"לאנשים שאוהבים כדורגל"?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏7/7/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלום לכולם,

מזכיר את המובן מאליו: אייסוקר הוא פורום לאנשים שאוהבים כדורגל.
    מאז ומתמיד (גם אם בשנים האחרונות זה הלך ודעך), אייסוקר איגד סביבו אנשים שאוהבים ורוצים לדבר על כדורגל בכדי לתרום ובכדי להיתרם. לאחרונה, המרחב הזה הפך להיות שדה-קרב וכמנהל, אני לא מסיר את האחריות מאיתנו, המנהלים.

שכל אחד יעשה את חשבון הנפש שלו. אין לי ספק ולו לשנייה שכל אחד ואחד כאן יודע טוב מאוד מה החלק שלו בהפיכה של הפורום הישראלי למקום שלא נעים להיות בו.
    מעתה ואילך, אני רוצה שגם לכם לא יהיה ספק בי או באחד מהחבריי לצוות הניהול. נמחק הודעות ואם צריך גם עמודים שלמים. אפילו נפעל להשעות משתמשים אם צריך.
    חוקי הפורום נעוצים וזמינים לקריאה בעבור כולם. לא תוכלו להגיד שלא ידעתם או לא קראתם.

אייסוקר, לפני הכל, הוא פורום שמאגד אנשים. כדי שהפורום יוכל להמשיך ולאגד בתוכו אנשים חדשים, הוא צריך להיות מסביר פנים. האווירה בתקופה האחרונה היא כזו שלא מקדמת הצטרפות של אנשים חדשים. כל הוויכוחים הפכו את המצב לכזה שמי שלא מרגיש שהוא חלק מהנישה, חושב פעמיים אם בא לו לנסות ולפלס את תחילת דרכו כאן. המצב הבלתי נסבל הזה ייפסק.

חישבו פעמיים לפני שאתם מפרסמים הודעה. חישבו פעמיים אפילו לפני שאתם מתחילים לכתוב אותה.
    כל הודעה לא ראויה - במקרה הטוב תימחק ובמקרה הרע תגרור השעיה.

המשך גלישה נעימה!
    (צוות הניהול הישראלי עומד על המשמר על מנת שתהיה נעימה).

yakov_y, Drama2, Jakur ו-18 משתמשים נוספים אוהבים את זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.