חילופי שלטונות בסאנטנדר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Rossoneri, ‏23/1/03.

1. Rossoneri Member

מאתמול החל תוהו ובוהו במועדון הכדורגל של סנטאנדר, המאמן והצוות פוטרוהתפטרו, ומונה מאמן חדש שלא דיבר עוד עם השחקנים באימון הראשון, בניון טוען שהחלפת המאמנים לא תערער את מצבו בקבוצה, מה אתם חושבים?

2. Reyes Member

כפי שכתבתי בדיון החדשות, מאמן ראסינג, מנואל פרסיאדו, פוטר והגיע איש העסקים דמיטרי פיטרפן אל הקבוצה

לדעתי, פיטרפן עשה טוב כאשר העיף את פרסיאדו כבר כשהגיע לקבוצה.
    הפיטורים הינם צפויים ולא מפתיעים, אותי לפחות.

ראסינג עוברת תקופה קשה, פרסיאדו לא מצליח לתפקד כמו שצריך וכידוע לו, כל הפסד קירב את הקבוצה לסגונדה, לליגת המשנה.

סאנטאנדר כבר ממוקמת במקום ה-16 לאחר ההפסד הביתי המתסכל לבטיס בתוספת הזמן שנבע מחוסר מזל, דבר חשוב להצלחה של כל קבוצה.
    ראסינג עם שלושה הפסדים רצופים רחוקה רק שתי נקודות מהקו האדום וקבוצה שרוצה לשרוד ולא הולך לה, צריכה לעשות שינוי ובמקרה הזה הוא הגיע.

לדעתי תקופת המבחן של הקבוצה תימשך וכל שחקן יצטרך להוכיח עצמו מחדש, אם השינוי עדיין לא יבוא הקבוצה מעומדת לרדת ליגה, אבל הכל פתוח ויש עוד זמן.

המאמן החדש שיבוא צריך להיות אחראי ורציני כדי לעזור לקבוצה למצוא מקום באמצע הטבלה.
    למרות הנצחונות על הגדולות, ראסינג חלשה השנה ולא יציבה, ההרכב השתנה מפעם לפעם בתקופתו של פרסיאדו והלחץ גבר בעקבות ההפסדים, לאחר ההפסד לאספניול האוהדים התפרעו ויצאו מדעתם.
    למאמן החדש תהיה הרבה עבודה, הוא יצטרך לשפר את נקודות החולשה של הקבוצה ולבחור הרכב מתאים ובעיקר לעבוד על משמעת. השחקנים של ראסינג יצירתיים והם הראו זאת, הם יכולים להיות כמה מקומות יותר גבוה, הם צריכים מאמן טוב ואווירה נעימה.

3. שגיא Guest

גם אני כתבתי כבר תגובה, ואתן שוב.

אני, בניגוד לפיגו, מאוד מופתע מההחלטה.
    פרסיאדו בסך הכל עשה עבודה טובה, וגם כשהקבוצה הפסידה, למשל במשחק האחרון, היא נראתה מצויין.

מישהו באמת ציפה שסנטאנדר תגיע יותר גבוה ממה שהיא ממוקמת עכשיו?
    הרי זה היה ברור שהם יאבקו נגד הירידה.

ואני גם לא יודע מה יעשה עכשיו פיטרמן, שכן קריירת האימון שלו, עד כמה שידוע, מסתכמת בקבוצה מהליגה השלישית פלוס שיא ישראלי בקפיצה משולשת שהחזיק כמה שנים.

לדעתי הזעזוע הזה גדול מידי, כל הצוות המקצועי פוטר, הכל שונה, הכל חדש, וזה לא ממש טוב לעשות את זה לקבוצה שסך הכל לא מפורקת, הקבוצה מתפקדת ומשחקת לא רע.

תמוה מאוד כל המהלך הזה, ונראה אם זה יתרום בסופו שלו דבר לראסינג, או רק ידרדר אותה יותר עמוק.

4. burning soil Member

זה יום שחור לסנטנדר,הוא פיטר את כל הצוות המיקצועי והביא אנשים אחרים,מהליגה השלישית!
    הוא כל כך מטומטם הוא לא מבין שום דבר באימון ופרסיאדו היה לא רע בנתיים,מה חשבתם שסנטנדר לא תהיה בתחתית העונה?? זו בסך הכל קבוצה קטנה שעלתה רק השנה,ודווקא מדאיג מצבו של בניון..

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא טוב לסנדאנדר.

כמו שקלייברט אמר, זה היה ברור שהיא תתמודד נגד הירידה. לצד זה היא הפגינה מדיי פעם משחקים יוצאים מן הכלל כמו מול ריאל או בארסה. עכשיו אפילו זה לא יהיה...
    מהלך רע, פוגע יותר ממועיל.

אבל תחשבו על משהו: מאמן חדש בוחן את כל השחקנים מחדש. אולי סוף סוף נראה את בכר...

6. אבי נימני Member

אני חושב שהשינוי הזה יכול לעשות רק רע לבניון אחרי שהמאמן הקודם האמין בו זה יכול לעצור את התנופה שלו , אבל להבדיל ממנו לבכר זה רק יכול להואיל כי לרדת למקום יותר גרוע מאיפה שהוא היה הוא כבר לא יכול!!.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכנים בכר ובניון עד שהם ידעו את מצבם(בניון מתנדנד בהרכב,בכר קרוב לברכה) הם צריכים להתחיל מהתחלה...

אבל מצד שני אולי בגלל שהמאמן/נשיא החדש הוא יהודי והיה פה בישראל והתמודד על הכניסה לברצלונה 92 (אתלטיקה) עם המשלחחת הישראלית בקפיצה משולשת יעזור,ויתן לישראלים שלנו להכנס להרכב.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיטרמן הזה מסתבר שהוא הליצן של הכדורגל האירופאי,אחרי שקנה קבוצה והחליט שהוא המאמן שלה,החליט אדון פיטרמן לנהל את המשחק מהיציע עם מגאפון שיקנה לעצמו,וזה מכיוון שההתאחדות לא הסכימה שהוא ישב על ספסל ראסינג.
    http://sportline.co.il/photos/striker2616big.Xxx
    אני יכול לתת את הסמכות גם לצוות המקצועי או שאני פשוט אקח מגאפון ואומר לשחקנים מה לעשות מבחוץ"

9. פרופסור לכדורגל Member

המנהל שקנה את סאנטנדר הוא היה פעם ספורטאי שייצג את ישראל!
    הוא יהודי!
    אני חושב שזה הרבה יותר תלוי בבניון מאשר במאמן.
    אם בניון ישחק טוב כמו שהוא שיחק במשחק שהוא הבקיע את הצמד המאמן יתן לו לפתוח במשחקים ובניון יהיה שחקן מפתח!

10. Don p1 Member

11. שגיא Guest

ראיתם את פיטרמן?!
    שמעתם איך הוא צפה במשחק האחרון של קבוצתו?

הוא לא קיבל אישור לשבת בספסל, אז הוא פשוט התחזה לצלם של אתר האינטרנט של המועדון, לקח כזאת גופיה של צלם, והיה באיזור של כל הצלמים, עם הגופיה, ואף אחד לא שם לב.
    את ההוראות שלו הוא העביר בפלאפון.....

סנטאנדר הופכת לשכונה אחת גדולה, וחבל, כי זאת קבוצה עם פוטנציאל לא רע

12. burning soil Member

כן חח,זה כל כך פאתטי יוו שהוא ישב בתור צלם,צריך להזכיר שסנטנדר הפסידה 3-1,בלי בניון ובכר,כשהם משחקים בצורה משונה..