יובנטוס - לאן?

הנושא בפורום 'פורום אירוח - שגיא כהן' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏26/10/05.

1. משוגע בירוק Member

שלום שגיא וקודם כל תודה רבה שהגעת לפורום שלנו, לדעתי אתה בין הפרשנים הטובים בארץ!

מה דעתך על יובנטוס של העונה? האם היא משעממת מדי? אתה חושב שלמרות ההפסד מול באיירן יובנטוס מועמדת ראוייה לזכות בצ'מפיונס ליג? אהה ומה דעתך על זלאטן איברהימוביץ?

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שגיא כהן,פרשן מס' 1 בארץ,תודה שבאת להתארח בפורום.
    ברצוני להצטרף לנושא המדבר על יובנטוס ולשאול כמה שאלות נוספות.

1)דל-פיירו מתבגר אך נשאר כסמל ובסגל ישנם שחקנים כמו זלאטן וטרזגה שעדיפים עליו.האם באמת אין לנסיך מקום ביובנטוס שנת 2005/2006 או שמא רוטציה עם נדבד(מקום בו הוא יודע לשחק) או עם אחד החלוצים הוא פתרון טוב גם לאוהדים וגם לקבוצה,והאם קאפלו נוהג בעניין כמו שצריך ולא מתעלל קצת בנסיך?.

2)כשקנתה יובנטוס את זלאטן ויתרה על אלברטו ג'ילארדינו שהיה אחד המועמדים להגיע עליה באותו קיץ.
    האם עשתה יובה את הבחירה הנכונה? שמא ג'ילארדינו היה עדיף במדי הביאנקונרי?

3)קסאנו- האם סופו באמת לבוא ליובה ולהחליף את דל-פיירו או שמכסת החלוצים של יובה מלאה,האם יובה באמת צריכה את הפרובלמט?

4) שאלה אחרונה ולא קשורה כלכך לכדורגל איטלקי.אנו עומדים בשנת המונדיאל שיפתח בקיץ הקרוב,בעוד מספר חודשים ואנו נוהגים בדרך כלל להגיד כי במונדיאל רמת הכדורגל הגבוהה בעולם אך מצד שני אנו רואים את הצ'מפיונס ליג שמספק לנו דרמות עם הקבוצות הטובות בעולם.הצ'מפיונס נגד המונדיאל איפה באמת הכדורגל איכותי יותר?

3. שגיא כהן Member

אותי יובה לא משעממת. יש המון התפתחות ומחשבה בכל משחק שלה, יש לה שחקנים מהמלהיבים בעולם (אמרסון, למשל, הוא ב-11 הפותחים שלי של נבחרת העולם, גם זמברוטה) ויש המון יופי דווקא באופן שבו היא מנצחת אותך בחזרה על פעולות עוד ועוד עד שהן יוצאות מושלמות. במלים אחרות, אני, באופן אישי, לא רק שלא משתעמם, אני אפילו נהנה.
    כן, אני בהחלט חושב שלמרות ההפסד לביירן יובה מועמדת לזכות בליגת האלופות.
    לגבי זלאטן איברהימוביץ בשיא הכנות, עוד לא החלטתי. מצד אחד, ברור שהאיש הוא תופעה מיוחדת במינה, שליטה כזו בכדור עם עוצמה פיזית כזו וישירות כזו בדרך לשער כמעט ואין . הוא אחד החלוצים היחידים בעולם שמסוגל להכריע שמחק לבד, וגם בניגוד גמור למהלך המשחק, מצד שני הוא עושה כל כך הרבה פעולות רעות, הוא עושה כל כך הרבה שטויות, והוא נראה תמיד כל כך עצבני ומר נפש עד שבו בזמן שקל לי להעריך אותו, נורא קשה לי להתאהב בו.