כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק, אבל גם לא ציפיתי שמכבי תנצח במוסקבה. לא כוחות.

גלץ, גם נהריה דפקה לנו מעל לעשר שלשות...כנ"ל ולנסיה.

2. zivmay Member

מכבי איבדו את כל המשמעת ההגנתית שלהם. סהכ הקצב בהתקפה טוב מאוד, הבעיה שלמכבי אין את האיכות המספקת בשביל להתחרות באחוזי קליעה עם היריבות הגדולות.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי היתה בשנים האחרונות במשבר רציני, צ"סקא הקבוצה העשירה באירופה עם שחקנים מהטובים ביבשת. אז הפסדנו שם, נו, זה היה צפוי לא?

אנחנו פשוט צריכים להסתכל על עצמנו ולהמשיך להלחם על אחד מהמקומות 5-8 כי לדעתי שם יש סיכוי לסיים. שוב, לאור מה שקרה למשל בעונה האחרונה באירופה אהיה מאד מבסוט אם נסיים באחד מהמקומות האלה.

4. גלץ Member

middenweg
    הפיק בירכיים שמכבי מקבלת נגד הקבוצות החזקות מרגיזות. התבוסה בצסקא מילא, אבל גם התבוסה בברצלונה שמכבי הסריחה את הפרקט שם. גם המשחק הביתי נגד אולימפיאקוס בהפסד בנקודה אחת מכבי לא באמת הייתה קרובה, היוונים הובילו כל המשחק ובסוף זה נגמר איכשהו רק בנקודה. לא היו צריכים אפילו את ספאנוליס בשביל זה.
    הניצחון על ריאל יפה(למרות שהם היו חסרים והם פגיעים השנה, הפסידו בבית אפילו לכוכב האדום), אבל בסדר ניתן למכבי את הקרדיט.

יש בסיבוב הזה עוד שלושה משחקים: פנא בחוץ ופנרבחצה ומלאגה בבית.
    המאזן של מכבי 5:7 אני מאמין שהוא יהיה בסוף הסיבוב 7:8 אחרי הניצחון על מלאגה. הלוואי שיפתיעו את התורכים(בתחילת העונה הייתי יותר אופטימי לגבי המשחק הביתי נגד פנרבחצה אבל התחושה הזאת די נעלמה).
    באבמרג בהתאוששות מדהימה וכבר ניצחה את אולימפיאקוס וברצלונה, יהיה משחק קשה נגדם בארץ. אחר כך משחק בבאסקוניה בחוץ , אחת הקבוצות הביתיות ביותר במפעל.
    זה 5 משחקים רצופים שלקחת 2 מהם יהיה קשה מאוד.

roma
    בקשר להפועל ירושלים יש שלוש אפשרויות שהם יכולים לעלות(אני כמוך לא חושב שזה יקרה בגלל שצריך לנצח בתורכיה, אבל שיהיה מעניין):

1. סיכוי לא גבוה: ירושלים מנצחים את אמיליה ואת גלא בתורכיה + גלא מפסידה בליטא לליטבליקס.

1. סיכוי מאוד נמוך: ירושלים מנצחת את אמיליה ובתורכיה, אמיליה מדהימה את באיירן וגלא מנצחת בליטא. ונוצר בית משולש ביו ירושלים אמיליה וגלא(שלושתן ב4:4) ובמקרה הזה ירושלים עולה כי היא ניצחה 3 פעמים וגלא פעמיים ואמיליה רק פעם אחת.

3. סיכוי הכי נמוך: ירושלים מנצחת את אמיליה, גלא מנצחת בליטא. ירושלים מנצחים את גלא בתורכיה 11 הפרש(יותר סיכוי שהפועל חיפה תזכה באליפות בכדורגל בקיצור).

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/17
  5. Roma מנהלים

גלץ,

כרגע אנחנו לא מסוגלים לנצח את החמיישיה של Asoccer.
    גלא בטורקיה גם לפני כל הקריסה היה משחק קשה מאוד ועכשיו? מריח כמו תבוסה אופיינית.

צריך לעשות חושבים על מנת להציל את העונה במסגרת המקומית, אליפות תשכיח את כל הסקנדל האירופאי הזה שהוביל אותנו 2 צעדים אחורה אחרי הקמפיין המצוין אשתקד.
    המטרה הרחוקה - יורוליג, המטרה העונה והקרובה - אליפות ולא פחות מזה.

---

צסק"א זה לא מדד, היא בליגה בשלה. פנר ואולמפיאקוס לפעמיים יכולות לדגדג אותם. כמובן עד שמגיעים לפיינל פור.

6. yakov_y YNWA

כל כך כואב לי את קציקאריס ומודי מאור, לא אשמים בדבר וכל האשמה נופלת עליהם במקום על אורי אלון וגיא הראל שאשמים ב-100 אחוז.

ההבדלים בין השנה שעברה לשנה הנוכחית:
    1. הליגה ואירופה היה ברמה מאוד חלשה אשתקד.
    2. היה מאמן על.
    3. מזל.
    4. לא לשכוח את הדרך הרעה בשלב הבתים באירופה ו-13 הפסדי ליגה.
    5. ג׳ונס, אמארה ורוזפלט - שחקניים הגנתיים בצבע קבינימט !
    6. השחקן הטוב בליגה, קרטיס.
    7. סגל טוב יותר, תוסיפו את נערי הפוסטר היירטסון, ג׳נטיליה וזליקוביץ׳ + פיטרסון שהיה ברוטצייה.

מקווה שי-ם תעלה שלב כי להיות מודח כאן ישפיע חזק מאוד על הליגה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללא ספק שהתבוסה בברצלונה מפריע לי. גם ההפסד המיותר בבלגרד וההצגה של מקקולום בהיכל. לא יודע, עם ההפסד מול אולימפיאקוס גם היה לי פחות בעיה. מדובר בקבוצה מצוינת, גם ללא ספנוליס.

אני לא רוצה להסתכל מעבר לסוף הסיבוב הראשון. אני גם מעריך שנסיים עם מאזן 7-8. נראה מה יהיה, לפני עונה לקחנו את פנר פעמיים....

8. Roma מנהלים

de Middenweg,

קאלטיס יחמיץ את המשחק מולכם, הוא חצי קבוצה ובלעדיו אתם יכולים לעקוץ משחק שלא צפיתם לרשום בו W.
    למרות שמצד שני לנצח ביוון חמישיה של Asoccer לא פשוט.

9. גלץ Member

ככה זה גם היה נראה עם ספאנוליס (;

יש מצבים שאם כוכב לא משחק זה דווקא יכול לגרום לקבוצה לשחק אפילו טוב יותר כי זה לא גורם להם להיות תלותיים בכוכב כזה או אחר או להישען עליו יותר מדי.
    שים לב שניקוס פאפאס אצלם הוא הסקורר ביורוליג(שחקן מטורף) ויש להם עוד שחקנים מעולים כמו סינגלטון וגיסט.
    המכסה של הקבוצות היווניות לא נגמרת.

ובאמת גם אם מכבי תשחק ביוון נגד ילדים יוונים בני 17 יהיה לה קשה לנצח. חולי כדורסל חובבי ה'יאסו' האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/17
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אם רוצים להבין כמה שהליגה שלנו בקנטים צריך לראות עכשיו את המשחק בין חולון למונאקו. מונאקו, שזאת קבוצה בינונית באירופה(לדעת מומחים לא מספיק טובה ליורוליג) מפרקת לחתיכות את חולון, שזאת אחת הקבוצות הטובות בליגה שלנו ומועמדת רצינית לאליפות. פאדיחה.

11. DRORIKO Member

אגב מביך שתמיר בלאט זה אשכרה רכז העתיד שלנו

12. גלץ Member

יובנטוס נותנת שם הופעות הרבה יותר מכובדות והם בתחתית הליגה בליטא. קבוצות מישראל זה לא סחורה ברמות האלה.
    מפתיע שחולון ניצחו את אולדנבורג(שניצחה את באמברג אתמול).

13. DRORIKO Member

ואנחנו מדברים על קבוצה שהיא אפילו לא חיקוי זול של הגברת הזקנה

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאו עדיין ללא הפסד ביתי ביורוליג העונה...קלי קלות למכבי :p

מחצית: 49-43 ליוונים.
    הפער כמובן קטן, אבל הגנתית מכבי לא מצליחה להתמודד עם הליטאי שתפס נהדר את מקומו של קלאתס. לא יודע, אולי יש תקווה שבחצי השני נוכל באמת לאיים עליהם בגלל חסרונו של הכוכב שלהם. בנתיים הוא לגמרי לא חסר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/17
  15. גלץ Member

לקבאצ'יוס רוצח את מכבי . יש להם כל כך הרבה כלים.. בקבוצות כאלה לכל שחקן יש תחליף. מה שמדאיג זה שיש סיכוי טוב לדו ספרתי בפתיחת המחצית השניה. הייתי שם בווינר על פתיחת פער ברבע השלישי אם הייתה את האפשרות.

יש מצב שגם שחקני מכבי לא מרוכזים בגלל היווניות בקהל? (-;