חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. VAR Member

מה תפס לך את העין בעבודה שלו?
    (שואל ברצינות, בתור אחד שלא עקב אחרי פארמה)

2. טל. Member

א' כל - יש לו תשוקה. הוא אמיץ. התשוקה שלו מובילה אותו לקחת סיכונים אני מת על זה. אני חושב שזה מאוד מתאים למקום כמו רומא.
    הוא עז\ב את פאלרמו בזמנו שהייתה בסרייהA והלך לפאקינג סריהD כשהעיפו לשם את פארמה... ואמר לא ייתכן שפאקינג פארמה השם הענק הזה נמצא בסריהD חייבים להחזיר את המועדון הזה לאיפה שהוא צריך להיות.
    מי לא גיחך מתחת לשפם כשהוא הלך לשם..? אבל וואלה תראה מה עשה איתם. אני כבר לא מדבר על העלייה הדרמטית בזמנו לסריהA (3 ליגות ב 3 שנים. חסר תקדים) אלא גם מה שהוא עשה איתם פה אצלנו בסריהA.
    יש לו טביעת עין לא נורמלית. הוא יודע לעבוד עם גרושים. להוציא מים מהסלע.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/20
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פספוס רציני של לאציו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. טל. Member

מה הפספוס פה? -תראה את ההתנהלות שלו. כאדם, כשחקן, כקרייריסט.... שחקן שבע שכבר לא שם זין על כלום, כולל על המוניטין על התדמית שלו שלו ועל המילה שלו.
    אני מת לראות איזה קדנציה הוא יינפק בספרד. חחח.

ברכה ללאציו שהוא לא נחת אצלהם.

6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשמח שתרחיב יותר למה התכוונת בדברים האלה. כל עוד הוא לא חתם על חוזה בלאציו והדיבורים נשארו בגדר "סיכום בעל פה" (שאי אפשר לדעת מה בדיוק סוכם ואם עדיין לא היו פערים), הוא לא חייב להם כלום וזכותו המלאה להעדיף אופציה אחרת.

אם הכוונה לשנים שהוא שיחק במנצ'סטר סיטי... הוא לא שונה פה מהחלוץ הבכיר שלכם בחמש השנים האחרונות, או מהמגן השמאלי אצלכם. מעבר לזה אני לא זוכר שהוא היה מעורב ב"שערוריות" כלשהן, עם כל הכבוד לאיזה ויכוח רנדומלי עם KDB על המגרש שהסתיים ברוח טובה, ואני לא מבין למה להתייחס אליו ככה בגלל החלטה מקצועית שהוא לקח.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/20
  7. Raulito Madridista

אם ולנסיה הייתה קבוצת כדורגל נורמלית הוא היה חוזר לשחק אצלה אבל זה לא המצב ולכן לא התרחשה סגירת מעגל מרגשת. מה הבעיה בקריירה של סילבה? אחד השחקנים החשובים בהיסטוריה של מנצ'סטר סיטי. הוא עדיין בכושר טוב מאוד אגב גם אם פפ בחר לשתפו מאוחר מדי נגד ליון ושילם על כך מחיר. אני מניח שיש סיבה טובה למה שקרה ושמענו רק צעד אחד. בכדורגל ההתקפי של סוסיאדד והקצב האיטי בספרד אני בטוח שהוא ייהנה.
    מקווה עבור לאציו שלא תיפול בפח של חאמס, אני הולך ומאמין בו פחות ופחות. זידאן כן רצה לקחת אותו בחשבון. הוא שחקן פציע ואיטי שלא לוקח אחריות בכלל על ההתדרדרות של הקריירה שלו, גם בבאיירן הוא לא היה מדהים. מדברים על חוזה ארוך טווח כדי לקזז חלק מהשכר השמן שלו (שישה מיליון יורו אלה הפרסומים, נראה לי שאפילו יותר).

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומרים שלאציו היו במו"מ מתקדם איתו, כבר סגרו לו תאריך ושעה לבדיקות רפואיות ואז הוא נעלם והספיק לענות להם להודעות. מאוחר יותר לאציו גילו שהוא חתם בסוסידאד דרך ההודעה הרשמית על כך שיצאה בטוויטר.

אז לא הוא לא חייב להם כלום, אבל התנהגות די מסריחה שלו.
    לא שאני מתלונן.

טל. אוהב/ת את זה.
  9. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מזכיר לי כל אדם שכשחיפש עבודה ניגש לכמה ראיונות ומבחנים במקביל, ובסוף בחר באחת מהן. זה אולי לא הכי יפה להפר הסכם בע"פ ולנתק קשר מבלי להסביר, אבל אי אפשר באמת לדעת (עם כל הכבוד לשמועות) אם הוא לא טרח לעדכן את לאציו שהוא מוותר בסוף ואני לא מבין איך זה קשור להתנהלותו כשחקן או כקרייריסט. שוב, אי אפשר להאשים אותו על זה שהוא בחר באופציה א' על פני ב', אפילו אם ב' הציעו קודם.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. טל. Member

מבלי להכנס לדיון המשפטי (ושלא תטעה לחשוב שאין כזה. ושלא תטעה לחשוב שהעניין הוא כל כך ברור וחד סטרי כמו שאתה מציג אותו) על האם היתה כניסה לעולם החוזי או לא? ...אפילו שהיה רק סיכום בעל פה... ומי יישא בהוצאות ובהפסדים שנגרמו ללאציו כתוצאה מההתנהלות הזו של סילבה.

מבלי להכנס לכל זה.

לפי מה שהבנתי המשפחה של סילבה לחצו עליו להעדיף חזרה לספרד. לגיטימי.
    happy wife happy life
    אבל תהיה בן אדם. תעדכן. תודיע בזמן אמת.
    השם שלך המוניטין שלך על הכף. זו הקריירה שלך. אתה איש מקצוע או מה?

ההתנהלות הזו היא אינדיקציה לבעל מקצוע שבע. שלא דופק חשבון. שלא מעניין אותו סביבתו. ולא המוניטין שלו.
    כל מה שרצה להשיג בקריירה שלו - הוא כבר השיג.
    אינדיקציה לבעל מקצוע שלועג לסובבים אותו, לאנשים שאיתם הוא בא במגע עסקי, לאנשים שמשלמים לו שכר.

הוא שאמרתי: אני מת לראות איזה קדנציה הוא יינפק בספרד.
    ניפגש כאן עוד שנה.

11. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נצא מנקודת הנחה שסילבה החליט לסנן את לאציו מבלי להודיע להם שהוא בסוף הולך על אופציה אחרת (כלומר, לאציו שמעו על זה רק דרך ההודעה הרשמית של סוסיאדד), מסכים שזה לא בסדר והוא היה צריך לפעול ביותר כבוד אחרי שהם כבר הגיעו לשלב מתקדם במו"מ. בפועל, עד שגורם רשמי של לאציו או מקור אמין ידווח אחרת (תקנו אותי אם זה קרה, יכול להיות שפספסתי), זה נשאר בגדר שמועות ואי אפשר לדעת מה באמת קרה שם.

אם הסוכן שלו כן טרח לשלוח הודעה של "שומעים? לא יקרה בסוף, הוא מעדיף אופציה אחרת", אז אני לא חושב שיש פה משהו פסול בהתחשב בזה שיש עוד הרבה זמן ללאציו בחלון ההעברות למצוא מישהו חדש, גם אם לא בקליבר של דוד סילבה.

לא כ"כ הבנתי על אילו הוצאות אתה מדבר. הם כבר התחילו למכור חולצות שלו?

12. טל. Member

לכל אופרציה עסקית יש הוצאות נלוות.
    ולכל פאשלה עסקית יש (בד"כ) הפסדים נלווים.
    אם בלאציו סגרו את הפינה של סילבה, ובינתיים הדפו סוכנים אחרים שהציעו את מרכולתם - וכעת מתברר שסילבה לא מגיע - ואותם סוכנים אחרים היום כבר לא בטוח שיש להם מרכולת להציע, ובטח שלא באותו מחיר כמו בעבר: אז נגרם ללאציו נזק.

אם העונה נפתחת עוד חודש וחשבו לטפל בעניינים אחרים כי היו בטוחים שהפינה של סילבה היא "סגורה" - אז עכשיו צריך לעצור הכל ושוב לטפל בפינה הלא סגורה הזו. -נוצר פה ללאציו נזק.

יש חשבים ורואי חשבון שמכמתים את ההוצאות והנזקים הללו.
    ויש עורכי דין ששוברים את הראש האם יש קייס לתביעה/הליך משפטי או לא.

לדוג': מלקום, שאף אחד לא יודע איפה הוא היום, עשה לפני שנתיים תרגיל דומה לרומא... וברומא כן שקלו הגשת תביעה. (מהלך שלבסוף לא יצא לפועל).
    מצד שני את סילבה אולי אפשר לתבוע בבית דין בריטי. ובדין הבריטי - להבדיל מדין קונטיננטלי - אולי דווקא כן יש תקדימים והלכות אחרות בנוגע לכניסה לעולם חוזי ונזקי הסתמכות שנגרמו בשל הפרות.
    אני לא יודע. יש עורכי דין ללאציו. משלמים להם הרבה כסף. שישברו את הראש.
    כל מה שבאתי להגיד לך זה שדברים לא כל כך ברורים כמו שאתה חושב.

בכל מקרה בפירוש כתבתי שאני כצופה מהצד לא רוצה להכנס לזה... כצופה מהצד אני מדבר רק על ההתרשמות המקצועית שלי מהשחקן. -וההתרשמות המקצועית שלי מההתנהלות הזו של השחקן: היא שמדובר בשחקן שבע מבחינה מקצועית. שלועג לסביבתו. ואני בספק אם יציג קדנציה טובה בספרד.

13. k_700 Member

רק נציין בקשר לסילבה שהוא עדיין ברמה גבוהה מאוד.
    לא איבד כמעט כלום מהמשחק שלו.
    אני די מופתע שבסיטי לא בנו לא מזמן פסל ועשו שמיניות באוויר כדי להשאיר את אחד מהסמלים הכי גדולים שלהם לעוד עונה- 2, חוזה אחרון.
    הוא היה מוסיף להם המון אם היה נשאר בסגל.
    ברננדו לא בעונה טובה, פודן עדיין צעיר מאוד(ופפ חשוד ב"אמונה שלו בו") וסאנה רק עזב אותם.
    לסילבה היה הרבה מה לתת להם.
    אני מאמין שהם פשוט חושבים שזה לא אישיו כי אפשר ככה סתם להניח איזה 80-90 מליון אירו מחר ולהביא תותח אחר לעמדה הזאת, לרוטציה.

14. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפתיע האמת שלאציו מכוונת לשחקנים כמו חאמס ודוד סילבה, שניים עם שכר גבוה מאוד ושידרשו להיות באנקרים, אחרי העונה האדירה של SMS ולואיס אלברטו (אלא אם אחד מהם צפוי לעזוב הקיץ). מעולה שהם מנצלים את העונה הזו כדי להמשיך לשאוף גבוה והם באמת צריכים להאריך את השמיכה הקצרה שלהם על הספסל, אבל עדיף לכוון לשחקנים שיתאימו יותר לרוטציה. אם הם רוצים בכל זאת לחזק את ההרכב הראשון שווה אולי להשקיע בבלם אמין יותר מפאטריק או wing back טוב יותר מג'וני.

15. AS R Member

לא הבנתי את הקשר.
    יכול להיות שהוא עשה מהלך מסריח, למה זה מצביע על כך שהוא יתן עונה לא טובה ?
    זה שחקן שנתן 6 גולים ו-10 בישולים העונה ולא נראה שהוא בירידה דרסטית ברמה.

זה נראה לי בעיקר שאתה מקווה שהוא יכשל בגלל המהלך שעשה, אני פשוט לא רואה למה זה משנה. הוא עשה מהלך לא יפה, גם אם כנראה זה מהלך כשר. אני עדיין לא מבין למה זה מראה שהוא שחקן שבע שלא אכפת לו מכלום מבחינה מקצועית ושתהיה לו עונה רעה. הוא עדיין שחקן גדול ומבחינה מקצועית הוא תמיד היה יציב ואמין, ולא זכור לי שום סקנדל או משהו בעייתי שעשה בכל הקריירה שלו.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.