הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

אם נביא את כספי ומקל לצורך העניין זה היותם ואליהו של אז :)
    גם לזלמנסון וגם לנמרוד לוי אין מקום במכבי, כמעט בכל מכבי.

דרך אגב בזמנו אי אפשר היה להתכחש לכך שזה היה ניצחון של ירושלים על מכבי, העברת יותם וליאור. אומנם הרומן לא הצלחה מסחררת אבל כן יהיה חלק חשוב מההיסטוריה בירושלים.

2. yakov_y YNWA

נמרוד לוי חותם בקבוצה השמינית שלו בכדורסל הישראלי (תוסיפו 2 קדנציות באשדוד) והוא רק בן 24, גדול.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. כינוי כי הכח זהו כח

בצער רב וביגון קודר אני נאלץ להודיע על פטירתה ומחיקתה של מכבי רמת גן. הפועל רמת גן קיבל מתווה מדהים שעופר ארליך מוחק מרצון את מכבי רמת גן, הפועל צריכה להוסיף רק את השם עירוני ולקבל בין 1.5-4 למיליון שקל.
    בני זונות כולם, נמאס לי מהכל !
    מה עושים עכשיו:(
    קרא כתבה מעניינת ב-ONE:

נשקל איחוד קבוצות בר"ג, העירייה יזמה מתווה

נשקל איחוד קבוצות בר"ג, העירייה יזמה מתווה

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  4. yakov_y YNWA

בראד גרינברג מקבל ג׳וב נוסף, עוזר מאמן נבחרת קנדה לצד ניק נרס.
    אליפות העולם מתחילה עוד כחודש, גרינברג ישתף פעולה עם השחקנים: קורי ג'וזף, ג'אמל מארי, קלי אליניק, דוויט פאוול ו-אר.ג''י בארט.
    מזכיר לכם שגרינברג היה עוזר מאמן בניקס ובקליפרס ואני חושב שגם גנרל מנג׳ר בפילדלפיה.

5. גלצ Member

קורי וולדן חתם בפרטיזן. הוא שווה יותר מכל הישראלים שנשארו בקבוצה.

6. Roma מנהלים

הרכז אייזיאה קאזינס חתם לעונה אחת הפועל ירושלים - וואלה! ספורט

לדעתי הימור בזול, יכול להיות הברקה וגם שחקן שלא נזכור עוד שנה בארנה. השאלה אם הוא יצליח לקבל דקות משמעותיות שיש את השחקן המועדף של קטש, בלאט, ואת השחקן המועדף על הקהל, ג'יקובן בראון. השם דווקא מבטיח.

נעדכן סגל:
    C: בריימו וזלמנסון.
    FF: תומאס, נמרוד לוי ותומר לוינסון.
    SF: טימור.
    SG: פלדיין.
    PG: בראון, קאזינס ותמיר בלאט.

עדיין חסר לי שחקן כנף איכותי שיכול לעשות הכל מהכל עם דגש על הגנה וקליעה. השנה אכלנו הרבה קש בגלל חוסר בשחקני כנף יציבים.

---

לפי הכתבה:
    "בנוסף, במועדון מרוצים מקצב מכירת המנויים ומצביעים על גידול של כ 15% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. נכון לעכשיו מעל 5,200 מנויים הבטיחו את מקומם בארנה לעונה הבאה ובקבוצה מצפים כי העונה יישבר שיא המנויים."

מרשים. הארנה מכילה 11,650 מקומות שזה מלא מלא מלא ובליגת ווינר הלא נגמרת זה בלתי אפשרי למלא את הארנה במשחקים שהם לא חשובים או מול היריבות המושבעות חולון ומכבי.

7. Roma מנהלים

זה לא חוכמה, הוא כמעט יותר מכל הזרים בליגה, ביחס לשכר - תועלת הוא הכי יעיל בליגה. לא היה אפשרות לחולון להשאיר אותו בארץ, ירושלים לאחר תקופת אורי אלון לא אופציה בשבילו ומכבי? היו זמנים שהוא היה צהוב כבר לפני חצי שנה.

הפסד של מכבי, ירושלים וחולון לא היו אופציות ראליות לדעתי.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

על אף שאני מעריך מאוד את וולדן, כל עוד השחקן המוביל בקו האחורי שלנו הוא סקוטי ווילבקין, לוולדן אין מקום פה. את ווילבקין צריך להשלים מישהו אחר שמביא דברים אחרים מוולדן.

9. גלצ Member

מקומו של שחקן כמו קורי וולדן הוא ביורוקאפ (לא ביורוליג עם כל האהבה). פרטיזן מתאימה לו מאוד.

10. Roma מנהלים

פרט נמק והסבר?
    וולדן זה החבילה המלאה, בן 26 בלבד ועוד צפוי להשתפר. דרך אגב, הגבול בין תחתית\אמצע יורוליג לצמרת יורוקאפ הוא דק מאוד ופרטיזן כמעט "זכתה" בכרטיס החופשי למפעל הבכיר.
    מצפייה ב-PG וSG ביורוליג יש לא מעט שחקנים שקורי וולדן לא פחות טוב מהם, אומנם הקפיצה ליורוליג היא אדירה אבל אני מאמין בשחקן הזה וגם לא מעט זרים ששיחקו בליגה המקומית עשו את המעבר הזה בהצלחה.

הרצליה עד המוות,
    לדעתי הם יכולים להשלים אחד את השני, וולדן יכול לתפקד ככינור שני וגם כ-SG. השלים יפה את המילטון, גלן רייס ג'וניור וטו הולוואי בזמנו בתור כינור שני וגם מוביל כדור שני. השנה פשוט לקח את המשוכות לידיו וראינו איזה שחקן הוא אבל גם לפני הוא הציג יכולת גבוה.

11. גלצ Member

הוא שחקן נמוך יחסית לרמה של יורוליג ולא שאני אומר שזה הכל. נגד קבוצות כמו נאנטר וונציה הוא יכול להיות נהדר אבל אני לא מרגיש שהוא שחקן פיזי מטורף שיכול להתמודד גוף עם גוף עם שחקנים מריאל, ברצלונה ובאסקוניה. לדעתי גם הוא לא ורסטילי מספיק, שלשות והגנה יש לו (לא יודע אם ברמות הגבוהות של אירופה זה יספיק). הוא שחקן ווינר, עקשן ומוכשר אבל להרגשתי הוא לא מוכן וללכת עכשיו ליורוליג זה קיצור דרך מוקצן.

12. Roma מנהלים

מבין את החשש,
    לגבי סוגיית הגובה - לא רלוונטי כל כך.
    שיין לארקין המצטיין של אשתקד 1.82.
    ג'ייסון גריינג'ר 1.88.
    עלי מוחמד 1.78 וחברו לקבוצה סלוקאס1.90
    סקוטי וולבקין 1.88
    מייק ג'יימס עוד חבר שהיה בארץ, 1.85 בלבד.
    ג'ימר פרדט 1.88 ועוד אקס רייס 1.85.
    קוין פאנגוס 1.88.
    והכי חשוב, פקונדו קמפאצו 1.81 שכולם חשבו שלא יצליח בריאל מדריד היה הגארד המוביל העונה.
    כולם הולכים לשחק ביורוליג ולהיות שחקנים מובילים.
    בוא לא נשכח את הראש אננס של וולדן זה עוד 5 ס"מ שלא נמדדו.
    אם היה מדובר בשחקן שהוא מאצ' אפ תמידי בגלל הגובה שלו הייתי מסכים איתך, אבל וולדן זה חיה הגנתית. ה3-4 ס"מ פחות מהממוצע לתפקיד לא משמעותיים אצלו.

לגבי הקפיצה הגבוהה ליורוליג, מספיק שחקנים עשו את זאת לפניו.
    וויל קלייבורן פחות הרשים בארץ ועשה את הקפיצה מיידית לדרושפאקה(שיחקה ביורוליג) ואז לצסק"א והיום כבר מחזיק את התואר.
    גם זאק ליידי עבר מהגליל לאולמפיאקוס ועוד שחקנים עשו את המקפצה הזאת.

בכיף אני לוקח אותו לשחקן שישי ומוביל את החמישייה השנייה שלי בתור קבוצת יורוליג.

קורי, הגנה מצוינת שכוללת משחק לחץ נהדר, שמירה אישית וחטיפות. בפן ההתקפי הוא השתפר מהשלוש בצורה מפחידה ומחזיק בארסנל טווח קליעה של NBA והעונה עומד על 40%+ בנוסף ליכולת לחדור ולסחוט עבירות, כמובן שהוא קולע את זריקות הבונוס.
    כמובן שגם אסיסטים זה חלק מהמשחק שלו אבל הוא אינו רכז טהור ואוהב את משחק הריצה והבלאגן.
    שחקן נפיץ וכדי להחזיק שחקן כזה בסגל.

13. Roma מנהלים

ליאור אליהו חתם באשדוד ומסיים 6 שנים אדירות בירושלים: 2 אליפויות, גביע, חצי גמר היורוקאפ ושחקן העונה.
    בין השחקנים הכי מוכשרים שהיו בכדורסל הישראלי אבל בעיה מנטלית בלתי מוסברת, מקווה שיחזיר לעצמו את האהבה למשחק תחת גרינברג וייקבל דקות משמעותיות.
    התרומה של ליאור אליהו בירושלים היא לא רק המספרים והתארים, המספרים בשנים האחרונות לא היו קיימים, ליאור ויותם תרמו לקבוצה הרבה יותר מזה.

תודה על הכל, 8 לב אדום.

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67487625_2764814336881900_620756541028433920_n.Xxx?_nc_cat=109&_nc_oc=AQlznG1zjMlcChoIZP4T_yl8pqRv8i68ao1JLWckqsngGo0CpvLOxuD7_BjugKhMkck&_nc_ht=scontent.fsdv2-1.fna&oh=9ff4207a322d06f1ff44eb7227a5e213&oe=5DADAFFA

Jefecito אוהב/ת את זה.
  14. גלצ Member

מה הולך פה? אמרו שהוא בדרך לראשון לציון.
    איף

15. כינוי כי הכח זהו כח

בן אלטיט חתם שם

מצב נושא:
הנושא נעול.