כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. yakov_y YNWA

מזעזע אבל אני מאמין שזה יישתנה בחצי השני.
    טיוס חייב לפתוח ואסור לו לרדת לשנייה בחצי השני, 24-15 לברצלונה בריב׳.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פתיחת רבע אחרון, מכבי עם 44 נקודות. הזוי. אם מול ריאל הזכרנו את הקבוצה של 2004, אז היום אנחנו מאוד דומים לקבוצה של אשתקד.

Sent from my D2303 using Tapatalk

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים כבר שלושים הפרש. פשוט לא מבין את ההתמוטטות הזאת. מהכדור הראשון שחקני מכבי לא היו במשחק. אוף דיי מביש.

4. yakov_y YNWA

ריאל היו בלי 3 שחקנים, 2 שחקני חמישייה והשחקן הכי טוב שלהם.

בכל מקרה, משחק רע, נגמר, אני אופטימי להמשך.

5. גלץ Member

למכבי יש עוד מה לעשות השנה ביורוליג כדי להוכיח שזה ייראה שונה מהותית מעונה קודמת.

הליגה הישראלית חלשה יותר משמעותית משנה שעברה ולכן מכבי מטיילת , לא סיבה אחרת.
    תראו את חולון בני הרצליה וירושלים באירופה ותבינו לבד(ושלוש הקבוצות האלה עוד מהטובות השנה בליגה)

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@גלץ
    לגבי הליגה אתה כנראה צודק, אבל גם ירושלים מטיילת בארץ. יש לה רק הפסד אחד...

בסה"כ כולם ידעו שבליגה חזקה כמו היורוליג אי אפשר תוך שנה לעשות מהפיכה של 360 מעלות. גם אחרי הניצחון על ריאל לא חגגתי יותר מדי. קיבלנו אתמול בומבה, אבל בוא לא נסיק יותר מדי מסקנות. בשבוע הבא זלגיריס בבית.

7. shlomydavid מנהלים

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק קשה מול זלגיריס כי שאננות יכולה להיות בעוכרינו. צריכים מאד להזהר כי לדעתי הליטאים מסוכנים. נראה מה יהיה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף רבע ראשון: 15-14 למכבי.
    בנתיים הליטאים יותר טובים. אני רואה מהם יותר כדורסל.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית: 39-29 למכבי.
    אחרי 19 דקות צמודות מכבי טיפה ברחה. ההרגשה שלי שהמשחק הזה יסתיים בקרב צמוד. אז מצד אחד זלגיריס לא קולעת לשלוש, אבל מצד שני היא לוקחת יותר מדי כדורים חוזרים בהתקפה. מכבי פשוט קבוצה יותר אינדבידואלית, וברגע שזה הולך אז לליטאים יש בעיה. המצטיין של החצי הראשון הוא פארחוסקי. בהגנה הוא לפעמים ממש חור, אבל בהתקפה הצליח כבר להוציא שמונה זריקות עונשין. מקווה שזה ימשיך בחצי השני.

סוף רבע שלישי:
    65-51 למכבי.
    רבע שלישי שהיה בסדר גמור. עלינו לפער דו ספרתי ולמרות שזלגיריס לא נשברים לגמרי הפער לא ירד מתשע הנקודות לזכות המארחת. עוד רבע טוב והניצחון שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/17
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיום, ניצחון 81-74 למכבי.
    הרבע הרביעי התחיל להזכיר את השלישי. סתם הסתבכנו מול קבוצה עם מאמן מצוין. זלגיריס קבוצה טובה, והדגש על קבוצה. שאראס עושה שם עבודה מצוינת. הליטאים איבדו הקיץ המון שחקנים, אבל לאקס שלנו יש הרבה כשרון. למכבי יש יותר כשרון אישי והוא ניצח לה לבסוף את המשחק הזה. בסה"כ אנחנו צריכים לשחק יותר טוב, אבל אחרי התבוסה בספרד לפחות ניצחנו.

המצטינים שלי היו קול ופראחוסקי עם משחקו הטוב העונה. שחקנים כמו בולדן ופייר ג'קסון גם היו חשובים. טיוס עשה כמיטב יכולתו בהגנה, בטח בדקות ההכרעה.

זהו, עכשיו לירושלים ואחר כך נפגוש את וולנסיה.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ניצחון מאוד חשוב אבל שוב הפסדנו יתרון גדול שעשוי להיות בעוכרנו. זה היה משחק של 20 הפרש ובסוף חילצנו ניצחון בשיניים. אסור לשכוח ששלושה רבעים הם לא פגעו מהשלוש, גם דבר נדיר אצלם.
    מבחיתי בולדן הוא ה-MVP, משחק נפלא שלו בעיקר בצד ההגנתי וגם בהתקפה שיחק חכם ולא סתם טיווח שלשות. המדד השני הכי טוב בקבוצה אחרי קול. סיים עם 6 נק', 10 ריב', 4 אסי', 5 חטי' ו-4 חסי'. פשוט נפלא. פרחוסקי עם המשחק הכי טוב שלו (אולי זה מה שיסדר אותו) וקול (מצויין) מצטרפים אליו.
    היה מאוד כיף לרראות את שאראס כמאמן, אני מת עליו ומקווה שיום יבוא והוא יאמן אותנו, אם כי קשה לי לראות את זה קורה עם ההנהלה הנוכחית.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

נכנסתי למשחק בדקות האחרונות. ז'לגיריס שמו שלשה ופתאום זה היה 5 או 4 נקודות. דשון תומאס חודר לסל בנונשלנטיות ומחזיר למכבי יתרון מבטיח. פוזשן או שניים אחרי זה שחקן של ז'לגיריס חודר לסל וטיוס דופק עליו בלוק ומחסל לז'לגיריס את הסיכוי שעוד נותר לה לעשות משהו. אלה בדיוק השחקנים שהיו חסרים לנו בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/17
    גלץ אוהב/ת את זה.
  14. yakov_y YNWA

מישהו יודע מה התקציבים באירופה ?
    מעניין אותי מאוד לדעת איפה מכבי ת״א עומדת לעומת כל השאר.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצאתי לינק, אבל זה היה לפני שנה...בסה"כ לא נראה לי שההבדלים כאלה שונים מלפני עונה.
    EuroLeague club budgets: reigning champions ahead of others - TalkBasket.net
    די הפתיע אותי שמכבי נמצאת למעשה די בתחתית הליגה. מה שקורה במילאנו לגמרי אסון. כל כך הרבה כסף ומה רואים בחזרה? שום דבר.