חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה יש דגל ישראל ליד קאירו?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג.

כ50% מחברת התקושרת שלו (שבבעלותה נמצאת טורינו) נמכרו לאורך השנים. יכול להיות שחלק מהבעלות הזו ישראלית, או סתם טעות.

אגב, לפני כשנתיים גם הוא התעניין לרכוש את פאלרמו.

3. itzik.miro Member

אז כנראה שראיולה באמת מת.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאהבו או תשנאו, האיש שינה את עולם הכדורגל.

מעניין אם יש עמלת סוכן לעבור לאן שהוא עבר...

https://biographygist.com/wp-content/uploads/2021/08/Mino-Raiola.Xxx

Roma אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

מראדונה, קרויף, פאולו רוסי. לא חסרים שם טאלנטים שהוא יכול להתעלק עליהם.

6. itzik.miro Member

לא אוהב ולא שונא את האיש.

עשה את עבודתו כפי שהוא ראה לנכון.

ואין לי ספק שלפני שמותו נקבע הוא התווכח עם השטן או אלוהים על העמלה שיקבל אם יחתום אצלם.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהתכנית של סיטי פוטבול גרופ היא השבחה ומכירה. אין לכך תקדים במודוס אופרנדי של הקבוצה. על-בסיס התנהלותם של המועדונים האחרים בקבוצה - ובפרט טרואה וז'ירונה, שמטרות הרכישה שלהן דומות לזו של פלרמו ושונות מאלו של רכישת מלבורן, מומבאי וכו' - ניתן לצפות למספר דברים:

א. אחראי מקצועי ואחראי פיננסי שמנהלים את המועדון יחד ובמקביל ועונים לבריאן מארווד במטה המרכזי במנצ'סטר. מארווד מתפקד כ-CEO בפועל של מועדוני סיטי פוטבול גרופ באירופה (פרן סוריאנו בסיטי עצמה, במלבורן ובניו יורק).
    ב. רכש יצירתי יותר (אך לא בהכרח יקר יותר) שנשען על מערכת הסקאוטינג העצומה של ארגון הגג.
    ג. מושאלים צעירים ממנצ'סטר.
    ד. הצלחה. כיוון שמדובר ביעד שניתן להצמיד לו הגדרות גמישות, ניתן לסמן לכל הפחות את הקו התחתון (צמרת סריה ב') כעניין ודאי.

אני לא יודע האם היו אופציות נוספות ומה טיבן, כך שאין טעם שאנחש האם מדובר בתרחיש הטוב ביותר או לא. הוא פשוט טוב יותר - משמעותית - מהנוכחי.

בטרואה ובז'ירונה (שאר המועדונים תחת בעלות הקבוצה לא רלוונטיים לעניין פאלרמו) משחקים 4 מושאלים מסיטי, יחד. כשזה במספרים כאלה ולא כקבוצת פיתוח פר-אקסלנס, אני לא רואה את הבעיה.

מעבר לזה, מה שהן עושות הוא להתנהל בהצלחה יחסית כפי שפירטתי. אין ביטוי להיותן 'קבוצות בת' של סיטי ואין אינטרסים מנוגדים.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור להתייחס למצב הנוכחי של פאלרמו כאל איזשהו סטנדרט - המועדון נמצא באחד השפלים ההיסטוריים שלו. כלומר רצוי לא להסתכל על בינוניות מהסוג של צמרת סרייה B כאל משהו שמוצלח עבור המועדון. הוא אולי מוצלח עבור המועדון נכון לשנת 2022, אבל לא היסטורית.

המקום הטבעי של פאלרמו אמור להיות בסרייה A. גם מבחינת פוטנציאל (גודל עיר, כמות אוהדים וכו') וגם מבחינה היסטורית: יש רק 17 מועדונים עם יותר עונות סרייה A מפאלרמו. הם לחלוטין בטופ 20 היסטורי. רק לפני 3 שנים היו בפלייאוף על העלייה לסרייה A והיו הפייבוריטים לעלות, עד שנפלו עליהם העונשים ששלחו אותם לליגה הרביעית. רק לפני 15 שנה גם שיחקו באירופה ופירקו את ווסט האם למשל 3-0. ואני לא צריך להתחיל לפרט שמות של שחקנים שעברו שם ב-20 השנים האחרונות.

פאלרמו מסוג המועדונים שמעצם גודלם, מספיק עבורם ניהול סביר על מנת להגיע באופן טבעי לצמרת סרייה B או תחתית סרייה A. ניהול טוב ואמביציוזי שולח אותם למרכז טבלה בסרייה A. קשה להשוות אותם לאיזשהי קבוצה אחרת ששייכת לסיטי גרופ כי הם פשוט גדולים משמעותית מכל אחד ואחד מהמועדונים שבתאגיד (פרט לסיטי עצמה כמובן).

לא אוהב את המהלך הזה כי הוא מציב תקרה ברורה למועדון. להוביל את המועדון חזרה לסרייה A זו לא בעיה עבור תאגיד סיטי, הבעיה היא שברגע שזה קורה, אין באמת אינטרס להשקיע ולנסות לעשות משהו מעבר לזה. וכדי להגיע לסרייה A פאלרמו לא צריכה את סיטי גרופ. אז מה עשינו פה בעצם?

גם, לא יודע מה זה רכש יצירתי ומערכת סקאוטינג. זה מועדון שבכוחות עצמו החתים שחקנים כמו קבאני, פאסטורה ודיבאלה. אני בכנות לא רואה מה בדיוק סיטי גרופ תורמים למועדון הזה שהוא לא יכול לעשות בעצמו.

יש כמות עצומה של מועדונים איטלקים אחרים שהייתי מעדיף לראות את סיטי גרופ משקיעה בהם לפני פאלרמו.

SerieA ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך ההיסטוריה רלוונטית פה מלבד כמות אוהדים ופוטנציאל?
    אתה מתייחס לפאלרמו ולהיסטוריה שלה כאילו יש לה קיום עצמאי ובלתי תלוי בזמן.

מישהו מאותו מערך סקאוטינג או מאותה הנהלה שמצאה את קבאני/פאסטורה/דיבאלה נמצא היום במועדון? יש לו היום משאבים בכלל למצוא כשרונות כאלה?

כל מה שאתה מציע פה נשען על העבר, ומתעלם לגמרי מהעובדה שיכון מאוד להיות, שדברים השתנו. מה שהיה הוא לא בהכרח מה שיהיה.
    מועדון טופ 17 בהיסטוריה? יופי. איך זה רלוונטי בכאן ועכשיו? זה מביא נק׳? כסף? כשרונות? דירקטורים?

שוב - מלבד פוטנציאל - אין לזה משמעות אמיתית במציאות של היום.

רוכש חזק ועצמי אכן היה טוב לפאלרמו(לא חושב שיש על זה ויכוח בכלל) מסיטי גרופ, השאלה אם היה כזה באופק. אני לא בטוח.

10. SerieA Il Capitano

סיטי גרופ יכולה לשחד פוליטיקאים שירשו לפאלרמו לבנות איצטדיון או לפחות לשפץ את הברברה?

למען הסר ספק, שום בחרייני או סיני לא יכול לבנות איצטדיון במילאנו, אז אין פה מה לקוות בכלל.

אוף טופיק - מצחיקים אותי בעלי התקוות שמילאן תבנה איצטדיון בלי אינטר. לא כי היא לא יכולה, אלא כי ראש העיר לא יסכים. אנחנו נישאר בסן סירו עד 2050.

11. DeRossi16 Member

אף פעם לא הבנתי למה לא במקום לבנות אצטדיון עם כל הבירוקרטיה במדינה המושחתת הזו רומא או מילאן/אינטר לא קונות את האולימפיקו/הסאן סירו ומשפצות אותו כראות עינם

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שהעיריות לא כל כך רוצות למכור, או שזה לא משתלם לקבוצות. במקרה של האולימפיקו אני בספק רב אם יש מה לעשות עם האיצטדיון בגלל המסלול המחורבן.

Roma אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

אין סיבה שראש העיר ירצה למכור.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 קאליירי פיטרה את ולטר מצארי. בדומה לוונציה, היא תתן למאמן הפרימוורה לסיים את העונה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 קבוצת הפרימוורה של פיורנטינה זכתה אמש בגביע איטליה בפעם הרביעית ברציפות. אני חוזר בפעם הרביעית ברציפות!!!!

https://acffiorentina-cdn.thron.com/delivery/public/image/acffiorentina/084da084-0a73-4d4f-8f78-2f6d116ff977/lelbgt/std/0x0/image.Xxx?scalemode=none&quality=100&dpr=100&fill=zoom

itzik.miro אוהב/ת את זה.