חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. DRORIKO Member

כל מה שיובה צריכה לעשות זה להמשיך לדחוף בשביל להקים את הסופר ליגה. זה יגיע מתישהוא, עוד שנה, שנתיים , חמש. זה יגיע, ולדעתי מה שקרה היום, בנוסף לעוד הרבה דברים דברים מלוכלכים שקרו השנה(מישהו יכול כבר לענות לי על מה מוראטה מורחק?) יזרז את אניילי להקים את הליגה הזאת. יובה מיצתה את עצמה בסריה א', אני לא מדבר על אליפויות, יובה יכולה לקחת אליפות כמו שהיא יכולה להפסיד, אני מדבר על ההתנהלות, על המקצועיות. יש קטע בסופרנוס שמייקל נפגש עם שותף באיזה פיצריה ואומר לו "תעשה את זה זריז, אסור שיראו אותי במקומות כזה" אז זה בדיוק יובה והסריה א'. בשנה הבאה בסופרליגה הבנויה ונאמר אמן.

2. Alta Tensione Member

יובנטינים מתלוננים על קיפוח. 2020 באמת שנה משונה.

Gianzola01 ו-yonmu אוהבים את זה.
  3. itzik.miro Member

הבעיה שלי היא פחות ההחלטה אלא יותר זה שרוצים לדחוף את המשחק החוזר ב-13/1
    לא הגיוני שתוך 14 יום נשחק מול מילאן, סאסואולו, נאפולי, אינטר, נאפולי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. DRORIKO Member

לא אמרתי מילה על קיפוח אלא על התנהלות.

זה מה שכתבתי בזמן אמת, אני הראשון שחושב שקבוצות צריכות לנצח על המגרש ולא על השולחן הירוק, גם אם מדובר בקבוצה שלי. אבל ברגע שהחלטת לתת 3 נקודות ליובה תשאר עם ההחלטה שלך, לא יכול שכמה חודשים אחרי זה אתה הופך אותה. זה לא משפט פלילי שיש ערכאות וגלגלי הצדק טוחנים לאט וכאלה, כדורגל זה מהרגע להרגע. מה יגידו אוהדי יובה שכבר היו ב-MODE שהם קרובים למילאן ופתאום מזיזים אותם אחורה?

5. SerieA Il Capitano

השיקול הכי פחות מעניין פה הוא מה יחשבו אוהדי יובנטוס או אוהדי נאפולי. בתור אלופה 9 פעמים ברציפות לא צריך לחשוש מיריבה ענייה בהרבה שסביר שתפסיד לכם. גם אם קוראים לה נאפולי.

ועם זאת מדובר בקרקס. למה לוקח שלושה חודשים להחליט מחדש? מה לכל הרוחות קרה בזמן הזה?

לגבי הסופר ליג של אניילי, אל תשכח לכבות את האור כשאתה הולך לפאריז סן ז׳רמן ומקושש כמה לירות כדי שיסכימו לרעיון.

לא רוצים לשחק ביום ראשון בצהריים בברגמו, סבבה, אבל שתדע שזה יחסר לאוהדי יובנטוס הרבה יותר מעוד משחק ״מרתק״ מול מנצ׳סטר יונייטד.

Bianconeri ו-Gianzola01 אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

בתור אחד שגדל על הסריה א׳ עוד משנות ה-90 אתה לא צריך לספר לי מה זה הליגה הזאת, אבל בחיים צריך להתקדם והליגה הזאת לא השכילה לעשות את זה. אותם אצטדיונים, אותה התנהלות, אותה שכונתיות. שמע זה כבר נהיה מגעיל. תגיד לי בבונדסליגה יכול לקרות מצב שמורידים לקבוצה נקודות כמה חודשים אחרי המקרה המדובר? בבונדסליגה יכול לקרות מצב שגוף אחד אומר לקבוצה לנסוע למשחק וגוף אחר אומר לה להישאר בבית? אפילו בישראל לא קרה דבר כזה. זאת שכונתיות שהיא כל כך איטליה וכולכם פה יודעים את זה.

7. itzik.miro Member

וואלה אם גם ככה אתה יכול להוציא אישור מרופא ולא להגיע חבל לא ברחנו מהמשחקים מול הלאס וקרוטונה.

מעניין אם אז לא היו רצים לצעוק כאן שחיתות.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

אגב בהזדמנות זאת ברכות למילאן על השער הלא החוקי המהיר בהיסטוריה של הסריה א

9. VAR Member

זין על אוהדי יובה שכבר היו בMODE שהם קרובים למילאן ופתאום מזיזים אותם אחורה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/20
    Gianzola01 ו-yonmu אוהבים את זה.
  10. yonmu Member

מה?

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

השער אכן היה לא חוקי כי לאאו עבר לחצי של סאסואולו לפניי שריקת הפתיחה. הואר לא מתערב בקיק אוף ולכן לא בוטל השער.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתנהלות הבירוקרטית באיטליה היא בושה, זה לא חדש.
    יש הגיון במה שאמרו פה למעלה - יובנטוס מעדיפה להוציא את עצמה מהתלות בבירוקרטיה האיטלקית הנוראית.

רק שכתם לצייין שגם אינטר ומילאן עומדות מאחוריה ומחכות לעלות על הרכבת. וגם רומא ונאפולי הן עדיין אופציות לסופר ליד הזו, גם אם בלי כרטיס קבוע..

לצערי, הסופר-ליג הזאת היא כנראה עניין של זמן. לא יודע מה אופא יכולה לעשות באמת כדי לגרום להם לשנות את דעתן. הגדולות של היבשת מסתכלות על העניין שיוצרת ליגת האלופות, מסתכלות על הרווחים הפסיכיים שמייצרת הnba, ופשוט אומרות לעצמן - למה לא?

אני חושב שדווקא הקורונה האטה את הרכבת הזו. מקווה שהיא גם תבוטל..

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מישהו יכול להסביר את העניין שמבטלים את הקלות המס ולוקחים את הכדורגל האיטלקי עשרה צעדים אחורה?

14. טל. Member

מהלך רע מאוד לכדורגל האיטלקי אבל היה ברור שזה יגיע מתישהו.

זה אקט פיסקאלי. אם הוא לא משיג את האפקט הרצוי - הוא יבוטל.
    המדינה לא מחלקת הטבות מס "חינם" מטוב ליבה.
    היא מחלקת הטבות מס כדי ליצור תנופה וצמיחה שיאפשרו לה בעקיפין לגבות יותר ממקורות אחרים.
    למעשה המדינה מוותרת על הכנסות בשווי X, כדי ליצור מצב כלכלי שיאפשר לה בשלב מקבילי או מאוחר יותר להכניס 2X

אם המדינה מחלקת הטבה - ולא מקבלת תמורה/האפקט רצויי - זה יבוטל.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.fcdg3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/134248778_3452281908159271_7358843406848580649_n.Xxx?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZltOFGfAEswAX8TozCP&_nc_ht=scontent.fcdg3-1.fna&oh=14f3e3486650d858ef67917c6b319c1c&oe=6011D4CF