חוצאי כבישים - תגובות הקהל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Obafemi, ‏21/7/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם מעברו של ברוך דגו והתגובות השמחות של הקהל האדום (לפחות לפי התקשורת) עלתה וחזרה במוחי השאלה, האם לאוהדים כבר לא אכפת מהעבר של השחקן?

לי אישית, כאוהד מכבי ת"א, קשה להתמודד עם העובדה ששחקן יריב בכיר כמו ג'ובאני רוסו פתאום עובר לצידנו וכולם פתאום אוהבים אותו כאילו הוא פה כבר מזמן, כמו שלא הבנתי את אוהדי בית"ר שפתאום שרו שירי הלל לאבי נמני כשהוא רק הגיע לאימון הקבוצה, וכמו שעכשיו אני לא מבין איך בהפועל שוכחים לברוך דגו 5 עונות אצל היריבה הגדולה.

האם מעבר פתאומי של שחקנים יריבים הוא רגיל? האם ויתור עקרונות שנצברו עם השנים ומהפך של 180 מעלות בגישה אל השחקנים האלה הוא לגיטימי?

יאללה תביאו דעתכם, מקווה שיתפוס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/05
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה איתך אבל לחצות את הכביש = מעבר מקבוצה אחת בעיר לאחרת באותה עיר...

לכן לא קשה לי אלא להיפך משמח אותי ששחקן כמו ג'ובאני בא למכבי...במיוחד אחרי שהוא נתן לנו את הגביע ב-2000/1...זה לא קשור שהוא היה פה ממזמן...אם הוא היה שחקן שמזוהה עם הפועל לא היה שום סיכוי שבעולם שהיינו מעודדים אותו, כי מבחינתנו היריבה שלנו היא הפועל ת"א...לא מכבי חיפה לא בית"ר...כך שתאכלס זה לא מעניין אותנו אם הוא שיחק שם...כל עוד זה לא שחקן שהיה מזוהה עם הפועל זה לא משנה...אם זה היה בלילי לדוגמא הוא לא היה מקבל עידוד לדקה...אף אחד לא היה מקלל אותו גם אבל גם לא היו מעודדים אותו.

3. Apu Member

מהשנה האחרונה הפועל-מכבי
    דגו - גרם למכבי להפסיד 800 אלף דולר, רב עם קלינגר, אוהב אותו.
    פנסטיל - הרס את מכבי עם המעבר, נתן עונה מצויינת, הציל את הפועל מירידה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דגו - גם אני אוהב אותו על שהלך. טכנית גרם למכבי להפסיד 700 אלף כי הוא נקנה ב-800 אבל לא משנה...

פנסטיל - הרס למכבי? להיפך...פנסטיל הציל את מכבי מקריסה כלכלית! אם הוא לא מוציא את הכדור מהקו בדקה 90 ביי ביי ל-30 מיליון שקל...

אבל תבין דבר אחד: כל שחקן שנכשל/נזרק/הועזב בשנה האחרונה בעקבות העונה המצורעת הזאת: גרם לכך שמכבי תחזור אל העם, שיבנו משהו במכבי, ולכך שהקהל חזר למגרשים...אז קיצר אם הייתי יודע שזה מה שיקרה הייתי חותם לך לפני העונה שעברה שאני מוכן אפילו לסיים מקום 10!

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אבל בכל זאת, אל תגיד לי שלא קיללת אותו עוד מהימים ששיחקנו נגד הפועל חיפה וזה שינה משהו, זה לא בגידה בעקרונות שאנחנו יוצרים לעצמינו? במיוחד הקטע של אוהדי בית"ר ונמני, הם הרי ממש שנאו אותו לפני, פתאום תוך יומיים הוא מלך? לא צביעות?

ד"א - אני יודע שחוצי כבישים זה באותו עיר, אבל רבאק לא היה לי רעיון, כבר לקחו לי את ה"בוגדנים" בפורום העולמי, קצת ויתור אנשים

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת לא קיללתי אותו אף פעם חוץ מזה ששרנו נה נה נה נה נה נה נה ג'ובאני רוסו בן זונה...וזה בא כקונטרה לאוהדי חיפה ש-5 שניות קודם עשו את זה על אבי נמני..חוץ מזה מעולם לא חובר שיר על ג'ובאני או קללה עליו...ג'ובאני הוא לא שחקן שהיה שנוא על הקהל של מכבי אף פעם...מ-2000/1 שומרים לו במכבי חסד על הפנדל ההוא : ) וחוץ מזה מעולם לא שנאנו את הפועל חיפה : ) אנחנו שונאים רק קבוצה אחת: הפועל ת"א.

7. Apu Member

30 מיליון? על מה אתה מדבר?

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

העפלה לצ'מפיונס, לא ראית תמשחק מול HJK אני מבין

היה גם את "ג'ובאני הומו" במנגינה של יורו 2000, אני זוכר איך שרנו לו את זה בזמן שהוא התחרפן וקיבל אדום במחזור הסיום בעונת 03\04. אח זה היה אחלה יום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

תשמע כן היריבה העירונית היא הפועל, אבל את התיגר שקראנו השנה, והיריבה הגדולה בליגה היא מכבי חיפה, כמו שאמרו בעונת הסוויפ על הפועל "האויב אינו מפחיד, הוא רק זקוק לרחמים" לא מרחם עליהם, אבל לא מחזיק מהם איום כמו מכבי חיפה, ואיזה יריבות זה בלי איום?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אובאפמי לא שרו לג'ובאני אף פעם את השיר הזה במנגינה של קאמפיונה.

10. Apu Member

ומיכאל 180 מעלות זה ללכת אחורה.. כוונה נסתרת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

ותסבירו מה היה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

4.8 - בלומפילד - מכבי ת"א נגד HJK הלסינקי - דקה 88 לירן כהן 0:1 - דקה 93 - קרן לפינים - שטראובר לא יוצא - שחקם פיני בועט מ-5 מטרים - פנסטיל - על קו השער - ראש - מרחיק - מכבי בסיבוב שלישי = 30 מיליון שקל.

12. Apu Member

התכוונתי שהוא הרס את מכבי בזה שהוא עבר להפועל..

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שרתי! אני שרתי! אני וכל היציע אורחים של מכבי שרנו לו את זה בהרחקה! אני מוכן ללכת לפוליגרף בשביל זה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אולי זה היה משהו חד פעמי אבל זה חרוט לי בזכרון, הרגע בו התחלתי להאמין שאנחנו אשכרה ניקח

פנסטיל לא הרס למכבי, מכבי הרסו לעצמם

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הוא הרס בדיוק? הקבוצה הזאת היתה הרוסה החל מהמחזור הראשון של העונה שלפני כן...מה היה בדיוק להרוס? זה היה קריסה בשלב אחר שלב מהמחזור הראשון של עונת 03/4 עד לסיום העונה של 04/5...מה היה בדיוק להרוס שניר "אני לא אשם לעולם זה הקהל/תקשורת/בעלים/דשא/נעלי סטופקס/ביצים" קלינגר לא הרס מספיק?

אגב מיכאל המשחק שאתה מדבר עליו שרוסו קיבל אדום היה באיצטדיון רמת גן לא בקרית אליעזר...1:1 היה...אנחנו הובלנו הם הישוו. אז קיצר המכונה היתה מוכיחה שאתה משקר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

15. Apu Member

נו באמת, המעבר של פנסטיל לא הפשיע לרעה על מכבי?