טורניר אמסטרדאם - חוויות:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ilan, ‏8/8/02.

1. Ilan Member

אני רוצה לספר קצת חוויות מהיום הראשון של הטורניר...
    אז ככה - הלכתי למשחק עם אמא שלי (היא אוהבת כדורגל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx )
    יום לפניי המשחק במקרה עברנו בקיוסק באמסטרדאם וראינו שלט לטורניר- ידעתי שאני רוצה ללכת לזה אבל הייתי בטוח שיהיה כרטיסים ושם במקרה שאלתי אותו על הטורניר והוא אמר לי שאין כבר כרטיסים ולו גם בקושי נשאר - קנינו כרטיסים (זוג כרטיסים) במאה יורו שזה מלא (470 שקל) וזה ביציע תחתון בצד...
    הקיצר באנו לאיצטדיון - מרחק רבע שעה נסיעה ברכבת מאמסטרדאם- וכבר שם ראינו אוהדים אנגליים (או יותר נכון שמענו...) - קניתי צעיף - והסתובבתי במוזיאון ובחנות של אייאקס וכל השטויות האלה..... הקיצר הגיע השעה לפתיחת היציעים..... נכנסנו - וגיליתי שאנחנו בדיוק יושבים מטר מהמנהרה של השחקנים לחימום (לא המנהרה הראשית)... הקיצר ישבנו ליד אנגליים משוגעים..... ששותים בירה... אבל הרבה ... הקיצר דיברתי איתם קצת- הם דווקא נחמדים- הם אוהדים מנצסט'ר- אוהדים שרופים..... חחח הם שונאים את ברקובי'ץ בגלל שהוא בסיטי, צוחקים על עידן טל וגם על צאלסי שהפועל ת"א העיפו אותם..... יש עוד זמן עד לתחילת המשחק אבל פתאום אני רואה ששחקני בארסה באים לחימום לפניי המשחק- והם היו מטר ממני ממש! זה היה ממש מדהים- את סביולה צילמתי כיאלו צעקתי סביולה סביולה והוא הסתכל ואמרתי לו שאני מצלם הוא חיכה שנייה וצלימתי אותו (כיאלו המצלמה הייתה איתי)... קלויברט וואן חאן עשו שלום לכל ההולנדים וקלויברט כמובן זרק את החולצת אימונים שלו לקהל ההולנדי......
    הקיצר צילמתי את השחקנים ממטר..... לואיס אנריקה היה הכי נחמד...! (הוא עושה רושם של אחד כזה...)...
    התחיל המשחק ..... האווירה לא הייתה משהו והאיצטדיון לא היה מלא.... כי ההולנדים באו בערך במחצית להתקונן למשחק שלהם... היה משחק אדיר במחצית הראשונה כמו שאתם ראיתם..... איזה גול של ריקלמה.....
    ומחצית שנייה..... מ-ש-ע-מ-מ-ת..... חוץ מהקהל האיטלקי של פארמה (כן היה כזה דבר! ) שהם ישבו לידי יחסית - לא היה כלום מעניין - בארסה ניצחה...
    ואז הגיע ה-משחק......!
    היו מלא אוהדים אנגליים יחסית- והם מעודדים כ"כ יפה..... ממש יש להם שירים אדירים..... היה איזה איזור באיצטדיון שהיה מלא באוהדים אנגליים ואלה שישבו לידי ליו כאלה מנותקים אז זה היה מצחיק כזה... הם שרו כל פעם מה שאלה ביציע של האנגלים שרים- אבל ההבדל שהם היו שתיים .. וזה היה ... קצת מצחיק 8)
    הקיצר משחק שני היה משחק טוב אבל מה שהיה מיוחד זה האווירה- ולראות את בקאהם (כמה שאני שונא אותו) משתי מטר!.....
    הקהל ההולנדי קצת איכזב יחסית לכמות אבל - זה לא עשה את האווירה לא טובה- היה פשוט מדהים...!
    ואני שמח שביום השני בסופו של דבר אייאקס לקחה את הטורניר...

אויי אויי... מתי פעם יהיה כזה דבר -

Haifa Ariena

2. N-castle Member

יאללה ענקקק!

3. קפטן הוק Member

כיף לך אבל למה אתה כל שניה רושם הקיצר