חמישת המפתחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י RoG, ‏12/2/07.

1. RoG Member

אז כפי שכולם יודעים, בכל קבוצה בעולם יש שחקני מפתח, שחקנים שבונים את הקבוצה וגם שחקנים סקוררים שעוזרים מאוד לקבוצה, בדיון הזה כל אחד יתן 5 שחקנים שלדעתו הם הטובים בכל קבוצה באיטליה, להלן הקבוצות:
    אינטר
    רומא
    פאלרמו
    אמפולי
    לאציו
    קטאניה
    מילאן
    אטאלנטה
    אודינזה
    סמפדוריה
    פיורנטינה
    סיינה
    קליארי
    ליבורנו
    טורינו
    רג'ינה
    קייבו
    מסינה
    פארמה
    אסקולי

2. Dimitar Berbatov Member

אינטר:
    מטראצי- בלם מעולה למרות כל הבעיות איתו במחוץ למגרש וכמובן הראסייה המפורסמת שקיבל מזידאן. המנהיג של הנראצורי, יש לו גם משחק ראש לא רע בכלל והוא כבר עד עכשיו כ-5 שערים (!)
    קמביאסו- אנדייטד מטורף, אחד השחקנים שאני הכי מעריך בעולם, עושה את העבודה השחורה, מחלץ כדורים, שחקן אדיר!
    לואיס פיגו- אני לא סופר כמה בישולים יש לו, אבל יש לו לפחות מעל 10, שחקן מצוין יש לו הרמות לא פחות טובות משל בקהאם וחבל מאוד שהוא עוזב אותנו בסוף השנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    זלאטן איברהימוביץ'- שחקן חשוב מאוד, כשהוא טוב הקבוצה טובה, סקורר נהדר, משחק ראש טוב ואםהוא יהיה קת יותר רגוע על המגרש הוא יגדל להיות אחד השחקנים הטובים בעולם.
    סטאנקוביץ'- התלבטתי בינו לבין אדיאנו, אבל לבסוף בחרתי בסטאנקוביץ', סטאנקוביץ' באחת העונות הטובות שלו באיטליה, יש לו בעיטות מצוינות מסירות טובות והרבה נשמה וחוץ מזה אדריאנו לא משחק בקביעות ביכולת טובה בניגוד לסטאנקוביץ'.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה?!?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

4. tiktin Member

אינטר בנויה על קמביאסו בעיקר. כמו שאמר bruchian 8, הוא שחקן שעושה הרבה מאוד עבודה שחורה והוא סוג של פליימיקר שקשה לאינטר בלעדיו. שלא נדבר מה היה לפני שהביאו את ויירה ודקורט.
    השחקן השני הכי חשוב לדעתי באינטר הוא הקפטן חבייר. גם הוא עושה הרבה עבודה שחורה על המגרש ותורם לאינטר המון. אני לא ממש יכול להצביע על עוד שחקנים חשובים באינטר מאחר ולכל תפקיד יש מחליף ברמה מעולה, אולי חוץ מסטנקוביץ ופיגו. אבל בלעדיהם אינטר יכולה להסתדר טוב מאוד.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטיראצי- הבלם הכי טוב באיטליה ואם לא בעולם בתקופה הנוכחית.
    זאניטי- השחקן הכי דומננטי באינטר שמשחק מצוין בכל העמדות.
    ויירה- שיפר לנו מאוד את הקישור בצד ההתקפי ובצד ההגנתי.
    קמביאסו- כמו שאמר "tiktin".
    זלטאן- הוא נמצא בתקופה נהדרת ומבקיע שערים והוא השתפר מאוד לעומת העונה שעברה ובתחילת העונה הנוכחית.

6. saviola Member

נראה לי שטחי ומיותר...
    כדי לדבר על אינטר יש דיון קבוצה.