"כספי הביטוח הם רכוש המועדון."

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏12/7/05.

1. בית"רי מלידה Member

"הפסקנו את הסיוע למני לוי בשל התביעה"

לוני הרציקוביץ, נשיא מכבי ת"א, העיד הבוקר במשפט המגן נגד הקבוצה: הבהרנו למשפחה שלא נוכל להמשיך לתמוך במצב כזה, כספי הביטוח הם רכוש המועדון.

מאת שלמה חסיד 12/07/2005 10:20

הבעלים של מכבי ת"א, לוני הרציקוביץ, העיד הבוקר (שלישי) במשפט שמנהל שחקן הקבוצה, מני לוי, נגד המועדון.

כזכור, לוי התמוטט לפני כשלוש שנים בזמן משחק של מכי בת"א מול בית"ר ירושלים בטדי, ומאז לא חזר לעצמו.

הרציקוביץ נשאל מדוע הפסיקה מכבי ת"א לשלם ללוי את המגיע לו וענה: "מרגע שמני התמוטט, היו דיונים איך לטפל בו. כל זמן ששהה בביה"ח הסוגיה הכספית היתה פחות משמעותית, אולם כאשר המשפחה רצתה להחזיר את מני הביתה, המערכת הרפואית של המדינה התנגדה.

"בשל כך התעוררה בעיה איך לגבור על המכשול שכלל רכישת ציוד והוצאות אחרות. הסכמתי להקציב את אותם הסכומים שהגיעו למועדון הכדורגל, לצורך רכישת אותם פריטים רפואיים, ולאחר מכן להעמיד את היתרה כדי לאפשר את הטיפול במני לוי בביתו.

"הבהרתי למשפחה כי אם תיעשה תביעה נגד מכבי ת"א, הקבוצה לא תוכל להמשיך לסייע למשפחה מבחינה כספית או אחרת. הוגשה תביעה והפסקנו את הסיוע. הכסף שנכנס מהביטוח הוא רכושו של המועדון, וטיפלנו בו לפי ראות עיננו".

הרציקוביץ התבקש בעדותו לתת הסברים למסמכים מהתחום הביטוחי אולם השיב: "אני לא מבין שום דבר במסמכים ואין לי שום מושג. אני לא עוסק במסמכים האלה, ביקשתי שיארגנו לי אותם והבאתי אותם".

http://www.one.co.il/cat/articles/article.aspx?id=64434&bz=4

הביטוח לא נועד לבטח את הג'קוזי במועדון - הוא נועד לטיפול רפאי בשחקן פגוע ! תתבייש !

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

איזו בושה, שחקן מאבד את כל מה שיש לו, מאבד את החיים הנורמליים שלו במשחק כדורגל והמינימום זה לעזור למשפחה המסכנה, וגם זה לא.

3. Waters Member

ולמי שבטח זוכר, אמרו שזו גם בערך אשמת הקבוצה בגלל שידעו שיש לו בעיות ובכל זאת הרשו לו לשחק.

4. Gerrard Member

בכלל "לא" צפוי שמכבי תפקיר את מני לאחר שכל הסיפור סביבו ידעך.
    כסף להביא שחקנים גדולים יש להם, אבל כסף לשלם לאחד השחקנים הפצועים שלהם אין אה?

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/05
  5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון בית"רי, תקלוט כבר להוסיף כל כתבה שאתה רואה באינטרנט לדיון מתאים או לדיון המיוחד של כתבות לא חשובות
    דבר שני, זה כמו שתעשה תאונת דרכים, תשלם למי שפגעת בו מהביטוח שלך והוא ילך ויתבע אותך, אותו דבר ברגע שמשפחת לוי תובעת את מכבי ת"א, אז מכבי מפסיקה לשלם מהביטוח, כי במילא אם הם יזכו בתביעה אז הביטוח של מכבי ישלם. אז למנוע מצב שמכבי תשלם כפול, היא מפסיקה לשלם.
    קאפיש?
    וג'רראד, אתה טמבל

6. Gerrard Member

אני מעדיף את הכינוי עייף...

7. בית"רי מלידה Member

אני רואה שיש כאן נשמה צבועה שמתקשה לקבל ידיעות לא מחמיאות במיוחד על קבוצתה האהובה...היא יכולה להצטרף בחדווה רבה לאוהד ווסטהאם שלא התפלאתי שפיגוע רצחני בלב נתניה לא ממש מזיז לו....רק האנגלים המסכנים חשובים לו...

8. Alan Smith Member

באמת לא יפה מה שלוני הזה עושה..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/7/05
  9. Engel Del Madrid Member

המיליונר הזה לא מבין במסמכים? שילך לעזאזל.
    אגב, במה הוא עוסק?

10. בית"רי מלידה Member

יבואן ומפיץ בלעדי של סוני, ג'נראל אלקטריק, לנקו, ועוד.

גם שותף בכמה חברות תקשורת.

מגלגל על פירסומים שונים כ 500 מליון דולר לשנה !

בטוח הוא לא מבין כלום במסמכים - פרופסור דריקס קורא ומתרגם לו.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

11. robson Member

אני חייב לומר שעד כמה שהעיניין נשמע לא אנושי או מוסרי אני הייתי עושה אותו דבר כמו לוני..
    משפחת לוי לא רצתה להגיע להסדר עם הקבוצה והגישה את התביעה, ולכן לוני החליט לא לתת את כספי הביטוח למשפחה
    בידיעה שהם יקבלו את הכסף בזכות התביעה שלהם..
    שוב פעם זה נשמע רע אבל אלה שיקולים עסקיים קרים..

12. בית"רי מלידה Member

גילי,

משהו לא מסתדר לוגית בדבריך:

אם מכה-בי היתה מעבירה את כספי הביטוח מההתחלה, אז משפחת לוי לא יכולה לתבוע את הכספים הללו יותר !

הטענות של לוני בבית המשפט נשמעות בלשון המעטה מגוחכות - אדם שמגלגל מחזור שנתי של כ 500 מליון דולר לא מבין במסמכים??? אפילו השופט לא יקנה את זה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

13. robson Member

הבעיה היא שהמשפחה רוצה יותר מאשר רק כספי הביטוח..אני הבנתי שהביטוח מסתכם בכ75 אלף דולר ולפי מיטב הבנתי התביעה
    של המשפחה היא לפיצויים של מיליוני שקלים..

14. בית"רי מלידה Member

המשפחה צודקת !

יש כאן לכאורה עניין של רשלנות , שלא ברור מי אחראי לה משפטית, וכנגזרת של כך גם כלכלית.

בשכל רב עשתה המשפחה ( עורך הדין שלה עובד מצויין ) שפנתה לבית המשפט בתביעה נגד כל הגורמים אשר קשורים למני לוי, והטילה בעצם על בית המשפט לברר ולהכריע מי התרשל, ומי יצטרך לשאת גם באחריות הכלכלית לטיפוליו הרפואיים של מני.

בסיפור של מכבי חיפה עם אמיר ראנד המשפחה שלו נהדה באותו אופן, ונהגה חכם !

סתם עצה כללית:

חס וחלילה נפגעתם בתאונת דרכים, ויש לכם מסמכים מבית חולים - אתם תובעים בתביעה אחת הן את הנהג הפוגע, והן את חברת הביטוח שלו, ותנו לבית המשפט המכובד להחליט מי משלם כמה .( ואל תפתחו את הדלת ואל תדברו עם אנשים שיתחזו לאנשי חברת הביטוח של הפוגע - אלו חוקרים פרטיים שינסו להחתים אותכם שאין לכם תביעות נוספות תמורת כמה גרושים , זהירות ! )

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/05
  15. robson Member

נכון המשפחה צודקת מצידה כשהיא הגישה את התביעה..
    אבל מהצד השני גם לוני צודק בכל דרך ההתנהלות שלו..הוא גם ככה ישלם אחרי התביעה אז למה לשלם פעמיים?..
    אומנם זה נשמע רע מכיוון שמדובר פה בחיי אדם אבל אלה הם שקולים עסקיים קרים..