כדורסל אירופי 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה שהם ירצו אותו אני גם חושב, השאלה אם הוא ירצה להשאר אצלם.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צסק"א ופנרבחצ'ה בפיינל פור בינתיים.

היום יתקיימו עוד שני משחקים, אפס אנאדולו תקווה לעשות שוויון (בעיניי הם עדיין פראיירים שלא לקחו משחק במדריד) ולהחזיר את הסדרה לספרד, וביוון ברצלונה תקווה לעשות אותו הדבר מול אולימפיאקוס. אני מקווה ששני המשחקים יחזרו למשחק חמישי בספרד בשביל המתח.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמין שריאל תגמור את העבודה, אבל המשחק ביוון עוד יכול להסתיים בניצחון ברסה. בסה"כ אם נקבל פיינל פור עם צסק"א, פנרבחצ'ה, ריאל והמנצחת שבסדרה האחרונה (שתי קבוצות שוות וחזקות) אנחנו נראה את הקבוצות הטובות ביבשת לעונה הזאת. הפעם לא נראה סוס שחור שניצל את המומנטום. היורוליג יקבל אלופה ראויה. (לא מסתתר מאחורי העניין שלפני עונה די גנבנו את הגביע...הקבוצות שקרוב לוודאי עולות העונה לפיינל פור בלטו בכל העונה)

4. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

ריאל עולה לפיינל פור לאחר ניצחון 76-63 בטורקיה על אנדולו עם 43-24 מרשים במחצית השנייה

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פרינטזיס עם שלשה בשנייה האחרונה נותן לאולימפיאקוס את הכרטיס האחרון לפיינל פור. איזה ווינרים האולימפיאקוס האלה.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני מאוהב באולימפיאקוס

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מת, מת שהם ייקחו את הפיינל פור גם הפעם

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ברצלונה. כל כך הרבה כסף וכל כך הרבה לוזריות. אי אפשר שלא להעריך את מה שספנוליס וחבריו עושים בשנים האחרונות באירופה. אני רק חושב שהגיע ילך למוסקבה אלא אם כן ריאל תחנק בביתה. גם אפשרות לאור הלוזריות שלה מאז ימי סבוניס וארלאוקאס השמחים, אבל צסק"א, ואולימפיאקוס קבוצות לא פחות טובות. פנרבחצה לדעתי לא תהיה בגמר.

מה שכן, זה פיינל פור בין ארבעת מתוך חמשת הקבוצות באירופה. חוץ מברצלונה כולן שם.

9. vladi23 Member

כמו שמכבי הוכיחה בשנה שעברה, לא תמיד הפייבוריטית זוכה.
    השנה כל ה4 הטובות עלו בצדק אבל עדיין לא רואה מישהו שיהמר נגד צסקא. היחידה שדווקא כן יכולה לעשות להם בעיות לדעתי זאת פנר בעיקר בגלל האיש על הקווים. וכן ריאל למרות הביתיות והשחקנים המוכשרים לדעתי הקבוצה הכי פחות טובה מכל הרביעייה, אך עדין יש עוד 3 שבועות והכל יכול להתהפך זה עניין של מומנטום של 2 משחקים ואתה אלוף.

לגבי פרינטזיס האיש הזה וינר מטורף! כולם זוכרים את הסל שלו אז בגמר....אבל אני עוקב אחרי משחקים שלהם ביורוליג וראיתי אותו עושה את השלשות האלה אין ספור פעמים במאני טיים פשוט שחקן ווינר.

10. Hapoel_Tel_Aviv Member

סליחה שהגבתי רק עכשיו, לא היה לי הרבה זמן בזמן האחרון
    זה נכון שזה ליגה פרטית והם יכולים לעשות מה שבאלהם, אבל הבעתי את דעתי על השינוי הזה, שהוא לסגור את הליגה באירופה לתחרות ורק לקבוצות הגדולות, יש כאלה שאוהבים את זה ואומרים שזה כמו NBA ומה שמעניין אותם זה שהקבוצות ירוויחו כסף מיותר משחקים, יש כאלה שמה שמעניין אותם זה אפשרות ליותר תחרותיות ולאפשר לעוד קבוצות להכנס ולתת את האפשרות להתקדם, הכל תלוי בגישה, כשהליגה תכלול 16 שמתוכם 12/13 עם רישיון קבוע יהיה כמעט בלתי אפשרי להכניס קבוצות חדשות ליורוליג.

11. JohnTerry26 Member

ברצלונה-אולימפיאקוס פשוט תענוג של סדרה. את המשחק הראשון פספסתי אבל בשלושה הבאים נהנתי מכל רגע. רק חבל שא' לא ראינו העונה עוד סדרה צמודה (למרות שגם אפס-ריאל היתה אחלה), וב' שאנחנו לא יכולים להנות מסדרות בחצי גמר ובגמר. יש מעט מאוד אירועי ספורט אני אקרא לזה, שיותר מהנים מבחינתי מסדרה כמו זו ביורוליג. אם כי אני מודה שגם פיינל פור ביורוליג זה כיף גדול ויש למשחקים את האפקט המתוח והמיוחד שלהם בגלל שזה משחק אחד על כל הקופה, ואפשר לבחון מי משקשק ומי מתעלה ברגעים האלו. לכן אגב (בתגובה להערה למעלה של de Middenweg), מכבי של עונה שעברה היא אלופה לא פחות ראויה משום אלופה אחרת, היא התעלתה ברגע הגדול הזה והיריבות שלה נפלו, ולא בפעם הראשונה בשנים האחרונות.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולימפיאקוס של השנים האחרונות היא כנראה הדבר הכי דומה שיש למכבי.

וספאנוליס הוא כבר מזמן אגדת כדורסל אמיתית. הלוואי ויצליח להמשיך להגדיל את המורשת שלו באולימפיאקוס.

13. Telkiyski Member

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

ביזיון שממשיך את הרס הכדורסל באירופה, ימשיכו לצמצם את כמות הקבוצות ובסופו של דבר לקבוצות חדשות לא יהיה סיכוי להכנס או ליצור מסורת, בסופו של דבר גם 24 קבוצות לא יהיה ויצמצמו ל16, ואז בסוף ל12 ול8..

15. Telkiyski Member

פעם עוד היו מספרים לנו סיפורים על זה שיש ליורוליג שיטת דירוג, ושאם ישראל תשלח יותר נציגות למפעלים אירופים, הניקוד שלנו יעלה ואז תהיה לנו עוד נציגה ביורוליג, ושפשוט כרגע הניקוד שלנו נמוך מדי.
    לפחות על האגדות האלה אנחנו לא צריכים לשמוע יותר כי עושה רושם שגם היורוליג בעצמו כבר לא מתכחש לזה שהדבר היחיד שקובע שם זה כמה כסף יש לקבוצה הרבה לפני ההישגים הספורטיביים שלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.