חזרנו 20 שנה אחורה...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Don p1, ‏21/9/02.

1. Don p1 Member

בשבוע שעבר שישבתי לראשונה לצפות בראשון בשער...לא האמנתי למשמע אוזניי, אותו "נה נה נה.. העלה לי פלאשבקים של הילדות שבו היינו יושבים כל המשפחה וצופים במשחק השבת, היו לי דמעות בעניים דמעות של ריגוש, אבל בתכוי התפללתי שזאת סתם קלטת שאבא שלי מצא וזה לא התוכנית.
    השבוע זה עבר כל גבול!!!
    שייע פיינגבום אמר פעם בקול רם: אני מתבייש!!!, אני בטוח שהוא אמר את זה גם כאשר הוא צפה בשידור המחזור השבוע..
    אין סוף פשלות, אין סוף שטויות ואיכות מזעזעת!!!!
    הכל התחיל כאשר בהתחלה, תמונה גרועה של שני מגרשים ואת הפרצוף של אינשטיין באמצע נתנו לי הרגשה של מבט,אח"כ באו מספר תקלות וכמה פעמיים ראיתי את המסך האדום עם הפסים וברקע שלמה שרף ובוני "מי עשה אותך פרשן" גינצבורג, אח"כ הראו את תקציר המחצית הראשונה בשתי המגרשים, איזה תקציר ואיזה בטיח סה"כ מראים את השערים פעמיים ברציפות מאותה זוויות, האיכות מטושטשת ונותנת הרגשה של הקלטה ישנה.
    אחרי שעברנו את הטראומה הזאת, מצאנו לנו את דוברת הרכילות שלנו(שכחתי את שמה) חיקוי זול של ניב רסקין או לילך סונין.
    פתאום עברנו למשחק של מכבי חיפה- השער של קטן שודר כאשר לא כל המהלך אלא רק הבעיטה עצמה, ואח"כ שוב האות"נה נה נה... ומיד אחרי זה בא ניתוח עלוב וראיון משעמם עם שומי..
    מה אני יגיד לך, לי זה יצא מהחורים והביא לי את הקריזה.
    למזלי בית"ר ניצחה היום כי אם לא בכלל!!....עכשיו באמצע התוכנית חשבתי לעצמי מה יקרה אחרי שחס וחלילה בית"ר תפסיד באיזשהו מחזור ואני יבוא לצפות בתוכנית הזאת, ואני הגעתי למסקנה שאני יתמוטט מרוב עצבים!!.

אני מרגיש שאני חייב לעשות משהו, אני מתכוון לשלוח אי מייל ומכתב חריפים מאוד לרשות השידור ואני מקווה שגם אתה תעשו זאת, אני לא יודע כמה זה יעזור אבל הבושה הזאת לא יכולה להמשיך!!
    הממונה על קבילות הציבור - ombudsman@iba.org.il
    או - רח' יפו ‎161, ת"ד ‎28080, ירושלים, מיקוד ‎91280 - טל' ‎02-5015555

געגועים לערוץ 5-
    מודי או מודי, כמה שאני מתגעגע למילים שהייתי מביא לפני פתיחת כל תוכנית, לאותה בדיחה שהייתה מצחיקה את כולנו ואת איכות השידור המצויינת.
    היה פשוט כיף לשמוע את קולו של נדב יעקובי משדר את כל משחקי המחזור, אבי מלא מביא את המשחקים מאנגליה, ניב רסקין עם הסקופים, לילך מהמשחק המרכזי ואני לא מאמין שאני אומר את זה גם לשמוע את הבירבורים של שפיגלר עדיף מאשר ערוץ1.

http://cw.walla.co.il/archive/54453-4.Xxx

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

והם חושבים שזה רדיו,באמצע השידור אותו של גול "שעעעעעעעער" וקוטע פרשנות של אחד הפרשנים הדבילים שם,מה זה הבושה הזאת ?

3. Uli Uli Member

גם יש מלא תקלות והאיכות גרועה!

4. Ilan Member

פיימן אתה כ"כ צודק... זה פשוט בושה לטלוויזיה... תקלטו- האיכות אפילו גרועה!!! האיכות! מה מבקשים- שיצלמו באיכות קצת יותר טובה???

חחח הכי הרג אותי הרעיון עם שומי... אני נשבע לכם- צחקתי שראיתי את זה - פשוט צחקתי!! זה היה מעורר רחמים... פשוט עלוב...
    או עוד יותר מצחיק החיקוי של ניב רסקין... חחח נראה לי היא מביאה כתבות מוואן...
    זה כ"כ עלוב התוכנית הזאתי... שייתבישו... הם הרסו לי את השבת... כל הכייף זה לראות ביום שבת בערב תוכנית סיכום מחזור מושקעת ולא תוכנית סיכום מחזור עלובה באיכות גרועה, קצרה, בלי ראיונות ובלי שום השקעה... פשוט זילזול בצופים- זה ממש עובר כל גבול-- זה מדהים אבל כל פעם ערוץ 11 עושה תוכניות יותר גרועות מהפעמיים הקודמות!!! ולכם זאת לא בעיה ! גם הם קנו את זכויות השידור של הפועל ירושלים בכדורסל אהובתי... עכשיו אני צריך לסבול אותם פעמיים בשבוע...

מדהים... פשוט מדהים איך הם מצליחים להרים הפקה ותוכנית כ"כ גרועה...
    טוב.. תתעודדו - תוכנית הבאה יהיה יותר גרוע...

5. ראול המלך Member

חחח
    מה לעשות צריך להתאים את התוכנית לרמה של הליגה
    לא יכול להיות שתהיה תוכנית ברמה של התוכניות סיכום של הליגות האירופאיות בליגה בישראלית

6. Don p1 Member

אתה יודע למה האיכות כל כך גרועה?!....ולמה אנחנו לא נהנים מאיכות וחדות צפייה כמו בערוצים האחרים.
    בגלל שהציוד של ערוץ 1 הוא משנות ה60-70 ומאז הטכנלוגיה התקדמה, הוידאו איתם הם משדרים הוא זקן, והראש שלו כל כך מלכלוך שהכל פשוט מהבהב...
    מה נגיד ומה נעשה....נסבול בגלל גברי לוי!!

חוץ מזה אנשי הפקה של התוכנית, הם חסרי ידע בכדורגל והם פשוט לא מבינים איך תוכנית סיכום מחזור צריכה להראות, הבמאים שמביאים את המשחקים בשידור חי לא מבינים שברגע שהמשחק הוא בשלבי סיום, ויש מתח אתה לא מחזיר את השידור...

תגיבו לערוץ 1!!!

7. ראול המלך Member

תראו לא הערכנו את מודי מספיק שהוא היה כאן
    עכשיו חזרנו למאיר וכמה שהשער שלו כבר אפור ככה התוכנית

8. Ilan Member

חחחחחחח הכי מצחיק אבל שפתאום תוקעים ת-"גול" הזה באמצע הדיבורים..
    חחחחח ואיזה תקצירים מה אני יגיד לך... חחחחחחחח
    לא יאומן... איך תוכנית יכולה להיות כ"כ גרועה ועלובה...
    חחחחח הרעיון של שרף היה מצחיק כ"כ ...
    אוי אוי אוי...... יוחזר שער חמש!!!

9. ג'רי בית הלוי Member

פיימן.. אני מסכים איתך בכל מילה.... אין לי פשוט מה להגיד
    הבדיחות המפגרותשל כל צוות התוכנית הזאת גורמים לשפיגלר להרגיש איינשטיין...
    השידור החובבני של מוגילנר וזוהיר בהלול, אי היכולת לראות מה היה במשחק חוץ מהשערים, הראיון המבזה כבר שבועיים ברציפות("אתה מתפטר? -אתם רוצים שאני אתפטר?" "אהלן שומי"), הדיווחים המבזים של מירי אלייקים(מי קורא לבת שלו ככה?), הגרפיקה המכוערת, ואחרי המחזור העשירי אפילו מנגינת הפתיחה לא תציל

יוחזר שער 5 לאתר(וישונה שמו לשער 11)

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רד ליון אתה גדול!!!!איזה חתימה אדירה כמו שביקשתי אז... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ודרך אגב שאני רושם להם אז למי לרשום?זאת אומרת למי להפנות את זה?

11. Julian Joachim Member

לכבוד נציג קבילות/תלונות הציבור, רשות השידור הממשלתית.

נראה לי.

12. Don p1 Member

אתה יכול לפנות לשליח תלונות הציבור, או למחלקת הספורט...
    תהיו חריפים במכתב, ותגידו שאתם מזועזעים, וערוץ1 הרס לכם את הנאה שלראות כדורגל, ואתם מבקשים שינוי מידי!!

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בטוח שזאת הכתובת הנכונה?
    שבסוף אני לא אגיע לטלאטאביז או משהו כזה..

14. Don p1 Member

בטוח...

15. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד משהו, הערוץ 1 האלה אף פעם לא מחליפים אולם?
    כאילו שידרתם בו את האולמפיאדה, אליפות אירופה בשחיה, גביע דיוויד, מכבי ת"א באירופה, כדורסל תיכונים.
    ת-ג-ו-ו-נ-ו :!: :!: :!: