חוזים את עתידה של הליגה הספרדית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/8/07.

1. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/flags/flag-10.Xxx

הליגה הספרדית יוצאת לדרך ביום שבת. ממש לפני פתיחתה, אנו רוצים לשמוע את דעתכם בנוגע לעונה הבאה בכל הקטגוריות. כמו בכל עונה ועונה, את התשובות שלכם נבדוק בסוף ונראה מי הוא "החזאי הנולד".
    הכדורגל הספרדי הוכיח לנו בשנה שעברה כמה הוא מדהים, כמה הוא בלתי צפוי ואיך כל סיפור האליפות יכול להתהפך בדקה בסה"כ.
    בטוח שהמשימה תיהיה קשה, אבל בואו תנסו.

1. מי תיהיה אלופת ספרד לעונת 08\2007?
    2. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה בליגה הספרדית?
    3. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת בליגה הספרדית?
    4. מי יהיה השחקן המצטיין בליגה הספרדית?
    5. מי יהיה השחקן המאכזב בליגה הספרדית?
    6. מי השחקן שייפרוץ בליגה הספרדית?
    7. מי יהיה הכובש המצטיין(הפיצ'יצ'י) בליגה הספרדית?
    8. מי יהיה המבשל המצטיין בליגה הספרדית?
    9. מי יהיה 'הזאמורה' של הליגה הספרדית?
    10. תנו דעה לגבי הרכש של קבוצתכם וציפיות לקראת העונה הבאה...
    11. מה דעתכם לגבי הרמה הכללית של הליגה בעונה הבאה. האם הכדורגל האיכותי יימשך? שערים בדקה ה-90? קרב האליפות יהיה צמוד?
    12. אתם מוזמנים לדרג את הטבלה הספרדית בתום העונה לפי הסדר.

* חברים, אתם מתבקשים לנמק את דעתכם ולא לזרוק מילה בכל 'שאלה' שלנו כאן. הודעות שיהיו ללא נימוק יימחקו מייד על ידי המנהלים, אז בבקשה לשמור על דיון ברמה גבוהה. עוד משהו: לא לעניין להגיב בחריפות לגבי דעות של אחרים. אחד חושב שחטאפה תיהיה הפתעת העונה, זכותו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/07
  2. Engonga Member

1. מי תיהיה אלופת ספרד לעונת 08\2007? ולנסיה. קבוצה בעלת סגל אדיר. העונה המזל הרע יגמר וולנסיה תממש את הפוטנציאל העצום.
    2. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה בליגה הספרדית? מאיורקה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx יופי של סגל יש לנו לקראת העונה הקרובה והשגת מקום באירופה אפשרי בהחלט.
    3. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת בליגה הספרדית?-
    4. מי יהיה השחקן המצטיין בליגה הספרדית? לואיס גארסיה. הקשר הנפלא שהגיע מליברפול יהיה הבורג המרכזי בהצלחה של באתלטיקו מדריד, וביחד עם פורלאן יובילו את אתלטיקו מדריד לטופ 4 ותוציא משם את סביליה.
    5. מי יהיה השחקן המאכזב בליגה הספרדית? פפה. 30ה מיליון האלה עומדים לו על הגב, הוא לא יעמוד בלחץ העצום.
    6. מי השחקן שייפרוץ בליגה הספרדית? טרחו. כישרון ענק שהעונה אני מקווה יקבל יותר הזדמנויות להוכיח את עצמו.
    7. מי יהיה הכובש המצטיין(הפיצ'יצ'י) בליגה הספרדית? דוד ויאה. יש לי הרגשה שליד זיגיץ' הוא הולך להתפוצץ העונה. יכבוש 25 שערים
    8. מי יהיה המבשל המצטיין בליגה הספרדית? פרננדו וארלה.
    9. מי יהיה 'הזאמורה' של הליגה הספרדית? פאלופ.
    סה"כ אני מאד מרוצה מהקיץ ומהעבודה הטובה והשקטה של מנזאנו בנוגע לרכש. בשער גרמן לוקס צפוי להלחם עם מויה על אפודת השוער הראשון, בהגנה מולינרו הרכש החדש, ודוד/פרננדו נאבארו ייאשו את עמדת המגנים ובאיאסטרוס ונונייז את עמדת הבלמים. בקישור האחורי פריירה באנקר בהרכב,אראגנו/איבגזה ישחקו בקישור ההתקפי כאשר על מקום ליד פריירה ילחמו וארלו הצעיר, באסינאס וכאסטרו. באגפים כמובן ניראה את ג'ונאס ווארלה הנהדרים. וכמובן בחוד את צמד השחקנים שהגיעו הקיץ גוויזה וובו. על הספסל יש שחקנים כמו טרחו, ויקטור, טוני..כך שאין מה לדאוג גם לגבי המחליפים.
    אני מצפה מסגל כזה להגיע לאירופה ולדעתי הוא גם שווה את זה.
    11. מה דעתכם לגבי הרמה הכללית של הליגה בעונה הבאה. האם הכדורגל האיכותי ימשך? שערים בדקה ה-90? קרב האליפות יהיה צמוד? עונה כמו העונה שעברה לא תחזור על עצמה, אבל הכדורגל ימשיך להיות נהדר, יהיה קרב די צמוד על האליפות וסה"כ עונה טובה.

3. שוונקי Member

1. מי תיהיה אלופת ספרד לעונת 08\2007? ברצלונה - סתם כי הם הכי טובים
    2. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה בליגה הספרדית? אתלטיקו מדריד - עשו רכש טוב ,הפעם בניגוד לשנים עברו אני התלהבתי מהרכש ,אני חושב שהם יסיימו מקום שלישי .
    3. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת בליגה הספרדית? ריאל מדריד - עשו רכש אבל שוב פעם כמו כל שנה במקום להביא שחקנים לעמדות שאין להם שם שחקנים טובים הם הביאו שחקנים לעמדות שיש להם כבר שחקנים טובים .אני לא חושב שהיא תהווה תחרות במאבק העצמי של ברסה על האליפות .
    4. מי יהיה השחקן המצטיין בליגה הספרדית? לאונל מסי
    5. מי יהיה השחקן המאכזב בליגה הספרדית? לא עולה לי לראש
    6. מי השחקן שייפרוץ בליגה הספרדית? לא אחר מאשר ג'ובאני דוס סנטוס - אני לא חושב שאני צריך להסביר למה ,עונת הפריצה שלו מתישהו תגיע ,ואני חושב שהעונה הזאת
    7. מי יהיה הכובש המצטיין(הפיצ'יצ'י) בליגה הספרדית? רוד ואן ניסטלרוי - אומנם זה לא יעזור לריאל ,אבל לדעתי ניסטלרוי יהיה הכובש הצטיין גם השנה ,בעוד שאני לא מאמין שאחד מאטו או הנרי יכבוש הרבה שערים
    8. מי יהיה המבשל המצטיין בליגה הספרדית? רונאלדיניו
    11. מה דעתכם לגבי הרמה הכללית של הליגה בעונה הבאה. האם הכדורגל האיכותי יימשך? שערים בדקה ה-90? קרב האליפות יהיה צמוד? קרב האליפות לא יהיה צמוד אני חושב ,אבל הקרב על מקומות 2\3\4\5 יהיה צמוד כששני המדרידאיות ,ולנסיה וסביליה יאבקו על המקומות הללו .

1. ברצלונה
    2. ריאל מדריד
    3. אתלטיקו מדריד
    4. סביליה
    5. ולנסיה
    6. סראגוסה
    7. אספניול
    8. לה קורוניה
    9. ויאריאל
    10. סאנטנדר
    11. חטאפה
    12. בטיס
    13. הואלבה
    14. אוסאסונה
    15. בילבאו
    16. ויאדוליד
    17. מאיורקה
    18. לבאנטה
    19. מורסיה
    20. אלמריה

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/07
  4. J.Tinsky Member

1. מי תיהיה אלופת ספרד לעונת 08\2007? סביליה, קבוצה שקטה שאני מאוד אוהב לא עשו
    הרבה בלגאן בקיץ השחקנים החשובים והטובים נישארו ואני מקווה שהם יצליחו העונה לעשות את זה
    עד הסוף.
    2. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה בליגה הספרדית? אתלטיקו מדריד, אם כול הכבוד לבארסה וריאל
    אתלטיקו חיזקה את עצמה מאוד אם רייס פורלן ועוד כמה שחקנים מוכשרים.. וגם השחקן הצעיר הניפלא
    שיש להם ברך לי השם =\\. לדעתי הם יכולים להביא את המקום השני ואפילו הראשון.
    3. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת בליגה הספרדית? ריאל מדריד, קיץ לא ברור בלי להביא את מה
    שהם באמת רצו.. לדעתי הם יסיימו את העונה בין המקום החמישי לרביעי.
    4. מי יהיה השחקן המצטיין בליגה הספרדית? זה נורא קשה, האמת אני חושב שדני אלבס
    5. מי יהיה השחקן המאכזב בליגה הספרדית? ראול, הוא כבר הרבה זמן אכזבה גדולה
    6. מי השחקן שייפרוץ בליגה הספרדית? דודו אוואט, לדעתי אחרי שהוא יביא עוד עונה טובה
    במדיה של לה קורוניה הוא יעבור לאחת קבוצות הצמרת.
    7. מי יהיה הכובש המצטיין(הפיצ'יצ'י) בליגה הספרדית? דויד וויה, לא ניראה לי ואן ניסטלרוי
    יצליח לישמור על התואר.
    8. מי יהיה המבשל המצטיין בליגה הספרדית? רוביניו או רונלדיניו.. קשה
    9. מי יהיה 'הזאמורה' של הליגה הספרדית? אני לא יודע מזה חח לא טוב בספרדית =\ אבל אם זה
    השוער שספג הכי פחות [ניחוש לגבי מה זה] אז לדעתי וואלדס
    10. תנו דעה לגבי הרכש של קבוצתכם וציפיות לקראת העונה הבאה... היה רכש טוב מאוד העונה
    לאתלטיקו מדריד, ריאל מדריד ובארסה.. ריאל מדריד קנתה את השחקן הכי שאפשר ליקנות [ארייאן רובן]
    בארסה שיפצה את ההרכב בצורה הכי טובה הקיץ, אתלטיקו רכשה הרבה מאוד שחקנים כישרוניים אבל
    אני לא בטוח שהם על פתיחת העונה ישחקו טוב.. יכח להם בערך עד המחזור ה-5-6 הם יתחברו.
    11. מה דעתכם לגבי הרמה הכללית של הליגה בעונה הבאה. האם הכדורגל האיכותי יימשך? שערים בדקה ה-90? קרב האליפות יהיה צמוד? הרמה תגדל ביגלל שהרבה שחקנים ברמה גבוהה באו והרבה
    שחקנים טובים גם לא עזבו, שערים בדקה התשעיים לדעתי זה מזל, קרב על האליפות - יהיה בטוח.
    12. אתם מוזמנים לדרג את הטבלה הספרדית בתום העונה לפי הסדר:

1. סביליה
    2.. ברצלונה
    3. אתלטיקו מדריד
    4. ולנסיה
    5. ריאל מדריד
    6. אספניול
    7. ויאריאל
    8. לה-קורוניה
    9. סראגוסה
    10. אתלטיק בילבאו
    11. מאיורקה
    12. בטיס
    13. אוסאסונה
    14. סנטאנדר
    15. ויאדוליד
    16. לבאנטה
    17. מורסיה
    18. אלמריה
    19. הואלבה
    20. חטאפה

זה לא ממש מדויק הדירוגים במרכז הטבלה כי די מיהרתי..
    אחלה שאלון אחי תעשה כזה גם בליגה האיטלקית.

5. BeitaReaLiverpool Member

1. מי תיהיה אלופת ספרד לעונת 08\2007? כולי תקווה שריאל, אבל המצב בקאנטים. כמו שזה נראה כרגע- בארסה.
    2. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה בליגה הספרדית? עונה טובה של אתלטיקו/סביליה/סארגוסה לא תהיה הפתעה, לכן אני הולך על ויאריאל.
    מסיבה אחת- מטיגול.
    3. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת בליגה הספרדית? אין לי שמץ. יכול מאוד להיות שאתלטיקו, הרבה מאוד שנים הם לא עברו את ה- 7 , די הגיוני לראות אותם מדשדשים באיזור ה- 5-7 גם השנה.
    4. מי יהיה השחקן המצטיין בליגה הספרדית? לדעתי רובן או שניידר.
    5. מי יהיה השחקן המאכזב בליגה הספרדית? ----
    6. מי השחקן שייפרוץ בליגה הספרדית? דרנטה, דוס סנטוס אם יקבל דקות.
    7. מי יהיה הכובש המצטיין(הפיצ'יצ'י) בליגה הספרדית? וייה, חלוץ ענק, אם זיגיץ' יידע לפרגן.
    8. מי יהיה המבשל המצטיין בליגה הספרדית? שאלה קצת הזוייה. הייתי הולך על מסי.
    9. מי יהיה 'הזאמורה' של הליגה הספרדית? (אני מקווה שאני צודק, וזה שוער השנה) נלך על דודו אוואט, מוערך מאוד בספרד. איקר אף פעם לא יקבל כנראה.
    אוו וואה, מעניין. לדעתי הרכש ה"שולי" של ברצלונה (טורה, אבידל,מיליטו) מעולה, כשכל העיניים על הנרי, יוכלו להצליח מאוד.
    באתלטיקו- סימאו. פשוט רכישה גאונית, שחקן גדול. כמובן שגם רייס, לואיס וחאבי גארסייה, ופורלאן מצויינים.
    בריאל- ההולנדים יצליחו, פפה בסימן שאלה.
    11. מה דעתכם לגבי הרמה הכללית של הליגה בעונה הבאה. האם הכדורגל האיכותי יימשך? שערים בדקה ה-90? קרב האליפות יהיה צמוד?
    כולי תקווה שנתקרב לדרמה ולאיכות של שנה שעברה. מה שכן- יהיה צמוד, יהיה חםםם....

1. ריאל.
    2. בארסה.
    3.ולנסיה.
    4. אתלטיקו.
    6.סביליה.
    7. וייאריאל.
    8. סארגוסה.
    9. לה קורוניה.
    10. אספניול.
    11. בטיס.
    12. אוסאסונה.
    13. ראסינג.
    14. מאיורקה.
    15. בילבאו.
    16.חטאפה.
    17. רקראטיבו.
    18. לבאנטה.
    19. וייאדוליד.
    20. מורסיה.

(עשיתי טעות בהקלדה, מסביליה תעלו כל קבוצה מקום אחד ואלמריה מקום אחרון..)

6. chucky Member

כל קבוצות הצמרת עברו שינויים לקראת העונה החדשה בצורה משמעותית,אבל הבולטות שביניהן:
    ברצלונה וריאל מדריד.
    השינוי שעוברת ריאל ,עם בגזרת המאמן ועם בגזרת השחקנים מופרז לטעמי והקבוצה ניראת לא
    מוכנה לתחילת העונה.הפרקטיקה מוכיחה שגידול מושבות ,הוא דבר מסוכן ,כך שגם עם נבחרת האורנג
    תתחבר ,אני מאמין שהדבר יהיה על חשבון נקודות יקרות של תחילת עונה.
    הגעתם של אריק אבידל וגבי מיליטו ,הופכת את הגנת ברצלונה לחזקה ביותר ,פאקטור שיכריעה בעיני
    את המאבק על התואר.ברצלונה.
    שתי מועמדות להפתעת הליגה : חאטפה ,אומנם הקבוצה בלי שמות גדולים ,אבל ניתן היה ליראות
    שהקבוצה עושה הכנה טובה לליגה ורושמת מאזן חיובי במשחקי ידידות.
    ניראה כי מאמנה החדש של הקבוצה מיכאל לאודרופ "מתלבש" על הקבוצה לא פחות משוסטר,
    הרוח הקבוצתית יכולה להפתיע.
    לאבנטה ,לאחר ששרדה בעונה שעברה ליגה ,צירפה לשורותיה את ריגאנו ממסינה ואת שתי הוותיקים
    סאביו וארבלדזה .עם שלושת השחקנים יהיו קשירים ברוב שלבי העונה ,מרכז טבלה בהיסג.
    הדרך של אגירה לא ניראת כפיתרון לבצורת של אטלתיקו ,לכן שוב ניראה את הקבוצה
    במאבקים על גביע אופ"א.
    ליאונל מסי - היהלום של ברצלונה ואלופה חדשה.
    פפה והינצה ,שתי שחקני הגנה שלא מתאימים לרמה של ריאל מדריד.
    רוסי ,הקישרון הצעיר של ויאריאל ,לאחר שיקבל את דקות המשחק המגיעות לו ,ניראה הרבה שערים.
    תיירי הנרי ,פחות לחץ יהיה על כתפיו ,הפעם נשאר לו להיות הרגל המסיימת של ברצלונה והליגה.
    ליאונל מסי - השחקן המצטייו שלי , יצטיין גם בבישולים.

7. Pipe Member

זהות האלופה תלויה אף ורק בברצלונה. אם דברים ילכו כמו שצריך בגזרת הפנטסטיקוס, ללא בעיות אגו ועם הכדורגל שמצפים מהם להציג, לא רובן ולא סניידר יוכלו לעשות משהו בנידון. אם לא, והבעיות יתחילו לצוץ, לטעמי it's up for grabs.

ולנסיה בעונה שעברה אלמלא מכת הפציעות הייתה יכולה לזכות בתואר לטעמי, והשנה היא אפילו חזקה יותר(זיגיץ' הוא השותף המושלם לוייה), סביליה עם אלבס(אמור להישאר נכון להתפתחויות האחרונות) ועם סגל עמוק יותר היא קבוצה שבשלה להתמודד ברצינות על התואר, בתנאי שלא תתן לליגת האלופות לשחוק אותה, אתלטיקו מדריד בעלת פוטנציאל שחקנים של אלופה (אישית אני לא חושב שהם ישיגו יותר מאשר מקום רביעי) וכמובן ריאל מדריד.

ההימור שלי - ברצלונה, כי עם סגל כזה, רק פיאסקו אמיתי(אחד שיסתום את הגולל על הפרויקט כולו ולטעמי הנגזרות שלו יהיו פיטורים של רייקארד, עזיבה של לפחות אחד הקראקים ומהפכה כוללת) ימנע מהם תואר.

אני אלך על מאיורקה. בניה שקטה, נכונה, לאירופה הם לא יגיעו, אבל מקום נחמד באמצע הטבלה בהחלט אפשרי.

אוסאסונה. איבדה הרבה מכוחה הקיץ, לא התחזקה מספיק, פציעות לשני הכוכבים במרכז הקישור שישביתו אותם לתקופה ארוכה וקבוצה אפורה באופן כללי שהשנה תלחם על חייה בליגה.

לדעתי שחקן העונה יצא מהאלופה. אם זו ברצלונה - אטו, ולנסיה - וייה, אתלטי - סימאו, ריאל - רובן.
    בחרתי בברצלונה כאלופה, לכן אני מניח שההימור המתבקש יהיה.. אטו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ווסלי סניידר. לא נראה לי שהוא יכול להצליח בעמדת מפתח בקבוצה כמו ריאל מדריד. נראה לי שחקן סימפטי, סביר, לא וורלד קלאס, לא קרוב לזה, כנראה אף פעם לא יצדיק את המחיר ששולם עליו ולדעתי יוכתר כפלופ כבר בינואר.

אל קון, כי מתישהוא זה צריך לקרות. יש לו יותר מדי כישרון ועם שחקנים נהדרים סביבו וכשהנטל ההתקפי מתחלק על כמה שחקנים יוריד ממנו את הלחץ ויאפשר לו להראות את הדברים שעעבורם אתלטיקו שילמה 22 מיליון יורו. הוא לא חד מול השער ולפעמים לא מקבל את ההחלטות הנכונות, אך אילו דברים שלומדים ככל שצוברים ניסיון וככל שמתבגרים כשחקנים.

סמואל אטו.

לא מענין במיוחד, אבל נהמר על רונאלדיניו.

גם זה לא מענין במיוחד, אבל שיהיה. קאסיאס.

הליגה הספרדית בשנה שעברה לדעתי הייתה חלשה יותר משנים קודמות מבחינה איכותית(הראיות לכך הן בלתי נגמרות ולא רלוונטיות לדיון הזה).
    העונה קבוצות הצמרת התחזקו בצורה משמעותית ולכל אחת מ7 הראשונות בעונה שעברה יש סגל הרבה יותר טוב העונה מקודמתה, כשהנגזרת האיגיאלית היא כדורגל יותר טוב ויותר איכותי וזה מה שנקבל השנה. הסיכוים למירוץ אליפות כמו בשנה שעברה קלושים כי דבר כזה קורה בערך פעם בעשור, אך בוא נגיד שלא נקבל אלופה כבר בקריסמס ושהמאבק יהיה צמוד עד לישורת האחרונה(מחזור 33-34 לדעתי).

ברצלונה.
    סביליה.
    ריאל מדריד.
    ולנסיה.
    אתלטיקו.
    ויאריאל.
    רקראטיבו.
    סראגוסה.
    .
    .
    .
    .
    .
    18.מורסיה.
    19.ויאדוליד.
    20.אלמריה.

8. תומר22 Member

1. אלופת ספרד תהיה ולנסיה. אני מקווה שכך יהיה כדי שסוף סוף יבינו שכדאי להשקיע בחומר המקומי ולא רק לרכוש שחקנים במחירים אסטרונומים. לולנסיה יש סגל שמושתת ברובו על שחקנים ספרדים, ולכן אני איתם. אם אתלטיקו או סביליה יצליחו להפתיע, אני לא אבכה.

2. הקבוצה המפתיעה תהיה סראגוסה. עם אז'אלה מאחור, אף אחד לא ירגיש את חסרונו של מיליטו. איימאר וד'אלסנדרו ימשיכו ללהטט באמצע, עם תמיכה של מטוזאלם המצוין, ודייגו מיליטו(אם יישאר) ימשיך להפציץ מקדימה.

3. הקבוצה המאכזבת תהיה ריאל מדריד. הפאניקה שם נראית די גדולה. מצבו של שוסטר נראה כבר עכשיו די מעורער, ובכלל, חסר להם איזה מנהיג רציני באמצע המגרש ולא נראה לי שסניידר יוכל להיות אחד כזה.

4. השחקן המצטיין יהיה דויד סילבה. בעונה הקודמת הוא עשה פריצה גדולה ותפס מקום בהרכב הנבחרת. הפעם הוא גם יוביל את הקבוצה שלו לזכייה בתואר ואולי יהיה אחד מאלה שגם יוציאו את הלוזריות מהנבחרת הספרדית.

5. השחקן המאכזב יהיה תיירי הנרי. הוא שחקן אדיר, בזה אין ספק. ובכל זאת נראה לי שהוא יילך לאיבוד בבארסה ומלחמות האגו יפגעו קודם כל בו. הוא לא יהיה עד כדי כך גרוע(בכל זאת מדובר בהנרי), אבל לא יעמוד בציפיות. גם סימאו יעשה בושות באתלטיקו ויוכיח כמה הוא לא מתאים לרמות האלה.

6. את הפריצה הגדולה יעשה אנדרס גוארדאדו. זה שחקן שפשוט כיף לראות. הדברים שהוא עושה באגף שמאל פשוט נפלאים ואם יתנו לו לשחק כקשר בקבוצה המדכאת של דפורטיבו, ולא כמגן שמאלי, הוא יפתיע את כולם וימצא את עצמו כבר בשנה הבאה בקבוצה הרבה יותר גדולה. גם חבריו המקסיקנים, קרלוס ולה(אוסאסונה) ודוס סנטוס(ברצלונה) יתקדמו, ויראו שיהיה למקסיקו מה למכור במונדיאל 2010.

7. הפיצ'יצ'י יהיה דייגו פורלאן. אם בויאריאל הוא הצליח לעשות את זה, למה לא באתלטיקו?

8. המבשל המצטיין יהיה מתיאס פרננדז. העונה הוא אמור לעשות את ההתקדמות המשמעותית, אחרי חצי עונה של התאקלמות בכדורגל הספרדי.

9. הזאמורה יהיה שוב של רוברטו אבונדאנסיירי. יש לחטאפה הגנה חזקה(קאטה דיאז ימלא בקלות את המקום של אלכסיס) ובבית הם לא סופגים הרבה. תוסיפו לזה את הניסיון ויכולת המיקום המצוינת של 'פאטו' והנה מתכון מנצח לעוד תואר אישי.

10. אין לי קבוצה מועדפת ולכן אני אדלג על השאלה.

11. הכדורגל האיכותי יימשך כי זה שם המשחק בספרד. לא יכול להיות אחרת, בעיקר כשיש שחקנים עם כל כך הרבה כישרון בקבוצות המובילות. אני חושב שהולכת להיות עונה גדולה. אולי לא עם אותה כמות דרמה, אבל באיכות גבוהה ועם הרבה עניין.

12. אין לי מושג איך תראה הטבלה. את האלופה כבר הכתרתי, אז נעבור ליורדות. לדעתי, אלמריה תפתיע ותישאר, כך גם מורסיה. דפורטיבו, לבאנטה וויאדוליד יהיה היורדות.

9. Sergio Ramos Member

1. ששואלים את השאלה הזאת, ישר קופץ השם, בארסה. הליגה התחזקה בהמון רכשים אדירים וחכמים, בארסה היא פייבוריטית מספר אחת, אבל אני, אלך לפי תחושת הבטן שלי ויש לי מן תחושה כזאת שולנסיה תיקח. ולנסיה התרעננה הקיץ בצורה יפה מאוד, ויש לה כלים טובים מאוד ומספיק יעילים כדי להתחרות ואף לקחת את התואר. אם קצת שינוי במשחק בגישת המשחק שלה, היא יכולה לעשות זאת.

2.הקבוצה המפתיע לדעתי תהיה בטיס, בקבוצה הפיקו לקחים רבים אחרי שתי עונות מאכזבות והישרדות בתחתית הליגה, קופר הגיע וחולל מהפכה אחת שלמה, בטיס לדעתי אחרי העונות המבישות תחזור לחלק העליון של הטבלה כמו גדולה.

3. הקבוצה המאכזבת לדעתי תהיה אוסאסונה, איבדה את השחקנים הטובים שלה ולפי איך שזה נראה גם לא הצליחה להביא מחליפם ראוים.

4. השחקן המצטיין לדעתי יהיה דויד ווילה, זיגיץ' שלידו יעשה את עבודת הראש וווילה לדעתי יספק את המחץ כחלוץ נסוג ליד זיגיץ'.

5. השחקן המאכזב לדעתי, גבריאל היינצה, הגיע לתת חיזוק להגנה שלנו, אבל אחרי הפציעה שלו האו הפך למגן אפור ומסורבל לא הייתי מהמר שהוא הולך להיות הצלחה, אלה אני מהמר שהארגנטינאי הולך לאכזב.

6. את הפריצה הגדולה יעשה לדעתי סרחיו אגוארו, יקבל המון קרדיט ליד פורלאן שישחק בחוד ומאחורי אגוארו יספק את הסחורה.

7.הפיצ'יצ'י של הליגה יהיה דויד ווילה לדעתי, כבר הסברתי את שלי לגביו.

8. המבשל המצטיין יהיה לדעתי רונאלדיניו, הוא נראה במיטבו לאחר העונה הלא טובה שעברה עליו, ובלי להתייחס לכל הבעיה של בארסה בחוד, מי ישחק מי לא ומה יעשה רייקארד, רונלדיניו לדעתי הולך להיות הבשלן המצטיין.

9. הזאמורה של הליגה, דודו אוואט הולך לתת את עונת חייו בדפור ולאחר מכן לעבור לקבוצה יותר גדולה.

10. הקבוצה שאינ אוהד היא כמובן ריאל מדריד. אני חצי שמח וחצי עצוב, הרכשים שהגיעו אלינו הם רכשים שהם לא כולם שמות. מרכשית דרנתה אני די מרוצה האו צעיר ומוכשר ויכול לתרום לשנים הבאות. מרכשית סניידר אני אל כך כך בטוח, הוא אל השחקן הדומיננטי שאנחנו כה צריכים , אך יש לו פוטנציאל להצליח. הרכישה המוצלחת ביותר היא רובן לדעתי, השחקן החסר שלנו ולא צריך לפרט למה. הרכישה שהסעירה אותי היא ה30 מיליון על פפה. הוא בלם צעיר ויש לו פוטנציאל אבל עדיין, 30 מיליון על בלם שלא הוכח ברמה גבוהה?טוב נו לפחות מצלדר הגיע בחינם כך שזה התקזז לנו.
    בסך-הכל - חצי מרוצה, חצי לא.

11. אני מאוד מרוצה מהליגה שהולכת להיות העונה לפחות לפי הרכשים. הקבוצות התחזקו משמעותית, המון שחקנים חדשים הגיעו ללה ליגה, קבוצות קטנות ולא עשירות במיוחד כמו רקרא או ריאל מוריסיה התחזקו בזכות רכשים חכמים מאוד, גם הקבוצות בחלק העליון התחזקו בשחקנים טובים וחדשים שרק יתרמו ויעלו את רמת הליגה. מרוצה מאוד .

12. אני לא חושב שזה אפשרי מבחינתי, כמו שאמרתי המון קבוצות התחזקו משמעותית ואני מוותר להמר על חלק זה.

10. REAL MADRID Member

אני מאמין בקבוצה שלי, בטוב וברע גם אם לא כל מה שהם עושים נראה לי קשורה, אם ריאל מדריד רצה לאליפות אני איתה.
    סארגוסה. נבנה בקבוצה שלד חזק ואני מאמין שהם יתמודדו ברצינות על המקום השלישי/רביעי ואולי אפילו יותר מזה.

אוססונה. הקבוצה נחלשה משמעותית ולא התנהלה כדרו בקיץ האחרון. אני לא מוצא שם מי יכול להוביל אותם קדימה.

כמו שון, הכל תלוי בזהות האלופה. אני מאמין שזאת השנה של רוביניו מצד אחד, במידהו ריאל אלופה הוא לדעתי יהיה השחקן המצטיין. רוביניו זאת השנה שלך!

אלבס. לדעתי יותר מידי רעש והרבה כסף על השחקן הזה. במידה והוא נשאר בסביליה הוא יהיה חושך.

אגוארו, אתלטיקו עושה רושם של התנהלות נכונה והוא עומד להיות בורג מרכזי ולדעתי אתלטיקו סוף סוף יחזרו לליגת האלופות.

רוד. סקורר אמיתי, אם הוא לא יפצע הוא כבר יידע לתת את השערים.

רייס. תחושת בטן שאנחנו נאכל ת'לב על זה שויתרנו עליו.

אני מאמין בהגנה של ריאל אבל אי תמיד תדע לספוג גולים טיפשיים. כנ"ל לגבי ולדאס.. זאת העונה של דודו אוואט וסוף סוף יעריכו אותו בעארץ כמו שהוא שווה.

סגל עמוק מידי יש לריאל מדריד. בהרכב יש מקום רק ל-11 שחקנים ועושה לי הרושם שהרבה שחקנים יצאו מתוסכלים העונה.

אני רוצה לחסוך לעצמי את הלחץ בעונה הקרובה, יהיה נחמד לראות את ריאל דורסת את הליגה אגבל כפי שזה נראה עכשיו אני חותם על שיחזור של העונה שעברה.

צמרת הטבלה תיראה כך: ריאל מדריד, ברצלונה, אתלטיקו מדריד, ולנסיה, אוססונה, סביליה.
    היורדות יהיו: וויאדוליד, אלמריה, סאנטנדר.

האלה מדריד!

11. OR Member

1. מי תיהיה אלופת ספרד לעונת 08\2007? ריאל
    2. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה בליגה הספרדית? אלטיקו
    3. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת בליגה הספרדית? ולנסיה
    4. מי יהיה השחקן המצטיין בליגה הספרדית? מסי
    5. מי יהיה השחקן המאכזב בליגה הספרדית? דוד וייה
    6. מי השחקן שייפרוץ בליגה הספרדית? רוסי
    7. מי יהיה הכובש המצטיין(הפיצ'יצ'י) בליגה הספרדית? פורלן
    8. מי יהיה המבשל המצטיין בליגה הספרדית? רובן
    9. מי יהיה 'הזאמורה' של הליגה הספרדית? אוואט
    10. תנו דעה לגבי הרכש של קבוצתכם וציפיות לקראת העונה הבאה... : אם יש לי העדפה בספרדית זה אלטיקו ואני חושב שהםעשו רכש מאוד גדול ואני מקווה מאוד שהכל יתחבר להם עד כדי כך שהם יצליחו לבגי לליגת האלופות על חשבון ולנסיה המאכזבת

12. Fabio Junior Member

אני מקווה ומאמין שריאל מדריד
    אתלטיקו מדריד, קנתה שחקנים מצוינים
    אני חושב שאוססונה, שנחלשה מאוד מהבדל לעונה שעברה.
    מקווה שרוביניו..
    יש לי תחושה שסמואל אטו, שיתקשה לעמוד בקצב של הנרי, מסי ורונאלדיניו, אבל זו רק תחושה.
    סרחיו אגוארו
    אני סומך על ואן ניסטלרוי..
    רובן, (אני מאוד לא אובייקטיבי) אני מקווה שלא רונאלדיניו או מסי..
    אוואט
    אני חושב שלריאל יש יותר מדי שחקנים טובים עם אגו בסגל, לדוגמא, סביר להניח שנמצא את קפטן נבחר איטליה קנאברו על הספסל של ריאל השנה, ואני בספק אם הוא יקבל את זה בוא נגיד "בנעימות", מה שיכול ליצור בעיות חברתיות בקבוצה... אך בסך הכול אני חושב שריאל הגיבו עם רכש טוב השנה כשרוב אור הזרקורים מופנה לרבעייה של ברצלונה, הנרי-מסי-רונאלדיניו-אטו.
    אני חושב שהאליפות תוכרע במחזורים האחרונים, אך לא בדרמה כמו בעונה האחורנה.
    לא רוצה ליצור נאחס :aaa031:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/8/07
  13. קסיסאן Member

1)אני מקווה שריאל ולדעתי הקרב השנה ילך ריאל נגד סביליה ברצלונה וולנסיה היו מאכזבות.
    2)אניחושב שהקבוצה המפתיע תהי מורסיה העולה החדשה היא עשתה רכש ככם וזול.
    3)תמיד אטלטיקו מאחזבת השנה זאת תהי בארסה האגו יעשה את שלו.
    4)ווסלי סניידר הוא שחקן שהיה הצלחה גדולה בהכל.
    5)הנרי, הוא אמנם שחקן ענק אבל בגלל האגו של האטו ורונלדיניו היה שם הרגשה רעה הנרי לא יעמוד בזה.
    6)הרבה אמרו כאן דודו אווט ואני מסכים איתם אבל הפריצה הכי גדולה תהיה של חסוס נאבאס הוא שחקן ענק הוא יתן עונה גדולה ויעבור לקבוצה אחרת כמו רייס.
    7)דויד וייה או אגוארו הם יהיהיו אדירים.
    8)או רובניו או סניידר או רונלדיניו אחד מהשלושה,הם פשוט מבשלים טוב.
    9)אם ההגנה של פפה וקנאבארו תהיה טובה אז איקר ואם לא אז אנדרס פלופ.
    10)אני אוהד ריאל מדריד ונראה לי שהרכש העונה היה טוב חוץ מכמה דברים קאפלו היתפטר ואני לא יגיד שוב כמה זה מעצבן אותי,הקנייה של היינצה ומכירת סיסניו לא נראות לי זאת אומרת עם יש לך את מרסלו ואז אתה עוד קונה את דרנטה אז אתה קונה את היינצה?בשביל מה לסבך שלושה שחקנים על אותה עמדה?
    אם כבר מחרו את סיסיניו אז למה לשבץ עוד שחקן הגנה בצד שיש לך בימין ראמוס טורס ובשמאל דרנטה מרסלו? הרכש הטוב הוא של סניידר ורובן הנהדרים.פפה הוא רכש טוב אבל לא בסכום אדיר כזה.
    11)הרמה של הליגה תגדל והרבה היו הרבה שערים יפים המאבק בסוף יהיה מוטח וצמוד ושערים בדקה התשעים יהיו רק למי שמגיע לו.
    12)
    1.ריאל
    2.סביליה
    3.ולנסיה
    4.אטלטיקו
    5.בארסה
    6.ויאריאל
    7.בטיס
    8.סאראגוסה
    9.מורסיה
    10.אספניול
    11.בילבאו
    12.דפור
    13.מאיורקה
    14.רקאטיבו
    15.לבאנטה
    16.אוסאסונה
    17.סאנטאנדר
    18.אלמריה
    19.חטאפה
    20.ואידוליד

14. ראול Member

1. ריאל מדריד. כי אנחנו לא מכירים אחרת.
    2. אתלטיקו מדריד. לאור הרכישות והמומנטום, כולם אומרים שכרגיל "פאתטיקו" ייכשלו. לצערי, העונה תהייה הפריצה המטורפת שלהם לטופ הספרדי.
    3. לצערי גם כן, הפריצה של אתלטיקו תהייה על חשבונה של ולנסיה (או כמו שאני קורא לה: המחלקה הגיריאטרית של ריאל מדריד).
    4. מסי. מי עוד?
    5. רוביניו.
    6. אגוארו. דרנתה.
    7. התשובה לשאלה, במספר השאלה.
    8. גוטי? מסי? לשניהם מגיע.
    9. השוער הכי אנדרייטד ע"פ הקטגוריה הזו. קאסיאס = השוער הטוב בעולם
    10. קווה קווה קווה..! ברווזים זה נחמד... אבל תנו לי מדרידיסטות אמיתיים!
    11. אין לי כח לתשובה רצינית. כן?
    12. ריאל מדריד, סביליה, ברצלונה, אתלטיקו, שקר כלשהו....

ארתור, מקטלג

15. Butragueño מנהלים

1. ריאל מדריד
    2. הייתי מציע את ויאריאל,אבל היא קבוצה נחותה.הייתי אומר - אלמריה.
    3. סרגוסה
    4. סנטי קזורלה
    5. סביולה
    6. מאטיאס פרננדס
    7. אטו
    8. סנטי קזורלה
    9. הייתי הולך עם אוסטרי,אבל כמה דק' כבר יהיהו לו?אני אלך על קאסיאס.
    10. סביליה - רכש?לא נראה לי משהו רציני שסביליה עברה בקיץ.נקווה שזאת תיהיה השנה של אלפארו.
    11. אני מקווה שכן
    12 -

1. ריאל מדריד
    2. סביליה
    3. ברצלונה
    4. ויאריאל
    5. ולנסיה
    6. אתלתיקו מדריד
    7. אספניול
    8. אוססונה
    9. חטאפה
    10. רקראטיבו