יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DUGRI Member

אמת, לעומת הקבוצות העשירות באמת, יובה תלויה יותר מדי במכירות שחקנים ובהישגים ספורטיביים. לכן לא יפתיע בכלל אם ההכנסות בעונה הקרובה יהיו נמוכות יותר. אבל לא חושב שזה מה שיגרום ליובנטוס לוותר על סטאר (היא לא תעמוד בדרכם, אבל לא תמכור אותם מרצון) כי בסופו של דבר שחקנים כמו דיבאלה הם אלו שמגדילים את המותג ומוסיפים להכנסות הטבעיות של המועדון.

2. Dayatso #BlackAndWhite#

הבעיה זה הליגה שלנו שמקבלת פחות כספי זכויות שידור מהאנגלית , ספרדית, גרמנית וכמדומני גם הצרפתית

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. DRORIKO Member

איך זה ככה? הליגה האיטלקית יותר פופולארית לדעתי מהגרמנית ובטח מהצרפתית. אני גם לא בטוח שפחות מהספרדית(שחוץ מבארסה וריאל לא מעניינת כלב) אבל עם זה אני עוד זורם. אז איך אתה מסביר את זה? ניהול משא ומתן גרוע של ההתאחדות?

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/17
  4. תומר1989 Member

הליגה האיטלקית מקבל כספי זכויות שידור גבוהים משל הצרפתית

5. DRORIKO Member

טוב לפי גוגל שעשיתי הבונסדליגה יותר פופולארית מהאיטלקית, לא כל כך מבין איך ולמה, הרי ב-5 שנים האחרונות האיטלקית הפכה מליגה מתה לליגה סוערת בעוד הגרמנית עשתה בדיוק את המסלול ההפוך. שיהיה.

6. תומר1989 Member

ליגה מאוד סוערת באיטליה. מתח גדול אם יובה תיקח כל שנה אליפות לפני או אחרי המחזור ה30.
    ב2 הליגות אין תחרות והרמה הכללית די זהה לטעמי. רק שבגרמניה זה עם איצטדיונים מרהיבים שמפוצצים בקהל והניראות הכללית הרבה יותר טובה, מה שמשפיע על האוהד הניטרלי.
    עד שלא יעבדו על זה חזק באיטליה יהיה לליגה בלתי אפשרי לחזור לצמרת.

oFiRzZz, VAR, Dayatso ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Don Joan Roman Member

מסכים, גם את העניין הזה של ה - VAR הם עושים הרבה יותר מקצועי ויפה לעין.

Sent from my m3 note using Tapatalk

8. DRORIKO Member

תגיד לי אתה ראית שנה שעברה את הליגה או שלקחת שנת שבתון? לקחנו אליפות מחזור לפני הסיום, זה נקרא אצלך אין תחרות?

9. Dayatso #BlackAndWhite#

תוסיף לזה שכלכלת גרמניה הרבה יותר חזקה מכלכלת איטליה (בניית אצטדיונים), והתל״ג לנפש שם יותר גבוה מה שמאפשר אשכרה לאוהדים להגיע לאצטדיונים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

VAR אוהב/ת את זה.
  10. VAR Member

בוא לא נעבוד על עצמנו. בשום שלב לא היה ספק מי תהיה האלופה. סיום העונה מזכיר את הריצה ההיא של יוסיין בולט עם שיא העולם. האט קצת לקראת הסוף, זה שינה משהו?

אם כבר אז ב2015/16 הליגה הגרמנית הייתה הרבה יותר תחרותית מכל אחת מהעונות באיטליה החל מ2012/13.
    אם אינטר ומילאן יחזרו לעצמן האיטלקית תחזור להיות ליגה טופ 3 ואם לא אז היא תשאר מאחורי הבונדסליגה מכל הסיבות שציינו כאן לפני.

אלעד ו-Nesta אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

להגיד על ליגה עם 3 קבוצות שעשו מעל 85 נקודות שהיא לא תחרותית זאת בדיחה, היא היתה ביי פאר יותר תחרותית מהליגה שלכם ואפילו יותר תחרותית מהפרמייר ליג. וזה לא תגיד שזאת היתה הבלחה כי ברור לכולם שתהיה לזה המשכיות השנה וגם בעונות שאחרי,בטח עם ההתחזקות של המילנזיות.

12. VAR Member

קודם כל זו לא "הליגה שלי". אני אוהד קבוצות, לא ליגות. לחלוטין לא מעניין אותי איפה הגרמנית ביחס לאיטלקית ואיפה האיטלקית ביחס לאנגלית. אגב, נכון להיום אני מדרג את הבונדסליגה מתחת לסריה A מבחינת רמה ממוצעת של הקבוצות.

זה גם לא רלוונטי כמה קבוצות עשו מעל 85 נקודות. כמעט בשום שלב של העונה הפער לא היה קטן מ6 נקודות. בליגה שבה האלופה צוברת נקודות בקצב של קרוב ל80% הצלחה, זה פער שכמעט בלתי אפשרי לסגור. זה נכון גם לבונדסליגה.

זה לא ברור לאף אחד חוץ ממך אולי. מעל מילאן עדיין מרחפת עננה וההשלכות של חוסר הצלחה בטווח הקצר עלולות להיות קשות מאוד. אינטר עדיין לא קרובה לרמה הזו. יכול להיות שנאפולי תצליח לנצל היחלשות של יובנטוס בעונה הזו אבל זה לא משהו שיחזיק לטווח הארוך. זה אם כבר, ברור לכולם.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

שים לב שהוספתי "וגם בעונות שאחרי", זאת אומרת אני מדבר איתך עכשיו על הטווח הארוך. לגבי העונה ספציפית, נאפולי להערכתי הולכת להיות יריבה עיקשת ליובה. אם זאת אני כן חושב שאינטר ומילאן יהיו השנה טובות יותר מהעונה שעברה. בטח אינטר.

העונה האחרונה ממש לא היתה עונת שאנטי באנטי, כל משחק של יובה עלינו למגרש בידיעה ששום דבר פרט לניצחון לא מתקבל, מהסיבה שרומא ונאפולי נשפו בעורפינו. לזה תוסיף את ההפסד לרומא בסוף העונה שרק הגביר את המתח.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/17
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דרוריקו, מה שכתוב על הנייר לא משקף את מה שקרה בפועל, אם יובה לא הייתה זוכה באליפות זה היה שוק.

אני חושב שכל הדיון כאן זה תוצר של השיווק הכושל של הכדורגל האיטלקי ולאו דווקא של ההשקעה הגרמנית. בשוק האסייתי האיטלקיות מחזיקות בכמות אוהדים גבוה משל הגרמניות ושם נמצא הכסף.

15. DRORIKO Member

זה אכן היה שוק, ועדיין העונה הזאת ממש לא היה שאנטי באנטי. לפני כל משחק היה מתח, ואני אחד שחי בתוך עמי, יש לי חברים אוהדי יובה ואני גם מבלה הרבה בפורומים של הקבוצה, המתח הזה היה קיים אצל כולם. אם תיכנס לארכיון ותחזור לשבוע שלפני המשחק ההוא נגד קרוטונה,תראה שאני לא הייתי היחיד שפחד מאובדן אליפות. אבל עזוב רגע מתחים ופסיכולוגיות, בוא נדבר אוביקטיבית, אתה לא מסכים שהליגה השנה יותר טובה משהיתה לפני 3 שנים? שהיא יותר תוססת? שהיא מקבלת פתאום באזז תקשורתי?(גם בזכות ההצלחה של יובה בצ'מפיונס,אבל לא רק)

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.