצלחה עם גברי לוי
    כל אוהד רשאי לדבר פה אם אני לא טועה על הקבוצה האחרת ורשאי להגיד מה הוא חושב
    אני חושב שגברי לוי יותר שכונה ממשפחת לוזון לפי דעתי(''לא האבא של שמיר ולא הסבא של שמיר יגידו לי מה לעשות אני עכשיו עושה מה שאני רוצה'')
    אמנם ביתר נאיבים וכשאני חושב על זה עכשיו למרות כל הקללות על פניג'ל הם מודים לאלוהים שלפחות יש להם אותו והם לא במצב שלכם..
    תכניס לך לראש שגם אוהדי ביתר יודעים שאוחנה הוא כלום
    עוד דבר שרציתי להגיד זה ''הפועל פ''ת תיהיה לעד אחת מהקבוצות הטובות במדינה..''
    אחי תחיה את הרגע ואל תחשוב על העבר. במצב של היום אתם לא יותר טובים מביתר אשדוד ואפילו בני יהודה אחי
    תבין גבר, ביתר לא באותו מצב כמו שלכם אחי אתם במצב לא טוב בביתר יש אוירה של פתיחת עונה שלא הייתה כמותה ב-5 שנים האחרונות...
    קבוצה שהביאה את יואב זין טוטואנה אנסומבו לא יכולה ליהיות מסכנה אבל המינוס היחיד זה המאמן שלהם כמו שאתה אומר. ותיהיה בטוח שגם כמוך הרבה אוהדי ביתר חושבים ויודעים..

נ.ב
    ולא נראה לי שנסבול מיכם עוד הרבה זמן מקסימום שנה שנתיים גג (הלוואי ואני טועה ותשארו בליגה הראשונה כי המקום שלכם בליגה הראשונה)
    בשורה התחתונה ומנקודת מבט שלי ועוד כמה לפי מה שאני חושב שומע ורואה זה ש..
    תם עידן הפועל פ'''ת בכדורגל
    עם כל הצער והכאב הפועל פ''ת לא תשוב למה שהיא הייתה כמו שאתה אומר ''בעבר''.
    שיהיה יום נעים ונקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר בניהול שלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/05
  12. הפועל פ"ת אימפריה! Member

בריטים בריטים, אתם ביליתם בליגה השנייה המון המון המון זמן ואני לא מבין עדיין על סמך ה4 אליפויות העלובות שלכם איך אתם משווים אותכם אלינו, בעיקר אחרי שכבר אמרתי, אם לא היית םשולטים בהתאחדות והכי היה מושחת, הייתם כיום בליגת המשנה. במגרש ובקהל ללא ספק אין לכם מה לקנא, כי בזה אתם מספר אחת בארץ, חבל שזה הדבר היחיד שיש לכם, וזה דבר ענק, אבל זה מה שיש.
    אתה מוזמן לזלזל בקהל שלנו, שהוא לא מתיימר להיו תגדול כמו של בית"ר, והוא לא יהיה, אבל הוא מספיק גדול בארץ, ומספיק תומך, והקבוצה הזא תמיד תהיה אימפריה ואחת הקבוצות החזקות שהיו ויהיהיו בכדורגל הישראלי

13. בית"רי מלידה Member

ילד:

לבית"ר יש 4 אליפויות וחמש גביעים

ואתה יודע למה יש לנו מאפיה בהתאחדות? כי אנחנו אימפריה של כוח וכמות אוהדים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

כשלנו לא היה מוצא חן תוצאה , אז עשינו פוגרום באורווה, אבל אתם חיים שם 30 שנה בזבל הזה, אז אולי אתם פרות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx :aaarofl:

ראינו איזה קהל אתם - מכרתם 100 כרטיסים בקושי לכל משחק

בית"ר , גם כשהיתה בתחתית הביאה 5 אלף לכל משחק בית, ו 3 אלף לכל משחק חוץ, קיץ או חורף !

אתם איפריה אתם? מקסימום יכולים למלא קפיטריה :aaa021:

טיול נעים בליגה א' - כי אין בשבילכם ליגה אחרת... :aaagath:

14. הפועל פ"ת אימפריה! Member

דל פיירו, גברי לוי הוא אולי שכונה, אבל להשוות אותו למאפיונר הזה שנקרא לוזון זה לא מוצדק.
    בכול מקרה תרשה לי לא להתלהב "מהרכש" המטורף שבית"ר עשתה, לא יואב זיו ולא שתי הקונגולזים שירדו ליגה לפני שנה בידיוק מרשימים אותי במיוחד.
    הפועל פ"ת תישאר הרבה הרבה יותר משנתיים, אין אופטימיות כיום לאור הניהול הכושל מאוד, אבל כיום יש קבוצות הרבה יותר חלשות מהפועל פ"ת, ובהפועל פ"ת יגיע היום וכול החרא יעוף מאיתנו, לי יש סבלנות, זאת האהבה שלי ואני אלחם עליה אחי.
    בכול מקרה, אוהדי בית"ר שטוענים שלהפועל פ"ת אין זכות קיום ושהיא תרד לליגה א, אחרי ה5 שנים האחרונות בבית"ר. אני פשוט לא מבין מאיפה יש להם את החוצפה להגיד דבר כזה, הרי הם כול שנה ב5 הנשים האחרונות בתחתית, אז מאיפה הביטחון? המסורת שלהם? המסורת של פהועל פ"ת גדולה יותר, ולא יעזור כלום, זה לא עבר, זה דבר שתמיד מלווה את הקבוצה הזאת, זה לא עבר!
    אחנחנו נשרוד את השנים הקשות שמצפות לנו, ואז נצא לדרך חדשה, אני אולי קצת נאיבי, אבל הפועל פ"ת באמת תהיה לנצח אחת מהגדולות שהיו ויהיה בכדורגל הישראלי, מקווה לא להתבדות.

15. אלסנדרו דל פיירו Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:
    קרעת אותי אחי...