כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בוודאי שפציעות הן חלק מהמשחק, אבל תוציא את לברון מקליבלנד באמצע העונה בגלל פציעה ואף בנאדם שפוי לא יגיד לך שהוא פייבוריטית לעשות משהו. אז גם את זה צריך לקחת בחשבון. ולא, לא להכנס לפלייאוף זה לא כישלון ענק. אני כן חושב שמכבי יכולה להכנס וכן חושב שזו אמורה להיות המטרה, אבל אם היא תסיים 9-10 אני לא רואה זאת ככישלון ענק.

2. DRORIKO Member

מדהים איזה רעש עשו כשהוא לא זומן ליורובאסקט. כאילו שהוא היה תורם משהו.

3. גלץ Member

כשאני רואה את שגב משחק, אפילו גל מקל נראה לי שחקן יורוליג לגיטימי. בכלל לא האמנתי שהוא יקבל דקת בפיראוס, משוגעים שם במכבי.

4. גלץ Member

את האמת שאני בעצמי אחרי הפציעות של תומאס וקול אמרתי שסביר להניח שמכבי תיכנס לסדרת הפסדים. אבל עם כל הכבוד לאולימפיאקוס זה לא עובר חלק בגרון להפסיד 30 הפרש בלי שום פייט, רק שנה שעברה שאמרתם שמכבי הייתה ביזיון היא ניצחה שם והיוונים היו בגמר.
    שאמרתי שאני לא רואה כזה הבדלים גדולים מהקבוצה של שנה שעברה(קצת נראים טוב יותר השנה), אז הזכרתם לי שאין מה להשוות. אולי בכל זאת יש?

אני עדיין חושב שטופ 8 זה מעבר ליכולות של מכבי, טופ 10 יהיה מכובד מאוד(אולי בכל זאת זה גם עדיף מאשר לשחק בסדרה נגד צסקא בלי יתרון ביתיות-לא נעים).
    מישהו יופתע אם הכוכב ינצחו כאן ביום חמישי? או שמילאנו ינצחו את מכבי באיטליה, או שאנדולו ינצחו.
    בדיוק. אין שום משחק השנה שאפשר להגיד שמכבי פייבוריטית. רובם זאת היריבה.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ממש ממש ממש לא מסכים איתך. נתחיל בזה, השנה אנחנו במירוץ לפלייאוף ובגדול. בשנה שעברה, העונה נגמרה אחרי חצי סיבוב. שתיים, הקבוצה הרבה יותר בריאה חברתית ורואים את זה. שלוש, אתם ממשיכים להתעלם שהיכולת הלא טובה לאחרונה בא בליווי למכת פציעות. חלק מהמשחק אבל גם אי אפשר להתעלם מכך. אתה ממשיך להשוות את הניצחונות של מכבי בטורקיה וביוון אשתקד, כאילו שזה ממש הזיז למישהו את הביצה כשמכבי ניצחה בגארבג' טיים משחק שהיא שיחקה בלי לחץ. שורה תחתונה, זה תרם במשהו? ממש לא.
    לגבי הפייבוריטיות, למעט צסק"א, ריאל, פנר ואולימפיאקוס, שום קבוצה לא פייבוריטית על היריבה שלה ואתה רואה את זה בתוצאות. פאו פייבוריטית ביוון על מכבי אבל מכבי פייבוריטית עליהם כאן. ממך זה נשמע כאילו מכבי היא בדירוג 14 מבין כל 15 הקבוצות מה שממש לא נכון. בארסה לא פייבוריטית עלינו כאן ובעצתם שום קבוצה לא פייבוריטית עלינו ביד למעט אלו שציינתי. אז גם לא צריך להקצין לצד השני.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

הבעיה היא שרוב המשחקים שלך בסיבוב השני הם בחוץ.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אבל הוא לא דיבר על משחקי חוץ, הוא אמר שכמעט אין משחקים שמכבי פייבוריטים השנה וזה פשוט לא נכון.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    בדקתי בשבילך. 7 משחקים בחוץ, 5 בבית. זה מה שעוד נותר.

בנתיים יש חדשות טובות כי קיין ודיברתלומיאו כשירים למחר.

9. DRORIKO Member

נגד מי?

10. גלץ Member

פנא, ברצלונה, הכוכב האדום, חימקי וצסקא.

אני חושב שיפסידו לפחות שלושה..

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/18
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רק מול צסק"א אנחנו לא פייבוריטים בבית

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים הפסיכולוגיה של הסרבים כבר בעיצומה. אז פרו אנטיץ' לא הגיע לארץ ומאמנם אומר שיש עוד כמה שחקנים לא ממש כשירים. כן, את השטויות האלו כבר שמעתי העונה. אחר כך הם קולעים 15 שלשות ברצף ובקלאץ שמים סל ממגרש החנייה......הם בכיף נכנסים לעמדת האנדרדוג ואנחנו צריכים להזהר מהם. מאד!

@גלץ
    אתה אמור עכשיו לדעת שאי אפשר לחזות משחקים, בטח לא סדרה. ניצחנו בחימקי, ניצחנו את באמברג בחוץ, ניצחנו את ריאל ופנר בבית, הפסדנו לאנדולו ומלאגה בבית. לא רק זה, ברגע שעלייה בפלייאוף הובטחה תראה לדעתי עוד מספר הפתעות גדולות. מעבר למשחק מחר אין טעם להסתכל! (ואל תשכח פציעות!)

13. DRORIKO Member

אם מכבי לא עושה לפחות 3 נצחונות אין לה מה לחפש במפעל הזה

idans10 אוהב/ת את זה.
  14. גלץ Member

אני סתם מרגיש בכיין. תתלוננו גם מדי פעם, אנחנו ישראלים P:

עכשיו ברצינות, אנטיץ ייעדר בכוכב האדום(כן כן עוד נראה..) אבל גם במכבי בולדן בספק.
    המאמן של הכוכב עם הפסיכולוגיה בשקל "הם מגיעים אחרח תבוסה". לא.. והכוכב לא מגיעה עצבנית אחרי ההפסד הביתי לחימקי...
    אני לא רוצה לבאס אתכם בקשר לתחושות שלי לגבי המשחק הזה(הפסד צמוד) אז אאחל בהצלחה למכבי. שהאוהדים יביאו את השלט "אני מכבי מי אתם" ובכלל הסרבים עם הרגשי נחיתות הנצחיים שלהם יעלבו ויתלוננו בסיום המשחק.

דרך אגב סתם שאלה, למה הרבה ישראלים אוהבים את העם הסרבי? אני לא סובל אותו.

15. Telkiyski Member

לבערך חצי מהקבוצות אין מה לחפש במפעל הזה.

יש בליגה הזאת בערך 5-6 קבוצות טובות והשאר קבוצות ברמה של רבע גמר יורוקאפ כזה.