חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. VAR Member

שמח שאתה נהנה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה יש כאן להנות? בנאדם שאל שאלה בנושא שעניין אותו ואתה מדקלם את אותו הנונסנס הקבוע כמו איזה זומבי במקום לנסות להגיב לגופו של עניין.

אין לי כמובן בעיה עם טרולינג, אבל כשכל ההודעות שלך זהות ואתה מפרש ניסיון להעמיק ולהבין את הדברים כ"סנגוריה על ההנהלע", אולי כדאי לכתוב איזה בוט שיגיב במקומך.

3. VAR Member

קצת אירוני כי בערך כל תגובה שלך בנושא מזכירה בוט. נעשה מהלך כלשהו -> חייב להיות הסבר הגיוני למהלך. במיוחד במועדון שהיה פעם אימפריה בינלאומית וכיום שחקנים מעדיפים להגיע ללייפציג מאשר אליו.

סמואל אטו לא הבין את הרציונל ובתגובה שלי רמזתי שהבעיה היא לא בו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המדד שלך לבוטים מצחיק. בעיניי, חייב להיות ניסיון כלשהו להבין את המקרה הפרטי עליו אתה מגיב. רוב הלוגיקה מאחורי המקרים האחרונים היא ממש טריוויאלית. אם אתה לא מסוגל להגיב לגופו של עניין ובצורה אוטמטית עובר להטרלות או סתם תלונות בנאליות וחסרות תוכן, לפחות שיהיה בהן משהו שנון\אינטלגנטי.

*אם זה איכשהו לא הובן עד היום, אין לי שום סימפטיה למאלדיני או בובאן. במקרה של השני יהיה נורא משעשע אם אחרי שנים של בכיינות ריקה (אולי גם הוא קורא כאן בפורום) דווקא הוא יכשל בתפקידו.

5. VAR Member

באמת לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין למה מוכרים שחקן (צעיר במקרה הזה) במחיר הפסד. אני בספק גדול אם התשובה שאטו חיפש היא 'שהוא לא סיפק את הסחורה' או ש'לא מאמינים בו'. וואלה לא סיפק את הסחורה. הראשון שזה קורה לו במילאן בעשור האחרון.

הייתי מתחיל לתת דוגמאות שאני מכיר למערכות קצת יותר מתפקדות אבל זה מחוץ לאיטליה ולכן תמיד מגיע ל'לא מכיר איך זה בפרמיירליג/בונדסליגה'. כי חלילה ללמוד משהו חדש מכאלה שיודעים מה הם עושים וההצלחה שלהם מגובה גם בתוצאות.

6. SerieA Il Capitano

לא הבנתי אם אתה מתכוון לחברי הפורום או לאנשי המקצוע באיטליה.

7. VAR Member

בהקשר למה?

8. SerieA Il Capitano

9. VAR Member

אנשי מקצוע באיטליה לא קוראים כאן בפורום. בכל פעם שאני משווה אותם למקביליהם בליגות אחרות ומעודד אנשים כאן לראות בעצמם איך זה יכול לעבוד כשעובדים נכון - או שדברי מבוטלים בטענה לא רלוונטית ש'אני לא מגיב על מה שאיני מכיר' או שאני נשלח לדבר על זה בפורומים של הליגות המקבילות.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

DUDE, אתה קולט שאתה מטריל על כך שאני מנסה למצוא היגיון מאחורי אירועי כדורגל? ברור שרובם טרוויאליים (למרות שיש כאן המון דיונים בסגנון "אני לא מבין, לכן הם מטומטמים"). מה הבעיה בהתייחסות לכל מקרה לגופו עם ניסיון להבין מה עומד מאחורי הדברים? אמורה להיות לי איזו אג'נדה בכיינית אותה עליי לרסס לכל עבר בלופ? אין כאן מספיק מהשיט הזה?
    כשנושא הדיון הוא - סוסו, אני מגיב על סוסו. לא על תקופת נפל של מילאן או השוואות בין ליגות. אתה זה שמעלה את זה, וגם אם ממש נתקעת על זה באובסיסיביות, זה לא חייב להיות קשור לכל דיון.

בכל דיון על הצלחה של מועדון באיטליה (מקצועי או פיננסי), לכל דעה שלי יש רפרנס למועדונים המוצלחים באירופה (-> כולם חוץ מיובה נמצאים מחוץ לאיטליה).

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/20
  11. SerieA Il Capitano

כאשר מפנים אותך לפורומים אחרים זה טמטום. אני באופן אישי לא יכול לצפות בליגות אחרות פשוט מכיוון שאין לי זמן, ולכן אני צריך להקדיש את הזמן שכן יש לי במה שאני הכי אוהב - קאלצ'ו.

אנשי מקצוע באיטליה מתנהלים טוב יותר או פחות ודווקא מסתכלים על ליגות אחרות (אלה שמתנהלים טוב, כמו אטאלנטה, לאציו, נאפולי ואחרות). אלו שמתנהלות כמו שכונה (אינטר טרום מארוטה ומילאן) נשארות מאחור.

12. VAR Member

לא, אני מטריל על כך שאתה מנסה למצוא היגיון מאחורי אירועי כדורגל שקשורים (בין היתר) במילאן. כאילו שעשור אנדראצ'יברי ברמה כמעט חסרת תקדים לא מספיק כדי להבין שאין כזה. כשבא משתמש ולא מבין את ההיגיון מאחורי המהלכים האלה, הוא בעצם מבין יותר טוב מרוב המשתמשים כאן.
    אני לא מבין הרבה מהמהלכים של מארוטה, אבל אני גם מבין שעם הצלחה (לאורך זמן, לא מקרית או דו שנתית) לא מתווכחים.
    הבעיה היא שאחרי העונה האנדראצ'יברית ה500 ברצף, הגיע הזמן להבין שמדובר בבזבוז זמן.
    הצלחה ומילאן לא שייכות לאותו הדיון. לא בעשור האחרון.

הכל טוב. ממה שאני זוכר אתה לא אחד מאותם האנשים שמנסים לשחק אותה מבינים למרות שאין להם פרספקטיבה בשביל זה. אין לי עם זה שום בעיה.

SerieA אוהב/ת את זה.
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

:sm_icon_thumright:

VAR אוהב/ת את זה.
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זכור לי ינואר שכזה :sm_5bouncy:

ATALANTA
    Arrivi: Caldara (d, Milan), Czyborra (d, Heracles Almelo), Sutalo (d, Osijek), Tameze (c, Nizza).
    Partenze: Kjaer (d, Milan), Barrow (a, Bologna), Ibanez (d, Roma), Masiello (d, Genoa).

הביאו את קלדארה, שחררו את מאסיילו וקייאר. מכרו את קולוסבסקי ובארו בהרבה כסף. יתר הרכש אני לא מכיר, אבל סביר בהחלט שבעתיד עוד ימכרו גם אותם בלא מעט כסף. אם קלדארה יחזור להיות קלדארה (הוא לא היה כזה בשני המשחקים שהספיק לשחק) אז אפשר לומר שהם אפילו התחזקו לקראת סיום העונה הזו.

BOLOGNA
    Arrivi: Dominguez (c, Velez), Barrow (a, Atalanta), Vignato (c, Chievo Verona - a luglio), Shehu (a, Panathinaikos).
    Partenze: Destro (a, Genoa), Dzemaili (c, Shenzhen), Paz (d, Lecce).

וינאטו כישרון מבטיח, אבל הוא ישאר בקייבו עד הקיץ. בארו כישרון מבטיח, אבל אמור להחיות את ההתקפה שלהם עוד העונה. את דומינגז עוד לא הספקתי להכיר (למרות שכבר הספיק להיכנס כמחליף וגם לפתוח פעם אחת) אבל מספרים שהוא פוטנציאל. לא איבדו שחקנים משמעותיים עבורם (עם כל הכבוד לדז׳מאילי).

BRESCIA
    Arrivi: Skrabb (a, Norrkoping), Bjarnason (c, Al-Arabi).
    Partenze: Morosini (c, Ascoli), Magnani (d, Sassuolo), Matri (a, contratto risolto), Tremolada (a, contratto risolto).

ברשה, שבמקום האחרון, לצערה לא יכולה להרשות לעצמה להתחזק מעבר לפיני ואיסלנדי בכלום כסף. היא תצטרך לבנות על מה שכבר יש.

CAGLIARI
    Arrivi: Gaston Pereiro (c, Psv Eindhoven), Paloschi (a, Spal)
    Partenze: Aresti (p, Olbia), Pinna (d, Empoli), Deiola (c, Lecce), Castro (a, Spal), Cerri (a, Spal).

קאסטרו, שאחרי הפציעה הקשה, לא חזר להיות אותו שחקן עזב. אם הגאסטון פריירו הזה יהיה טוב, ועם הנסיון של פאלוסקי אפשר יהיה לומר שהם אפילו התחזקו במעט.

FIORENTINA
    Arrivi: Cutrone (a, Wolverhampton), Duncan (c, Sassuolo), Igor (d, Spal), Kouamé (a, Genoa), Agudelo (c, Genoa), Amrabat (c, Verona - a luglio).
    Partenze: Cristoforo (c, Eibar), Rasmussen (d, Erzgebirge Aue), Dabo (c, Spal), Pedro (a, Flamengo), Ranieri (d, Ascoli), Eysseric (c, Verona), Boateng (a, Besiktas).

לא שהפכנו להיות מועמדים לאירופה, אבל הקבוצה ענתה לכל בקשותיי. רציתי חלוץ, קיבלתי את קוטרונה. רציתי קשר פיזי, קיבלתי את דונקאן. רציתי בלם עם רגל שמאל, קיבלתי את איגור. רציתי עתיד, והחתמנו את קואמה ואת אמראבט. רצינו גם קיצוני שמאלי, אבל קרישיטו סירב לעזוב את ג׳נואה (וכעס שהסכימו למכור) ולקסלט (שאני לא מת עליו) העדיף לחזור למילאן. נצטרך להסתדר עם ונוטי ודלברט עד סוף העונה. באשר לאלה שעזבו, ראניירי צריך להשתפשף, ליתר אומר תודה ובהצלחה בהמשך.

GENOA
    Arrivi: Perin (p, Juventus), Behrami (c, Sion), Destro (a, Bologna), Eriksson (c, IFK Goteborg), Konig (c, Velez), Masiello (d, Atalanta), Iago Falque (a, Torino), Soumaoro (d, Lille).
    Partenze: Sandro (c, Goias), Omeonga (c, Hibernian), Gumus (c, Antalyaspor), Saponara (c, Lecce), El Yamiq (d, Saragozza), Radu (p, Parma), Kouamé (a, Fiorentina), Agudelo (c, Fiorentina).

פרין, כל עוד לא יפצע, שוער אמין יותר מראדו (למרות שגם זה שוער טוב ועם פוטנציאל לא קטן), מאסיילו עם הניסיון הרב שלו צריך לייצב את ההגנה, בהראמי את הקישור ודסטרו עם פאלקה את ההתקפה. ג׳נואה במקום הלפני אחרון בליגה, וכנראה עשו נכון שהלכו, אול אין, על הניסיון.

INTER
    Arrivi: Young (c, Manchester United), Moses (c, Fenerbahce), Eriksen (c, Tottenham), Satriano (a, Nacional).
    Partenze: Dekic (p, Pisa), Lazaro (c, Newcastle), Politano (a, Napoli), Dimarco (d, Verona).

בקיץ כתבתי שלרשות קונטה הועמד הסגל השני בטיבו בליגה (בפער קטן מאוד מיובנטוס) והסגל הכי טוב שהיה לאינטר מאז העונה ההיא עם מוריניו. עכשיו הוא גם קיבל את כל התוספת שרצה (פרט לזאזא שלא רצה להגיע). (בטח בלי ליגת האלופות) השנה זו ההזמנות שלו לקחת את האליפות כי בעונה הבאה יהיה לו קשה יותר.

JUVENTUS
    Arrivi: Kulusevski (c, Parma - a luglio), Barrenechea (c, Sion).
    Partenze: Mandzukic (a, Al-Duhail), Perin (p, Genoa), Emre Can (c, Borussia Dortmund), Pjaca (a, Anderlecht).

פוגבה? מגן? קייליני!

LAZIO
    Arrivi: -
    Partenze: Durmisi (d, Nizza), Berisha (c, Fortuna Dusseldorf).

קוראה פצוע לתקופה לא ידועה, אבל ראשי לאציו נמו להם במערה שלהם בשקט. ביום האחרון נזכרו והלכו על ז׳ירו, ברם קיבלו לא. בסוף לא מחליף לקוראה, לא בלם איכותי להרכב, לא קשר שיוכל לתת יצירתיות כאשר לואיס אלברטו פצוע, אינזאגי אמור לפתור את הכל. לפחות השאילו החוצה שתי רכישות גרועות שלהם (״הנה לך אינזאגי הבאנו לך את דורמיסי וברישה, עכשיו כך אותנו לליגת האלופות״ הם פעם אמרו (לא באמת).

LECCE
    Arrivi: Donati (d, svincolato), Deiola (c, Cagliari), Saponara (c, Genoa), Barak (c, Udinese), Paz (d, Bologna).
    Partenze: La Mantia (a, Empoli), Fiamozzi (d, Empoli), Tabanelli (c, Frosinone), Dubickas (c, Gubbio), Benzar (d, Perugia), Riccardi (d, Venezia).

לצ׳ה אמנם כרגע צפה מעל הקו האדום (בזכות ליבראני) אבל הסגל שלהם לא אמור להחזיק אותם שם לתקופה ארוכה. הם הלכו בחלון הזה על שחקנים שפעם חשבו שיהיו טובים בעיקר משום כי הם לא עלו להם כסף. - אנשים תטוסו לפוליה, לצ׳ה בארי וכל האזור יפייפה וזקוק לכספכם. - אם הרכש שלהם ימצה את הפוטנציאל שהיה לו לפני שנים רבות אז אולי יהיה ללצ׳ה סיכוי לשרוד.

MILAN
    Arrivi: Ibrahimovic (a, Los Angeles Galaxy), Kjaer (d, Atalanta), Begovic (p, Qarabag), Laxalt (d, Torino), Saelemaekers (c, Anderlecht).
    Partenze: Caldara (d, Atalanta), Reina (p, Aston Villa), Borini (a, Verona), Suso (a, Siviglia), Piatek (a, Hertha Berlino), Ricardo Rodriguez (d, PSV Eindhoven).

איבראקדאברה בן 38 ואחרי חופשה ארוכה, זה כל מה שיש. לפחות מכרו שחקנים שבובאן את מאלדיני לא אהבו (את חלקם גם אני לא אהבתי, את חלקם לא הבנתי למה, בטח עכשיו בינואר, מכרו).

NAPOLI
    Arrivi: Demme (c, Lipsia), Lobotka (c, Celta Vigo), Rrahmani (d, Verona - a luglio), Politano (a, Inter), Petagna (a, Spal - a luglio).
    Partenze: Ciciretti (a, Empoli), Tonelli (d, Sampdoria).

גאטוזו קיבל את שני הקשרים שרצה (אולי הוא רצה את אריקסן אבל הבין מה הן המגבלות השכר שלו - שניהם משתכרים בקרוב ל 2 מיליון אירו לעומת ה 10 של אריקסן) וקיבל גם את פוליטאנו שאמור לתפוס את מקומו של קאייחון המזדקן (נראה אם יצליח). ראחמאני ופטאנייה יגיעו בעונה הבאה.

PARMA
    Arrivi: Kurtic (c, Spal), Radu (p, Genoa), Caprari (a, Sampdoria).
    Partenze: Kulusevski (c, Juventus - a luglio).

פארמה נמצאים במקום יותר טוב ממה שהם חלמו עליו (7), לכן לא ניסו להתחזק אלא רק להביא מחליפים לשחקנים שפצועים לתקופה ארוכה. את ספה יחליף ראדו, את אינגלסה יחליף קפרארי וקורטיץ׳ יהיה בונוס. את ז׳רביניו אגב רצו לשחרר, אבל זה (כנראה) פחד מהוירוס בסין ולכן נשאר.

ROMA
    Arrivi: Bruno Peres (d, Recife), Ibanez (d, Atalanta), Villar (c, Elche), Carles Perez (a, Barcellona).
    Partenze: Florenzi (d, Valencia).

הקוראים מתבקשים לפנות לדיון של רומא (שם כותבים עמודים רבים על כלום). ואם בקצרה, אז באסה על פלורנצי, ומעניין מי זה פרז.

SAMPDORIA
    Arrivi: Tonelli (d, Napoli), Askildsen (c, Stabæk Fotball), La Gumina (a, Empoli), Yoshida (d, Southampton).
    Partenze: Murillo (d, Celta Vigo), Caprari (a, Parma)

כתבתי שסמפדוריה חייבים בלם (או שניים), כתבתי שיש להביא את טונלי. טונלי וגם יושידה (בלם) הגיעו. הגיע גם לה גומינה (שפעם ראיתי אותו כשחקן בעל פוטנציאל בסרייה בי), היום אני לא מצפה ממנו לתרומה. אם הם יורדים ליגה עם טונלי, אז אני...

SASSUOLO
    Arrivi: Haraslin (a, Lechia Danzica), Magnani (d, Brescia), Gomez (a, Atletico Boston River).
    Partenze: Duncan (c, Fiorentina).

מצד אחד לאמן את סאסולו זה גן עדן. מצד שני...

SPAL
    Arrivi: Dabo (c, Fiorentina), Bonifazi (d, Torino), Zukanovic (d, Al-Ahli), Castro (a, Cagliari), Cerri (a, Cagliari).
    Partenze: Moncini (a, Benevento), Kurtic (c, Parma), Petagna (a, Napoli - a luglio), Igor (d, Fiorentina), Paloschi (a, Cagliari), Jankovic (a, Crotone).

ספאל מתחת לקו האדום, אבל פרט לבוניפאצי (שהצליח אצלם בעונה שעברה אבל לא ראה הרכב בטורינו), וקאסטרו (שלפני הפציעה היה שחקן טוב), פרט לדאבו (שלא הציג כלום בפיורנטינה) ופרט לצ׳רי (שמאוד מזמן חשבו שיהיה שחקן אך מאז לא הציג שום דבר שיצדיק את זה) הם לא הביאו אף שחקן שאמור לעזור להם לשרוד.

TORINO
    Arrivi: -
    Partenze: Bonifazi (d, Spal), Iago Falque (a, Genoa), Laxalt (d, Milan).

איך אמר פעם הפילוסוף דרור. כל עוד המקום העשירי מובטח אז למה להתאמץ...

UDINESE
    Arrivi: Zeegelaar (d, Watford).
    Partenze: Sierralta (d, Empoli), Coulibaly (a, Trapani), Pussetto (a, Watford), Barak (c, Lecce).

יש לוואטפורד דיון בפורום של הפרמייר ליג?

VERONA
    Arrivi: Borini (a, Milan), Dimarco (d, Inter), Eysseric (c, Fiorentina), Lovato (d, Padova).
    Partenze: Tutino (a, Empoli), Tupra (a, Wisla Cracovia), Henderson (c, Empoli), Rrahmani (d, Napoli - a luglio), Crescenzi (d, Cremonese), Di Gaudio (a, Spezia).

3 שחקנים (שאףאחד לא שמע עליהם לפני כן) צפויים להכניס לה כ 70 מיליון אירו בקיץ, הם כרגע במקום ה 9 והם עלו ליגה רק הקיץ. מה זה משנה מי הגיע. למרות שבוריני, דימארקו ו(באמת?) אייסריק, הם רכש לא רע לקבוצה שרוצה רק לשרוד.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/20
  15. טל. Member

כותבים על כלום כי אין כלום.